Запитай у лікаря

поставити запитання
28.01.2014, Вікторія:
Доброго дня!Підкажіть будь-ласка,які потрібно здати аналізи на гормони щитовидної залози.Більшість ознак свідчить про її збільшення -втомленість,дратівливість,поганий стан шкіри,волосся,нігтів,зайва вага,"комок" в горлі.І яка ціна таких аналізів(прайс цін)Наперед вдячна.

 Доброго дня, Вікторія! Термін проведення досліджень 6 годин. Необхідний перелік обстеження визначає лікар-ендокринолог згідно клінічної ситуації. Вартість досліджень зазначена нижче:

ГОРМОНАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

 

ЩИТОВИДНА ЗАЛОЗА

 

Тиреотропний гормон (тиреотропін, ТТГ, ТSH) 

70,00

Трийодтиронін вільний (Т3 вільний)

70,00

Тироксин вільний (Т4 вільний)

70,00

Антитіла до тиреоглобуліну (АТ до ТГ)

99,00

Антитіла до тиреопероксидази щитоподібної залози (АТдо ТПО)

99,00

Комплекс: Тиреоїдний (ТТГ, Т3 вільний, Т4 вільний)

189,00

Комплекс: Скринінг аутоімунних захворювань щитоподібної залози (ТТГ, АТ до ТПО, АТ до ТГ)

242,00

Комплекс: Аутоімунні порушення щитовидної залози (ТТГ, Т3 вільний, Т4 вільний, АТ до ТПО, АТ до ТГ)

367,00

28.01.2014, Оксана:
Доброго дня, питання до стоматологів -цікавить чи проводиться у вас ремінералізація молочних зубів? Дитині 1 рік 5 міс., недавно з"явилося потемніння на передніх молочних різцях біля ясен, з одного боку як білий камінь, з іншого коричнувате потемніння як початок карієсу, чи що порадите? і скільки коштує огляд дитини дома?

 Доброго дня, Оксана! Вартість огляду лікаря-стоматолога в клініці становить 25 грн. призначення лікування 50 грн. В домашніх умоваз огляд не проводиться через необхідність медичного обладнання! Ремінералізація полягає у використанні препаратів, що містять кальцій, фосфати і фториди в іонізованій формі, які втираються в поверхню зубів, процедура ремінералізації дає найкращий ефект, якщо проводиться в дитячому віці. Результативна вона і в період вагітності, коли всі ресурси материнський організм віддає майбутній дитині.Пасти або ополіскувачі, розраховані на використання в домашніх умовах, можуть застосовуватися щодня. Концентрація фтору в професійних фторі-гелях і фторі-лаках набагато вища, тому зазвичай призначають короткочасний курс фтористих аплікацій. Тривалість його визначається лікарем і може варіювати від однократного вживання до 1–2 раз на тиждень протягом місяця. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

 
28.01.2014, яна:
Доброго дня! Які аналізи потрібно здати на визначення захворювання нирок?

 Доброго дня, Яна! Спершу проводить загальний огляд лікакар-уролог і зважаючи на всі Ваші скарги, дані попередніх обстежень і лікування, вік - призначає в індивідуальному порядку обстеження. Для первинної діагностики проводиться: УЗД нирок і сечового міхура, загальний аналіз сечі, рівень креатиніну і сечовини по крові. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60.

28.01.2014, Яна:
Доброго дня! Скільки буде коштуватио огляд та встановлення діагнозу? Симптоматика:загальна слабкість, апатія+дратівливість,головокружіння, зранку на шиї і спині свербіж і почервоніння,що проходить після прийому цетрину(антиалергічний препарат) Дякую

  Доброго дня, Яна! Ваші скарги можуть відповідати синдрому хронічної втоми. 

У ході діагностики необхідно виключити виникнення хронічної втоми, як початкового симптомом розвивається інфекційного, соматичного, ендокринного або психічного захворювання. Тому пацієнта всебічно обстежує не тільки невролог, але і ендокринолог, інфекціоніст, терапевт, ревматолог. Обстежують стан внутрішніх органів і систем. 
Важливу роль відіграє інфекційний чинник, чосто пацієнтів виявляють цитомегаловірус, герпетичну інфекцію, вірус Епштейна-Барр та ін. Передбачається, що синдром розвивається в результаті постійної стимуляції імунних клітин інфекційними антигенами, в результаті для боротьби з інфекцією виробляються цитокіни, з которими пов'язано підвищення температури тіла, озноб, м'язові болі і загальне нездужання. Американські вчені виявили зв'язок синдрому хронічної втоми з порушеннями в роботі лімбічної системи ЦНС, з якою пов'язана емоційна сфера, працездатність, пам'ять, добовий ритм сну і неспання, вегетативна регуляція багатьох внутрішніх органів.  Захворювання може початися з будь-якої інфекційної хвороби, навіть з простою застуди. Після гострого періоду інфекційного захворювання в нормі протягом 2-3-х тижнів може спостерігатися загальна слабкість, періодичні головні болі, підвищена стомлюваність, депресивний фон настрою. При синдромі хронічної втоми Ці симптоми не проходять навіть через півроку і пацієнт починає звертатися до лікарів. Якщо його турбують порушення сну, він йде на прийом до невролога, екзема – на консультацію дерматолога, при послаблення стільця – до гастроентеролога. Але призначеної лікування зазвичай не дає доброго і тривало ефекту, так як справжня причина ЦИХ проявів залишається без уваги. Основний симптом – це постійна втома, не проходить після тривало сну і навіть кілька днів відпочинку. Часто при синдромі хронічної втоми спостерігається порушення працездатності, ослаблення уваги. Пацієнти скаржаться на те, що їм погано вдається зосередитися. Відбуваються зміни в емоційному стані: апатія, іпохондрія, депресія, можуть виникнути фобії. Характерні порушення терморегуляції у вигляді пониження або підвищення температури на тривалий період часу, зниження маси тіла (до 10 кг за пару місяців).  
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
27.01.2014, Михайло:
Доброго вечора. Ви порекомендували мені консультацію в лікаря травматолога-ортопеда. Коли я можу це зробити? Скільки буде коштувати консультація? Дякую.

 Доброго вечора, Михайло! Вартість огляду та консультації становить 150 грн., прийом щодня (окрім неділі), понеділок-п'ятниця з 9:00 до 16:00, у суботу з 9:00 до 15:00. Радимо завжди для зручності попередній запис за тел. (0342) 71-15-60.

27.01.2014, Ірина:
В мене очагова алопеція, підкажіть хорошого лікаря, і скільки коштуватиме прийом?

 Доброго дня, Ірина!  Алопеція – посилене випадіння волосся та недостатній ріст нового, втрата волосяного покриву.  Часто алопеція має невстановлену етіологію, і може свідчити про різноманітні негаразди в організмі. Є кілька видів цього захворювання – найпоширенішою є андрогенетична, рідше зустрічаються дифузна та гніздова алопеції. Для визначення причини необхідно виключити дефіцитні стани, нестачу білка, заліза, кальцію та інших мікроелементів, з яких будується нове волосся, функціонування залоз внутрішньої секреції та ін. Первинно проводить огляд лікар-дерматолог (рівень практичних і теоретичних навиків високий), за необхідності (при наявності виявлених порушень) консультує гінеколог, ендокринолог, терапевт. Вартість первинного прийому становить 150 грн., попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

 
26.01.2014, Марта:
Доброго дня.. Мені 52 роки, і у мене протягом 2 місяців сухий кашель, постійне першіння в горлі!! Без температури. Була у терапевта хрипів не має, запаленя також, робила ренген все чисто! Лор сказав що по його профілю,також все в порядку запалень не має. Підкажіть до якого лікаря звернутись, які аналізи потрібно здати і скільки приблизно мені обійдеться таке лікуванн?? дякую

 Доброго дня, Марта! Онлайн консультація в даному випадку буде недостатньо інформативною, оскільки причину можливо встановити тільки підчас візуального огляду пацієнта та підтвертити за допомогою відповідних досліджень, що можуть бути характерними до кожного захворювання, а відповідно і подальше лікування. Радимо Вам проконсультуватися у лікаря-отоларинголога. Вартість прийому лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук 100 грн., доктора медичних наук, професора отоларингології 200 грн. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

26.01.2014, Валерія:
Питання до отоларинголога. Доброго дня.Мені уже декілька років,як поставили діагноз"Хронічний тонзиліт".Але жодного аналізу чи мозка не робили на визначення мікроба,який тероризує мій організм.Так я декілька разів на рік хворію.Лікують мене антибіотиками широкого спектру.Вже втомилась хворіти.Дуже важко переношу.Біль у горлі нестерпна,до неї додалась біль у вухові,з тієї ж сторони де більше воспалення,та головна біль.Хотілаб видалити їх чи можна у вас це зробити,чи не буде потім гірше,та якщо можна скажіть скільки коштуватиме процедура?

 Доброго дня, Валерія! Об'єм обстеження, лікування медикаментозного та хірургічного визначає лікар завжди індивідуально, враховуючи скарги, давність захворювання, результати попереднього лікування, результати лабораторних досліджень, даних огляду. Ми використовуємо відеоендоскопічне обладнання, що дає можливість чітко візуалізувати наявність стану порожнини носа, вуха, горла. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та за необхідності - рекомендації по хірургічному лікуванню. У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

26.01.2014, іванка:
чи роблять в вашій клініці аборт на 9тижні вагітності і чи мож приїхати до вас в понеділок.

 Доброго дня, Іванка! Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів до 12 тижнів гестації. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

26.01.2014, Михайло:
Доброго вечора. Хотів би дізнатися вашу думку. В травні минулого року я зламав кістку в кисті руки.(Назви точно не пригадаю, бо не маю біля себе медичної книги) Це була ліва рука, а кістка крайня справа. Спочатку наклали гіпс з фіксацією великого пальця, з яким я проходив приблизно 3 тижні, потім інший лікар сказав, що можна накласти звичайний гіпс без фіксації, який я проносив більше місяця. Коли я зняв його, то зробив повторний рентген і сказали, що все зрослося, хоча до цього часу, вже пів року я не можу відтискатися від підлоги наприклад, займатися на пер�! �кладині і просто спертися сильно на руку, зразу починається такий гострий біль, і від часу зняття гіпсу на місці перелому, є невелика опухлість, її легко помітити, бо на правій руці такого немає. Щоб ви порадили в такій ситуації зробити, чи можливо ще покращити якось становище? Дякую наперед за відповідь.

 Доброго дня, Михайло! Рекомендуємо Вам проконсультуватися у лікаря травматолога-ортопеда! Для того, щоб можна було відповісти на запитання - потрібно провести огляд, переглянути попередні рентгенівські знімки. Оскільки при травматизації виникають пошкодження м'яких тканин, нервових закінчень, зв'язок - тож лікування та рекомендації в кожному випадку різні! поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії