Запитай у лікаря

поставити запитання
18.01.2014, Марина:
Добрий вечер чи не помішає для вагітності такий результат: Авидність IgG до Toxoplasma gondii (TOXO)- високоавидні антитіла: 101,0% Інтерпритація: Низькоавидні антитіла:<30% "сіра зона" 30-40% високоавидні антитіла:>40%. Дякую

 Доброго дня, Марина! Авідність тест IgG є методом, який дозволяє проводити диференціацію недавно перенесеної інфекції від пізньої. Це дослідження  використовується, як додатковий метод в діагностиці набутого токсоплазмозу та ідентифікації вагітності з ризиком трансплацентарним передачі інфекції. Авідність тест має велику значимість для виключення випадків інфекції (у разі підвищеної авідності IgG), ніж для підтвердження нещодавно придбаної інфекції (у разі зниженої авідності IgG).

-підвищена авідність вказує на перенесену інфекцію, щонайменше, протягом 4 місяців.
-проміжна авідність не дозволяє чітко проводити диференційну оцінку недавно перенесеної інфекції від пізньої інфекції, і тому рекомендується використовувати інші діагностичні методи в динаміці.
-низька авідність вказує на недавню інфекцію, однак перед установкою діагнозу рекомендується провести інші методи підтвердження.
Отже, наявність високоавідних антитіл  IgG означає перенесений інфекційний процес в минулому і вироблений імунітет до Toxoplasma gondii, що не є перешкодою для даної вагітності.
17.01.2014, Ольга:
Доброго дня! у мене було завмирання вагітності. причини не виявили. через 3 місяці я пішла на контрольне УЗД. його результати такі: розміри матки довжина 40 мм, товщина 26 мм, ширина 43 мм. ендометрій 3,1 мм. шийка матки 30 на 18 мм. правий яєчник має розмір 26*18*23 мм, дрібні фол.(що це означає) лівий яєчник 23*19*19 мм дрібні фол. рідини в дугласовому просторі немає. в мене був 5-6 день , тобто тільки закінчились місячні. скажіть будь ласка що це означає. це нормально чи погано? тому що лікарка нічого не сказала, просто сказала прийти через 3 місяці і все. контрацептиви не приймаю(статевим актом займаємся в презирвативі) і що означають ті дрібні фотікули. Дякую

 Доброго дня, Ольга! У Вас нормальна ультразвукова картина першої фази менструального циклу. У ранню фолікулярну фазу (5-7 дні циклу) візуалізується частина фолікулярного апарату, яку представляють в основному 5-10  антральних фолікулів. Останні мають вигляд округлих ехонегативних включень діаметром 2-6 мм, розташованих переважно по периферії яйника. 

16.01.2014, АннА:
у вас можна зробити спермограму і скільки це б коштувало
 Доброго дня, Анна! Вартість спермограми 180 грн., при необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн.  Для здачі сперми на аналіз Вам потрібно дотримуватися наступних вимог:
1. Необхідно повністю утримуватися від статевого життя не менше 3-4 днів, але не більше тижня.
2. Не можна вживати алкоголь.
3. Небажано вживати лікарські препарати.
4. Не можна відвідувати сауну або баню.
5. Не можна гарячу приймати ванну (митися бажано під душем).
6. Не можна їсти напередодні гостру і жирну їжу.
7. Потрібно не мочитися за 2 години до здачі сперми.
8. Краще здавати сперму на аналіз у тому ж приміщенні, де знаходиться лабораторія. Зміна температурного ржиму сперми веде до зміни її показників. Оптимальною температурою для того, щоб не загинули сперматозоїди, є 35-37°С. Дуже важливо, що б вся викинута при еякуляції сперма в повному об'ємі потрапила в лабораторний посуд. Втрата хоч би однієї порції (особливо першої) може змінити результат дослідження. Виконання всіх цих вимог допоможе уникнути помилок в показниках спермограми. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60.

16.01.2014, Марія:
Добрий день! Чи можна дізнатися, хто з лікарів-гінекологів працює у вас! Наперед вдячна!

 Доброго дня, Марія! Для інформації про лікарів, графік прийому та попереднього запису телефон для довідки: (0342) 71-15-60.

16.01.2014, Іванна:
4 січня я переспала з чоловіком а 5 почаличь місяні. 15 січня я помітила значні виділення білого кольору. що це може бути. і чи можлево що це вагітність. плануємо дітей.

 Доброго дня, Іванна! Онлайн консультація не є достовірною в повному об'ємі, оскільки відсутній огляд, лабораторні дослідження, і дати необхідні і правильні рекомендації неможливо! В такому випадку радимо Вам звернутися на прийом до лікаря-гінеколога! Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

14.01.2014, Ксенія:
Доброго дня!скажіть будь-ласка діагноз гіпоталамічний синдром нейроендокринна форма ожиріння 2 ст який лікар лікує ендокринолог чи ендокринології гінеколог?

 Доброго дня, Ксенія! Ви описали тільки основний свій діагноз, а скарги, анамнез, вік, лабораторні обстеження не вказані, що і є визначальним у лікуванні спеціалістами. Симптомокомплекси, що виникають за патології гіпоталамічної області, характеризуються вегетативними, ендокринними, обмінними та трофічними розладами і певною мірою залежать від переважної локалізації ураження саме гіпоталамуса (задній або передній його відділи), а також від особливостей нейрогормональних порушень під час гіпоталамо-гіпофізарної взаємодії. Даний діагноз передбачає консультування ендокринолога, гінеколога, невролога, офтальмолога. Детальніше для кращого розуміння даної патології читайте у довідці (нижче).

Довідка

 Прояви цієї п... детальніше

13.01.2014, Александр:
Здравствуйте. Прочитал статью, о лечении слуха. http://kpravda.com/prikarpatskim-otoxirurgam-podchinyayutsya-sovremennye-texnologii-lecheniya-organov-sluxa/ Скажите пожалуйста, возможно ли восстановление слуха, диагноз двухсторонний неврит слухового нерва 4 ступени. Порог потери слуха достиг уже до 85 Дцб и продолжает падать на оба уха. Болею с детства, если в 1998 годе слышал на расстоянии 5 метров, то сейчас 30см. Буду рад ответу. Мне 27 лет.

 Доброго дня, Олександр!  Все, що ви прочитали в даній статті правда. Радимо Вам проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

13.01.2014, Лілія:
Скажіть будь ласка скільки коштує спермограма і УЗД ОМТ

 Доброго дня, Лілія! Вартість спермограми 180 грн., при необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн. Ультазвукове дослідження органів малого тазу 80 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60.

12.01.2014, Ольга:
Доброго дня! у мене було завмирання вагітності. причини не виявили. через 3 місяці я пішла на контрольне УЗД. його результати такі: розміри матки довжина 40 мм, товщина 26 мм, ширина 43 мм. ендометрій 3,1 мм. шийка матки 30 на 18 мм. правий яєчник має розмір 26*18*23 мм, дрібні фол.(що це означає) лівий яєчник 23*19*19 мм дрібні фол. рідини в дугласовому просторі немає. скажіть будь ласка що це означає. це нормально чи погано? тому що лікарка нічого не сказала, просто сказала прийти через 3 місяці і все. Дякую

 Доброго дня, Ольга! По даному опису УЗД патології не виявлено, дані за 1-шу фазу менструального циклу. Для достовірної відподі на запитання необхідно вказати день менструального циклу або дату останньої менструації, чи приймаєте контрацептиви на даний час і який період.

11.01.2014, наталя:
Чи працює у вас Вінтонюк Світлана Іллівна (гінеколог), якщо так то вкажіть, будь-ласка, дні і години прийому. Дякую!

 Доброго дня, Наталія! Лікар-гінеколог Вінтонюк Світлана Іллівна в нашому центрі не працює. Приносимо свої вибачення.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії