Головна / Клініка / Стоматологія

Стоматологія МЕДЕКС

Ми - єдина клініка на Прикарпатті, яка надає весь комплекс стоматологічних послуг, на найвищому рівні за доступними цінами. Ваша усмішка в надійних руках наших професіоналів!

Новітні методики хірургії: резекція верхівки кореня, лікування абсцесів та флегмон, пластика вуздечки верхньої і нижньої губ, пластика вуздечки язика, пластика присінку порожнини рота, кісткова пластика.
імплантологія: заміна втраченого зуба неорганічним коренем з подальшим накриттям коронкою.

Лікування та переліковування каналів зубів, приречених до видалення на високоточному цифровому японському обладнанні, видалення уламків інструментів з кореневих каналів, лікування всіх видів кист та кистогранульом (ретенційні та посттравматичні кисти малих слинних залоз, радикулярні, фолікулярні та епідермоїдні кисти); художня реставрація зубів, зміна кольору, форми та розміру зубів;

Лікування захворювань ясен і пародонту системою VECTOR, Piezo scaler;

Лазеротерапія, електрофорез;

Відбілювання зубів та зубні прикраси;

Дитяча стоматологія: лікування молочних та постійних зубів, герметизація фіссур, комплекс лікувальних заходів попередження каріозних і некаріозних уражень зубів;

Вирівнювання зубного ряду у будь-якому віці брекет-системою та пластинами;

Всі види протезування:

Відновлення твердих тканин зуба за допомогою вінірів,

Вкладок (фотополімерні, керамічні, золоті);

Відновлення твердих тканин зуба за допомогою коронок (металевих, металопластмасових,

Металокерамічних, на основі оксиду цирконію)

Шинування;

Заміщення дефектів зубних рядів бюгельними, мостоподібними, частковими та повними знімними протезами;

Цифрова рентгендіагностика, низько радіаційна рентгендіагностика і комп'ютерна відео діагностика допоможе безпечно для здоров'я та ефективно виявляти захворювання на ранніх стадіях.


                                     Стомологія ”Медекс” - причин не посміхатися немає!

Тільки ми надаємо гарантію до 5-ти років з видачею гарантійного талону.Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії