Пластична хірургія


Вікові зміни, невдалі операції та післяопераційні шви, посттравматичні дефекти (рубці, опіки, шрами) – пластичні хірурги в клініці Медекс Плюс зможуть ефективно вирішити будь-яку проблему, повернувши вам колишню красу і чудовим чином перетворивши вашу зовнішність.

У клініці Медекс Плюс працюють чудові хірурги, професіонали своєї справи, які мають за плечима багаторічний досвід успішного проведення естетичних операцій та оперативного лікування. 

Пластичні хірурги клініки Медекс Плюс надають весь спектр послуг із проведення пластичних операцій. Зробіть перший крок до краси – запишіться на консультацію до пластичного хірурга!

Пластична хірургія – те, що допомагає людині вирішити безліч естетичних проблем. Змінити форму носа чи вух, усунення зморшок обличчя та шиї, видалити зайві жирові відкладення – все це та багато іншого під силу пластичним хірургам клініки Медекс Плюс. Крім професійних фахівців, тут на Вас чекають сучасні комфортабельні палати, які створюють відчуття домашньої обстановки.

Які результати Ви отримаєте після прийому:

• Способи вирішення Вашої проблеми. Наші спеціалісти пропонують відразу кілька варіантів на вибір. Наприклад, для омолодження особи може бути використані малоінвазивні методики (наприклад контурна пластика біогелем або шліфовка рубців), і навіть серйозне хірургічне втручання;

• Прогнозування результатів призначеної процедури, наші хірурги чесно розповідають про можливі ризики та пояснюють, через скільки і яким буде результат операції;

визначення потреби у повторному втручанні. Воно може бути потрібне у випадку, коли проблему не можна вирішити за одну процедуру. У таких ситуаціях вдаються до поетапного виправлення дефекту;

альтернативні методи вирішення проблеми. Хірург об'єктивно оцінить ситуацію та обов'язково скаже Вам, якщо, на його думку, в операції немає потреби і проблему можна виправити іншим способом.

У пластичного хірурга Ви зможете поцікавитися про хід операції та відновлювальний період.У клініці "Медекс Плюс" застосовуються ранні програми реабілітації, що дозволяє не затримуватись у стаціонарі на тривалий час. Також під час консультації з хірургом Ви можете вивчити фото пацієнтів «До та після», щоб оцінити їх результат. Наші пластичні хірурги роблять все необхідне для вирішення проблеми кожного пацієнта.

Основні напрямки пластичної хірургії: Пластика обличчя та шиї; пластика тіла; пластика грудей; усунення посттравматичних дефектів.Наші спеціалісти


Консультує і оперує кандидат медичних наук, доцент, пластичний хірург вищої категорії Денисенко Олександр Григорович.

В 1980р. закінчив з відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету (м. Київ). З 1980 по 1982р.р. проходив спеціалізацію по щелепно-лицевій хірургії в клінічній ординатурі при Національному медичному університеті. З 1982р. асистент, а з 1990р. доцент Івано-Франківського Національного медичного університету.  Був співзасновником першого в м. Івано-франківську центру пластичної хірургії в 1992р. в січні 1993р. провів першу в місті операцію – кругову підтяжку лиця і шиї. 

В жовтні 1995р. виступив одним із основних організаторів і співзасновників центру пластичної хірургії «АРС» З жовтня 1995р. по травень 2016р. був провідним хірургом центру, виконав біля 90% всіх операцій. В 2009р. ЦПХ «АРС» за якісну роботу був нагороджений Національним сертифікатом України. 

Приймав участь у всеукраїнських і міжнародних конференціях, майстеркласах, зїздах пластичних і реконструктивних хірургів.

Автор нового методу пластики носа з використанням 3D моделювання і виготовленням індивідуального назального сплінта для післяопераційного формування запланованого результату.Корекція форми носа


Корекція форми носа:  (післятравматична деформація, горб носа, пластика кіньчика носа і крил, сідловидного носа з використанням індивідуально виготовленого імпланта, після невдало проведених операцій на носі)  з використанням 3D моделювання і виготовленням  індивідуального  сплінт-формувача.

