Вакцинація

Вакцинація

Лікувально-діагностичний центр Медекс Плюс з турботою про здоров'я Вашої дитини пропонує провести профілактику кашлюку, дифтерії та правця вакцинами:

 

Інфанрикс ІПВ®
У своєму складі Інфанрикс ІПВ® містить не тільки антигени дифтерійного та правцевого анатоксинів, а й компоненти клітинної стінки збудника кашлюку.
Завдяки цьому діти легше переносять поствакцинальний період препарату Інфанрикс ІПВ®, значно рідше страждаючи від лихоманки і болю в місці ін'єкції.

Покази до застосування:

  • - первинна вакцинація проти дифтерії, правця та кашлюку у дітей з 2 місяців;
  • - ревакцинація дітей, які раніше були імунізовані 3 дозами безклітинної кашлюково-дифтерійно- правцевої або цільноклітинної кашлюково-дифтерійно-правцевої вакцини.

 

Бустрикс™
Це комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, що складається з очищених дифтерійного та правцевого анатоксинів, а також трьох очищених антигенів збудника кашлюка, адсорбованих на солях алюмінію. Введення препарату відповідно до затверджених рекомендацій викликає формування специфічного імунітету проти дифтерії, правця, кашлюка.
Застосовується у дітей з 4-х річного віку і дорослих без вікових обмежень з метою ревакцинації.
Вакцина виробляється однією з найбільших британських фармацевтичних компаній GlaxoSmithKline на заводі, розташованому в Бельгії.

Вакцини Інфанрикс ІПВ та Бустрикс є в наявності у аптечних пунктах Медекс Плюс.

 

Медекс Плюс
Ми турбуємось про Вас і Ваше здоров'я!
м. Івано-Франківську

вул. Військових Ветеранів, 10
тел.: 0342-71-15-60
          (097) 660-71-17
          (066) 237-55-22