Запитай у лікаря

поставити запитання
28.04.2014, Мар"яна:
Добрий день!скажіть будь ласка яка ціна прийому до лікаря отоларинголога?

 Доброго дня, Мар'яна! У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 150 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200 грн.Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

27.04.2014, Василь:
Доброго дня!Скажіть будь-ласка чи роблять у вас лазером видалення гемороїдальних вузлів. Якщо так, то яка вартість операції. Дякую.

   Доброго дня, Василь! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. 

Вартість первинного прийому, передопераційних обстежень, знеболення оплачуються окремо (в залежності від захворювання). Детальніше Ви можете ознайомилися на сторінці  "проктологія". Вартість втручань наведена нижче:

                            Маніпуляції та операції

 

Ректороманоскопія

200-00

Аноскопія

90-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  

890-00

Лазерне коагулювання анальної тріщини

450-00

Склерозування гемороїдальних вузлів (1 проведення)

750-00

Лікування внутрішнього геморою методом накладання латексних кілець (одного вузла)

1100-00

27.04.2014, Марина:
чи роблять у вас аналіз на толерантність до глюкози... вагітність 25 тижнів... якщо так, тоді яка ціна і куди звертатися?

 Доброго дня, Марина! Даний тест проводиться в терміні вагітності 28 тижнів, вартість проведення  дослідження становить 96 грн. м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10, реєстратура:  тел. (0342) 71-15-60.

26.04.2014, Катя:
ри здачі аналізів виявилось, що в мене хладії, мікоплазма та уреплазма а також папіломи людини 16 та 45 позитивні. Лікар приписав протефлазід на 3 місяці та докси-м-ратіофарм та бетадин на 10 днів. Після чого другий лікар сказав, що подібне лікування не дасть ніякого результату. Підкажіть чи дійсно ці ліки не помогли?Дякую

 Доброго дня, Катя! Наведемо коротко інформацію по даних препаратах:

ДОКСИ-М-ратіофарм (DOXY-M-ratiopharm®)

Cклад лікарського засобу.

Діюча речовина:1 таблетка містить 104,1 мг

доксицикліну моногідрату, що відповідає 100 мг доксицикліну;

Антибактеріальні засоби для системного застосування.

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції, чутливі до дії препарату, в тому числі:

Інфекції дихальних шляхів:

- запалення придаткових пазух носа;

- загострення хронічного бронхіту;

- середні отити;

- пневмонія, викликана мікоплазмами, рикетсіями абохламідіями.

Інфекціїурогенітального тракту:

- уретрит, викликаний в основному хламідіями та уреаплазмою;

- гострий простатит, пієлонефрит, цистит, уретрит, запалення передміхурової залози;

- гонорея (здебільшого при одночасній наявності хламідій);

- інфекції жіночих статевих органів, сифіліс при алергії на пеніцилін.

Інфекції жовчних шляхів; хламідійний кон’юнктивіт та трахома.

Інфекції, що переносяться кліщами (Lyme-Descade).

Інфекційні захворювання шкіри, тяжкі форми акне, інфекції м’яких тканин і

суглобів, інфекції очей (трахома).

 ПРОТЕФЛАЗІД ® (Proteflazidum)®

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості:рідина темно-зеленого кольору зі своєрідним запахом;

склад:1 мл препарату містить не менше 0,32 мг флавоноїдів у перерахунку нарутин, не менше 0,3 мг суми карбонових кислот у перерахунку на яблучну кислоту, які одержані з диких злаків Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeiosL.;

Фармакотерапевтична група.Противірусні засоби прямої дії. 

Фармакологічні властивості.

Флавоноїдні глікозиди, що містяться в диких злаках Deschampsiacaespitosa L. та Calamagrostis epigeios L., здатні пригнічувативірусоспецифічні ферменти ДНК-полімер азу та тимідинкіназу у вірус інфікованих клітинах. Це призводить до зниження або повного блокування реплікації вірусів.

Одночас протефлазід® викликає збільшення продукції ендогенних альфа- тагама-інтерферонів, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекцій, нормалізує імунний статус людини. Препарат має антиоксидантну активність, оскільки запобігає накопиченню продуктівперекисного окислення ліпідів і тим самим інгібує перебіг вільно радикальнихпроцесів.

Показання до застосування. Протефлазід® показаний:

-для лікування вірусних інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу (Herpes simplex) 1-го та 2-го типів (герпетична екзема, герпетичний везикулярний дерматит, герпетичний гінгівостоматит та фаринготонзиліт, герпетичний менінгіт та енцефаліт, герпетичне захворювання очей та генітальний герпес);

-для лікування оперізуючого герпесу (Herpes zoster);

-у комплексному лікуванні гепатитів В та С;

-для запобігання вірусним та бактеріальним інфекціям, які виникають у пацієнтів із недостатньою функцією імунної системи;

-у комплексному лікуванні ВІЛ-інфекції та СНІДу.

IНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату БЕТАДИН® (BETADINЕ®)

Загальна характеристика:

міжнародна тахімічна назви: Povidone-iodine ; йод-комплекс 1-вініл-2-піролідон полімеру;

склад: 1 вагінальний супозиторій містить 200 мг повідону-йоду;

Фармакотерапевтичнагрупа. Антисептичні та дезінфекційні засоби.

Фармакологічні властивості. Супозиторії Бетадин®–антисептичний препарат з широким спектром протимікробної дії відносно бактерій, деяких вірусів, грибків та найпростіших мікро організмів. При контакті зі шкіроюта слизовими оболонками йод поступово вивільняється та виявляє бактерицидну дію. Діюча речовина препарату майже не всмоктується у системний кровообіг.

Показання для застосування. Супозиторії Бетадин®слід застосовуватиу разі гострого та хронічного вагініту, змішаної інфекції (Cardnenella vaginalis, трихомонадні, грибкові інфекції). Препарат можна застосовувати для лікування вагінальних інфекцій, що виникли після терапії антибактеріальними або стероїдними препаратами, а також як профілактичний засіб перед хірургічними операціями у піхві та/або діагностичними процедурами.

Отже, тепер відомо, що дані препарати використовуються при лікування інфекцій, що були виявлені у Вас, а висновок по видужанню і ефективності проведеного лікування можна зробити тільки після огляду лікаря та підтвердити за допомогою відповідних контрольних лабораторних досліджень.

26.04.2014, Ярослав:
А яка різниця між пластикою і підсіканням статевого члена?

 Вуздечка статевого члена - це тонка смужка шкіри, складка яка з'єднує крайню плоть в області вінцевої борозни з головкою статевого члена на нижній його поверхні. Вуздечка складається зі шкіри, нервових закінчень, вен, в центрі вуздечки проходить вуздечкова артерія. Багато сексуальноактивних чоловіків стикаються з досить поширеною проблемою, такою як коротка вуздечка, що викликає ряд неприємних відчуттів, наявності передчасної еякуляції під час сексуальних відносин. Об'єм оперативного оздоровлення передбачає собою збільшення (подовження) вуздечки або повного її видалення за наявності сформованої рубцевої тканини (утворюється після розривів). Зважаючи на анатомічні індивідуальні зміни у кожного пацієнта - визначається необхідний об'єм хірургічного втручання! 

1.Пластика вуздечки статевого члена (френулотомія) це класична операція спрямована на поперечний розтин вуздечки з наступним поздовжнім ушиванням саморозсмоктуючими швами, така операція триває протягом 20 - 30 хвилин в умовах операційної.
2.Видалення вуздечки - френулектомія така операція проводиться при повному заміщенні вуздечки рубцем (сполучною тканиною). 
3.Підсікання вуздечки методом електрокоагуляції. В ході такої операції лікар натягуючи вуздечку, по центру проводить електрокоагуляційне розсічення. 
25.04.2014, Ярослав:
Чи роблять у вас у клініці френулотомію? Якщо роблять, то яка ціна?

 Доброго дня, Ярослав! Даний вид послуг у нас надається, вартість пластики вуздечки статевого члена - 1400 грн., або підсікання вуздечки статевого члена - 650 грн. повне загоєння рани відбувається до 3 тижнів.

Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). Вартість огляду лікаря-уролога/андролога 150 грн. передопераційні обстеження 350 грн.
Попередній запис на прийом до лікаря-уролога по тел. (0342) 71-15-60.
25.04.2014, Денис:
Для проведення УЗД потрібно звертатися в ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР так? чи у ЛАБОРАТОРНІ ЗАБІРНІ ПУНКТИ якщо до останніх уточніть адресу,дякую

 Доброго дня, Денис! УЗД проводиться в лікувально-діагностичному центрі за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10, і в забірному пункті (УЗД кабінет) за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 177 (біля жіночої консультації №3). Для запису та детальнішої інформації - тел. (0342) 71-15-60.     

25.04.2014, Леся:
Чи проводите медикаментозне переривання вагітності? І скільки коштує хірургічне? Чи проводиться воно в день звернення?

 Доброго дня, Леся!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість до 6-7 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 1550 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.

23.04.2014, Денис:
Скажіть будь ласка яка вартість проведення УЗД органів черевної порожнини? І також які документи при собі потрібно мати щоб провести те саме узд 16 років

 Доброго вечора, Денис! Вартість УЗД органів черевної порожнини становить 160 грн., нирок та наднирників 85 грн. Дані обстеження проводяться натще, а наявність документів в даному випадку не є необхідним. Попередній записом по тел. (0342)71-15-60.

23.04.2014, Віта:
Добрий день! у мене полікистоз яїчників, але дуже хочу завагітніти - це можливо чи потрібно робити операцію...?

 Доброго дня, Віта! В основі розвитку полікістозу яйників лежать, перш за все, поліендокринні порушення, які проявляються розладом функцій:

- гіпофіза та гіпоталамуса (порушення регуляції діяльності надниркових залоз і яйників);
- коркового шару наднирників (підвищена секреція андрогенів);
- яйників (нерегулярності або відсутність овуляції, підвищена секреція естрогенів);
- підшлункової залози (підвищене вироблення інсуліну при нечутливих до нього тканин).
Порушення гормональної регуляції веде до призупинення розвитку і дозрівання фолікулів, збільшення розмірів і ущільнення капсули яйників, під якою з недозрілих фолікулів починають формуватися множинні кистозні розростання. Це веде за собою розлад овуляції, менструальної функції і безпліддя. На тлі надлишкової ваги (зустрічається у жінок з СПКЯ в 40% випадків), ці процеси протікають ще більш виражено. Полікістоз яйників, що супроводжується гормональними порушеннями і відсутністю овуляції, є однією з найчастіших причин жіночого безпліддя. Лікування полікістозу яйників направлене на відновлення або нормалізацію овуляції, менструальної і репродуктивної функцій, здійснюється консервативними і оперативним методами.
Консервативне лікування СПКЯ проводиться за допомогою гормональних препаратів: антиестрогенов, комбінованих оральних контрацептивів, що володіють антиандрогенною ефектом (відновлення менструального циклу, усунення гіперандрогенії), гонадотропінів (стимулюючих овуляцію).
Хірургічне лікування проводиться у випадку наявності щільної оболонки (капсули) яйників (внаслідок чого, відсутня фізіологічна овуляція).
Для більш детальнішої інформації рекомендовано первинно консультацію лікаря-гінеколога за попереднім записом, тел. (0342)71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії