Запитай у лікаря

поставити запитання
13.02.2014, Юліан:
Чи покаже тест RV на сифілфс на первинному періоді?

Доброго дня, Юліан! Первинний сифіліс зазвичай представлений одним шанкром (тверда, безболісна шкірна виразка, яка не викликає свербежу). Приблизно через 14 -90 днів після первинного контакту з джерелом зараження (в середньому 21 день) в місці контакту з'являється ураження шкіри. При первинному сифілісі реакція Вассермана стає позитивною на 6-8 тижні перебігу захворювання (у 90 % випадків). Для підтвердження діагнозу проводяться і інші дослідження, такі, як тести на сумарні антитіла до блідої трепонеми (метод ІФА) зазвичай показують позитивний результат через два-п'ять тижнів після початкового зараження. Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) проводиться з метою виявлення специфічних сифілітичних генів, взятих безпосередньо з місця ураження (шанкру пеніса, шийки матки, тощо).  Для детальнішої інформації радимо проконсультуватися у лікаря-дерматовенеролога, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

13.02.2014, Ксюха:
Доброго дня!Здавала аналізи на торч-інфекції. Результати: Toxoplasma gondii, антитела IgG 851 IU/mL. Цитомегаловирус (CMV), антитела IgG 2,6 AI (Индекс антител).Скажіть,будь ласка,це свідчить про захворювання? Дякую!

 Доброго дня, Ксюха! Наявність антитіл класу - G до цитомегаловірусу і токсоплазми, свідчить про перенесене захворювання в минулому. 

13.02.2014, Ігор:
Доброго дня, у мене статтевий акт триває дуже не довго і повторити його другий раз я не можу. Підкажіть до якого лікаря мені звернутися і які аналізи потрібно буде здати? Мені 25. Дякую

 Доброго дня, Ігор! Радимо проконсультуватися у лікаря-уролога/андролога. Після огляду та опитування, лікар визначить необхідний об'єм обстежень для уточнення діагнозу та лікування. Вартість первинного прийому лікаря становить 150 грн. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

12.02.2014, Христина:
Здавала аналізи на хламідії ig m 1.5 норма0.9 ig g 0,8норма0.9 ПЦР негативно,що це значить?дякую.

 Доброго дня, Христина! Є багато клінічних станів, що можуть представляти неоднозначні лабораторні результати. Радимо Вам повторити дані аналізи в динаміці через 10-14 днів. Якщо у Вас є будь-які скарги, щодо стану Свого здоров'я  - радимо не зволікаючи проконсультуватися у лікаря.

12.02.2014, Олег:
Доброго дня! Скільки коштує операція щоб вирівняти носову перегородку? це операція під загальним наркозом? скільки часу потрібно лежати в лікарні і чи можна після цього їхати на море?

 Доброго дня, Олег!
Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Об'єм і вид операції, знеболення  - визначається за ступенем змін носової порожнини, а відповідно її вартість та  період реабілітації.  За необхідності відкривається листок непрацездатності або видається довідка в навчальний заклад. У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович.  Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та за необхідності - рекомендації по хірургічному лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

11.02.2014, Володимир:
Чи можна потрапити на консультацію до лора у суботу

 Доброго дня, Володимир! Графік прийому лікаря-отоларинголога (ЛОРа) в суботу з 9:00 до 12:00. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

11.02.2014, Mary:
Доброго дня! Мені поставили діагноз ерозія ш/м, дисплазія ш/м (асоційована з HPV-інфекцією), гарнерельоз, уреаплазмоз. Хотіла поцікавитися скільки часу може тривати таке лікування і чи впливає це все на вагітність в майбутньому? Які обстеження потрібно пройти моєму партнеру і яка приблизна їх вартість?

 Доброго дня, Mary! Зараження папіломавірусом та уреаплазмою відбувається при статевому контакті з інфікованим партнером і відповідно в подальшому пара повинна  постерігається до повного одужання індивідуально -  жінка у лікаря-гінеколога, а чоловік в лікаря-уролога або дерматовенеролога. Виділяють штами високого і низького онкогенного ризику. Штами низького онкогенного ризику можуть викликати появу гострокінцевих кондилом, а штами високого ризику можуть сприяти розвитку раку шийки матки, вульви, вагіни і ануса у жінок. У чоловіків вони можуть призводити до раку ануса і статевого члена. У деяких людей при інфекції ВПЛ з'являються кондиломи, а у інших же вона протікає безсимптомно. Чоловікам спершу проводиться загальний огляд і зважаючи на всі Ваші скарги, дані попередніх обстежень і лікування, вік - призначається в індивідуальному порядку обстеження. Єдиної схеми лікування людини від папіломавірусу в світі досі не вироблено, в основному проводиться шляхом видалення патологічних ділянок хірургічним методом (лазерної вапоризації, радіохвильової хірургії, кріодеструкції, діатермокоагуляції)  разом із застосуванням комплексу неспецифічних противірусних препаратів спрямованими на посилення імунної відповіді. Метод лікування вибирається строго індивідуально за результатами діагностичних досліджень.Обов' язкове комплексне обстеження та лікування виявленої патології: розширена кольпоскопія та вульвоскопія; прицільна біопсія патологічних ділянок шийки матки (піхви та вульви, вишкрібання цервікального каналу - за необхідності), цитологічного дослідження, бактеріологічне дослідження мазків, кров ВІЛ та RW,  ПЛР-діагностика інфекцій (мікоплазми, уреоплазми, хламідію, вірусу папіломи людини (16 типів), вірусу  герпесу (1-2 типів), цитомегаловірусу),  калу на наявність яєць гельмінтів та цист лямблій, загальний аналіз крові та сечі, глюкоза венозної крові. Хірургічне лікування патології шийки матки найчастіше у нас проводиться методом лазерної вапоризації. Це метод найбільш лагідного видалення ушкоджених тканин шийки матки під контролем кольпоскопа, лазерна хірургія не викликає розвитку, так званого, цервікального фактору непліддя, шийка матки повністю відновлюється за 20-25 днів, тому ця методика у світі є №1 при лікуванні шийкової патології. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

11.02.2014, Наталія:
Доброго дня! Підкажіть, чи роблять у Медексі операції по видаленню матки (не онкологія). Якщо так, то яка вартість такої операції?

 Доброго дня, Наталія! Повне клініко-лабораторне обстеження до таких видів операцій ми проводимо, включаючи діагностичне вишкрібання стінок матки і цервікальнного каналу, консультації всіх спеціалістів. Сама операція екстирпація матки може виконуватися тільки в цілодобових гінекологічних стаціонарах.

10.02.2014, Ольга:
Добрий день! Скажіть, будь ласка, якщо є підозра на ендометріоз, які потрібно зробити аналізи для підтвердження діагнозу (і чи потрібно взагалі, чи лікар може встановити діагноз без проведення будь-яких аналізів)? Дякую!

 Доброго дня, Ольга! Ендометріоз - це стан, коли клітини ендометрію (внутрішнього шару стінки матки) розростаються поза межі цього шару, розвивається у жінок репродуктивного віку. Оскільки ендометріоїдна тканина має рецептори до статевих гормонів, у ній виникають ті ж зміни, що і в нормальному ендометрії, які проявляються щомісячними кровотечами. Ці невеликі кровотечі призводять до запалення в оточуючих тканинах і викликають основні прояви захворювання: біль, збільшення органу, безпліддя.

Причини виникнення захворювання точно не встановлені. Припускають участь в механізмі захворювання клітинних ферментів, рецепторів до гормонів, а також генних мутацій.
Розрізняють генітальний (в межах статевих органів - матки, яєчників) та екстрагенітальний (поза статевою системою - пупок, кишечник і т. д.) ендометріоз. Генітальний ендометріоз поділяється на:
1.Зовнішній генітальний ендометріоз, до якого відносяться ендометріоз яйників та тазової очеревини.
2.Внутрішній генітальний ендометріоз — аденоміоз, при якому ендометрій «вростає» в міометрій. Матка при цьому набуває округлої або кулястої форму і може збільшитися до розмірів, характерних для 5-6 тижнів вагітності. Досить часто аденоміоз у хворих поєднується з міомою матки, оскільки ці процеси мають схожі механізми розвитку..
За поширенням і глибиною ураження тканин ендометріозом розрізняють чотири стадії захворювання:
І ступінь — одиничні поверхневі вогнища.
II ступінь — кілька більш глибоких вогнищ.
III ступінь — безліч глибоких вогнищ ендометріозу, невеликі ендометріоїдні кісти одного або обох яєчників, тонкі спайки очеревини.
IV ступінь — безліч глибоких вогнищ, великі двосторонні ендометріоїдні кісти яєчників, щільні зрощення органів, проростання піхви або прямої кишки.
Для встановлення діагнозу або його виключення необхідний огляд лікаря-гінеколога. Попередній запис  по тел. (0342) 71-15-60.
09.02.2014, Вікторія:
Скажіть, будь-ласка, чи можна у вас зробити аналіз на каріотип?

 Доброго дня, Вікторія! Даний аналіз проводиться тільки в генетичній лабораторії. поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії