Як виглядати природньо після пластики?

Як виглядати природньо після пластики?
5 September, 2022


Консультує і оперує кандидат медичних наук, доцент, пластичний хірург вищої категорії Денисенко Олександр Григорович.

Ринопластика (пластика носа)

Блефаропластика (пластика повік)

Отопластика (пластика вушних раковин)

Фейсліфтинг (кругова підтяжка обличчя та шиї)

Відображення у дзеркалі після пластичної операції залежить тільки від кваліфікації хірурга, а й від самого пацієнта. Останній часто не може адекватно оцінити свою зовнішність із боку та вчасно зупинитися у гонитві за «кращим» результатом. Приклад надмірного захоплення пластикою – обличчя Кім Бейсінгер. Після чергової операції знаменитість набула неприродної зовнішністі. Актрису тепер важко дізнаються навіть найвідданіші шанувальники.

Тренд натуральності суттєво скоротив кількість таких «фанатів покращення». Сучасна пластична хірургія підлаштувалася до запитів пацієнтів, що змінилися. Застосовувані естетичні методики, зокрема і малоінвазивні техніки, дозволяють скоригувати зовнішність те щоб результат роботи хірурга виглядав природним, як від природи.

Пластика обличчя

У сучасному світі пластику часто роблять, піддавшись модним тенденціям. Приклад такого тренду – яскраво окреслені вилиці, які прийнято вважати виразом модельної зовнішності. Проте надто великі вилиці видають наявність пластики, підкреслюють різний розріз очей та зморшки.

Приклад такої невдалої роботи зі вилицями продемонструвала Демі Мур. Після пластичної операції вилиці актриси «підстрибнули» надто високо, а щоки втяглися – жінка не стала виглядати молодшою, а лише набула неприродних, невідповідних їй рис обличчя.

У гонитві за об'ємними губами жінки йдуть на операції з використанням імпланту, помилково вважаючи, що за допомогою ін'єкцій бажаного результату не досягнути. Та ж історія і з кирпатими бровами, які дарують зовнішність «як у всіх», позбавляючи індивідуальності.

Щоб після пластики обличчя насолоджуватися своїм відображенням у дзеркалі, спиратися виключно на віяння моди не можна – слід дотримуватись рекомендацій пластичного хірурга. Він їх дає після візуальної оцінки зовнішності, проведення певних розрахунків та зіставлення властивостей особи.

ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ за телефоном 0680008070