Запитай у лікаря

поставити запитання
11.02.2014, Наталія:
Доброго дня! Підкажіть, чи роблять у Медексі операції по видаленню матки (не онкологія). Якщо так, то яка вартість такої операції?

 Доброго дня, Наталія! Повне клініко-лабораторне обстеження до таких видів операцій ми проводимо, включаючи діагностичне вишкрібання стінок матки і цервікальнного каналу, консультації всіх спеціалістів. Сама операція екстирпація матки може виконуватися тільки в цілодобових гінекологічних стаціонарах.

10.02.2014, Ольга:
Добрий день! Скажіть, будь ласка, якщо є підозра на ендометріоз, які потрібно зробити аналізи для підтвердження діагнозу (і чи потрібно взагалі, чи лікар може встановити діагноз без проведення будь-яких аналізів)? Дякую!

 Доброго дня, Ольга! Ендометріоз - це стан, коли клітини ендометрію (внутрішнього шару стінки матки) розростаються поза межі цього шару, розвивається у жінок репродуктивного віку. Оскільки ендометріоїдна тканина має рецептори до статевих гормонів, у ній виникають ті ж зміни, що і в нормальному ендометрії, які проявляються щомісячними кровотечами. Ці невеликі кровотечі призводять до запалення в оточуючих тканинах і викликають основні прояви захворювання: біль, збільшення органу, безпліддя.

Причини виникнення захворювання точно не встановлені. Припускають участь в механізмі захворювання клітинних ферментів, рецепторів до гормонів, а також генних мутацій.
Розрізняють генітальний (в межах статевих органів - матки, яєчників) та екстрагенітальний (поза статевою системою - пупок, кишечник і т. д.) ендометріоз. Генітальний ендометріоз поділяється на:
1.Зовнішній генітальний ендометріоз, до якого відносяться ендометріоз яйників та тазової очеревини.
2.Внутрішній генітальний ендометріоз — аденоміоз, при якому ендометрій «вростає» в міометрій. Матка при цьому набуває округлої або кулястої форму і може збільшитися до розмірів, характерних для 5-6 тижнів вагітності. Досить часто аденоміоз у хворих поєднується з міомою матки, оскільки ці процеси мають схожі механізми розвитку..
За поширенням і глибиною ураження тканин ендометріозом розрізняють чотири стадії захворювання:
І ступінь — одиничні поверхневі вогнища.
II ступінь — кілька більш глибоких вогнищ.
III ступінь — безліч глибоких вогнищ ендометріозу, невеликі ендометріоїдні кісти одного або обох яєчників, тонкі спайки очеревини.
IV ступінь — безліч глибоких вогнищ, великі двосторонні ендометріоїдні кісти яєчників, щільні зрощення органів, проростання піхви або прямої кишки.
Для встановлення діагнозу або його виключення необхідний огляд лікаря-гінеколога. Попередній запис  по тел. (0342) 71-15-60.
09.02.2014, Вікторія:
Скажіть, будь-ласка, чи можна у вас зробити аналіз на каріотип?

 Доброго дня, Вікторія! Даний аналіз проводиться тільки в генетичній лабораторії. 

08.02.2014, Міша:
Питання наступного характеру: в мене не відкривається повністю головка пеніса, навіть не в збудженому стані,больових відчуттів при ерекції немає і не було.Одного разу при статевому акті головка відкрилась повністю, але був біль. 1)Чи можливе лікування мазями? 2)Якщо ж потрібно робити хірургічне втручання, то чи можна це зробити лазером у вашій клініці і яка буде вартість?і чи можна зробити все за один день? Мені 25р. Відповідь будь-ласка на 8misha@i.ua ДЯКУЮ!

 Доброго дня, Міша! Дане захворювання має назву фімоз - стан, при якому оголення голівки статевого члена болісно або неможливо внаслідок звуження крайньої плоті. Парафімоз - це ускладнення вродженого або надбаного фімозу. Якщо крайня плоть, із зусиллям відтягнута за вінцеву борозну статевого члена, не була повернена назад, то вона защемлює його голівку, що викликає її набряк. При цьому в голівці виникає часткове порушення кровообігу, що привоздить до її некрозу. В такому випадку без лікування  не рекомендується жити статево. Єдиний реально існуючий спосіб лікування фімозу – циркумцизіо (обрізання). Застосовуються й інші способи лікування, однак вони в більшості випадків не приносять бажаного ефекту. Вартість огляду лікаря-уролога/андролога 150 грн. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУ), після чого за відсутності протипоказів -оперує (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). Вартість хірургічної процедури становить 650 грн., передопераційні обстеження 350 грн. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

Відповідь додатко надіслана на 8misha@i.ua

07.02.2014, Христина:
Як зрозуміти наступне формулювання? Можна застосовувати ультракаїн форте під прикриттям супрастину, тавегіілу?? Що тоді перше зробити?? Потрібно спочатку випити супрастин, а потім колоти знеболююче??? І як мені знати , що краще пити тавегіл чи супрастин

 Доброго дня, Христина! Тільки Ваш лікар може дати вірні рекомендації по даному призначенні, оскільки всі медичні препарати використовуються за показами (потрібно володіти анамнезом, теперішнім стан Вашого здров'я і необхідністю їх застосування).

06.02.2014, люба:
ще одне питання на рахунок пластики шийки матки:у звичайній лікарні після такої операції необхідно знаходитись у стаціонарі 10 днів.Ви написала,що у вашій клініці не більше 5 годин.Хотіла дізнатись чи не може бути ускладнень після цієї процедури і чи безпечно іти додому у той же день,чи не призначають ніяких препаратів у післяопераційний період?і скільки часу триває сама операція?

 Доброго дня, Люба! Ні в кого не викликає сумніву, що оскільки анестезія забезпечує під час операції повну відсутність відчуття болю, кожна анестезія повинна проводитися з високим ступенем професіоналізму,  для сприятливого перебігу наркозу вкрай важлива правильна підготовка пацієнта – це те, до чого ми прагнемо і забезпечуємо!  Тривалість операції від 25 до 35 хв. Після операції відкривається листок непрацездатності та медичним персоналом проводиться спостереження пацієнта на дому. Медикаментозне лікування, включаючи знеболюючі (за необхідності)  призначається лікуючим-лікарем після проведення даної операції. Згідно стандартів діагностики і лікування 5 годин перебування в післяопераційній палаті є достатньо, щоб остаточно завершилась дія лікарських речовин, що застосовувались при знеболенні.

06.02.2014, Ігор:
Доброго вечора. Два тижні тому діагнустували запалення легень. призначили амброксол на який алергія і був анафілактичний шок. вкололи гормони. рої непонизились як були 47 так і є...запалення проліковане, легені чистяться а рої не зменшуються...

 Доброго вечора, Ігор! ШОЕ — неспецифічний лабораторний показник крові, що відображає співвідношення фракцій білків плазми, зміна ШОЕ може служити непрямою ознакою поточного запального або іншого патологічного процесу. Даний тест застосовується для кількісного визначення інтенсивності різноманітних запальних процесів, так, найчастіше збільшення ШОЕ пов'язано з гострою і хронічною інфекцією, імунопатологічними захворюваннями, інфарктами внутрішніх органів.

Хоча запалення і є найчастішою причиною прискорення осідання еритроцитів, збільшення ШОЕ також може обумовлюватися і іншими, у тому числі і не завжди патологічними станами. ШОЕ також може збільшуватися при значному зменшенні числа еритроцитів, при гіпопротеїнемії, в період вагітності, при вживанні деяких лікарських препаратів.
Онлайн консультація в даному випадку буде недостатньо інформативною, оскільки причину можливо встановити тільки підчас огляду та підтвертити за допомогою відповідних досліджень, що можуть бути характерними до кожного захворювання, а відповідно і подальше лікування. Радимо Вам спершу проконсультуватися у лікаря-терапевта та алерголога-імунолога (беручи до уваги алергічну реакцію, що викликала анафілактичний шок). Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
06.02.2014, люба:
скільки коштує зробити у вас пластику шийки матки,і як довго після цієї операції потрібно знаходитись у стаціонарі?

 Доброго дня, Люба! Операції по відновленні цілісності шийки матки (операція Еммета) становить: 1-2 ст. - 725 грн., 2-3 ст. - 850 грн. Загальне знеболення 400-600 грн. Передопераційні обстеження: мазок cvu, онкоцитологія, загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 75 грн. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин. Для більш детальнішої інформації та попереднього запису - тел. (0342) 71-15-60.

