Медекс Плюс
клініка для всієї родини!

Про лабораторію

Лабораторія - досвід і успіх! Клінічна лабораторна діагностика займає важливе місці в лікувально-діагно­стичному процесі.

Важко сьогодні уявити лікаря, який в постановці діагнозу і призначенні лікування пок­ладається лише на дані огляду, скарги пацієнта та інтуїцію. Захворювання, відомі людству ще з минулого століття, сьогодні перебігають інакше на фоні зниженого імунітету, багаторазового прийому антибіотиків, впливу несприятливих екологічних факторів.В даний час лікарю складно обійтися без додаткових методів дослідження, щоб встановити точний діагноз.

Така висока потреба в лабораторній діагностиці спонукає ЇЇ швидкий розвиток в усьому світі. Це поява нових технологій і надточних високопродуктивних аналізаторів.

Лабораторія "Медекс Плюс" за 25 років своєї роботи стрімко розвивалася, як і вся лабораторна справа в Україні, і сьогодні по спектру і якості лабора­торних досліджень не поступається європейським лабораторіям.

Лабораторія "Медекс Плюс" використовує в роботі тільки зареєстро­вані реагенти із наявним сертифікатом якості, проводить щоденно контроль якості своїх досліджень, нав­чання лікарів на курсах вдосконалення, постійно працює над впровадженням нових технологій та розвит­ку лабораторної справи.


Завідувач лабораторії 
Неля УДОДTop