Загальна інформація

Кривизна носа може виявитися ще в дитинстві – як уроджений дефект м'яких тканин чи внутрішніх структур носа, а також сформуватися внаслідок отриманої травми чи перенесеного захворювання – у більш зрілому віці. У будь-якому випадку, навіть ледь помітне викривлення спинки носа відразу впадає у вічі і значною мірою впливає на сприйняття зовнішності в цілому.

Клініка Медекс Плюс пропонує сучасні методики корекції викривлень носа, що дозволяють повністю відновити естетику та функціональність – у тих випадках, коли викривлення носа супроводжується порушеннями дихання та іншими ускладненнями.

Переваги

Можливість раз і назавжди позбавитися естетичних недоліків області носа, покращити якість життя як з медичної точки зору (якщо операція проводиться за медичними показаннями), так і з психологічної (невідповідність власним стандартам краси пацієнта).

Показання

Вроджені естетичні недоліки форми носа, недорозвиненість хрящової або кісткової тканини носа, зміни хрящової або кісткової тканини носа внаслідок травм, хвороб. Будь-які викривлення спинки носа.

Протипоказання

Вагітність, лактація, вік до 18 років, цукровий діабет, гострі вірусні захворювання, хронічні та інфекційні захворювання у стадії загострення, хвороби крові, погане згортання крові, онкологія, серцева та ниркова недостатність, схильність до утворення колоїдних рубців.

Підготовка

* На розсуд лікаря

Як і за будь-якого хірургічного втручання пацієнту необхідно пройти лабораторне обстеження: аналізи крові на ВІЛ, гепатити, сифіліс, загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на згортання, тривалість кровотечі, біохімія крові, також необхідно зробити ЕКГ та надати свіжу флюорографію, за тиждень до операції необхідно відмовитися від куріння та алкоголю, виключити прийом медикаментів, що розріджують кров. За день перед операцією необхідно перейти на легку їжу, вранці перед операцією не їсти і не пити.

Процес проведення

* На розсуд лікаря

Операція виконується із загальним наркозом та займає в середньому 1,5-2 години. Хірург виконує розрізи на зовнішній поверхні перегородки носа, або на слизовій оболонці (відкрита і закрита ринопластика), після чого мобілізує тканини. Викривлені фрагменти кістки (хряща) видаляються, або переміщаються у правильне положення, дозволяючи надати контуру носа естетичних обрисів. Після виконання всіх необхідних маніпуляцій накладаються косметичні шви, для закріплення результату носові ходи встановлюються спеціальні тампони, а зверху накладається індивідуально виготовлений сплінт-формувач.

Реабілітація

* На розсуд лікаря

Тривалість відновлювального періоду після ринопластики становить у середньому півроку, протягом усього терміну відбувається повільне розсмоктування набряків тканин носа та обличчя загалом. Перші 1-3 доби після операції пацієнт перебуває на стаціонарному спостереженні фахівців клініки, а потім виписується додому, але під суворим контролем. Сплінт необхідно продовжувати носити щонайменше 2 тижні після операції. Протягом усього відновлювального періоду рекомендується не зловживати курінням та алкоголем, відмовитися від відвідування солярію, лазні та сауни, прийому сонячних ванн, вживання гарячих напоїв та їжі; максимально знизити фізичні навантаження. Чи не впливати на ніс фізично (не розминати, не масажувати, не носити окуляри). І найголовніше - максимально підтримувати свій імунітет з метою профілактики простудних захворювань та нежиті, зокрема.Блефаропластика


Блефаропластика – це оперативне втручання, яке спрямоване на корекцію форми повік, на висічення жирової тканини та надлишків шкіри повік. Блефаропластика може виконуватися як на верхніх так  нижніх повіках.

Повіки та область навколо очей – це зона на обличчі, яка найбільше схильна до вікових змін. Процес старіння торкається як шкірні покриви, а й їх глибокі структури. Основні зовнішні прояви - це надлишок шкіри в області верхніх повік та зморшки в зоні нижніх повік. Поліпшити ситуацію допомагає оперативне втручання – блефаропластика. Цей тип операції відноситься до естетичних, оскільки допомагає омолодити обличчя. Блефаропластику найчастіше виконують після 35 років у поєднанні з іншими пластичними маніпуляціями: з підтяжкою обличчя або контурною пластикою.

Після виконання блефаропластики відбувається стабілізація внутрішньоочного тиску та покращення периферичного зору. Пластична хірургія розробила та використовує різні методи виконання операції, які підбираються з урахуванням персональних скарг пацієнта та супутніх патологій.

• Види блефаропластики

Залежно від цього на якій частині повік виконується втручання розрізняють:

• Блефаропластику верхніх повік – використовується для того, щоб усунути «нависання» повік над оком, іноді призначається лікарем-офтальмологом.

• Блефаропластику нижніх повік - дозволяє прибрати набряклість і грижі з нижніх повік, використовується в косметичних цілях.

• Кругову блефаропластику - цей тип поєднує дві вищеперелічені операції в одну.

Підготовка до проведення блефаропластики

Перед проведенням цієї процедури в обов'язковому порядку пацієнту чи пацієнтці призначаються такі лабораторно-інструментальні дослідження:

 Загальноклінічний та біохімічний аналізи крові;

 Аналіз сечі;

 Рентгенографія грудної клітки;

 Електрокардіографія.

Також з метою виключення протипоказань призначається консультація у терапевта та лікаря-анестезіолога.

Проведення блефаропластики

Усі маніпуляції здійснюються під місцевим чи загальним наркозом. Вид наркозу залежить від типу операції.

Пластичний хірург зазначає області, звідки видалятимуться надлишки шкіри та жиру.

Потім робить надріз у зоні безпосередньої складки повік або по лінії вій (при блефаропластиці нижніх повік).

Після резекції жирових відкладень та підтяжки м'язів очей лікар накладає внутрішньошкірні шви з дуже тонкого атравматичного матеріалу.

Тривалість операції складає 20-30 хвилин.

Відновлення після операції

Щоб у реабілітаційний період не виникло ускладнень, потрібно дотримуватися всіх вказівок лікаря, а саме:

 Відмовитись від куріння, вживання алкогольних напоїв;

 Не використовувати декоративну косметику;

 Не засмагати під відкритим сонячним промінням;

 Обмежити фізичні навантаження.

Показання

Блефаропластику, в більшості випадків, виконують при характерних ознаках старіння обличчя, коли шкірні покриви втрачають свій тонус, шкіра починає звисати в ділянці повік, лобової частини та брів.

Протипоказання

Основні протипоказання до проведення блефаропластики:

 Вік до 18 років;

 Гіпертонія;

 Ендокринні патології (цукровий діабет, гіпотиреоз, гіпертиреоз);

 Хвороби серцево-судинної системи;

 Відшарування сітківки;

 Глаукома;

 Міопатія;

 Онкологічні захворювання шкіри та внутрішніх органів;

 Інфекційні патології рогівки;

 Сухість очей.

Блефаропластика також може називатися:

зміна форми повік, операція на віках, пластика повік

Фейсліфтинг -кругова підтяжка обличчя та шиї


З віком мякі тканини обличчя втрачають еластичність і пружність, шкіра обвисає. Зменшити вікові зміни, щоб мати молодший за свої роки вигляд, можна за допомогою пластичної операції.

Загальна інформація. Кругова підтяжка обличчя або фейсліфтинг – процедура яка допомагає усунути вікові зміни обличчя ( зморшки, носогубні складки,обвисання шкіри ).Рекомендована після 40-45 років, особливо після значного схуднення, якщо відбулося значна втрата кількості підшкірно-жирової клітковини обличя та шиї. За допомогою фейсліфтингу можна прибрати зморшки окремих зон: лоб, верхня, середня, нижня зони лиця, шиї, або кругова підтяжка лиця і шиї, з використанням SMAS – мязево фасціальної пластики.

Фейсліфтинг повинен проводити тільки досвідчений пластичний хірург ( щелепно лицьовий хірург), тому що звернення до фахівців іншого профілю може завдати шкоду вашому здоров’ю ( наприклад параліч мімічних м’язів )

Показання та протипоказання до проведення

 Проведення підтяжки обличчя має свої показання:

- птоз м’яких тканин обличчя;

- глибокі зморшки на переніссі;

- складки на обличчі;

- опускання зовнішніх кутів очей;

- зморшки у скронево-виличній області;

- коли “поплив” овал обличчя;

- опущення м’яких тканин щік нижче лінії щелепи;

- наявність “брилів” у  нижньощелепній області;

- опущення і нависання повік, брів;

- “мішки” під очима;

- подвійне підборіддя;

- в’яла шкіра на шиї;

- надлишкова шкіра перед вухами.

Пластичний хірург під час консультації, вислухавши всі побажання пацієнтки, може визначити, яка зона обличчя потребує підтяжки. Якщо є медичні або естетичні показання, фейсліфтинг може бути поєднаний із блефаропластикою, ринопластикою, отопластикою.

Вікові зміни або інші проблеми зі шкірою обличчя, незалежно від віку, спонукають жінок шукати клініки, де проводять підтяжку обличчя в Івано-Франківську. Рекомендований і оптимальний вік для кругової підтяжки обличчя — 45-60 років, коли обличчя і шия тільки почали піддаватися процесу старіння, але в цілому ще збереглася еластичність, а кістки обличчя не піддалися грубим віковим змінам.

При виборі методу омолодження шкіри обличчя пластичний хірург враховує такі фактори:

- вік пацієнта;

- ступінь вікових змін;

- загальний стан здоров’я;

- тип шкіри;

- спадкові фактори старіння шкіри;

- особисті побажання.      

Реабілітація.  Шви знімають через 12-14 днів, а про остаточний результат можна говорити приблизно через 2 місяці. Тривалість ефекту 10-12 роківОтопластика (корекція форми вушних раковин)


Отопластика – це комплекс естетичних операцій, спрямованих на корекцію форми вух. Хірургічне втручання усуває зовнішні дефекти, не впливаючи на внутрішні органи слуху. Позбувшись фізичних недосконалостей, ви відчуєте себе набагато впевненіше. Ефект у процедури безстроковий.

Усі ці зовнішні недосконалості можна виправити! Головне – захотіти. А почати слід із консультації у пластичного хірурга.

Пластична операція на вуха: підготовчий етап

На прийомі у фахівця ви повідомите лікаря свої побажання. Хірург узгоджує з пацієнтом оптимальну форму вушної раковини. Як тільки ви зупините свій вибір на тій чи іншій формі вушної раковини, лікар повідомить, як можна досягти цього результату.

Наступний крок – реалізація планів. Ви здаєте аналізи, необхідні для проведення хірургічного втручання, проходите обстеження у терапевта та профільних фахівців: кардіолога та анестезіолога. Після аналізу пластичним хірургом результатів лабораторних досліджень та лікарських висновків обумовлюються точна вартість отопластики та дата операції.

Отопластика

Протипоказання

Хірургічна корекція форми вух не проводиться, якщо є:

• гострі інфекційні захворювання чи рецидив хронічних хвороб;

• важка форма цукрового діабету;

• захворювання серцево-судинної системи;

• захворювання крові.

Пластична хірургія вуха: як усе відбувається

Найчастіше операції здійснюються під місцевою анестезією і тривають від 30 до 60 хвилин.Техніка хірургічного втручання залежить від виду дефекту, який потрібно виправити. Однак у жодному разі слідів після проведення процедури практично не залишається. Про отопластику нагадуватимуть лише невеликі рубці з тильного боку вушної раковини.

ПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ

• при непомірно великій або надто малої вушній раковині

• за наявності розриву мочки вуха внаслідок травм

• при асиметрії та недорозвиненості вушної раковини

• при чашоподібному вусі

• при неестетичному вигляді мочки вуха

У яких випадках варто зробити отопластику

Суворих вимог до розмірів та положення вух не існує. Проте б'юті-експерти сходяться на думці, що кут між головою та вушними раковинами має становити приблизно 30°.Орієнтовні ціни на послуги

Код послуги Назва послуги Поточна ціна

5.3.1 Пластична хірургія

4317 Корекція форми носа 26400.00

4318 Верхня блефаропластика (пластика вій) 12000.00

4319 Нижня блефаропластика (пластика вій) 14000.00

4320 Нижня і верхня блефаропластика 24000.00

4321 Корекція форми вушної раковини (Отопластика) 14600.00

4322 Пластика мочки вуха 4200.00

4323 Підтяжка обличчя 5200.00

4324 Підтяжка шиї 38400.00

4325 Підтяжка обличя і шиї 84000.00

4326 Видалення грудок Біша 26000.00

4327 Встановлення імпланту для контурної пластики при дефектах та деформаціях лицевого скелету (без вартості імплантату) 18400.00

4328 Видалення доброякісних пухлин з накладанням косметичних швів 2800.00