Запитай у лікаря

поставити запитання
16.01.2014, АннА:
у вас можна зробити спермограму і скільки це б коштувало
 Доброго дня, Анна! Вартість спермограми 180 грн., при необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн.  Для здачі сперми на аналіз Вам потрібно дотримуватися наступних вимог:
1. Необхідно повністю утримуватися від статевого життя не менше 3-4 днів, але не більше тижня.
2. Не можна вживати алкоголь.
3. Небажано вживати лікарські препарати.
4. Не можна відвідувати сауну або баню.
5. Не можна гарячу приймати ванну (митися бажано під душем).
6. Не можна їсти напередодні гостру і жирну їжу.
7. Потрібно не мочитися за 2 години до здачі сперми.
8. Краще здавати сперму на аналіз у тому ж приміщенні, де знаходиться лабораторія. Зміна температурного ржиму сперми веде до зміни її показників. Оптимальною температурою для того, щоб не загинули сперматозоїди, є 35-37°С. Дуже важливо, що б вся викинута при еякуляції сперма в повному об'ємі потрапила в лабораторний посуд. Втрата хоч би однієї порції (особливо першої) може змінити результат дослідження. Виконання всіх цих вимог допоможе уникнути помилок в показниках спермограми. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60.

16.01.2014, Марія:
Добрий день! Чи можна дізнатися, хто з лікарів-гінекологів працює у вас! Наперед вдячна!

 Доброго дня, Марія! Для інформації про лікарів, графік прийому та попереднього запису телефон для довідки: (0342) 71-15-60.

16.01.2014, Іванна:
4 січня я переспала з чоловіком а 5 почаличь місяні. 15 січня я помітила значні виділення білого кольору. що це може бути. і чи можлево що це вагітність. плануємо дітей.

 Доброго дня, Іванна! Онлайн консультація не є достовірною в повному об'ємі, оскільки відсутній огляд, лабораторні дослідження, і дати необхідні і правильні рекомендації неможливо! В такому випадку радимо Вам звернутися на прийом до лікаря-гінеколога! Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

14.01.2014, Ксенія:
Доброго дня!скажіть будь-ласка діагноз гіпоталамічний синдром нейроендокринна форма ожиріння 2 ст який лікар лікує ендокринолог чи ендокринології гінеколог?

 Доброго дня, Ксенія! Ви описали тільки основний свій діагноз, а скарги, анамнез, вік, лабораторні обстеження не вказані, що і є визначальним у лікуванні спеціалістами. Симптомокомплекси, що виникають за патології гіпоталамічної області, характеризуються вегетативними, ендокринними, обмінними та трофічними розладами і певною мірою залежать від переважної локалізації ураження саме гіпоталамуса (задній або передній його відділи), а також від особливостей нейрогормональних порушень під час гіпоталамо-гіпофізарної взаємодії. Даний діагноз передбачає консультування ендокринолога, гінеколога, невролога, офтальмолога. Детальніше для кращого розуміння даної патології читайте у довідці (нижче).

Довідка

 Прояви цієї п... детальніше

13.01.2014, Александр:
Здравствуйте. Прочитал статью, о лечении слуха. http://kpravda.com/prikarpatskim-otoxirurgam-podchinyayutsya-sovremennye-texnologii-lecheniya-organov-sluxa/ Скажите пожалуйста, возможно ли восстановление слуха, диагноз двухсторонний неврит слухового нерва 4 ступени. Порог потери слуха достиг уже до 85 Дцб и продолжает падать на оба уха. Болею с детства, если в 1998 годе слышал на расстоянии 5 метров, то сейчас 30см. Буду рад ответу. Мне 27 лет.

 Доброго дня, Олександр!  Все, що ви прочитали в даній статті правда. Радимо Вам проконсультуватися у завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

13.01.2014, Лілія:
Скажіть будь ласка скільки коштує спермограма і УЗД ОМТ

 Доброго дня, Лілія! Вартість спермограми 180 грн., при необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн. Ультазвукове дослідження органів малого тазу 80 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60.

12.01.2014, Ольга:
Доброго дня! у мене було завмирання вагітності. причини не виявили. через 3 місяці я пішла на контрольне УЗД. його результати такі: розміри матки довжина 40 мм, товщина 26 мм, ширина 43 мм. ендометрій 3,1 мм. шийка матки 30 на 18 мм. правий яєчник має розмір 26*18*23 мм, дрібні фол.(що це означає) лівий яєчник 23*19*19 мм дрібні фол. рідини в дугласовому просторі немає. скажіть будь ласка що це означає. це нормально чи погано? тому що лікарка нічого не сказала, просто сказала прийти через 3 місяці і все. Дякую

 Доброго дня, Ольга! По даному опису УЗД патології не виявлено, дані за 1-шу фазу менструального циклу. Для достовірної відподі на запитання необхідно вказати день менструального циклу або дату останньої менструації, чи приймаєте контрацептиви на даний час і який період.

11.01.2014, наталя:
Чи працює у вас Вінтонюк Світлана Іллівна (гінеколог), якщо так то вкажіть, будь-ласка, дні і години прийому. Дякую!

 Доброго дня, Наталія! Лікар-гінеколог Вінтонюк Світлана Іллівна в нашому центрі не працює. Приносимо свої вибачення.

10.01.2014, Юля:
Доброго дня! скажіть будь ласка чи може молочниця спричинити завмирання вагітності. дякую

 

 Доброго дня, Юлія! У здорових жінок мимовільний викидень зустрічається рідко. Цими причинами можуть бути: загальне захворювання організму (серцево-судинної системи, нирок, печінки, порушення згортання крові), порушення роботи ендокринної системи, гострі та хронічні інфекційні та паразитарні хвороби (грип, краснуха, токсоплазмоз та ін.), неправильне положення та порушення в розвитку матки, низьке прикріплення плодового яйця, генетичні аномалії плодового яйця, несумісність крові вагітної і плоду.  Також до мимовільного переривання вагітності можуть привести: інтоксикація, механічна травма, недостатнє харчування, гіповітамінози та інші шкідливі звички та фактори навколишнього середовища. В ряді випадків викидень провокують аборти та операції на матці, які жінка перенесла в минулому, фізична або навіть психологічна травма.
В даному випадку обов’язковим для сімейної пари є консультація лікаря-генетика. 
Попередній запис на прийом до лікаря-гінеколога та лікаря-генетика по тел. (0342) 71-15-60.
 

10.01.2014, Ольга:
Доброго дня. Мені 23 роки останнім часом в мене почало рости волосся на підборідді і грудях. Звернулася до ендокриноога, здала аналізи на ТТГ (результат 0,2 при нормі 0,3-0,4 мМо/л), Кортизол: 380,3 (норма 150-660 нмоль/л), тестостерон загальний 3,7 (норма 0,5-4,3 нмол/л). УЗД щитовидної залози:ЩЗ розташована в типовому місці, контури рівні, ехогенність середня, ехоструктура не однорідна, обєм правої долі 4,8 см3,обєм лівої долі 6,4 см3, перешийок 4,5 мм, обєм усієї залози 11,2 см3 (рівень верхьньої границі 13,0). При кольоровій доплерографії васкуляризація долей дещо знижена. УЗД органів малого тазу: тіло матки визначається в положенні anteflexio, межі чіткі, контури рівні, форма звичайна, розміри звичайні, структура не змінена, М-ехо: товщина 6 мм, межі чіткі, контури рівні, тришарове, порожнина матки не диформована, шийка матки визначається 19х24 мм, звичайних розмірів, структура не змінена. Правий яєчник: 23х20 мм, структура не змінена V 3см3, по ребру матки з 3 фолікулами 6,2 мм, 6 мм, 5,8 мм. Лівий яєчник 26х19,5 мм, структура не змінена V 3, 74 см3, по стінці тазу фолікули (5 шт), до 2,6 мм, фолікул 3,6 мм та зріючий 9, 6 мм. ЛМІ-1,12. 9 день циклу. Нирки УЗД: права: 82,6х37 мм, паранхіма 13 мм, наднирник 18х15 мм (н 18х28), ліва нирка: 101х42, паранхіма 17 мм, наднирник 17,7х19,3 мм (н. 16х25). Помірна кількість солей. Другий раз здавала аналізи на ТТГ, Т4, АТРО, тестостерон вільний, все виявилося в нормі. Призначили Діане 35. Чи допоможе цей препарат, в чому може бути причина хвороби? Дякую.

 Доброго дня, Ольга! Онлайн консультація не є достовірноюв повному об'ємі, оскільки відсутній огляд, і дати рекомендації по лікуванні буде невірно! Ми постараємось пояснити Вам даний стан та дію медикаментів на організм, що були призначені. Отже, гірсутній синдром характеризується надмірним ростом волосся у жінок по чоловічому типу (над верхньою губою, на підборідді, в області грудини, верхній частині спини, живота).  З`являється  через деякий час після порушення менструального циклу і поступово прогресує. Для оцінки та  діагностики фізіологічного і патологічного гірсутизму використовують шкалу Ферримана-Галвея.

Причини:
- Надмірна кількість андрогенів в організмі жінки.
- Синдром полікистозу яйників.
- Ідіопатичний гірсутизм (збільшення кількості рецепторів андрогенів, збільшення чутливості цих пецепторів, підвищення активності 5-альфа-редуктази).
- Вроджена гіперплазія кори наднирників.
- Синдром, хвороба Іценко-Кушинга.
- Пролактинома.
- Гіпотиреоз.
- Ожиріння.
- Цукровий діабет (резистентний до інсуліну).
- Зниження кількості СЗГ печінки.
- Сімейний гірсутизм (генетичний, етнічний).
- Медикаментозний (міноксидил, циклоспорин, кортикостероїди, діазоксид, -стрептоміцин, інтерферон, ацетазоламід, КОК, що містять прогестини з високою андрогенною активністю).
ІНСТРУКЦІЯ (DIANE-35)
Фармакотерапевтична група. Гормони статевих залоз та препарати, які застосовують при патології статевої сфери. Антиандрогени та естрогени.
Фармакодинаміка. Обидві діючі речовини, що входять до складу препаратуДіане-35, позитивно впливають на стан гіперандрогенії. Ципротерону ацетат є конкурентним антагоністом рецепторів андрогенів, він інгібує синтез андрогенів та зумовлює зниження концентрації цих гормонів у крові внаслідок антигонадотропного ефекту. Такий антигонадотропний ефект посилюється етинілестрадіолом, який також регулює синтез глобуліну, що зв’язує статеві стероїди (ГЗСС) у плазмі. Зважаючи на це, рівень незв’язаного, біологічно доступного андрогену у крові знижується. При застосуванні препарату Діане-35 (звичайно після 3-4-місячної терапії) зникає вугревий висип. Надмірна жирність волосся та шкіри зникає, якправило, ще раніше. Випадіння волосся, що часто супроводжує себорею, також зменшується. При застосуванні препарату жінками з легкими формами гірсутизму (передусім, при слабко вираженому о волосінні обличчя) результатів терапії слід очікувати тільки через кілька місяців після її початку. Менструальний цикл стає регулярнішим, менструація звичайно менш болючою, зменшується крововтрата. 
Показання для застосування.
Лікування андроген залежних захворювань у жінок, таких як акне, особливо виражених форм і форм, що супроводжуються себореєю, запаленнями або утворенням вузликів (папульозно-пустульозні вугрі, вузликово-кістозні вугрі), андрогена алопеція і легкі форми гірсутизму.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії