Шановні клієнти!

Під час оголошеної повітряної тривоги лабораторні центри та забірні пункти призупиняють роботу, ми не проводимо забір аналізів, та прийоми а разом з вами прямуємо до найближого укриття.

З картою укриттів для міста Івано-Франківська можна ознайомитися тут

Останнім часом ви все частіше питаєте, чи беремо ми кров на аналіз під час повітряної тривоги, чи знаємо, де можна перечекати небезпеку, як ставимося до сигналів тривоги.

Щодня триває ракетний терор. Щодня стрічка новин відображає нові трагедії. Тривають ракетні удари по цивільній інфраструктурі – навчальні, медичні, торгові заклади і центри наражаються на небезпеку. Сигнали повітряної тривоги звучать, коли існує ризик авіаційного удару (літак або ракета вже випущена в бік міста чи області). Про це повідомляють фахівці, які аналізують інформацію про повітряний простір. Ми віримо в ЗСУ, віримо, що ППО спрацює вчасно і знешкодить снаряд, але знешкоджені уламки теж можуть бути небезпечними.

Ми всі цінуємо ваш час. І чудово розуміємо, що єдиний варіант його подовжити – це уважно ставитися до сигналів повітряної тривоги і вчасно на них реагувати. Бережіть своє життя.

Як отримати результати аналізів?Як отримати результати досліджень?


• Перш ніж отримати результати потрібно зареєструватись на рецепції або відділенні (забірному пункті);

• Реєстатор попросить у вас потрібну інформацію яку потрібно внести в програму (П.І.П, дата народження, мобільний телефон, електронну скриньку, адресу проживання);

 Реєстратор видасть вам доступ до офіційного додатку (при можливості допоможе скачати та ввійти);

• В додатку є можливість редагувати свої дані та інформацію (Будьте уважні у заповненні, помилки при вказуванні або написнні електронної скриньки призведуть до несвоєчасного отримання результатів.);

• В додатку є можливість запису на прийом до лікаря або по спеціальності, можливість пошуку даного дослідження або послуги і актуальності ціни;

• Паперові бланки результатів можна отримати у будь-якому відділенні Медекс Плюс в робочі години даного відділення. 


Важливо! Шановні клієнти, з 06.02.2020 в Україні набуло чинності електронне посвідчення водія. Звертаємо вашу увагу, що посвідчення не є документом, згідно якого можна отримати результати досліджень. Електронне посвідчення водія підтверджує право на водіння автомобіля і потребує додаткової перевірки його достовірності в єдиній інформаційній системі МВС. 

 

За умови, якщо Ви надали номер свого мобільного телефону, про повну готовність результатів усіх досліджень в замовленні вас буде проінформовано за допомогою SMS-повідомлення (з 8:30 до 21:00). 

 

 Важливо! Для дослідження «ВІЛ, та Гепатит B» діють обмеження. Результати можна отримати лише особисто в руки, тільки у відділенні , в якому відбувалося взяття біоматеріалу. Вони відправляється на е-mail, про їх готовність надходить SMS-повідомлення, та друкуються спеціальні бланки з системою захисту від підробок.


Як скачати додаток?

             

ДОДАТОК               ДОДАТОК

ДЛЯ ANDROID       ДЛЯ APPLE

Новини

Новини

Новини