Запитай у лікаря

поставити запитання
05.02.2014, іра@:
доброго дня. скільки коштує втрата невинності хірургічним шляхом? дякую

 Доброго дня, Іра! Перед проведенням даної процедури, лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУ), після чого за відсутності протипоказів - хірургічно дифлорорує (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). Вартість хірургічної процедури становить 350 грн. огляд лікаря до операції 130 грн., передопераційні обстеження 350 грн. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

05.02.2014, Вікторія:
Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштують послуги ендокринолога? хочу здати аналізи на гормони.перевірити чи кількість в мене чоловічих гормонів? можна взнати вартість таких аналізів хоча б приблизно я розумію що точніше можна буде вже виначити на прийомі в лікаря. наперед дякую!

 Доброго дня, Вікторія! Вартість прийому лікаря-ендокринолога становить 150 грн.  Для визначення вільного андрогену проводяться наступні дослідження:

 

Альбумін


30-00

Тестостерон

80-00

Естрадіол-тестотерон зв’язуючий глобулін

80-00

04.02.2014, Наталія:
Здала аналізи на торч-інфекції. Виявили герпес 1 і 2 типу: aHV G 191,94 (норма 20-40 МО/мл), aHV M - не виявлено. У чоловіка також виявлено aHV G 20,5 (норма 0,9-1,1). Чи потрібно це лікувати. на скільки це серйозно. (Плануємо вагітність)

Доброго дня, Наталія!  Наявність антитіл IgG означає вироблений імунітет до вірусу герпесу та не є перешкодою для планування вагітності.

Коротка інфо:

Лише комплексне обстеження та прегравідарна підготовка дає змогу запобігти внутрішньоутробному інфікуванню плода та сприяє тому, щоб дитинка народилася здоровою. Основним моментом у підготовці до вагітності є відвідування медичного закладу, де Вас оглянуть, обстежать та проконсультують. Розпочинати слід з огляду лікаря акушер-гінеколога з обов’язковою кольпоскопією і забором мазків: на мікрофлору, онкоцитологічне дослідження та ПЛР безпосередньо з шийки матки (де найчастіше є вогнище інфекції, що виявляється тільки підчас гінекологічного огляду).  Також необхідно пройти ультразвукове обстеження органів малого тазу для виключення патологічних процесів та для визначення стану репродуктивних органів. Не менш важливим є обстеження на ВІЛ-інфекцію, сифіліс і  види гепатитів (зазвичай В і С). Лабораторне визначення групи крові і резус-фактора (причому не тільки у майбутньої мами, але і у тата) дає можливість визначити ризик резус-несумісності і несумісності по групі крові. Також необхідно відвідати терапевта. У випадку коли відбувся викидень у минулому є обов'язкова консультація лікаря-генетика подружньої пари. Дуже добре, якщо ви повністю здорові, і все-таки переконатися у цьому не завадить! Лікар огляне вас, оцінить загальний стан організму й готовність до майбутніх навантажень. При виявлені хронічних захворювань – скерує вас до вузьких спеціалістів  (ендокринолога, невропатолога, кардіолога та ін.)  Не варто відтерміновувати візит до стоматолога для оцінки стану ротової порожнини. Для додаткової інформації радимо попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

01.02.2014, Олександр:
Добрий вечір. У мене виникла проблема з пенісом. Тиждень назад з"явилися білі виділення, які самостійно вирішив вилікувати протигрибковим препаратом. Виділення приойшли. Два дні назад з"явилися покрасніння голівки і крайньої плоті і пекучість при статевому акті. Що мені робити?

Доброго дня, Олександр! В такому випадку потрібно звернутися на прийом до фахівця - лікаря-уролога або дерматовенеролога. Попередній запис на прийом по тел. (0342)71-15-60.

01.02.2014, Таїсія:
Доброго вечора. Мій чоловік хворів на варікоцеле, пройшов операцію.Чи може це впинути на те, що ми не можемо завагітніти?

 Доброго дня, Таїсія! Показник плодовистості чоловіка визначає аналіз спермограма, при наявності порушення показників - розглядаються спеціалістом всі фактори, що могли його викликати ( в т. ч. раніше перенесене варикоцеле). Розвиток варикоцеле часто пов'язують з вродженою вадою судин яєчка, при якому відзначається недостатність або ж повна відсутність клапанів вен. У деяких випадках варикоцеле може стати причиною розвитку чоловічого безпліддя, тому нехтувати захворюванням не можна. Досягається повне одужання при варикоцеле тільки за допомогою хірургічного лікування, що і було проведено Вашому чоловікові. Таке втручання є обов'язковим, для пацієнтів, які відчувають постійні болі, а також наявні проблеми у статевій сфері. Якщо ж у пацієнта безсимптомний варіант варикоцеле (а також, якщо не планується продовжувження роду), то проведення такої операції ставиться під питання. Для більш детальнішої інформації радимо Вам проконсультуватися у лікаря-уролога/андролога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

01.02.2014, Маша:
Добрий день. я вагітна термін приблизно 2-3 тижні(вчора дізналася бо була затримка 3 дні). я працюю в магазині де трохи холодно і змерзаю по дорозі на роботу. скажіь будь ласка чи впливає це на формування дитини і чи не може це призвести до якихоиь зрушень чи паталогій у дитини. дякую

 Доброго дня, Маша! Переохолодження прямого впливу на формування плода немає, але може провокувати розвиток гострих респіраторних захворювань або загострення хронічної патологіїпри (пієлонефрит, цистит, тонзиліт, бронхіт та ін.), що матимуть вплив на розвиток вагітності. Отже, радимо берегтися!  

30.01.2014, Даша:
У нас в місті можна зробити аборт після 20 тижня,якщо так то де?І чи у вас таке можливо.

 Доброго дня, Даша! Після 12 тижнів вагітності штучне переривання небажаної вагітності здійснюється відповідно до переліку підстав, за наявності яких можливе штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2006 року № 144. Штучне переривання небажаної вагітності за наявності підстав немедичного характеру, зазначених у переліку, здійснюють за заявою вагітної жінки або її законних представників та згідно з наданими документами, які підтверджують ці обставини. Погоджується з комісією Міністерства охорони здоров’я міських державних адміністрацій після вивчення показань, після чого операція (процедура) штучного переривання небажаної вагітності здійснюється лікарями-акушерами-гінекологами із застосуванням безпечних методик в акредитованих закладах охорони здоров’я ІІІ рівня, які пройшли відповідну підготовку та мають стаж роботи за фахом відповідно до Клінічного протоколу. 

29.01.2014, Надія:
Доброго дня , скажіть будь-ласка як відбувається лікування стропи та нігтів уражених грибковою інфекцією у вашій клініці, скільки це коштує та скільки займе часу ? ( про час хоча б приблизно ) Дякую.

 Доброго дня, Надія! Грибкове ураження стоп і нігтів є досить складною патологією, яка залежить у великій мірі від збалансованості роботи імунної, травної та ендокринної систем організму. Інфікуванню сприяють травми, порушення кровопостачання кінцівок, тривалий прийом гормональних препаратів та антибіотиків і ін. Вартість обстеження і тривалість лікування залежить від виду грибка, клінічних проявів та супутньої патології. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

29.01.2014, Таїсія:
Доброго дня,я хочу пройти повне обстежження і дізнатися причину, чому я не можу завагітніти, здати аналізи.скільки приблизно все це буде коштувати і чи можу це пройти в Коломиї?

Доброго дня, Таїсія! Допомогти Вам визначити причину безпліддя може тільки лікар-гінеколог, а лабораторні і функціональні дослідження сприятимуть цьому! Радимо Вам пройти програмуу "обстеження сімейної пари при плануванні вагітності", і відповідно при наявності тієї чи іншої патології - визначити, що не дозволяє здійснитися Вашій заповітній мрії. Процес планування вагітності та лікування безпліддя є тривалим, і не зажди приємним але скоряється тільки настирливим! Лікувально-діагностичний центр Медекс знаходиться в м. Івано-Франківську по вул. Військових Ветеранів, 10. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

Для жінки:

2220-00

Огляд лікаря акушер-гінеколога, включаючи фотокольпоскопію

170-00

Огляд лікаря-терапевта

150-00

Лабораторні обстеження

Загальний клінічний аналіз крові, лейкоцитарна формула

55-00

Загальний клінічний аналіз сечі

45-00

Групи крові, Rh-фактор

40-00

Біохімічний аналіз крові ( білірубін, АЛТ, АСТ, сечовина, креатинін, глюкоза, залізо, кальцій, загальний білок)

199-00

ВІЛ

110-00

Сифіліс (RW)

65-00

Гепатит В – HBsAg

60-00

Гепатит C  (сумарні антитіла)

60-00

Копрограма (структура калу, наявність паразитів)

75-00

Бактеріоскопічне дослідження урогінітальних виділень

40-00

Цитологічне дослідження

45-00

Комплекс урогенітальних інфекцій: ПЛР - Chlamydiatrachomatis, Mycoplasma genitalium, Mycoplasma hominis,Ureaplasma з диференціюванням типів: parvum eturealіticum, вірус герпесу з диференціюванням типів 1-2, цитомегаловірус (кількісно).

360-00

TORCH Т-2  Ig (цитомегаловірус IgG, герпес 1-2 типи IgG, краснуха IgG, токсоплазма IgG,  хламідія Ig G)

 

248-00

ЕКГ з розшифровкою лікарем-кардіологом

60-00

УЗД щитовидної залози

80-00

УЗД грудних залоз

80-00

УЗД органів черевної порожнини та нирок

190-00

УЗД органів малого тазу (матка, яйники)

80-00

Гормональне обстеження проводиться в індивідуальному об'ємі!

Забір крові з вени та урогенітального матеріалу оплачується додатково.

-

Для чоловіка:

1755-00

Огляд лікаря лікаря-уролога, андролога

150-00

Лабораторні обстеження

 

Загальний клінічний аналіз крові, лейкоцитарна формула

55-00

Загальний клінічний аналіз сечі

45-00

Групи крові, Rh-фактор

40-00

Біохімічний аналіз крові ( білірубін, АЛТ, АСТ, сечовина, креатинін, глюкоза, залізо, кальцій, загальний білок)

199-00

ВІЛ

110-00

Сифіліс (RW)

65-00

Гепатит В – HBsAg

60-00

Гепатит C  (сумарні антитіла)

60-00

Копрограма (структура калу, наявність паразитів)

75-00

Бактеріоскопічне дослідження урогінітальних виділень

40-00

Спермограма

180-00

Комплекс урогенітальних інфекцій: ПЛР - Chlamydiatrachomatis, Mycoplasma genitalium, Mycoplasma hominis,Ureaplasma з диференціюванням типів: parvum eturealіticum, вірус герпесу з диференціюванням типів 1-2, цитомегаловірус (кількісно).

360-00

УЗД щитовидної залози

80-00

УЗД простати, яєчок

235-00

Гормональне обстеження за показами!

Забір крові з вени та урогенітального матеріалу оплачується додатково.

-

29.01.2014, тетяна:
Добрий день!У мене 16 днів затримка,9 тестів покзують негативний результат.чи можу я бути вагітна.10 місяців назад родила,а 3 місяці тому почались місячні і були регулярні в чому може бути причина затримки

 Доброго дня, Тетяна! Для відповіді на Ваше запитання в даному випадку потрібно провести гінекологічний огляд, оскільки розлад оваріально-менструального циклу може бути пов'язаний і з іншими станами, які не рекомендовано залишати без уваги! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії