Запитай у лікаря

поставити запитання
26.02.2014, Лєна:
доброї ночі!мені 19років, у мене діагноз дисплазія шийки матки. скажіть будь ласка, як вона лікується і скільки коштує? чи зможу я мати дітей надалі?

 Доброго дня, Лєна!  До доброякісних передракових станів шийки матки відносять дисплазію епітелію (багатошарового плоского або циліндричного) - виникають патологічні процеси, при яких відзначається гіперплазія, проліферація, порушення диференціювання, дозрівання і відторгнення епітеліальних клітин. Виникнення даних процесів дуже часто обумовлене вірусом папіломи людини. Метод лікування вибирається строго індивідуально за результатами діагностичних досліджень.Обов' язкове комплексне обстеження та лікування виявленої патології: розширена кольпоскопія та вульвоскопія; прицільна біопсія патологічних ділянок шийки матки (піхви та вульви, вишкрібання цервікального каналу - за необхідності), цитологічного дослідження, бактеріологічне дослідження мазків, кров ВІЛ, RW, гепатит В, С, ПЛР-діагностика інфекцій (мікоплазм, уреоплазм, хламідії, вірусу папіломи людини :14 високоонкогенних (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70)  і два низькоонкогенні (6, 11) типи, вірусу  герпесу (1-2 типів), цитомегаловірусу),  калу на наявність яєць гельмінтів та цист лямблій, загальний аналіз крові та сечі, глюкоза венозної крові. За необхідності хірургічне лікування патології шийки матки найчастіше у нас проводиться методом лазерної вапоризації. Це метод найбільш лагідного видалення ушкоджених тканин шийки матки під контролем кольпоскопа, лазерна хірургія не викликає розвитку, так званого, цервікального фактору непліддя, шийка матки повністю відновлюється за 20-25 днів, тому ця методика у світі є №1 при лікуванні шийкової патології. Додаткова інформація та попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

25.02.2014, Любов:
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, чи можна видалити лазером бородавку на ступні? Де і як, якщо можна? Заморожували 5 разів, але вона не зникає. Дякую

 Доброго дня, Любов! Все вірно, на даному етапі більш дієвим буде застосування лазеру у лікуванні підошвинної бородавки! Радимо звернутися на прийом до лікаря-дерматолога нашого центру. Детальніша інформація і запис по тел. (0342) 71-15-60.

25.02.2014, Іванна:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є у вас лазерна корекція врослого нігтя. Якщо є, чи це довга процедура, яка реабілітація після? І ціну, якщо можна.

 Доброго дня, Іванна! Даний вид хірургічної допомоги лазером надається але кожен випадок застосування є індивідуальний у плані лікування. Вартість операції, доопераційних обстежень та місцеве знеболення - 250 грн., час операції від 5 до 10 хв. Спершу Вам рекомендуємо оглянутись у лікаря-хірурга, який від стану нігтьової пластини та м'яких тканин порекомендує вірне лікування. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

24.02.2014, оксана:
добрий день скажіть будь-ласка у вашій клініці є лікар який корегує жіночі гормони у мене рівень тестостерону підвищений,рівенб прогестерону і естрогену понижений,гормони щитовидної в нормі,цукор крові та гормон інсулін в нормі,кортизол теж у нормі.

 Доброго дня, Оксана! Корекція гормонального фону жінки проводиться лікарем-гінекологом, сумісно з ендокринологом, після встановлення діагнозу, що призводить до наявних порушень. Крім того, необхідний огляд, щоб оцінити менструальну функцію, конституційну будову, наявність ознак гіперандрогенії, після чого - призначається корегуюча терапія. Радимо взяти з собою результати всіх попередніх обстежень. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60. 

23.02.2014, Ірина:
скажіть в мене молочниця і як лікуватися,в мене нема свербіжу почервоніня.тільки деколи не сильні білі виділеня із неприємним запахом це вже в мене 4 тижні і ніяк не проходить.на днях мають бути місячні чи гірше не буде,і чи вони будуть.

 Доброго дня, Ірина! При вагінозі (вагінальний дисбіоз) порушується мікробіоціоноз піхви і зростає роль умовно-патогенної ендогенної мікрофлори, внаслідок різко знижуються або зникають лактобактерії, що зумовлює зміну pН. При прогресуванні, виділення можуть стати жовто-зеленими, густими, тягучими, липкими, іноді - пінистими та мати неприємний (деколи "рибний") запах. За даним захворюванням можуть ховатися інші інфекції та віруси (хламідії, мікоплазми, трихомонади і ін.) і зумовлювати запальні захворювання органів малого тазу - тому в таких випадках обов'язкове повне обстеження у лікаря-гінеколога. 

21.02.2014, маша:
якщо МРП людини негативне, чи можливе інфікування після того як вколовся голкою після маніпуляції???
21.02.2014, маша:
скажіть чи можливе інфікування голкою після маніпуляції, якщо результат МРП негативний??

 Доброго дня, Маша! Аналіз реакції мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (МРП) проводиться, як скринінговий метод для виявлення сифілісу. У ряді випадків при ранньому первинному (серонегативному) сифілісі і пізньому третинному сифілісі можлива від'ємна реакція мікропреципітаці але інфікуваня може відбуватись. Радимо Вам проконсультуватися у лікаря-інфекцоніста.

20.02.2014, НАДЯ:
ЧОЛОВIКА ТРИВАЛИЙ ЧАС БОЛИТЬ В ПАХУ ТЯЖКО ХОДИТИ ТЯГНЕ ВIД НИЗУ ЖИВОТА ДО НОГИ ПОРАДЬТЕ ЩОСЬ БУДЬ-ЛАСКА

 Доброго дня, Надія! Ми б охоче встановили діагноз і порадили лікування але он-лайн цього зробити не можем, тому, що необхідний огляд і присутність обох (пацієнта і лікаря). З такими скаргами візит до лікаря-уролога або дерматовенеролога відкладати не варто (можливо додатково проконсультує хірург). Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60. 

20.02.2014, юра:
Доброго дня! збільшені лімфовузли на шиї і легкий головний біль! що це може бути?

 Доброго дня, Юра! Симптоматичну причину збільшення лімфатичних вузлів повинен допомогти Вам встановити після огляду лікар-інфекціоніст (провівши для уточнення лабораторні обстеження). Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

19.02.2014, Н:
скажите пожалуйста можно ли заразиться чем-то через кровь здорового человека? (например, если после в / м инъекции укололся иглой?)

 Доброго дня, Н! Зараження  можливе унаслідок поранення голкою підчас проведення маніпуляцій пацієнтам, що є носіями вірусних захворювань з безсимптомним перебігом (ВІЛ, Гепатит В,С і ін.). Для детальнішої інформації та рекомендацій радимо проконсультуватися у лікаря-інфекціоніста!поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії