Запитай у лікаря

поставити запитання
16.12.2013, олег:
До якого саме лікаря звернутись чи в реєстратуру куди саме звернутись щоб здати сперму на аналіз плідності ?
16.12.2013, Олег:
Куди звернутись щоб здати сперму на аналіз

 Доброго дня, Олег! Лікувально-діагностичний центр "Медекс" м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10.  тел. (0342) 71-15-60. Звертайтесь до адміністратора клініки, який Вас направить у відповідний кабінет.

16.12.2013, Яна:
Чи можна приймати Тироксин тільки в цілях схуднення? І які від цього можуть бути наслідки?

 Доброго дня, Яна! Гормональні медичні препарати призначаються тільки лікарем-ендокринологом!!! При самовільному неконтрольованому призначенні можливі різного роду ускладнення (при передозуванні можуть спостерігатися клінічні прояви гіпертиреозу, вкрай рідко, аж до тирео токсичного кризу, іноді відстрочені на кілька днів після прийому:тахікардія, аритмія, болі за грудиною, тремор, занепокоєння, безсоння, гіпергідроз, зниження маси тіла, діарея, алопеція, порушення функції надниркових залоз. Даний препарат призначається при гіпотиреоїдних станах різної етіології (первинні, вторинні, у т. ч. ятрогенні та вроджені гіпотиреози). Лікування аутоімунних тиреоїдитів, еутиреоїдної гіперплазії щитовидної залози, вузлового і богатовузлового зобу, тиреостатичне лікування гіпертиреозу (комплексна терапія після досягнення еутиреоїдного стану), супресивна терапія неоперабельних тиреотропінзалежних високо диференційних папілярних чи фолікулярних карцином щитовидної залози, супресивна терапія післятиреоїдектомії з приводу злоякісної пухлини щитовидної залози, профілактика рецидиву зобу після резекції, проведення супресивного сцинтиграфічного тесту щитовидної залози. Радимо з проблемами надлишкової ваги проконсультуватися з лікарем-ендокринологом, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

16.12.2013, наталя:
скажіть будь - ласка чи проводити на даний час медикаментозне преривання вагітності

 

 Доброго дня, Марія! Переривання вагітності у ранньому періоді до 49 днів, починаючи з першого дня останньої менструації проводиться за відсутності протипоказів медикаментозним (на даний час не проводиться) та хірургічним шляхом. Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація), плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Вартість 1600 грн. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває.
16.12.2013, Олег:
що потрібно щоб здати сперму на аналіз плідності

 Доброго дня, Олег!  Щоб здати спермограму потрібно:

1. Утриматися від статевих зносин 3-4 доби;
2. Не вживати алкоголь 1 тиждень;
3. Не курити 3 доби;
4. Не вживати антибіотики;
Ціна спермограми - 180 гривень.
15.12.2013, іван:
Яка буде ціна лікування предчасної ерекції і консультація лікаря?

 Доброго дня, Іван!  Якщо Ви мали на увазі "передчасна еякуляція", то в такому випадку рекомендуємо проконсультуватися у лікаря уролога-андролога, вартість прийому 150 грн. В залежності від причини, що призвела  даних порушень - визначатиметься об'єм обстежень і лікувальних заходів. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

14.12.2013, коля:
Мені 25 років і для своїх років я дуже худий і до якого лікаря мені треба зверутися на консультацію і на лікування.

 Доброго дня, Коля! Радимо проконсультуватися спершу у лікаря-ендокринолога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

13.12.2013, Сергій:
Доброго дня! Скільки буде коштувати прийом стоматолога, видалити нерви, запломбувати канали, запломбувати зуб? дякую!

 Доброго дня, Сергій! Консультаця лікаря-стоматолога 25 грн. Вартість послуг залежить від:

1. виду зуба (фронтальний, бічний, задній);

2. від кількість коренів у зубі,  необхідності у штифтуванні;

3.  методу видалення нервових волокон (інструментальна (ручна) або за допомогою  апарату Morita;

4. виду плобувального матеріалу для коренів;

5. виду пломбувального матеріалу каріозної порожнини (Harisma Herculite, Gradia Filtec, Estet Estelite Filtek);

6. необхідності у проведенні реставрації зубної стінки.

Вартісь послуг при лікуванні каріозної порожнини може становити від 180  до 800 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

  

12.12.2013, ВІКТОРІЯ:
Скажіть будь ласка, скільки коштує прийом у лікаря дерматолога? Дякую.

Доброго дня, Вікторія! Вартість первинного прийому лікаря-дерматолога становить 150грн. Радимо для зручності попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

11.12.2013, Олег:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки коштує операція при переломі виростка в коліні. Дякую!

Доброго дня, Олег! Даний вид оперативних втручань проводиться тільки в умовах стаціонару з подальшим перебуванням в ньому від 7 до 14 днів.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії