Запитай у лікаря

поставити запитання
04.04.2012, Уляна:
Чи лікують у Медексі геморой?До якого лікаря можна звернутися.
Доброго дня, Уляно! Лікування геморою в нашому лікувально-діагностичному центрі проводить лікар-проктолог. Прийо проводиться в вівторок, п'ятницю з 8:30-12:30, субота з 9:00-15:00, рекомендуємо попередній запис.
03.04.2012, Саша:
Доброго дня, буду Вам вдячний якщо відповісте на деякі запитання які у мене появилися: чи проводиться у Вас лікування таких захворювань шкіри обличчя, як Розацеа, Купероз чи Демодекоз ? Та чи присутня у Вас технологія ЕЛОС (ELOS)? Буду щиро вдячний за допомогу
Доброго дня, Олександре! Розацеа (рожеві вугри) - хронічне захворювання шкіри обличчя, яке проявляється персистуючою еритемою, телеангіектазіями, появою папул, пустул і рідко вузлів. З патофізіологічної точки зору виділяють 4 стадії захворювання: прерозацеа, судинне розацеа, запальне розацеа, пізнє розацеа. Прерозацеа відповідає тимчасовим реакціям почервоніння шкіри (змінній еритемі і гіперемії); судинне розацеа характеризується стійкою еритемою і телеангіектазіями, запальне розацеа супроводжується папулами й пустулами. Купероз – це мережа видимих капілярів (або чисельні телеангіоектазії) на шкірі обличчя, які постійно знаходяться у розширеному стані, винакає, як наслідок вищезгаданого захворювання. Причиною даної патології є слабкість і висока проникність судинної стінки. Лікарі-дерматологи нашого лікувально-діагностичного центру надають повний спектр дерматологічної допомоги, широко використовуємо лазер для усунення різних патологічних станів без утворення рубцеої тканини.
01.04.2012, Тарас:
Доброго дня. Скажіть чи є у Вас окрім терапевта, окремо гастроентеролог. Скільки коштує його прийом, а також аналіз на хелікобактерну інфекцію?
Доброго дня, Тарас! Лікар-гастроентеролог проводить прийом: вівторок, четвер, суботу з 9:00-14:00. Вартість первинного прийому спеціаліста становить 200 грн., аналіз на гелікабактерну інфекцію методом ІФА (сумарних антитіл)- 88 грн.
30.03.2012, катя:
в мого чоловіка геморой до якого лікаря мені звернутися
Доброго дня, Катерино! Чекаємо на прийом у лікаря-проктолога, об'єм обстеження, лікування і термін одужання визначить лікур на прийомі. Графік прийому: вівторок та п'ятниця з 8:30-12:00, субота з 9:00-15:00.
30.03.2012, Вероніка:
Скільки у вас коштує лазерне видалення розтяжок-одна процедура.
Доброго дня, Вероніка! Вартість лікування гіпотрофічних рубців лазером за одне відвідування становить від 75 до 250 грн.
29.03.2012, Марія:
Доброго дня! Я вагітна на 34 тижні і в мене раптово почало набрякати тіло, до цього часу нічого такого не було. Скажіть, будь-ласка, в чому причина, чи це якесь захворювання, як це впливає на дитину, і як з цим боротися!
Доброго дня, Марія! Найчастіші набряки у здорових вагітних, що не мають серцево-судинної або ниркової патології, з'являються в другій половині вагітності. Звичайно спочатку набрякають ноги, потім можуть додатися набряки рук, живота. План обстеження: Зважування в динаміці. Про можливі приховані набряки говорять зайва або нерівномірна надбавка у вазі майбутньої матусі. Дослідження діурезу. Порівнюють кількість випитої рідини і виділеної сечі ( за добу ). У нормі здорова людина виділяє ? випитої рідини. Припустимо, якщо ви за добу випили 1000—1200 мл рідини ( включаючи супи і чай-каву ), з сечею повинне виділитися не менше 750-900 мл. Решта чверті рідини виділяється у вигляді поту, а також при диханні. Вимірювання кола ноги на одному рівні в динаміці. Збільшення кола гомілковостопного суглоба на 1 см і більше протягом тижня свідчить про затримку рідини в організмі. У чому небезпека? Набряки є першою стадією гестозу і 90% випадків вслід за набряками з'являються білок в сечі і підвищений тиск. Вчасно почате лікування може запобігти переходу в подальші стадії гестозу. Як лікувати? У лікуванні першочергове значення надається дієті з обмеженням солі і рідини, випитої за добу. Крім дієтичних обмежень, важливе значення має зміцнення судинної стінки і поліпшення текучості крові по судинах. Це не дає рідини просочитися з судин в тканині і відповідно перешкоджає утворенню набряків. Для цього призначають вітаміни і засоби, зміцнюючи судини. Сечогінні препарати призначають лише при виражених набряках. Радимо звернутись на огляд в жіночу консультацію для дообстеження і визначення плану надання допомоги!
29.03.2012, ВІТА:
Доброго дня!Мене турбує густий волосяний покрив на ногах вище колін(на стегнах),волоски не менше 1см.,до якого лікаря звертатись і які аналізи здавати?
Доброго дня, Віталія! Рекомендуємо Вам звернутись на огляд до лікаря-гінеколога з сумісним консультуванням лікарем-ендокринологом!
28.03.2012, Ярослав:
В мене підозрюють простатит. Скільки буде коштувати прийом лікаря, лабораторні обстеження та узд простати? Дякую
Доброго дня, Ярослав! Простатит - одне з найпоширеніших сьогодні урологічних захворювань. Це запалення передміхурової залози, яке часто має бактеріальне чи вірусне походження і носить характер гострого або хронічного захворювання. Підчас захворювання порушуються функції простати, що позначається на роботі всього організму чоловіка, а також на його особистому житті. Виділяють наступні види простатиту: 1. Гострий бактеріальний простатит; 2. Хронічний бактеріальний простатит; 3. Неінфекційний простатит (викликаний механічними факторами); 4. Синдром хронічної тазової болі. На початку лікування захворювання необхідно створити сприятливий фон, який потрібно організму хворого для одужання. Він буде складатися з правильного способу статевого життя, харчування, а також інших заходів, що впливають на причини захворювання. У лікування гострого простатиту, як правило, застосовуються антибіотики, які підібрані з урахуванням чутливості патогенної мікрофлори, нестероїдні протизапальні препарати, імунні стимулятори, ферменти, вітаміни, препарати, що покращують циркуляцію крові. В комплексній терапії використовуються фізіотерапевтичні методи лікування: електрофорез, електростимуляція, СВЧ-, КВЧ-терапія, ультразвукова терапія, лікування лазерним променем, гірудотерапія (використання п'явок),лікування грязями, лікувальна фізкультура, масаж простати. Повного лікування простатиту вдається досягти в одиничних випадках, найчастіше захворювання все-таки переходить в хронічну форму. І основне завдання лікаря - домогтися більш тривалої ремісії захворювання. Простатит лікуватися комплексно, при цьому кожному пацієнтові лікар підбирає індивідуальну схему. Головне - лікування слід починати якомога раніше, строго дотримуючись рекомендацій. Вартість первинного прийому лікаря-уролога становить 100 грн., призначення лікування 50грн; Вартість клініко-лабораторних обстежень в залежності від клінічної ситуації становить від 250 грн; Вартість одного масажу простати становить 45 грн; Вартість проведення одного сеансу фізпроцедури 25 грн.
27.03.2012, роман:
що робити коли в аналізі крові низький рівень лейкоцитів.
Доброго дня, Романе! Рекомендуємо повторити аналіз, після чого, якщо рівень лецкоцитів залишатиметься низьким, рекомендуємо проконсультуатись у лікаря-гематолога.
27.03.2012, Діана:
Доброго дня!скажіть будь ласка-скільки у вас коштує здати аналіз крові на гормони!Дякую!
Доброго дня, Діано! Лабораторія лікувально-діагностичного центру Медекс проводить широкий спектр лаборатоних досліджень в тому числі на визначення рівнів гормонів. Вартість кожного показника є різною (в залежності від виду). Для визначення об'єму обстежень, рекомендуємо Вам спершу проконсультуватися у лікаря-ендокринолога.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії