Запитай у лікаря

поставити запитання
04.01.2014, Уляна:
Доброго дня. Чи зймається ваша клініка лазерним видаленням гемангіом у немовлят ( 2 місяці) і скільки коштує така процедура.

 Доброго дня, Уляна! На даний час дитячий лікар-хірург прийом не веде. Даний вид оперативного лікування в клініці проводиться для пацієнтів з 18 років. 

02.01.2014, Наталія:
скільки у вас коштують аналізи повний комплекс гормонів щитовидної залози і за скільки часу роблять?

 Доброго дня, Наталія! Термін проведення досліджень 6 годин.  Вартість досліджень зазначена нижче:

ГОРМОНАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

 

ЩИТОВИДНА ЗАЛОЗА

 

Тиреотропний гормон (тиреотропін, ТТГ, ТSH

70,00

Трийодтиронін вільний (Т3 вільний)

70,00

Тироксин вільний (Т4 вільний)

70,00

Антитіла до тиреоглобуліну (АТ до ТГ)

99,00

Антитіла до тиреопероксидази щитоподібної залози (АТдо ТПО)

99,00

Комплекс: Тиреоїдний (ТТГ, Т3 вільний, Т4 вільний)

189,00

Комплекс: Скринінг аутоімунних захворювань щитоподібної залози (ТТГ, АТ до ТПО, АТ до ТГ)

242,00

Комплекс: Аутоімунні порушення щитовидної залози (ТТГ, Т3 вільний, Т4 вільний, АТ до ТПО, АТ до ТГ)

367,00

02.01.2014, Марія:
у мене багато волосся на тілі ! до якого лікаря звернутись ? і скільки це буде коштувати ?

 Доброго дня, Марія! Радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога та ендокринолога. Вартість огляду лікаря-гінеколога і ендокринолога становить 245 грн. Після проведеного прийому Вам запропонують обстеження, об'єм, якого лікарі визначать підчас прийму. Рекомендований для зручності попередній запис, тел. (0342) 71-15-60.

29.12.2013, Ольга:
Доброгот дня,чи можливе лікування геморою електропроцедурою - методом Геморон або ж інфрачервоною коагуляцією.

 Доброго дня, Ольга! В даному випадку ми використовуємо більш ефективне лікуавння геморою, детальніше Ви можете ознайомитися на сторінці "проктологія".

27.12.2013, Наталя:
Доброго вечора! скільки зараз коштує аналіз на TORCH інфекції?

 Доброго дня, Наталія! 

Хламідія ( Chl. trachomatis)  ПЛР - якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/день

Уреаплазма диференціювання типів  (U. urealiticum etparvum) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/день

Уреаплазма (без визначення типу) ПЛР-кількісне визначення (зішкріб)

95-00

2 р/дня

Мікоплазма ( M. genitalium) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Мікоплазма (M. hominis) ПЛР-якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Трихомонада (Tr.vaginalis ) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Гонокок   (Neisseria gonorrae) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

80-00

1 р/день

Гарднерела ( G.vaginalis ) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

60-00

1 р/день

Кандіда  ПЛР -якісне визначення (зішкріб)                                              

60-00

1 р/день

Сифіліс (Treponema pallidum) ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

100-00

1 р/день

Папіломавірус низькоонкогенний 6,11 типи 

ПЛР -якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/ день

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи

ПЛР-якісне визначення (зішкріб)

70-00

1 р/ день

Папіломавірус високоонкогенний 16 і 18 типи

ПЛР -кількісне визначення (зішкріб)

75-00

2 р/дня

Папіломавірус високоонкогенний ПЛР скринінг - кількісне визначення (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70 типи ) без визначення генотипу  (зішкріб)

145-00

2 р/дня

Незахищений статевий акт  U -1 урогенітальний мазок, ПЛР-дослідження на виявлення хламідій, уреаплазм, мікоплазм, герпесу, гонококу, трихомонади, РМП

477-00

1 р/день

Патологія шийки матки    U-2 урогенітальний мазок, цитологія шийки матки, ПЛР-дослідження на HPV 6,11 типи, HPVвисокоонкогенний скринінг, HV 1-2, CMV

374-00

1 р/день

Комплекс урогенітальних інфекцій   U-3: хламідія, уреаплазми (уреалітікум і парвум), мікоплазми (генітальна і гомініс)

234-00

1 р/день

Комплекс урогенітальних інфекцій   U-4: хламідія, уреаплазми (уреалітікум і парвум), мікоплазми (генітальна і гомініс), HV 1-2, CMV

360-00

1 р/день

 

Довідка

 

детальніше
27.12.2013, Василь:
Чи можна позбутися кондилом без їхнього видалення, може є якісь мазі або таблетки? Підкажіть будь-ласка...

 Доброго дня, Василь! Онлайн консультація неможлива, оскільки даний діагноз можливо поставити тільки після візуального огляду та підтвертити за допомогою відповідних лабораторних досліджень, що можуть бути характерними до кожного захворювання, а відповідно і подальше лікування. 

В природі існує більше 100 штамів вірусів папіломи людини (ВПЛ), більшість з них нешкідливі, але близько 30 можуть призвести до розвитку раку. Ці штами вірусу вражають статеві органи, зараження відбувається при статевому контакті з інфікованим партнером. Виділяють штами високого і низького онкогенного ризику. Штами низького онкогенного ризику можуть викликати появу гострокінцевих кондилом, а штами високого ризику можуть сприяти розвитку раку шийки матки, вульви, вагіни і ануса у жінок. У чоловіків вони можуть призводити до раку ануса, прямої кишки, статевого члена. Радимо Вам проконсультуватися у лікаря-дерматолога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

26.12.2013, Василь:
Доброго дня! Якщо я з іншого міста, чи можливий прийом, і що потрібно мати для цього (медичну карточку, тощо...)? На прийом до лікаря-уролога...

 Доброго дня, Василь! Ми проводимо обслуговування пацієнтів не залежно від місця проживання!  Якщо раніше Вам проводились обстеження або є виписка з історії хвороби - радимо їх взяти з собою (для кращого розуміння).  Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

25.12.2013, Таміла:
Доброго дня! Скільки коштує прийом у гінеколога-ендокринолога?

 Доброго дня, Таміла! Лікар за спеціалізацією гінеколог-ендокринолог у нас не працює. Ми можемо запропонувати Вам консультацію обох спеціалістів (гінеколога і ендокринолога), які нададуть максимально якісну консультацію! Попередній запис по тел.(0342) 71-15-60.

23.12.2013, Володимир:
Доброго дня.Мені поставили аналіз Азоспермія.Хоча дружина менш,як пів року тому була вагітна,але сталась завмерла вагітність. Як таке взагалі можливе,і чи може бути ,що через мене сталась завмерла вагітність? дякую

 Доброго дня, Володимир! Азооспермія - патологічний стан , при якому в еякуляті відсутні сперматозоїди. Азооспермію встановлюють за допомогою аналізу еякуляту (спермограма) при 3-х разовому обстеженні в динаміці кожних 2-3 тижні за відсутності впливу токсичних факторів. Розрізняють необструктивну (секреторну) азооспермію, при якій в яєчках не формуються сперматозоїди, і обструктивную (екскреторну) азооспермію, при якій сперматозоїди не потрапляють в еякулят за непрохідності сім'явивідних шляхів. Можлива також поєднана азооспермія, пов'язана одночасно з гіпофункцією яєчок і порушенням прохідності сім'явивідних шляхів. Обструктивна азооспермія (екскреторне безпліддя) значно краще піддається лікуванню. Факторами ризику азооспермії є генетичні порушення, токсичні впливи (включаючи алкоголь, хімічні речовини, радіаційне опромінення), запальні захворювання статевих органів, що призводять до порушення прохідності сім'явивідних проток, переохолодження, авітаміноз. Для визначення у Вас причини даної патології, і лікування її - радимо пройти обстеження у лікаря уролога-андролога. 

У здорових жінок мимовільний викидень зустрічається рідко. Цими причинами є: загальне захворювання організму (серцево-судинної системи, нирок, печінки, порушення згортання крові), порушення роботи ендокринної системи, гострі та хронічні інфекційні та паразитарні хвороби (грип, краснуха, токсоплазмоз та ін.), неправильне положення та порушення в розвитку матки, низьке прикріплення плодового яйця, генетичні аномалії плодового яйця, несумісність крові вагітної і плоду.  Також до мимовільного переривання вагітності можуть привести: інтоксикація, механічна травма, недостатнє харчування, гіповітамінози та інші шкідливі звички та фактори навколишнього середовища. В ряді випадків викидень провокують аборти та операції на матці, які жінка перенесла в минулому, фізична або навіть психологічна травма.
В даному випадку обов’язковим для сімейної пари є консультація лікаря-генетика.
23.12.2013, оля:
добрий вечір! а чи можливо потрапити на консультацію до лікаря-уролога без попереднього запису?яка вартість прийому?

Доброго дня, Оля! Однозначно можна, коли в лікаря на момент звернення не буде пацієнта! Інколи виникає незручна ситуація, коли при зверненні без запису приходиться чекати на прийом годину чи більше. Тому, турбуючись про Вас, ми і радимо попередній запис. Вартість прийому лікаря-уролога становить 150 грн.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії