Пластична хірургія


Вікові зміни, невдалі операції та післяопераційні шви, посттравматичні дефекти (рубці, опіки, шрами) – пластичні хірурги в клініці Медекс Плюс зможуть ефективно вирішити будь-яку проблему, повернувши вам колишню красу і чудовим чином перетворивши вашу подобу.

У клініці Медекс Плюс працюють чудові хірурги, професіонали своєї справи, які мають за плечима багаторічний досвід успішного проведення естетичних операцій та оперативного лікування. 

Пластичні хірурги клініки Медекс Плюс надають весь спектр послуг із проведення пластичних операцій. Зробіть перший крок до краси – запишіться на консультацію до пластичного хірурга!

Пластична хірургія – те, що допомагає людині вирішити безліч естетичних проблем. Змінити форму носа чи вух, усунення зморшок обличчя та шиї, видалити зайві жирові відкладення – все це та багато іншого під силу пластичним хірургам клініки Медекс Плюс. Крім професійних фахівців, тут на Вас чекають сучасні комфортабельні палати, які створюють відчуття домашньої обстановки. Вони також дозволяють продовжувати свою діяльність, тому Ви можете зробити своє тіло красивим практично не відриваючись від роботи.

Які результати Ви отримаєте після прийому:

• Способи вирішення Вашої проблеми. Наші спеціалісти пропонують відразу кілька варіантів на вибір. Наприклад, для омолодження особи може бути використані малоінвазивні методики (наприклад контурна пластика біогелем або шліфовка рубців), і навіть серйозне хірургічне втручання;

• Прогнозування результатів призначеної процедури, наші хірурги чесно розповідають про можливі ризики та пояснюють, через скільки і яким буде результат операції;

визначення потреби у повторному втручанні. Воно може бути потрібне у випадку, коли проблему не можна вирішити за одну процедуру. У таких ситуаціях вдаються до поетапного виправлення дефекту;

альтернативні методи вирішення проблеми. Хірург об'єктивно оцінить ситуацію та обов'язково скаже Вам, якщо, на його думку, в операції немає потреби і проблему можна виправити іншим способом.

У пластичного хірурга Ви зможете поцікавитися про хід операції та відновлювальний період.У клініці "Медекс Плюс" застосовуються ранні програми реабілітації, що дозволяє не затримуватись у стаціонарі на тривалий час. Також під час консультації з хірургом Ви можете вивчити фото пацієнтів «До та після», щоб оцінити їх результат. Наші пластичні хірурги роблять все необхідне для вирішення проблеми кожного пацієнта.

Основні напрямки пластичної хірургії: Пластика обличчя та шиї; пластика тіла; пластика грудей; усунення посттравматичних дефектів.

У даній категорії немає товарів.

Наші спеціалісти


Консультує і оперує кандидат медичних наук, доцент, пластичний хірург вищої категорії Денисенко Олександр Григорович.

В 1980р. закінчив з відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету (м. Київ). З 1980 по 1982р.р. проходив спеціалізацію по щелепно-лицевій хірургії в клінічній ординатурі при Національному медичному університеті. З 1982р. асистент, а з 1990р. доцент Івано-Франківського Національного медичного університету.  Був співзасновником першого в м. Івано-франківську центру пластичної хірургії в 1992р. в січні 1993р. провів першу в місті операцію – кругову підтяжку лиця і шиї. 

В жовтні 1995р. виступив одним із основних організаторів і співзасновників центру пластичної хірургії «АРС» З жовтня 1995р. по травень 2016р. був провідним хірургом центру, виконав біля 90% всіх операцій. В 2009р. ЦПХ «АРС» за якісну роботу був нагороджений Національним сертифікатом України. 

Приймав участь у всеукраїнських і міжнародних конференціях, майстеркласах, зїздах пластичних і реконструктивних хірургів.

Автор нового методу ренопластики з використанням 3D моделювання і виготовленням індивідуального назального силінта для післяопераційного формування запланованого результату.Корекція форми носа


Корекція форми носа:  (післятравматична деформація горб носа, пластика кіньчика носа і крил, сідловидного носа з використанням індивідуально виготовленого імпланта, після невдало проведених операцій на носі)  з використанням 3D моделювання і виготовленням  індивідуального  еплінт-формувача.

Загальна інформація

Кривизна носа може виявитися ще в дитинстві – як уроджений дефект м'яких тканин чи внутрішніх структур носа, а також сформуватися внаслідок отриманої травми чи перенесеного захворювання – у більш зрілому віці. У будь-якому випадку, навіть ледь помітне викривлення спинки носа відразу впадає у вічі і значною мірою впливає на сприйняття зовнішності в цілому.

Клініка Медекс Плюс пропонує сучасні методики корекції викривлень носа, що дозволяють повністю відновити естетику та функціональність – у тих випадках, коли викривлення носа супроводжується порушеннями дихання та іншими ускладненнями.

Переваги

Можливість раз і назавжди позбавитися естетичних недоліків області носа, покращити якість життя як з медичної точки зору (якщо операція проводиться за медичними показаннями), так і з психологічної (невідповідність власним стандартам краси пацієнта).

Показання

Вроджені естетичні недоліки форми носа, недорозвиненість хрящової або кісткової тканини носа, зміни хрящової або кісткової тканини носа внаслідок травм, хвороб. Будь-які викривлення спинки носа.

Протипоказання

Вагітність, лактація, вік до 18 років, цукровий діабет, гострі вірусні захворювання, хронічні та інфекційні захворювання у стадії загострення, хвороби крові, погана згортання крові, онкологія, серцева та ниркова недостатність, схильність до утворення колоїдних рубців.

Підготовка

* На розсуд лікаря

Як і за будь-якого хірургічного втручання пацієнту необхідно пройти лабораторне обстеження: аналізи крові на ВІЛ, гепатити, сифіліс, загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на згортання, тривалість кровотечі, біохімія крові, також необхідно зробити ЕКГ та надати свіжу флюорографію, за тиждень до операції необхідно відмовитися від куріння та алкоголю, виключити прийом медикаментів, що розріджують кров. За день перед операцією необхідно перейти на легку їжу, вранці перед операцією не їсти і не пити.

Процес проведення

* На розсуд лікаря

Операція виконується із загальним наркозом та займає в середньому 1,5-2 години. Хірург виконує розрізи на зовнішній поверхні носа, або на слизовій оболонці (відкрита і закрита ринопластика), після чого мобілізує тканини. Викривлені фрагменти кістки (хряща) видаляються, або переміщаються у правильне положення, дозволяючи надати контуру носа естетичних обрисів. Після виконання всіх необхідних маніпуляцій накладаються косметичні шви, для закріплення результату носові ходи встановлюються спеціальні тампони, а зверху накладається гіпсова фіксуюча лангета.

Реабілітація

* На розсуд лікаря

Тривалість відновлювального періоду після ринопластики становить у середньому півроку, протягом усього терміну відбувається повільне розсмоктування набряків тканин носа та обличчя загалом. Перші 1-3 доби після операції пацієнт перебуває на стаціонарному спостереженні фахівців клініки, а потім виписується додому, але під суворим контролем. Фіксуючу пов'язку необхідно продовжувати носити щонайменше 2 тижні після операції. Протягом усього відновлювального періоду рекомендується не зловживати курінням та алкоголем, відмовитися від відвідування солярію, лазні та сауни, прийому сонячних ванн, вживання гарячих напоїв та їжі; максимально знизити фізичні навантаження. Чи не впливати на ніс фізично (не розминати, не масажувати, не носити окуляри). І найголовніше - максимально підтримувати свій імунітет з метою профілактики простудних захворювань та нежиті, зокрема.Блефопластика


Блефаропластика – це оперативне втручання, яке спрямоване на корекцію форми повік, на висічення жирової тканини та надлишків шкіри повік. Блефаропластика може виконуватися як у верхніх століттях, і на нижніх.

Повіки та область навколо очей – це зона на обличчі, яка найбільше схильна до вікових змін. Процес старіння торкається як шкірні покриви, а й їх глибокі структури. Основні зовнішні прояви - це надлишок шкіри в області верхніх повік та зморшки в зоні нижніх повік. Поліпшити ситуацію допомагає оперативне втручання – блефаропластика. Цей тип операції відноситься до естетичних, оскільки допомагає омолодити обличчя. Блефаропластику найчастіше виконують після 35 років у поєднанні з іншими пластичними маніпуляціями: з підтяжкою обличчя або контурною пластикою.

Після виконання блефаропластики відбувається стабілізація внутрішньоочного тиску та покращення периферичного зору. Пластична хірургія розробила та використовує різні методи виконання операції, які підбираються з урахуванням персональних скарг пацієнта та супутніх патологій.

• Види блефаропластики

Залежно від цього на якій частині століття виконується втручання розрізняють:

• Блефаропластику верхніх повік – використовується для того, щоб усунути «нависання» століття над оком, іноді призначається лікарем-офтальмологом.

• Блефаропластику нижніх повік - дозволяє прибрати набряклість і грижі з нижніх повік, використовується в косметичних цілях.

• Кругову блефаропластику - цей тип поєднує дві вищеперелічені операції в одну.

• Блефаропластику азіатських очей – найважча пластика повік, яка потребує точних розрахунків.Лікар у цьому випадку працює над створенням нового розрізу очей.

З метою корекції виконується 2 типи такої операції:

• Лазерна блефаропластика - надріз виконується за допомогою лазера;

• Хірургічна блефаропластика - надрізи виконуються за допомогою скальпеля.

Переваги лазерної блефаропластики:

• Безконтактний метод, оскільки тканина висікається за допомогою пучка світла;

• Лазерний промінь припікає судини, завдяки чому зменшується ризик утворення набряків у післяопераційний період;

• Виключається можливість формування рубців;

• Короткий реабілітаційний період (повна поправка настає вже за 10-12 днів);

• Ризик розвитку ускладнень зводиться до мінімуму.


Підготовка до проведення блефаропластики

Перед проведенням цієї процедури в обов'язковому порядку пацієнту чи пацієнтці призначаються такі лабораторно-інструментальні дослідження:

 Загальноклінічний та біохімічний аналізи крові;

 Аналіз сечі;

 Рентгенографія грудної клітки;

 Електрокардіографія.

Також з метою виключення протипоказань призначається консультація у терапевта та лікаря-анестезіолога.

Проведення блефаропластики

Усі маніпуляції здійснюються під місцевим чи загальним наркозом. Вид наркозу залежить від типу операції.

Пластичний хірург зазначає області, звідки видалятимуться надлишки шкіри та жиру.

Потім робить надріз у зоні безпосередньої складки століття (при блефаропластику віхових повік) або по лінії вій (при блефаропластику нижніх повік).

Після резекції жирових відкладень та підтяжки м'язів очей лікар накладає внутрішньошкірні шви з дуже тонкого атравматичного матеріалу.

Тривалість операції складає 20-30 хвилин.

Відновлення після операції

Щоб у реабілітаційний період не виникло ускладнень, потрібно дотримуватися всіх вказівок лікаря, а саме:

 Відмовитись від куріння, вживання алкогольних напоїв;

 Не використовувати декоративну косметику;

 Не засмагати під відкритим сонячним промінням;

 Обмежити фізичні навантаження.

Показання

Блефаропластику, в більшості випадків, виконують при характерних ознаках старіння обличчя, коли шкірні покриви втрачають свій тонус, шкіра починає звисати в ділянці повік, лобової частини та брів.

Протипоказання

Основні протипоказання до проведення блефаропластики:

 Вік до 18 років;

 Гіпертонія;

 Ендокринні патології (цукровий діабет, гіпотиреоз, гіпертиреоз);

 Хвороби серцево-судинної системи;

 Відшарування сітківки;

 Глаукома;

 Міопатія;

 Онкологічні захворювання шкіри та внутрішніх органів;

 Інфекційні патології рогівки;

 Сухість очей.

Блефаропластика також може називатися:

зміна форми повік, операція на віках, пластика повік

Кругова підтяжка обличчя та шиї

З віком мякі тканини обличчя втрачають еластичність і пружність, шкіра обвисає. Зменшити вікові зміни, щоб мати молодший за свої роки вигляд, можна за допомогою пластичної операції.

Загальна інформація. Кругова підтяжка обличчя або фейсліфтинг – процедура яка допомагає усунути вікові зміни обличчя ( зморшки, носогубні складки,обвисання шкіри ).Рекомендована після 40-45 років, особливо після значного схуднення. За допомогою фейсліфтингу можна прибрати змошки окремих зон і лоб, верхня, середня, нижня зони лиця, шиї, або кругова підтяжка лиця і шиї, з використанням SMAS – мязево фасціальної пластики.

Фейсліфтинг повинен проводити тільки досвідчений пластичний хірург ( щелепно лицьовий хірург), тому що звернення до фахівців іншого профілю може завдати шкоду вашому здоров’ю ( наприклад параліч мімічних м’язів )      

Реабілітація.  Шви знімають через 12-14 днів, а про остаточний результат можна говорити приблизно через 2 місяці. Тривалість ефекту 10-12 років

Отопластика (корекція форми вушних раковин)

Отопластика – це комплекс естетичних операцій, спрямованих на корекцію форми вух. Хірургічне втручання усуває зовнішні дефекти, не впливаючи на внутрішні органи слуху. Позбувшись фізичних недосконалостей, ви відчуєте себе набагато впевненіше. Ефект у процедури безстроковий.

Усі ці зовнішні недосконалості можна виправити! Головне – захотіти. А почати слід із консультації у пластичного хірурга.

Пластична операція на вуха: підготовчий етап

На прийомі у фахівця ви повідомите лікаря свої побажання. За допомогою спеціального програмного забезпечення хірург візуалізує на екрані комп'ютера оптимальну форму вушної раковини. Як тільки ви зупините свій вибір на тому чи іншому зображенні, лікар повідомить, як можна досягти цього результату.

Наступний крок – реалізація планів. Ви здаєте аналізи, необхідні для проведення хірургічного втручання, проходите обстеження у терапевта та профільних фахівців: кардіолога та анестезіолога. Після аналізу пластичним хірургом результатів лабораторних досліджень та лікарських висновків обумовлюються точна вартість отопластики та дата операції.

Отопластика

Протипоказання

Хірургічна корекція форми вух не проводиться, якщо є:

• гострі інфекційні захворювання чи рецидив хронічних хвороб;

• важка форма цукрового діабету;

• захворювання серцево-судинної системи;

• захворювання крові.

Пластична хірургія вуха: як усе відбувається

Найчастіше операції здійснюються під місцевою анестезією і тривають від 30 до 60 хвилин.Техніка хірургічного втручання залежить від виду дефекту, який потрібно виправити. Однак у жодному разі слідів після проведення процедури практично не залишається. Про отопластику нагадуватимуть лише невеликі рубці з тильного боку вушної раковини.

ПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ

• при непомірно великій або надто малої вушній раковині

• за наявності розриву мочки вуха внаслідок травм

• при асиметрії та недорозвиненості вушної раковини

• при чашоподібному вусі

• при неестетичному вигляді мочки вуха

У яких випадках варто зробити отопластику

Суворих вимог до розмірів та положення вух не існує. Проте б'юті-експерти сходяться на думці, що кут між головою та вушними раковинами має становити приблизно 30°.

Зробити отопластику рекомендується не тільки при лопатливості.