05.02.2014, Галина:
Добрий вечір. Я в вас була на огляді. І мені рекомендували зробити пластику шийки матки. Скажіть, будь ласка, чи ви це робите в суботу( бажано цю - 08.02) , і на який день після місячних можна робити. Чи потрібний попередній запис, і скільки це коштує? Дуже Вам вдячна. Тому що проживаю в іншій області.

 Доброго дня, Галина! Лікувально-діагностичний центр працює в суботу у звичному порядку з 9:00 до 15:00. Перед проведенням даної операції, лікар-гінеколог проводить обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУ), після чого за відсутності протипоказів – виконує пластичну операцію по відновленні цілісності шийки матки (операція Еммета) під загальним знеболенням. Бажано проводити оперативне лікування в жінок репродуктивного віку в першій фазі менструального циклу. Для більш детальнішої інформації та попереднього запису - тел. (0342) 71-15-60.

05.02.2014, Христина:
Як зрозуміти наступне формулювання? Можна застосовувати ультракаїн форте під прикриттям супрастину, тавегіілу??

Доброго дня, Христина! УЛЬТРАКАЇН® Д-С |ФОРТЕ

Фармакотерапевтична группа: Засоби для місцевої анестезії.
Діючі речовини: 1 мілілітр містить 40 мг артикаїну гідро хлориду і 0,012 мг епінефрину (адреналіну) гідро хлориду;
Показання: Операції на слизових оболонках або на кістках, що потребують більш тривалої анестезії; операції на пульпі зуба; екстракція зламаного зуба або зуба, ураженого апікальним пародонтозом; тривалі хірургічні операції тощо.
Фармакологічні властивостіомбінований препарат для місцевої анестезії у стоматології. Артикаїн, що є одним із компонентів препарату, місцевий анестетик амідного типу тіапрофенової групи. Дія препарату починається швидко – через 1 – 3 хвилини. тривалість анестезії – не менше 75 хвилин. Не впливає на загоєння рани, що зумовлено доброю тканиною переносимістю і мінімальною судинозвужуючою дією. Внаслідок низького вмісту адреналіну в препараті його вплив на серцево-судинну систему дуже малий: майжене відмічається підвищення АТ та збільшення ЧСС. Препарат має низьку токсичність.
Побічна дія:як і для всіх місцевих анестетиків, можливе настання порушень з боку центральної нервової системи: від ступору до втрати свідомості, порушень дихання аж до припинення його, тремору м’язів, мимовільних м’язовихскорочень аж до генералізованих конвульсій, а також нудоти, блювання. Не можна виключити реакції підвищеної чутливості (алергічного або псевдо алергічного характеру). Вони виявляються у місцях ін’єкції у вигляді набряку або запалення, а також незалежно від них у вигляді почервоніння шкіри, свербежу, кон’юнктивіту, риніту, набряку обличчя за типом ангіо невротичногонабряку, включаючи набряк верхньої і/або нижньої губи і/або щік, набряк язика, набряк язика з дисфагією, уртикарією, утрудненням дихання, що може перейти в анафілактичний шок.  
Особлива примітка: В окремих випадках, зокрема у хворих на бронхіальну астму, можлива реакція підвищеної чутливості, зумовлена вмістом натріюмета бісульфіту. При цьому можуть виникнути блювання, пронос, стридорознедихання, гострі напади астми, розлади свідомості або шок.

CУПРАСТИН® 
Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.
Фармакокінетика: розчин Супрастинуналежить до групи антигістамінних препаратів, які застосовуються для полегшення симптомів алергії. Добре розподіляється по всьому організму, включаючи центральну нервову систему. Крім проти алергічної має виражену седативну, снодійну та протисвербіжну дію.
Добре розподіляється в організмі. Інтенсивно метаболізується у печінці. Виводиться з сечею нирками (швидше удітей).
Показання для застосування: алергічні захворювання – кропив’янка, сироваткова хвороба, пропасниця, ангіо невротичнийнабряк Квінке та ін.; тшкірні хвороби– екзема, нейродерміт, контактні та токсичні дерматити; алергічні реакції, спричинені лікарськими засобами; бронхіальна астма (у складі комплексної терапії).

Отже, можна зробити висновок, що антигістамінні препарати системної дії можуть використовуються з метою попередження алергічних ускладнень у пацієнтів з обтяженим алергічним анамнезом при проведенні місцевої анестезії у стоматології.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії