Запитай у лікаря

поставити запитання
16.12.2013, Ростислав:
Погане дихання через одну з ніздрей, з чим може бути повязане, і чи лікується ?

 Доброго дня, Ростислав! Підчас отоларингологічного огляду ми використовуємо відеоендоскопічне обладнання, що дає можливість чітко візуалізувати наявність стану порожнини носа, вуха, горла. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та за необхідності - рекомендації по лікуванню. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

16.12.2013, Ростислав:
Доброго вечора, з вуха тече жовтого кольору речовина, вухо травмоване було давно пошкоджена барабанна перепонка ?? скільки коштує консультація ???

 Доброго дня, Ростислав! Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 100 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича - 200грн. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

16.12.2013, олег:
До якого саме лікаря звернутись чи в реєстратуру куди саме звернутись щоб здати сперму на аналіз плідності ?
16.12.2013, Олег:
Куди звернутись щоб здати сперму на аналіз

 Доброго дня, Олег! Лікувально-діагностичний центр "Медекс" м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10.  тел. (0342) 71-15-60. Звертайтесь до адміністратора клініки, який Вас направить у відповідний кабінет.

16.12.2013, Яна:
Чи можна приймати Тироксин тільки в цілях схуднення? І які від цього можуть бути наслідки?

 Доброго дня, Яна! Гормональні медичні препарати призначаються тільки лікарем-ендокринологом!!! При самовільному неконтрольованому призначенні можливі різного роду ускладнення (при передозуванні можуть спостерігатися клінічні прояви гіпертиреозу, вкрай рідко, аж до тирео токсичного кризу, іноді відстрочені на кілька днів після прийому:тахікардія, аритмія, болі за грудиною, тремор, занепокоєння, безсоння, гіпергідроз, зниження маси тіла, діарея, алопеція, порушення функції надниркових залоз. Даний препарат призначається при гіпотиреоїдних станах різної етіології (первинні, вторинні, у т. ч. ятрогенні та вроджені гіпотиреози). Лікування аутоімунних тиреоїдитів, еутиреоїдної гіперплазії щитовидної залози, вузлового і богатовузлового зобу, тиреостатичне лікування гіпертиреозу (комплексна терапія після досягнення еутиреоїдного стану), супресивна терапія неоперабельних тиреотропінзалежних високо диференційних папілярних чи фолікулярних карцином щитовидної залози, супресивна терапія післятиреоїдектомії з приводу злоякісної пухлини щитовидної залози, профілактика рецидиву зобу після резекції, проведення супресивного сцинтиграфічного тесту щитовидної залози. Радимо з проблемами надлишкової ваги проконсультуватися з лікарем-ендокринологом, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

16.12.2013, наталя:
скажіть будь - ласка чи проводити на даний час медикаментозне преривання вагітності

 

 Доброго дня, Марія! Переривання вагітності у ранньому періоді до 49 днів, починаючи з першого дня останньої менструації проводиться за відсутності протипоказів медикаментозним (на даний час не проводиться) та хірургічним шляхом. Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація), плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Вартість 1600 грн. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває.
16.12.2013, Олег:
що потрібно щоб здати сперму на аналіз плідності

 Доброго дня, Олег!  Щоб здати спермограму потрібно:

1. Утриматися від статевих зносин 3-4 доби;
2. Не вживати алкоголь 1 тиждень;
3. Не курити 3 доби;
4. Не вживати антибіотики;
Ціна спермограми - 180 гривень.
15.12.2013, іван:
Яка буде ціна лікування предчасної ерекції і консультація лікаря?

 Доброго дня, Іван!  Якщо Ви мали на увазі "передчасна еякуляція", то в такому випадку рекомендуємо проконсультуватися у лікаря уролога-андролога, вартість прийому 150 грн. В залежності від причини, що призвела  даних порушень - визначатиметься об'єм обстежень і лікувальних заходів. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

14.12.2013, коля:
Мені 25 років і для своїх років я дуже худий і до якого лікаря мені треба зверутися на консультацію і на лікування.

 Доброго дня, Коля! Радимо проконсультуватися спершу у лікаря-ендокринолога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

13.12.2013, Сергій:
Доброго дня! Скільки буде коштувати прийом стоматолога, видалити нерви, запломбувати канали, запломбувати зуб? дякую!

 Доброго дня, Сергій! Консультаця лікаря-стоматолога 25 грн. Вартість послуг залежить від:

1. виду зуба (фронтальний, бічний, задній);

2. від кількість коренів у зубі,  необхідності у штифтуванні;

3.  методу видалення нервових волокон (інструментальна (ручна) або за допомогою  апарату Morita;

4. виду плобувального матеріалу для коренів;

5. виду пломбувального матеріалу каріозної порожнини (Harisma Herculite, Gradia Filtec, Estet Estelite Filtek);

6. необхідності у проведенні реставрації зубної стінки.

Вартісь послуг при лікуванні каріозної порожнини може становити від 180  до 800 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

  поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії