вул. Військових Ветеранів 10


Центральний офіс ЛДЦ (вул. Військових Ветеранів 10)

тел. +380680008070 +380976607117+380662375522, (0342)711560

Email: info.medexplus@gmail.com

Графік роботи: Понеділок - Пʼятниця з 08:00 до 19:00год.

Субота з 09:00 до 15:00

Неділя з 09:00 до 14:00


У даній категорії немає товарів.

Лабораторія

Лабораторія Медекс Плюс — це провідні світові технології у галузі лабораторної діагностики для пацієнтів. Компанія, яка щодня виконує сотні медичних аналізів для пацієнтів  від клінічного аналізу крові до виявлення генетичних патологій. Всі дослідження проводяться на власному високотехнологічному обладнані, і включає 5 багатопрофільних лабораторій. Наші аналізи визнаються всіма державними лікувально-профілактичними установами. Головний пріорітет лабораторії - це постійна модернізація, впровадження принципово нових методів та обладнання провідних світових виробників дозволяє виконувати найширший спектр досліджень та робити їх доступними. 

Чому нас обирають

- Мережа по всій Івано-Франківській та Львівських областях;

- Дослідження виконуються 24 години на добу 365 днів;

- Результати більшості аналізів протягом доби;

- Безпечна та безболісна процедура взяття крові;

- Робота контакт-центру та лікарів-консультантів;

- Унікальні технології діагностики;

- SMS-повідомлення про готовність результату дослідження;

- Безпека пацієнтів та персоналу (по світових стандартах);

- Якість, підтверджена міжнародними сертифікатами.

Поліклініка

У наших центрах працюють досвідчені фахівці, які з увагою ставляться до кожного пацієнта. Це професіонали, які стануть вашими партнерами у збереженні здоров'я.

Наша команда – понад 50 лікарів різних спеціальностей. Серед них кандидати медичних наук, професора, доценти та заслужені лікарі.

У наших медичних центрах працюють лікарі як найбільш затребуваних медичних спеціальностей: терапевти, кардіологи, урологи, гінекологи, офтальмологи, оториноларингологи, хірурги та інші, і рідкісних: генетики, гематологи та інші.

У дитячих відділеннях ведуть прийом лікаря, що спеціалізуються на лікуванні дітей із перших днів до повноліття. Обладнання поліклінік постійно оновлюється, що дозволяє здійснювати повноцінну діагностику та терапію, дотримуючись сучасних методик. У клініці є дитяче та доросле відділення, центр хірургії, цілодобовий стаціонар. На базі медичних центрів працює власна лабораторія, тому ми робимо аналізи та дослідження якісно та вчасно. 

Денний стаціонар

Враховуючи сучасний ритм життя, ми пропонуємо нашим пацієнтам отримувати повноцінну стаціонарну допомогу амбулаторно, відвідуючи у зручний для них час денний стаціонар.

У денному стаціонарі ви отримаєте повний комплекс стаціонарного лікування, який включає внутрішньовенні та внутрішньом'язові ін'єкції та вливання, інгаляції, кисневі процедури та багато іншого.

Стаціонарне лікування в клініці Медекс Плюс має низку переваг. Висвітлимо деякі з них.

По-перше, у стаціонарі безліч найсучасніших інструментів для точної діагностики. Щоб скористатися кожним з них амбулаторно, потрібно витратити багато часу на отримання направлення від лікаря, а потім на дорогу і сидіння в чергах.

По-друге, відвідуючи денний стаціонар, перебуваючи під постійним наглядом лікарів, пацієнт одужує швидше. Головний фактор – найвища кваліфікація фахівців Медекс Плюс, і що важливо, їхні людські якості. Лікар, відстежуючи найменші зміни у стані хворого, має можливість призначити додаткові аналізи чи обстеження, внести корективи до лікувального процесу.

Відвідуючи денний стаціонар, ви отримуєте повний комплекс стаціонарного лікування.

Терапевтичний стаціонар може бути прикладом, яким легко скласти уявлення про принципи нашої роботи. Поєднання традиційних методів лікування з найновішими напрацюваннями в галузі кардіології, та захворювань нервової системи дають майже 100% результат. Якщо виникли неприємності з ендокринною системою, вам також допоможе терапевтичний стаціонар.

З турботою про ваше здоров'я співробітники клініки Медекс Плюс у Івано-Франківську.