Медекс Плюс
клініка для всієї родини!

Covid 19

УВАГА❗ ЛАБОРАТОРІЯ МЕДЕКС ПЛЮС ПРОВОДИТЬ:

1. Якісне визначення антитіл lg G  та Ig M до нуклеокапсидного антигену коронавірусу SARS-CoV-2 в сироватці або плазмі крові людини методом імуноферментного аналізу (ІФА)

ЦІНА - 428 грн.

Антитіла lg G і М зростають протягом двох тижнів від початку захворювання. Результат серологічного дослідження може бути негативним у випадку ранньої інфекції (1-6 день захворювання) коли відсутні lg G або їх рівень знаходиться за межами чутливості даної тест-системи. В цьому випадку за наявності клінічних проявів захворювання рекомендується провести повторне обстеження хворого в даній тест-системі через декілька днів.

Рівень lg М падає через 4 тижня та зникає після 12 тижня захворювання. Рівні антитіл при важкій формі інфекції вищі, ніж при легкій. Для встановлення остаточного діагнозу необхідно враховувати не тільки результати серологічного тесту, а також дані тесту ПЛР, наявні клінічні симптоми захворювання та рентгенологічні дані обстеження легень.


2. Визначення РНК вірусу 2019-nCoV (SARS-CoV-2) в режимі реального часу методом ПЛР

ЦІНА 760 грн.

✔ТЕРМІН ВИКОНАННЯ - 2 дні.


3.Проводить тестування на швидке визначення антитіл класу Ig G та М до COVID 19 (NCV, 2019 - nCoV, SARS - CoV - 2) в сироватці, в плазмі та цільній крові людини методом імунохроматографічного аналізу.

ЦІНА- 480 грн.


❗❗ЛАБОРАТОРІЯ «МЕДЕКС ПЛЮС» ПРОЙШЛА ВЕРИФІКАЦІЮ, відповідно до встановленої процедури наказом МОЗ України від 28.03.2020 №722 та має право проводити ПЛР тестування з метою діагностики COVID19.

  • «Медекс плюс» подає інформацію про негативні результати ПЛР за запитом особи, котра бажає припинити обсервацію або самоізоляцію у зв’язку з перетином державного кордону.
  • Для забору на дослідження ПЛР додатково потрібно підписати модифіковану форму направлення зразка на дослідження і вказати дату перетину кордону.
  • Онлайн форма автоматично агрегується в базу даних та автоматично передається до Міністерства цифрової трансформації України з метою синхронізації із додатком «Дій Вдома»

Заявки обробляються: з 7:30 по 20:00 з понеділка по п'ятницю; з 9:00 по 14:00 субота, неділя.


                            "Медекс Плюс", Ми турбуємось про Вас і Ваше здоров'я!

Top