Цікаві факти про пластичну хірургію

Цікаві факти про пластичну хірургію
5 September, 2022


Цікаві факти про пластичну хірургію.

Коли мова заходить про пластичну хірургію, багато хто відразу представляє дорогі хірургічні операції, до яких вдаються відомі і багаті, щоб зберегти красу. Частка правди в цьому є, оскільки найпоширенішими операціями, які виконують сьогодні в цій галузі, є корекція носа і збільшення грудей. Але варто зазначити, що пластичні хірурги були справжніми новаторами і розвиток цієї галузі виходив далеко за рамки естетики.

 Назва не має нічого спільного з пластиком. Саме словосполучення «пластична хірургія» у багатьох асоціюється з чимось пластиковим, штучним. Проте, воно ніяк не пов'язане з пластмасою і синтетичними матеріалами. Слово «пластичний» походить від давньогрецького «plastikos», що перекладається як «формувати» або «надавати форму».

Пластична хірургія і трансплантація органів. Хоча більшість людей вважають, що процедури трансплантації не мають безпосереднього відношення до пластичної хірургії, в них використовуються багато однакових методів, таких як реконструкція і реплантації нервів і тканин.

Пластична хірургія отримала величезний розвиток під час першої світової війни. Величезна кількість людей була спотворена, знівечена і покалічена. Звичайно ж, в той час йшлося в першу чергу про збереження життя, а не зовнішності, але в ході таких операцій лікарі експериментальним шляхом розробляли інноваційні методики реконструктивної хірургії.