Запитай у лікаря

поставити запитання
26.01.2014, Михайло:
Доброго вечора. Хотів би дізнатися вашу думку. В травні минулого року я зламав кістку в кисті руки.(Назви точно не пригадаю, бо не маю біля себе медичної книги) Це була ліва рука, а кістка крайня справа. Спочатку наклали гіпс з фіксацією великого пальця, з яким я проходив приблизно 3 тижні, потім інший лікар сказав, що можна накласти звичайний гіпс без фіксації, який я проносив більше місяця. Коли я зняв його, то зробив повторний рентген і сказали, що все зрослося, хоча до цього часу, вже пів року я не можу відтискатися від підлоги наприклад, займатися на пер�! �кладині і просто спертися сильно на руку, зразу починається такий гострий біль, і від часу зняття гіпсу на місці перелому, є невелика опухлість, її легко помітити, бо на правій руці такого немає. Щоб ви порадили в такій ситуації зробити, чи можливо ще покращити якось становище? Дякую наперед за відповідь.

 Доброго дня, Михайло! Рекомендуємо Вам проконсультуватися у лікаря травматолога-ортопеда! Для того, щоб можна було відповісти на запитання - потрібно провести огляд, переглянути попередні рентгенівські знімки. Оскільки при травматизації виникають пошкодження м'яких тканин, нервових закінчень, зв'язок - тож лікування та рекомендації в кожному випадку різні! 

24.01.2014, Тарас:
Я звонив в приймальню мені сказали що Попович працює по четвергах, а я можу приїхати тільки в суботу, а до вас їхати з Сокаля більше 200 км. що мені порадити? може підкажете щось за Львів бо сам поки що знайшов Медекс. І ще підкажіть чи можна за одну суботу пройти обстеження і так д... ДЯКУЮ

 Доброго дня, Тарас!  З понеділка по суботу прийом веде кандидат медичних наук, лікар-отоларинголог Александрук Наталія Василівна, також, лабораторні дослідження проводяться щодня (рекомендовано натщесерце). Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

23.01.2014, Олег:
Мене турбує свірбіж, незначна печія, почервоніння шкіри в ділянці промежини і навколо ректального (анального) отвору. Скажуть, будь ласка, мені потрібно звернутися до дерматовенеролога чи проктолога? І скільки буде коштувати консультація, огляд, аналізи відповідного спеціаласта, до якого мен слід звернутися? Дякую.

 Доброго дня, Олег! Радимо первинно консультацію лікаря-дерматовенеролога, вартість огляду 150 грн., за необхідності додаткового огляду лікарем-проктологом - 75 грн. (суміжня консультація). Діагноз можливо поставити тільки після огляду пацієнта і вогнища захворювання та підтвертити за допомогою відповідних лабораторних досліджень, що можуть бути характерними до кожного захворювання, а відповідно - подальше лікування. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

23.01.2014, Роман:
Доброго вечора. Маю бажання здати кров для тесту на ВІЛ-СНІД. Для цього потрібно пройти дослідження "Загальний аналіз крові розгорнутий - 19 показників (Sysmex KX-21N) без формули" (45 грн) ?

 Доброго дня, Роман! Вартість обстеження на ВІЛ інфекцію становить 110 грн, забір крові з вени 18 грн. проводяться щодня, крім неділі. Загальний аналіз крові додатково не є обов'язковим. Телефон для детальнішої інформації: (0342) 71-15-60.

23.01.2014, Уляна:
Добрий ранок! скажіть будь-ласка скільки коштує аборт. і чи можна ще його зробити останні місячні в мене були 11,11,2013. і ще 4 місяці тому мені зробили кесареве! Дякую!

 Доброго дня, Уляна! Відповісти на дане питання можна підчас огляду та проведення УЗД дослідження (термін вагітності, стан стінки матки після кесаревого ротину), по менструації передбачуваний термін вагітності 8 тижнів. Попередній запис на прийом: тел. (0342) 71-15-60.

22.01.2014, andrrii:
Добрий вечір. Чи можна пройти у вас аналізи на гінекомастію, і видалення? Дякую

 Доброго дня, Андрій! На розвиток і функціонування грудних залоз у чоловіків впливають андрогени, естрогени, а також соматотропний і гонадотропний гормони гіпофіза. Андрогенні гормони мають гіперпластичну дію на паренхіму грудних залоз. При нормальному функціонуванні яєчок гінекомастія не розвивається. 

Гінекомастія має три стадії: 1. Проліферуюча гінекомастія. Сама початкова стадія, яка триває приблизно 4 місяці. Ця стадія є оборотною, тобто при призначенні консервативної терапії збільшена залоза може повернутися до колишніх розмірів.
2. Проміжна стадія тривати від 4 місяців до 1 року. У цей період відбувається дозрівання тканин грудної залози. Зворотний розвиток при цій стадії відбувається дуже рідко.
3.Фіброзна стадія характеризується появою в грудній залозі зрілої сполучної тканини, відкладенням жирової тканини навколо залозистої тканини. Зворотному розвитку грудна залоза при такій стадії не піддається.
Консервативне лікування гінекомастії проводить лікар-уролог/андролог сумісно з лікарем-ендокринологом. З метою зменшення об'єму грудних залоз призначається гормональна терапія, яка призводить до нормалізації балансу тестостерон / естрогени, а внаслідок чого - зменшення грудних залоз. 
Хірургічне лікування гінекомастії проводиться в тих випадках, коли консервативна терапія неефективна, або коли з самого початку зрозуміло, що консервативна терапія буде неефективною. Мета хірургічного лікування - видалення тканини грудної залози і відновлення нормального контуру (цілодобовий хірургічний стаціонар мамологічного відділення).
Спершу перед тим, як проводити будь-яке лікування даного захворювання - потрібно встановити причину його виникнення! Попередній запис на прийом до лікаря-уролога/андролога по тел. (0342) 71-15-60.
22.01.2014, Настя:
До якого терміну ви його робите?

 Доброго дня, Настя! Переривання вагітності проводиться до 12 тижнів гестації.

21.01.2014, Тарас:
Добрий день. Мені 24 р. проблеми з мигдаликами звертався до лікаря, промивав, назначав лікування, приймаю Біцилін. 5 рік часу аналізи як були АСЛО 800 так і залишилося інші аналізи внормі, пропонує забирати я з цим незгідний. Провіряв серце і пройшов обстеження в ревматолога все добре ангіною хворію 2 рази на рік, останні 2 роки не хворію. Скажіть чи поможе лазерна терапія і скільки коштує така операція?

 Доброго дня, Тарас! Онлайн консультація в даному випадку буде недостатньо інформативною, оскільки діагноз можливо встановити тільки підчас візуального огляду пацієнта та підтвертити за допомогою відповідних досліджень, що можуть бути характерними до кожного захворювання, а відповідно і подальше лікування. Радимо Вам проконсультуватися у лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук, або завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - Поповича Василя Івановича. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

21.01.2014, яна:
Доброго дня! Яка ціна на загальний аналіз крові(+на цукор )та загальний аналіз сечі? Дякую.

 Доброго дня, Яна! 

Термін

ПЕРЕЛІК ДОСЛІДЖЕНЬ

ціна 

виконання

ЗАГАЛЬНОКЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

 

 

Дослідження крові

 

1 год.

 

Загальний аналіз крові розгорнутий  - 19 показників (Sysmex KX-21N) без формули

45,00

1 р/день

Загальний аналіз крові розгорнутий  - 19 показників (Sysmex KX-21N),  ШОЕ, лейкоцитарна формула (виконується лаборантом)

55,00

1 р/день

Загальний аналіз крові з формулою (виконується в повному обємі лаборантом)

65,00

1 хв.

Визначення глюкози капілярної крові глюкометром (скринінг)

15,00

1 р/день

Загальний аналіз крові розгорнутий  - 19 показників (Sysmex KX-21N), ШОЕ, лейкоцитарна формула, час згортання, час кровотечі, глюкоза капілярної крові.

80,00

30 хв.

Час згортання, час кровотечі (з мочки вуха)

15,00

1 р/день

Визначення групи крові

20,00

1 р/день

Визначення резус – фактору

 

20,00

 

Дослідження сечі

 

1 год.

Загальний аналіз сечі  на аналізаторі Urisis 1100

 

20,00

1 р/день

Загальний аналіз сечі  на аналізаторі Urisis 1100 + мікроскопія

 (виконується в повному обємі лаборантом)

45,00

1 р/день

Аналіз сечі по Нечипоренко

50,00

1 р/день

Аналіз сечі по Земницькому

55,00

30 хв.

РМП

20,00

20.01.2014, Настя:
Доброго вечора.Чи робити ви аборти?

 Доброго дня, Настя!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. 

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії