Медекс Плюс
клініка для всієї родини!

Коронавірус: бережіть себе

   Лабораторія Клініка Медекс плюс проводить:

  • визначення РНК вірусу 2019 -nCoV (SARS-CO-V-2) в режимі реального часу  методом ПЛР                                                                                                

             ✅ Ціна -760 грн.     

     Термін виконання - 2 дні.Забір матеріалу для ПЛР діагностики вірусу COVID-19 проводиться  тільки в ЛДЦ "Медек Плюс" за адресою: в м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів 10.  Попередній запис за телефонами :  (066)237-55-22, (097)660-71-17.                                                                                                                                                                                   

  •  якісне визначення антитіл Ig G до нуклеокапсидного антигену коронавірусу SARS-CoV-2 в сироватці або плазмі крові людини методом імуноферментного аналізу (ІФА).

             ✅ Ціна -199 грн.


  • якісне визначення антитіл Ig M до нуклеокапсидного антигену коронавірусу SARS-CoV-2 в сироватці або плазмі крові людини методом імуноферментного аналізу (ІФА).

             ✅ Ціна -199 грн.


  Антитіла Ig G і М зростають протягом двох тижнів від початку захворювання. Результат серологічного дослідження може бути негативним у випадку ранньої інфекції (1-6 день захворювання), коли відсутні Ig G або їх рівень знаходиться за межами чутливості даної тест-системи. В цьому випадку за наявності клінічних проявів захворювання рекомендується провести повторне обстеження хворого в даній тест-системі через декілька днів. Рівень антитіл Ig M падає через 4 дні та зникає після 12 тижна захворювання. Рівні антитіл при важкій формі інфекції вищі ніж при легкій. Для встановлення остаточного діагнозу необхідно врахувати не тільки результати серологічного тесту, а також дані ПЛР, наявні клінічні симптоми захворювання та рентгенологічні дані обстеження легень. 

  Проводить тестування на швидке визначення антитіл класу Ig G та М до COVID 19 (NCV, 2019 - nCoV, SARS - CoV - 2) в сироватці, в плазмі та цільній крові людини методом імунохроматографічного аналізу.

✅ Ціна - 480 грн.

 

  "Медекс Плюс",

Ми турбуємось про Вас і Ваше здоров'я!

  • Коронавірус: бережіть себе
Top