Запитай у лікаря

поставити запитання
16.03.2014, Любаv:
Хочу додати до поперндноьго мого листа .пошук лікаря мануальноі терапіі в Івано франківську
16.03.2014, Люба:
Мені потріно лікар мануальний терапевт який може робити масаж внутрішніх органів Бажано щоб був спеціаліст висцерального терепевта ученик доктора Огулова Олексанндра ТИмофійовича .

 Доброго дня, Люба! На даний час лікар травматолог, ортопед, мануальний терапевт прийом не веде.

14.03.2014, Oksana:
Доброго дня. Мене цікавить жіноча стерилізація. Чи надаєте таку послугу, і якщо так , то яка вартість?

Доброго дня, Оксана! Даний вид послуг у нас для жінок не проводиться.  

14.03.2014, Маряна:
Доброго дня,скажіть будь ласка скільки коштує видалення гемороїдальних вузлів : лазерна коагуляція і за допомогою латексних кілець

   Доброго дня, Мар'яна! Ви напевно ознайомилися на сторінці  "проктологія" з  широкими можливостями нашого відділення. Вартість первинного прийому, передопераційних обстежень, знеболення оплачуються окремо (в залежності від захворювання). Вартість втручань наведена нижче:

                            Маніпуляції та операції

 

Ректороманоскопія

200-00

Аноскопія

50-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  (1 складності)

300-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  (2 складності)

400-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  (3 складності)

500-00

Лазерне коагулювання анальної тріщини

200-00

Склерозування гемороїдальних вузлів (1 проведення)

500-00

Лікування внутрішнього геморою методом накладання латексних кілець (одного вузла)

600-00

13.03.2014, Олексій:
Хочу звернутися по консультацію лікаря-уролога,мене нічого не турбує, єдина проблема - відчувається неприємний запах , хоча завжди дотримуюся особистої гігієни. Крім косультаці мені напевне будуть потрібні якісь мазки на флору, скільки це буде коштувати (консультація + аналізи)

 Доброго дня, Олексій! Так , як чоловіча уретра виконує роль сечо/спермовидільного каналу, то уретрит у чоловіків нерідко супроводжується різними ускладненнями. Основними проявами захворювання є поява запаху, відчуття дискомфорту і різні виділення (найчастіше гнійні), які можуть супроводжуватися різкими больовими відчуттями і частими позивами до сечовипускання. Залежно від патогенного збудника, колір виділень може варіювати від прозорого до зеленого кольору. При підозрі на уретрит проводять мікроскопічні дослідження з уретри, аналіз соку простати, бактеріологічні дослідження (посів бактерій на поживне середовище і проведення тестів на чутливість до антибіотиків), полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) інфекцій, що передаються статево. Для призначення необхідних обстежень спершу потрібно оглянутися у лікаря - уролога або дерматовенеролога. Вартість первинного прийому лікаря становить 150 грн., детально про вартість лабораторних обстежень Ви можете ознайомитись у нас на сайті в розділі "лабораторія". Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

12.03.2014, Леся:
Скільки коштуватиме звичайне обстеження гінеколога? І якого лікаря з вашого персоналу можете порадити.Дякую

 Доброго дня, Леся!  

1. Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 100грн, також підчас огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком - 70 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить підчас прийому.

2. Всі лікарі-гінекологи нашого центру належного рівня спеціалісти.

Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

12.03.2014, Віка:
Доброго дня. Я хочу записатися на прийом до нарколога у вашу клініку. Мене цікавить: чи будуть мої відвідани повністю анонімними, а також скільки коштуватиме консультація?

 Доброго дня, Віка! На даний час лікар-нарколог прийом не проводить. Радимо звернутися на прийом в Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер, м.Івано-Франківськ, вул.Млинарська, 21.

12.03.2014, світлана:
на якому тижні вагітності можна зробити поверхневе УЗД, щоб підтвердити маткову вагітність? скільки коштує аналіз ХГЛ, як довго чекати на результат, чи можна його отримати в терміновому порядку???

При відсутності скарг УЗД проводиться не раніше, як в 9-10 тижнів гестації.

Для підтвердження вагітності проводиться визначення в крові β-хоріонічного гонадотропіну, час виконання в звичайному порядку - 6 год, у терміновому до 2 год, вартість аналізу 95-00грн., забір крові з вени 18-00 грн. 
12.03.2014, Лілія:
Доброго дня! Мене вже 2 тижні болить коліно.Біль ниючого характеру.Робила напівспиртовий компрес.2 дні не боліло і знов почало.Травм ніяких не получала.Припухлустей і почервонінь немає.Яка причина може бути,підкажіть, будь ласка!

Доброго дня, Лілія!  Коліно - це великий і складний суглоб. Тому біль у коліні може служити симптомом багатьох захворювань, сигналізувати про порушення в усьому організмі або просто бути наслідком перевантаження. Найбільш часто зустрічається: артрит колінного суглоба, ревматоїдний артрит і подагра. Для детальнішої інформації радимо первинно звернутися на консультацію до лікаря-ревматолога і травматолога. 

12.03.2014, Михайло:
Доброго дня. Є проблема з очима, а саме халязіон. Чи може ваша клініка допомогти в її вирішені? Хірургічним чи яким саме способом. Дякую.

Доброго дня, Михайло! Наш лікар-офтальмолог на теперішній у декретній відпустці, і відповідно прийом не проводить. Радимо для лікування звернутись на прийом в офтальмологічний стаціонар.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії