Віялові відключення електропостачання по всій Україні

Віялові відключення електропостачання по всій Україні
23 November, 2022


Обмеження електропостачання в усіх областях !

Увага!

Клініка Медекс Плюс відноситься до 2 -ї групи загального графіка відключень! і не має ніяких обмежень, і так як всі працюємо в аварійному режимі. 

Прохання з розумінням поставитись до проблем і затримок у виконанні лабораторних послуг, послуг узд, та послуг які використовують ресурси електропостачання, обмеження доступу до мобільного додатку та сервісів клініки!

Все буде Україна!


У компанії УкрЕнерго наголошують, що примусові обмеження споживачів електроенергії – повністю контрольований захід, який дозволяє знизити навантаження на електромережі та дає можливість збалансувати роботу енергосистеми! 

Також у НЕК нагадали, що свідоме зниження споживання електроенергії, особливо в години ранкового та вечірнього піку споживання (6:00-11:00 та 17:00-23:00), зменшує ризик перевантаження в мережах та застосування обмежень споживачів.

Споживачів просять ощадливо підходити до споживання електроенергії, не вмикати в мережу одночасно два або більше потужних електроприладів. Та за можливості перенести користування деякими з них, наприклад пральних машин, бойлерів та обігрівачів, на нічний період.