Медекс Плюс
клініка для всієї родини!

Коронавірус: бережіть себе

  Сьогодні звідусіль лунають розмови про коронавірус. На жаль, з кожним днем він наближається все ближче до нас. Ми маємо вміти та розуміти яким чином зберегти своє здоров'я, здоров'я наших рідних. Тому прошу ознайомитися та користуватися наступними практичним методами зібраними з різних джерел, які, можливо, і не вбережуть на всі 100% від цієї хвороби, але по-максимуму відтягнуть час до зараження. 

  Потрібно пам'ятати, що стан нашого здоров'я у наших руках. 

 Практичні поради:

1) Старанно, не менше ніж 20-30 секунд, регулярно мити руки.

2) Зранку та ввечері полоскати горло і промивати ніс розчином соди та солі (на 1 л. теплої води – столова ложка солі і чайна ложка соди).

3) Робіть декілька ковтків води кожні 15 хв. - навіть якщо вірус потрапить у Ваш організм вода чи ін. рідини допоможуть вимити їх через стравохід.

4) Носіть з собою спирт і спиртові серветки і протирайте руки кожен раз після фізичного контакту з людьми або після контакту з поверхнями громадських місць.

5) Виключте масові заходи.

6) Виходьте з місця, якщо в ньому багато людей.

7) Відмовтеся від рукостискань, обіймів поцілунків в якості привітання.

8) Протирайте телефон спиртовими серветками декілька разів на день.

9) Проводьте кожного ранку самоперевірку: зробіть глибокий вдих і затримайте дихання більше ніж на 10 секунд. Якщо Ви успішно завершили самоперевірку, не кашляючи, не відчуваючи дискомфорт, закладеності, тиску і т.д. - це доводить, що в легенях немає фіброзу, що вказує на відсутність інфекції.

   Прошу ознайомитися та прийняти до використання і Будьте Здорові!!!

Top