Медекс Плюс
клініка для всієї родини!

Про нас

Лідер на ринку медичних послуг Івано-Франківська TOB «Медекс» з 1994 року, серед визнаних медичних установ Івано-Франківська. Ми - багатопрофільне медичне підприємство, у складі якого функціонує лікувально- діагностичний центр, сучасна лабораторія європейського рівня, комп'ютеризація технологічного процесу, висококваліфікований персонал, регулярний багаторівневий контроль якості досліджень. Усе це гарантує вам високу точність результатів лабораторного тестування, впевненість та спокій. Маніпуляційні забірні кабінети в найбільших районних центрах Івано-Франківської області, мережа аптек . Лікувально-діагностичний центр «Медекс», має 25-тирiчний досвід успішної роботи.

Медекс - клініка для всієї родини! Медичний центр пропонує найсучасніше обладнання і використовує найсучасніші діагностичні та лікувальні технології. Ми пропонуємо повний спектр послуг з відновлення і зміцнення Вашого здоров'я. Зручне розташування клініки, новітнє обладнання, висококласні фахівці, доступні ціни - результат нашого прагнення до комфортного і якісного медичного обслуговування. Також, ми проводимо роботу зі страховими компаніями за полісами медичного страхування. У нашому медичному центрі Ви можете отримати консультації практично всіх фахівців, повне діагностичне та лабораторне обстеження, викликати лікаря додому. Прийом ведуть кваліфіковані спеціалісти, професори, доценти, кандидати медичних наук.

Структура лікувально-діагностичного центру: гінекологія, урологія, дерматовенерологія, терапія, ендокринологія, неврологія, інфекційні захворювання, ревматологія, отоларингологія, судинна хірургія, отоларингологія, проктологія, педіатрія,  стоматологія, УЗД всіх органів та систем, кабінет профілактичних щеплень, фізкабінет, сучасна лабораторія. Лікувально-діагностичний центр акредитований вищою категорією МОЗ України.

Лабораторія - досвід і успіх! Клінічна лабораторна діагностика займає важливе місці в лікувально-діагностичному процесі. Важко сьогодні уявити лікаря, який в постановці діагнозу і призначенні лікування покладається лише на дані огляду, скарги пацієнта та інтуїцію. Захворювання, відомі людству ще з минулого століття, сьогодні перебігають інакше на фоні зниженого імунітету, багаторазового прийому антибіотиків, впливу несприятливих екологічних факторів. Тому в даний час лікарю складно обійтися без додаткових методів дослідження, щоб встановити точний діагноз. Така висока потреба в лабораторній діагностиці спонукає ЇЇ швидкий розвиток в усьому світі. Це поява нових технологій і надточних високопродуктивних аналізаторів. Лабораторія Медекс Плюс  за 25 років своєї роботи стрімко розвивалася, як і вся лабораторна справа в Україні, і сьогодні по спектру і якості лабораторних досліджень не поступається європейським лабораторіям.  Лабораторія «Медекс Плюс» використовує в роботі тільки зареєстровані реагенти із наявним сертифікатом якості, проводить щоденно контроль якості своїх досліджень, навчання лікарів на курсах вдосконалення, постійно працює над впровадженням нових технологій та розвитку лабораторної справи.

Мережа аптек Медекс  - це широкий асортимент медикаментів, товарів медичного призначення, товарів для дітей і лікувальної косметики! Ми прагнемо найвищих стандартів якості обслуговування наших клієнтів, забезпечуємо доступні ціни і видачі тільки сертифікованих ліків. Всі аптеки працюють без вихідних днів.Top