Запитай у лікаря

поставити запитання
13.01.2014, Лілія:
Скажіть будь ласка скільки коштує спермограма і УЗД ОМТ

 Доброго дня, Лілія! Вартість спермограми 180 грн., при необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн. Ультазвукове дослідження органів малого тазу 80 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60.

12.01.2014, Ольга:
Доброго дня! у мене було завмирання вагітності. причини не виявили. через 3 місяці я пішла на контрольне УЗД. його результати такі: розміри матки довжина 40 мм, товщина 26 мм, ширина 43 мм. ендометрій 3,1 мм. шийка матки 30 на 18 мм. правий яєчник має розмір 26*18*23 мм, дрібні фол.(що це означає) лівий яєчник 23*19*19 мм дрібні фол. рідини в дугласовому просторі немає. скажіть будь ласка що це означає. це нормально чи погано? тому що лікарка нічого не сказала, просто сказала прийти через 3 місяці і все. Дякую

 Доброго дня, Ольга! По даному опису УЗД патології не виявлено, дані за 1-шу фазу менструального циклу. Для достовірної відподі на запитання необхідно вказати день менструального циклу або дату останньої менструації, чи приймаєте контрацептиви на даний час і який період.

11.01.2014, наталя:
Чи працює у вас Вінтонюк Світлана Іллівна (гінеколог), якщо так то вкажіть, будь-ласка, дні і години прийому. Дякую!

 Доброго дня, Наталія! Лікар-гінеколог Вінтонюк Світлана Іллівна в нашому центрі не працює. Приносимо свої вибачення.

10.01.2014, Юля:
Доброго дня! скажіть будь ласка чи може молочниця спричинити завмирання вагітності. дякую

 

 Доброго дня, Юлія! У здорових жінок мимовільний викидень зустрічається рідко. Цими причинами можуть бути: загальне захворювання організму (серцево-судинної системи, нирок, печінки, порушення згортання крові), порушення роботи ендокринної системи, гострі та хронічні інфекційні та паразитарні хвороби (грип, краснуха, токсоплазмоз та ін.), неправильне положення та порушення в розвитку матки, низьке прикріплення плодового яйця, генетичні аномалії плодового яйця, несумісність крові вагітної і плоду.  Також до мимовільного переривання вагітності можуть привести: інтоксикація, механічна травма, недостатнє харчування, гіповітамінози та інші шкідливі звички та фактори навколишнього середовища. В ряді випадків викидень провокують аборти та операції на матці, які жінка перенесла в минулому, фізична або навіть психологічна травма.
В даному випадку обов’язковим для сімейної пари є консультація лікаря-генетика. 
Попередній запис на прийом до лікаря-гінеколога та лікаря-генетика по тел. (0342) 71-15-60.
 

10.01.2014, Ольга:
Доброго дня. Мені 23 роки останнім часом в мене почало рости волосся на підборідді і грудях. Звернулася до ендокриноога, здала аналізи на ТТГ (результат 0,2 при нормі 0,3-0,4 мМо/л), Кортизол: 380,3 (норма 150-660 нмоль/л), тестостерон загальний 3,7 (норма 0,5-4,3 нмол/л). УЗД щитовидної залози:ЩЗ розташована в типовому місці, контури рівні, ехогенність середня, ехоструктура не однорідна, обєм правої долі 4,8 см3,обєм лівої долі 6,4 см3, перешийок 4,5 мм, обєм усієї залози 11,2 см3 (рівень верхьньої границі 13,0). При кольоровій доплерографії васкуляризація долей дещо знижена. УЗД органів малого тазу: тіло матки визначається в положенні anteflexio, межі чіткі, контури рівні, форма звичайна, розміри звичайні, структура не змінена, М-ехо: товщина 6 мм, межі чіткі, контури рівні, тришарове, порожнина матки не диформована, шийка матки визначається 19х24 мм, звичайних розмірів, структура не змінена. Правий яєчник: 23х20 мм, структура не змінена V 3см3, по ребру матки з 3 фолікулами 6,2 мм, 6 мм, 5,8 мм. Лівий яєчник 26х19,5 мм, структура не змінена V 3, 74 см3, по стінці тазу фолікули (5 шт), до 2,6 мм, фолікул 3,6 мм та зріючий 9, 6 мм. ЛМІ-1,12. 9 день циклу. Нирки УЗД: права: 82,6х37 мм, паранхіма 13 мм, наднирник 18х15 мм (н 18х28), ліва нирка: 101х42, паранхіма 17 мм, наднирник 17,7х19,3 мм (н. 16х25). Помірна кількість солей. Другий раз здавала аналізи на ТТГ, Т4, АТРО, тестостерон вільний, все виявилося в нормі. Призначили Діане 35. Чи допоможе цей препарат, в чому може бути причина хвороби? Дякую.

 Доброго дня, Ольга! Онлайн консультація не є достовірноюв повному об'ємі, оскільки відсутній огляд, і дати рекомендації по лікуванні буде невірно! Ми постараємось пояснити Вам даний стан та дію медикаментів на організм, що були призначені. Отже, гірсутній синдром характеризується надмірним ростом волосся у жінок по чоловічому типу (над верхньою губою, на підборідді, в області грудини, верхній частині спини, живота).  З`являється  через деякий час після порушення менструального циклу і поступово прогресує. Для оцінки та  діагностики фізіологічного і патологічного гірсутизму використовують шкалу Ферримана-Галвея.

Причини:
- Надмірна кількість андрогенів в організмі жінки.
- Синдром полікистозу яйників.
- Ідіопатичний гірсутизм (збільшення кількості рецепторів андрогенів, збільшення чутливості цих пецепторів, підвищення активності 5-альфа-редуктази).
- Вроджена гіперплазія кори наднирників.
- Синдром, хвороба Іценко-Кушинга.
- Пролактинома.
- Гіпотиреоз.
- Ожиріння.
- Цукровий діабет (резистентний до інсуліну).
- Зниження кількості СЗГ печінки.
- Сімейний гірсутизм (генетичний, етнічний).
- Медикаментозний (міноксидил, циклоспорин, кортикостероїди, діазоксид, -стрептоміцин, інтерферон, ацетазоламід, КОК, що містять прогестини з високою андрогенною активністю).
ІНСТРУКЦІЯ (DIANE-35)
Фармакотерапевтична група. Гормони статевих залоз та препарати, які застосовують при патології статевої сфери. Антиандрогени та естрогени.
Фармакодинаміка. Обидві діючі речовини, що входять до складу препаратуДіане-35, позитивно впливають на стан гіперандрогенії. Ципротерону ацетат є конкурентним антагоністом рецепторів андрогенів, він інгібує синтез андрогенів та зумовлює зниження концентрації цих гормонів у крові внаслідок антигонадотропного ефекту. Такий антигонадотропний ефект посилюється етинілестрадіолом, який також регулює синтез глобуліну, що зв’язує статеві стероїди (ГЗСС) у плазмі. Зважаючи на це, рівень незв’язаного, біологічно доступного андрогену у крові знижується. При застосуванні препарату Діане-35 (звичайно після 3-4-місячної терапії) зникає вугревий висип. Надмірна жирність волосся та шкіри зникає, якправило, ще раніше. Випадіння волосся, що часто супроводжує себорею, також зменшується. При застосуванні препарату жінками з легкими формами гірсутизму (передусім, при слабко вираженому о волосінні обличчя) результатів терапії слід очікувати тільки через кілька місяців після її початку. Менструальний цикл стає регулярнішим, менструація звичайно менш болючою, зменшується крововтрата. 
Показання для застосування.
Лікування андроген залежних захворювань у жінок, таких як акне, особливо виражених форм і форм, що супроводжуються себореєю, запаленнями або утворенням вузликів (папульозно-пустульозні вугрі, вузликово-кістозні вугрі), андрогена алопеція і легкі форми гірсутизму.
10.01.2014, Оксана:
в мене полікістоз.нема овуляції неможу завагітніти.мені 23.приписали діане 35..чи варто мені примати???шо ці таблетки мені дадуть?

 Доброго дня, Оксана! В основі розвитку полікістозу яйників лежать, перш за все, поліендокринні порушення, які проявляються розладом функцій:

- гіпофіза та гіпоталамуса (порушення регуляції діяльності надниркових залоз і яйників);
- коркового шару наднирників (підвищена секреція андрогенів);
- яйників (нерегулярності або відсутність овуляції, підвищена секреція естрогенів);
- підшлункової залози (підвищене вироблення інсуліну при нечутливих до нього тканин).
Порушення гормональної регуляції веде до призупинення розвитку і дозрівання фолікулів, збільшення розмірів і ущільнення капсули яйників, під якою з недозрілих фолікулів починають формуватися множинні кистозні розростання. Це веде за собою розлад овуляції, менструальної функції і безпліддя. На тлі надлишкової ваги (зустрічається у жінок з СПКЯ в 40% випадків), ці процеси протікають ще більш виражено. Полікістоз яйників, що супроводжується гормональними порушеннями і відсутністю овуляції, є однією з найчастіших причин жіночого безпліддя. Лікування полікістозу яйників направлене на відновлення або нормалізацію овуляції, менструальної і репродуктивної функцій, здійснюється консервативними і оперативним методами.
Консервативне лікування СПКЯ проводиться за допомогою гормональних препаратів: антиестрогенов, комбінованих оральних контрацептивів, що володіють антиандрогенною ефектом (відновлення менструального циклу, усунення гіперандрогенії), гонадотропінів (стимулюючих овуляцію).
Жінки, які страждають полікістозом яйників на тлі надлишкової ваги повинні поєднувати фізичну активність з певними раціоном і режим харчування. Для більш детальнішої інформації рекомендовано консультацію лікаря-гінеколога та ендокринолога за попереднім записом, тел. (0342)71-15-60.
09.01.2014, Альбіна:
Чи можливо у вас здати аналізи тільки на герпес 1 і 2типу, скільки це буде коштувати

 Доброго дня, Альбіна! Вартість визначення вірусу герпесу 1 і 2 типів методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР) становить 70 грн. Вартість забору матеріалу 12 грн., термін виконання - 1 день.

09.01.2014, Людмила:
Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки і вас коштують аналізи на цитомегаловірус уреаплазму, мікроплазму хламідію.Дякую

 Доброго дня, Людмила! 

Хламідія ( Chl. trachomatis)  ПЛР - якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/день

Уреаплазма диференціювання типів  (U. urealiticum etparvum) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/день

Уреаплазма (без визначення типу) ПЛР-кількісне визначення (зішкріб)

95-00

2 р/дня

Мікоплазма ( M. genitalium) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Мікоплазма (M. hominis) ПЛР-якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Трихомонада (Tr.vaginalis ) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Гонокок   (Neisseria gonorrae) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

80-00

1 р/день

Гарднерела ( G.vaginalis ) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Кандіда  ПЛР -якісне визначення (зішкріб)                                              

60-00

1 р/день

Сифіліс (Treponema pallidum) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

100-00

1 р/день

Папіломавірус низькоонкогенний 6,11 типи 

ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/ день

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи

ПЛР-якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/ день

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи

ПЛР -кількісне визначення (зішкріб)

75-00

2 р/дня

Папіломавірус високоонкогенний ПЛР скринінг - кількісне визначення (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70 типи ) без визначення генотипу  (зішкріб)

145-00

2 р/дня

Незахищений статевий акт  U -1 урогенітальний мазок, ПЛР-дослідження на виявлення хламідій, уреаплазм, мікоплазм, герпесу, гонококу, трихомонади, РМП

477-00

1 р/день

Патологія шийки матки    U-2 урогенітальний мазок, цитологія шийки матки, ПЛР-дослідження на HPV 6,11 типи, HPVвисокоонкогенний скринінг, HV 1-2, CMV

374-00

1 р/день

Комплекс урогенітальних інфекцій   U-3: хламідія, уреаплазми (уреалітікум і парвум), мікоплазми (генітальна і гомініс)

234-00

1 р/день

Комплекс урогенітальних інфекцій   U-4: хламідія, уреаплазми (уреалітікум і парвум), мікоплазми (генітальна і гомініс), HV 1-2, CMV

360-00

1 р/день


09.01.2014, Марія:
Доброго дня! в мене було завмирання вагітності 5 місяців тому. причину не виявили. здавала аналізи на хламідію, уреаплазму, мікроплазму, герпес двох типів, цитомегаловірус, нічого не виявлено. хочу запитати які ще аналізи потрібно здати, щоб планувати наступну вагітність. і коли її можна планувати. дякую

 Доброго дня, Марія! У здорових жінок мимовільний викидень зустрічається рідко. Цими причинами можуть бути: загальне захворювання організму (серцево-судинної системи, нирок, печінки, порушення згортання крові), порушення роботи ендокринної системи, гострі та хронічні інфекційні та паразитарні хвороби (грип, краснуха, токсоплазмоз та ін.), неправильне положення та порушення в розвитку матки, низьке прикріплення плодового яйця, генетичні аномалії плодового яйця, несумісність крові вагітної і плоду.  Також до мимовільного переривання вагітності можуть привести: інтоксикація, механічна травма, недостатнє харчування, гіповітамінози та інші шкідливі звички та фактори навколишнього середовища. В ряді випадків викидень провокують аборти та операції на матці, які жінка перенесла в минулому, фізична або навіть психологічна травма.

В даному випадку обов’язковим для сімейної пари є консультація лікаря-генетика.
Попередній запис на прийом до лікаря-гінеколога та лікаря-генетика по тел. (0342) 71-15-60.
08.01.2014, Наталія:
Прошу роз'яснити результати аналізів: ТТГ - 0,72 (норма 0,27-4,2 мкМЕ/мл); Т4 вільний - 14,16 (норма 12-22пмоль/л); Антитіла до тиреопероксидази - 6,47 (норма <34 МО/мл). Звернулась до лікаря в зв'язку з пухлиною на передній лівій частині шиї.

 Доброго дня, Наталія! Перш за все хочемо запитати у Вас, чи проводилось УЗД шиї, і якщо так то, яку патологію було виявлено? Вам проведено гормональне обстеження щитовидної залози, показники яких відповідають нормативним значенням.

Вузловий зоб – збірне клінічне поняття, що об’єднує різні за будовою утворення щитовидної залози, які можна виявити за допомогою пальпації та інструментальних методів дослідження (перш за все – ультразвукове дослідження). 
Виділяють такі види вузлового (багатовузлового) зобу за будовою:
- вузловий колоїдний в різному ступені проліферуючий або розростаючийся зоб;
- фолікулярний (такий, що розвивається з фолікулів щитовидної залози) аденоми;
- злоякісні форми пухлин щитоподібної залози.
Крім того можливе формування так званих псевдо вузлів щитовидної залози (запальних інфільтратів та інших утворень), що можуть виникати при хронічному аутоімунному тиреоїдиті, підгострому тиреоїдиті та ряді інших захворювань щитовидної залози. Також на тлі більшості захворювань щитоподібної залози можливе утворення кист (кистозних змін).
В будь-якому разі, сам факт постановки діагнозу вузловий зоб дає привід розібратися – що ж сталося і що робити? Вогнища ущільнення тканини залози без капсули можуть бути викликані різними запальними процесами, найчастіше автоімунними. За своєю суттю, ці осередки ні що інше, як місця запального набряку тканини залози. Якщо запалення знижує свою активність, то ці вогнища можуть зникнути. Відносне збільшення однієї з часток щитовидної залози може виглядати при пальпації як вузол, але насправді проблема може полягати не в цій частці, а в “зменшеній” протилежній. При УЗД іноді виявляється оточена судинами ділянка тканини, яка теж може бути прийнята за вузол щитовидної залози. Крім цього, щитовидна залоза – активно функціонуючий орган, який виробляє активні речовини. Періодично виникають надлишкові накопичення їх в тканинах, що може виглядати як вузли, наприклад при колоїдному зобі.
Найбільш доцільне у даній ситуації – пройти спеціалізовану діагностику. Тільки після проведення тестів на рівень гормонів, УЗД щитовидної залози та інших спеціальних методів дослідження (пункція вузла) можливо скласти план лікування для вирішення цієї проблеми.  У виборі методу дослідження найбільш важливу роль відіграє доцільність і ефективність медикаментозного лікування і зіставлення ризику оперативного втручання з ризиком невчасного лікування.
При наявності іншої пухлини шиї, лікар-ендокринолог суміжно з лікарем-хірургом нададуть Вам повну інформацію. Радимо попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії