Дерматовенерологія

Ми турбуємось про Вас і Ваше здоров'я!

Дерматологія (від derma - шкіра) наука, що вивчає будову шкіри, її фізіологічні функції, причини і протікання шкірних захворювань та профілактику.

Шкірні захворювання займають одне з перших місць по поширеності серед населення. Причинами їх виникнення можуть бути спадкові, алергічні, імунологічні, інфекційні та багато інших чинників. Нерідко причиною шкірних хвороб є патологія внутрішніх органів. У цьому випадку незначні зміни на шкірі виявляються першими проявами захворювань внутрішніх органів та є надзвичайно важливими для своєчасної діагностики таких хворіб.

Венерологія (venerologia - хвороби венеричні, грецьке logos- вчення, наука) - це наука про протікання, лікування і попередження венеричних захворювань. Величезна кількість людей є носіями інфекцій, що передаються статевим шляхом. Венеричні захворювання дуже різноманітні за клінічними ознаками, перебігом, зустрічаються досить часто і можуть носити малосимптомний або безсимптомний характер. Захворювання, що передаються статевим шляхом, можуть протікати в гострій і хронічній формі. Гостра форма захворювання може розвиватися при невеликому терміні інфікування збудником, що передається статевим шляхом. Без лікування гостра форма захворювання переходить у хронічну, при якій ознаки захворювання виражені незначно, або взагалі відсутні. На підставі клінічної картини діагноз венеричного захворювання поставити не можна, тому що, останнім часом спостерігається змішане інфікування з малосимптомними або безсимптомними формами патології. При тривалому перебігу розвиваються різні ускладнення. Досить сказати, що хламідіоз, мікоплазмоз і уреаплазмоз можуть викликати у чоловіків - простатит, зниження активності сперматозоїдів, а у жінок - запалення придатків матки, безпліддя. Вірус папіломи людини провокує виникнення раку шийки матки, піхви, вульви і статевого члена, а вірус гепатиту С - виникнення раку печінки. Зараження вірусом простого герпесу викликає важку патологію плоду при вагітності.

Основні дерматовенерологічні захворювання, які діагностуються і лікуються спеціалістами нашої клініки: алопеція; нейроамергодерматози: атопічний дерматит, шкірний свербіж, пруриго, кропив'янка; псоріаз; акне, розацеа, себорея; червоний плоский лишай; вірусні захворювання: простий і оперізуючий герпес, контагіозний молюск; папіломавірусні інфекції: бородавки плоскі, вульгарні, ювенільні; паразитарні хвороби шкіри: короста, педикульоз: міхуреві дерматози: пухирчатка, герпетиформний дерматит Аюринга: гнійничкові захворювання шкіри: остіофоллікуліти, фолікуліт, фурункули, ка рбункули, гідраденіти, стрептококові та стафілококові імпетиго, заїди, сикоз, бешихове запалення; грибкові ураження шкіри і ніґгів: оніхомікоз, стригучий лишай, руброфітія, кандидози ніпів, шкіри, ніпьових валиків, слизових; аутоімунні та інші рідкісні захворювання шкіри, інфекції, які передаються переважно статевим шляхом.

У клініці Медекс плюс проводиться лікування доброякісних утворень шкіри (бородавки, папіломи, невуси, мозолі) методами кріодеструкції, електрокоагуляції, а також з використанням лазерних технологій. Лазер використовується також для лікування гемангіом, венозних озерець, шліфування рубців. В результаті впливу лазерного випромінювання утворюється сухий струп, що значно скорочує терміни загоєння. Функціонує фізкабінет, що забезпечує високу ефективність комплексного лікування дерматовенерологічних захворювань.

Дерматовенерологічне відділення Медекс Плюс

Перед лікарем-венерологом вже на етапі діагностування захворювання стоять серйозні завдання, успішно вирішити які може дійсно тільки висококваліфікований фахівець. На жаль, багато пацієнтів не звертаються до венеролога, боячись розголосу, вважаючи своє захворювання чимось непристойним. Тому дуже важливо, що наша клініка надає послуги з діагностики, лікування та профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом, висококваліфікованими спеціалістами з максимальним дотриманням правил медичної деонтології. Обстеження на інфекції що передаються статевим шляхом, проводиться сучасними методами і в оптимальні терміни. Лабораторія нашої клініки оснащена сучасним обладнанням, інтерпретація обстеження індивідуальна, у відповідності з даними анамнезу та огляду.

Дерматовенеролог Медекс Плюс

Олег БЕЙЛАХ

Дерматовенеролог,

категорія вища

Дерматовенерологія
Дерматовенерологічне відділення Медекс Плюс

Лікувально-діагностичний центр Медекс Плюс має ліцензію на діагностику та лікування статевих інфекцій, а висококваліфіковані лікарі з успіхом працюють, постійно удосконалюючись в даній галузі більше 19 років!

Медичні послуги дерматовенерологічного відділення:

  • Лікування та діагностика псоріазу, атопічного дерматиту, екземи з можливістю лікування на денному стаціонарі, фототерапія, кріотерапія;
  • Лікування вугрової хвороби (повний спектр фізіотерапії).
  • Діагностика доброякісних новоутворів шкіри з консультацією онколога-хірурга.
  • Видалення доброякісних невусів, папілом, конділом, бородавок сучасним лазарем, та кріодеструкція. Усунення судинних дефектів шкіри «судинної сіточки» за допомогою лазеру.
  • Діагностика та лікування грибкових захворювань шкіри та нігтів. Високоефективне лікування в стислі терміни часу.
  • Повний спектр фізіотерапевтичних процедур для лікування дерматологічних захворювань (кріотерапія, електрофорез, магнітотерапія, мікрохвильова терапія, іонофорез, дарсонвалізація) і т.д.
  • Повний спектр обстежень на інфекції, які передаються статевим шляхом, їх лікування, та лікування ускладнень цих хворіб.
  • Терапія хронічних простатитів, запальних захворювань малого тазу.
  • Повний спектр фізіотерапевтичних процедур при хронічних простатитах та запальних захворюванням малого тазу.
  • Консультація висококваліфікованих дерматовенерологів – кандидатів медичних наук, лікарів вищої категорії.