Запитай у лікаря

поставити запитання
11.03.2014, andrii:
ДОброго дня, чи проводять у вас операції по видаленню гінекомастіїї.Дякую

 Доброго дня, Андрій! Даний вид оперативного втручання проводиться тільки в стаціонарах цілодобового перебування. На розвиток і функціонування грудних залоз у чоловіків впливають андрогени, естрогени, а також соматотропний і гонадотропний гормони гіпофіза. Андрогенні гормони мають гіперпластичну дію на паренхіму грудних залоз. При нормальному функціонуванні яєчок гінекомастія не розвивається. Спершу перед тим, як проводити будь-яке лікування даного захворювання - потрібно встановити причину його виникнення! 

10.03.2014, Марина:
Добрий день! Мені потрібна консультація гінеколога, хочу звернутися у вашу клініку, але мене цікавить час за який у вас роблять аналіз мазків (справа в тому що я живу за 200км від Івано-Франківська і чи за один день змлжу повністю у вас проконсультуватися) І ще ордне питання, місяць декілька місяців здавала аналізи на торч-інфекції, пролікувалася, потім знову здавала аналізи. моя лікарка не дала конкретних коментарів з приводу результатів лікування, чи може ваш спеціаліст за результтатми аналізів пояснити ситуацію і чи за цю консультацію треба доплачувати окремо. Наперед дякую за відповідь

 Доброго дня, Марина! За необхідності у нас є можливість провести аналіз в терміновому порядку (до 1 год)! Для відповіді на запитання по попередньому лікуванню та обстеженнях, також не буде ніяких перепон і додатково не оплачується. Радимо Вам для зручності попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

10.03.2014, Іван:
Доброго дня. Чи потрібно робити обрізання статевого органа.? І через скільки часу там все заживе?

 Доброго дня, Іван! Якщо оголення головки статевого члена болісне або неможливе внаслідок звуження крайньої плоті, такий стан має назву фімоз, спосіб лікування хірургічний (циркумцизіо). Вартість огляду лікаря-уролога/андролога 150 грн. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). Вартість хірургічної процедури (циркумцизіо) становить 650 грн., передопераційні обстеження 350 грн, повне загоєння рани відбувається до 3 тижнів. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

08.03.2014, Петро:
Доброго дня! Скажіть уреаплазма які має симптоми? Чи це дуже небезпечно(які можуть бути наслідки) чи це виліковне? і чи це є венеричним захворюванням?

 Доброго дня, Петро! Уреаплазмоз – захворювання, збудником якого є дрібні мікроорганізми сімейства мікоплазм – проміжна ланка між вірусами і бактеріями (не мають ДНК і клітинної оболонки), свою назву отримали через здатність розщеплювати сечовину. Паразитують на мембранах інших клітин, зокрема на клітинах епітелію слизової сечостатевого тракту людини. Уреаплазми можуть роками жити в організмі, не викликаючи жодної симптоматики і не приводячи до захворювання. Захворювання починається, коли концентрація мікроорганізмів перевищує певний поріг. У чоловіків до ризику розвитку уреаплазмозу схильний сечовий міхур, уретра, простата, яєчка, а  у жінок – піхва, матка і придатки. При уреаплазмозі сперматозоїди можуть втрачати свою рухову активність (ферменти уреаплазми змінюють якість сперми, при контакті уреаплазми і сперматозоїда відбувається розчинення його мембрани), і в таких випадках уреаплазмоз може бути причиною безпліддя (порушення сперматогенезу). 

Визначаються у чоловіків наступні симптоми: дискомфортні відчуття при сечовипусканні (біль і печіння), прояви простатиту, орхоепідіміту (запалення яєчка і його придатків). Найбільш часто проявляється негонококковим уретритом, схильним до тривалого перебігу (виділення з уретри можуть мимовільно пропадати на деякий час і знову з'являтися). Часто у зв'язку з безсимптомним перебігом, уреаплазмоз діагностується пізно, сприяючи розвитку ускладнень. Лікування проводиться тільки під контролем лікаря, завжди індивідуально і залежить від стадії процесу і ураженого органу. Для детальнішої інформації радимо консультацію лікаря-уролога або дерматовенеролога, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
06.03.2014, Тетяна:
Доброго дня. Два тижні мені зробили операцію на венах. Чи може це бути причиною затримки місячних(затримка вже майже тиждень)?

 Доброго дня, Тетяна! Для того щоб відповісти на Ваше запитання, спершу потрібно визначити причину, що викликала порушення. Радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

06.03.2014, Ольга:
доброго дня. я вагітна 28 тижнів.Останні кілька днів щоденні напади печінкової коліки. щодня відкапують в швидкій коли не помагають спазмолітики вводять наркотичні речовини. Гемограма в норміі. А ферменти високі АЛТ 194 (0-55) АСТ 142 (5-34) ГГТ 84 (9-36). На УЗД багаточисельні камні 1 і 2 мм у жовчному. Гастроентеролог кричить бігом на операційний стіл. Хірург боїтся каже що можлива лише операція на відкритому животі. Вирішили тягнути час прописали лише спазмолітики і через тиждень знов дивитимутся на кров якщо показники не впдуть - холецистектомія (а як же моє дитятко). Підскажіть що робити Я в паніці дякую

 Доброго дня, Ольга! Відповідь однозначну на Ваше запитання без огляду, анамнезу і оцінки всіх результатів обстежень дати неможна. Тактика ведення завжди вирішується індивідуально зважаючи на всі "за і проти". Радимо в такому стані не впадати у відчай, а довіритися лікуючому спецілісту!

05.03.2014, Таня:
Доброго дня! У мене виявили enterococcus faecalis 10^6 на 8 тижні вагітності. Лікар приписав свічки Поліжестан, 12 штук. Підкажіть, будь ласка, наскільки ефективним є даний препарат від enterococcus faecalis та чи безпечний від при вагітності? Дякую.

 Доброго дня, Таня! При наявності E. faecium у вагінальних виділеннях більше ніж 10*3 (10 000 мікроорганізмів/ мл) вважається патогенною мікрофлорою і з метою попередження розвитку ускладнень - призначається тільки місцева санація в даному терміні вагітності.

ПОЛІЖИНАКС/POLYGYNAX
Фармокотерапевтична група.Протимікробні та антисептичні засоби для застосування у гінекології. 
Склад:1 вагінальна капсула містить: неоміцину сульфат 35 000 МО, полі міксинуВ сульфат 35 000 МО, ністатин 100 000 МО;
Три активних компоненти препарату застосовуються в пересічних концентраціях, що є значно меншими (від 10 до 100 разів) ніж при пероральному застосуванні цих компонентів. Можливість абсорбції компонентів препарату є дуже малою. 
Неоміцин.Абсорбція неоміцину незначна. 
ПоліміксинВ. Це антибіотик, який не абсорбується при місцевому застосуванні. 
Ністатин. Практично не абсорбується слизовими оболонками при локальному застосуванні.                                                                          
Фармакологічні властивості. Містять в собі властивості, притаманні окремим компонентам препарату: сульфат неоміцину аміно глікозидний антибіотик, що має бактерицидну дію щодо широкого спектра грам позитивних та грам негативних мікро організмів: Corynebacterium spp., Staphylococcus spp., Mycobacteriumtuberculosis, Enterococcus faecium, Escherichia coli, Enterobacter aerogenes,Haemophilus influenzae, Klebsiella pneumoniae, Ptoteus vulgaris. 
Показання для застосування. Лікування вагініту, вульвовагініту, цервіциту (бактеріального, грибкового або змішаного), що спричинені чутливою флорою.
Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Передозування.Повідомлень щодо передозування препарату Поліжинакс не було.
Особливості застосування.Перед призначенням препарату необхідне проведення бактеріологічного дослідження виділень із вагіни. 
Вагітність та лактація: у період вагітності та лактації не рекомендується застосовувати препарат без призначення лікаря. Не має тератогенного ефекту. (тератогенна дія - порушення ембріонального розвитку під впливом тератогенних чинників - деяких фізичних, хімічних (в тому числі лікарських препаратів ) і біологічних агентів (наприклад, вірусів) з виникненням морфологічних аномалій та вад розвитку).
05.03.2014, ЮРА:
Добрий день! Скажіть якого розміру нормальна довжина члена полового? і чому дівчатка не люблять контактів в анальний отвір?

 Доброго дня, Юра!  

1.У ерегованому стані розмір статевого члена в нормі становить від 12 до 18 см, при товщині 3-3,5 см. в спокійному стані довжина статевого члена варіабельна від 7 до 10 см. Якщо в ерегованому стані довжина пеніса менше 12 см, то говорять про малий статевий член, менше 8-ми см – про мікропеніс.

2. Анус - це місцерозташування тисяч нервових закінчень, для багатьох людей - найважливіша ерогенна зона. Незахищений анальний секс представляє величезний ризик як для чоловіків, так і для жінок. Особливо високий ризик зараження сексуально-трансмісивними захворюваннями (хламідіоз, трихомоніаз, гонорея, СНІД, сифіліс, герпес, папіломивірус , гепатити та ін.). Крім того, навіть у абсолютно здорової людини в прямій кишці присутня мікрофлора, яка при потраплянні у сечовипускальний канал або вагіну, може бути причиною запальних захворювань (але використання презерватива це унеможливлює). Високий ризик появи і, особливо, загострення проктологічних захворювань: синдром подразненого кишечника, геморой, анальні тріщини, парапроктит. Анальний секс – тема надзвичайно інтимна. Комусь він приносить неабияке задоволення, для інших є щонайменше збоченням - вирішувати завжди кожному індивідуально.

05.03.2014, Надія:
Доброго вечора в мене є дікілька питань на які б я хотіла отримати відповіді, наприклад що являє собою такий процес як вагінація,і скажіть будь ласка чому менструація може стати з нормальної в ледь помітні , тобто просто мажуться

 Доброго дня, Надія!  1. Нормальна менструація – це кровотеча, що виникає при відторгненні функціонального шару ендометрія внаслідок зниження рівня естрогенів та прогестерона в кінці нормального менструального циклу.

Ознаки фізіологічного менструального циклу:

1.Двофазність
2.Тривалість не менше 20 і не більше 35 днів
3.Циклічність, причому тривалість циклу постійна
4.Тривалість менструації 3-7 днів
5.Крововтрата під час менструації не більше 80 мл.
6.Відсутність болючих явищ  і порушень загального стану організму.

Виділяють наступні види порушень:

1.Поліменорея – тривалість менструації понад 6-7 днів
2.Олігоменорея – тривалість менструації 1-2 дні
3.Пройоменорея – менструація частіше, ніж через 21 день
4.Опсоменорея – менструація рідше, ніж через 35 днів.
Основною причиною виникнення змін є порушення в системі гіпоталамус-гіпофіз-яйники, коли не відбувається циклічний викид ФГ і ЛГ.  
 
Основні причини:

1.Овуляторні
2.Запальні процеси геніталій
3.Вегетоневрози
4.Дисфункція щитовидної залози
5.Недостатність лютеїнової фази 
Для того щоб відповісти на Ваше запитання, спершу потрібно визначити причину, що викликала порушення. Радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога.
2. Термін "вагінація" в медичній термінології не використовується, уточніть запитання.

04.03.2014, Христина:
Доброго дня!Скажіть будь-ласка у мене виявили декілька фіброматозних розростань у матці,недавно була завмерла вагітність(причина невідома) після медикаментозного аборту(3-4тижд.ваг), вони вийшли залишився невеликий вузол за яким радили спостерігати,а також порадили контрацептиви регевіден для лікування,але я хочу почути вашу думку чи можливо вагітніти зараз без їх затосування(оскільки проти втручання в гормональний фон)?Почуваю себе добре фізично та психічно пройшов місяць після ЗВ,аналізи на ТОРЧ негативні,перша вагітність 2.5 роки тому пройшла добре.Дякую!

Доброго дня, Христина!  У випадку коли відбувся викидень у минулому є обов'язковою консультація лікаря-генетика (подружньої пари). Перед тим, як визначити тактику ведення фіброміоми тіла матки необхідно з'ясувати причину її виникнення, кількість і розміри вузла (лів), тип розташування. Лише комплексне обстеження та прегравідарна підготовка дає змогу запобігти вининенню ускладнень та сприяє тому, щоб дитинка народилася здоровою. Попередній запис на прийом по тел, (0342)71-15-60.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії