Запитай у лікаря

поставити запитання
19.03.2014, Viktor:
Чи роблять у вас обрізання, якщо так то який реабілітаційний термін, ціна, і спосіб.

 Доброго дня, Viktor! Вартість огляду лікаря-уролога/андролога 150 грн. Перед проведенням даної операції (циркумцизіо) проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). Вартість  процедури становить 650 грн., передопераційні обстеження 350 грн, повне загоєння рани відбувається до 3 тижнів. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

18.03.2014, іванна:
Добрий вечір. Мені 23 роки. У вересні 2013 року мала завмерлу вагітність на 22 тижні. Здала аналізи, виявили цитомегаловірус, уреаплазму парвум і гаднереллу. Пройшла курс лікування. Хочу знову вагітніти. Підскажіть, будь ласка, які краще здати аналізи (кров чи мазок), щоб знати, чи можна вагітніти, бо лікар каже, що тільки мазок, але я чула, що треба здавати кров, щоб знати у якому стані цмв, щоб вагітніти. Дякую. Чоловік теж пройшов курс лікування, але в нього нічого не було.
Доброго дня, Іванна!  Цитомегалія – інфекційне захворювання вірусно генезу, що передається: повітряно-крапельним (чханні, кашлі, розмові, поцілунки і т.д.), статевим, трансплацентарним (під час вагітності від матері плоду), гемотрансфузійних шляхом (тому вірус може визначатися у місцях проникнення). Особливу небезпеку цитомегаловірус представляє при вагітності, оскільки може провокувати викидень, мертвонародження або викликати вроджені вади. Тому цитомегаловірус відноситься до числа тих інфекцій, обстежитися на які жінки повинні профілактично, ще на етапі планування вагітності.
Однозначно, що контроль ПЛР потрібно проводити з метою контролю елімінації вірусу після завершення лікування з місця, де було його виявлено (цервікальний канал) та у крові. Особливо інформативно є проведення ПЛР - кількісно, дає змогу оцінити ступінь активності інфекційного процесу. 
Також варто зазначити, що при  завмиранні вагітності у минулому - обов'язкова консультація лікаря-генетика (подружньої пари).  Лише комплексне обстеження та прегравідарна підготовка дає змогу запобігти вининенню ускладнень та сприяє тому, щоб дитинка народилася здоровою. 
18.03.2014, юра:
Доброго дня чому скаче температура до 37 через пів години може буте нормальна. Чи це нормально чи ні.

 Доброго дня, Юра! Субфебрильна температура - це підвищення температури тіла до 37-38 C. Спостерігається при багатьох захворюваннях, зокрема, може свідчити про уповільнений запальний процесі і спостерігатися при таких захворюваннях, як: застуді, хронічному тонзиліті, пневмонії, туберкульозі, пієлонефриті, виразковому коліті, гепатиті, цитомегаловірусній інфекції, герпесвірусній інфекції, псоріазі, токсоплазмозі, тифі, бруцельозі, також може бути викликано паразитами, дисфункцією щитовидної залози, вірусом Епштейн-Барра (мононуклеоз).

Радимо звернутися на прийом до лікаря-терапевта, який проведе необхідне клініко-лабораторне обстеження для  виначення локалізації та причини запального процесу. В залежності від результатів обстежень Вас скерують до лікаря-спеціаліста, що лікує даний вид захворювань.
18.03.2014, Христина:
Доброго дня!Скажіть будь-ласка які заспокійливі препарати не шкідливі у перший період вагітності?Дякую.

 Доброго дня, Христина! Радимо повторно по даному питанні проконсультуватися у Вашого лікуючого лікаря, оскільки призначення ліків завжди проводиться індивідуально тільки лікуючим спеціалістом! 

17.03.2014, kanarka:
Доброго дня. Я вагітна і у мене на ногах виявився грибок, чи можна його лікувати протигрибковими препаратами наприклад ЛАМІКОН, як вони впливають на плід? Дякую!

 Доброго дня, Кanarka!  Відповідь однозначну на Ваше запитання без огляду, анамнезу і оцінки всіх факторів дати неможна. Тактика ведення завжди вирішується індивідуально. Радимо проконсультуватися у лікаря-дерматолога! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

16.03.2014, ольга:
Я вагітна. До вагітності пролікувала уреаплазму після чого здавала аналіз результат G259 мо/мл. М -не виявлено. Зараз у мазку методом ПЦР знову виявили уреаплазму. Симтомів ніяких немаэ узд плоду в нормі. Пропонують лікувати антибіотиками, чого мені дуже не хочеться. Поки що пю вітаміни та протефлазід і маю ставити свічки Віферон. Чи обовязкові антибіотики? Дякую.

Доброго дня, Ольга! Під час вагітності, на фоні зниження імунітету, уреаплазма може проявити свою агресивність, викликавши запальний процес в нижніх відділах сечостатевої системи, тим самим провокуючи викидень, передчасні пологи, іншу патологію вагітності. Безпосередньо на дитину в утробі матері уреаплазма не впливає. У процесі пологів, проходячи по зараженим уреаплазмою родових шляхах, новонароджений заражається уреаплазмозом. Наслідки можуть бути різними для немовляти - від безсимптомного носійства до запальних захворювань (наприклад, пневмонія). У матері в післяпологовому періоді можливий розвиток ендометриту. Виявлення уреаплазми під час вагітності - не привід для паніки. Антибіотики підбираються індивідуально для кожної хворої на підставі індивідуальних показань і стану жінки на момент перебігу захворювання. Крім  антибіотиків призначаються засоби для зміцнення імунітету, які сприяють запобіганню повторному рецидиву.

16.03.2014, Oksana:
Доброго дня!скажіть будь ласка, які аналізи на визначення алергенів ви робите(наприклад харчова панель)і, яка їх вартість? Дякую.

 Доброго дня, Оксана! Даний лабораторний аналіз проводиться з венозної крові натще, дні: понеділок - п'ятниця, години: 8:00-12:00. 

 

АЛЕРГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Ціна 

2 р/дні

Розширена панель Ig E 36 алергенів  

( аспергіліус, кладоспоріум, вільха, береза, ліщина, костриця, грястиця, жито, тимофіївка, лобода, кульбаба,полин, яблуко, яловичина, морква, злаки-суміш, курятина, тріска, яйце ціле, горіх фундук, молоко, горох, свинина, картопля, соя, полуниця, томат, пшениця, пір’я-суміш, кінь, собака, кішка, таракан, домашній порох, кліщ птеронісімус, кліщ фарина)

760,00

2 р/дні

Харчова панель Ig Е   36 алергенів   

(мигдаль, банан, квасоля, яловичина, морква, капуста, селера, курятина, шоколад, тріска, кукурудза, білок яйця, жовток яйця, часник, молоко, гриби харчові, цибуля, апельсин, горох, арахіс, свинина, картопля, родзинки, рис, жито, морепродукти, соя, гарбуз, цукор, томат, тунець, індичка, горіх волоський, пшениця, дріжджі)

760,00

2 р/дні

Алергоскринінг Ig Е  16 алергенів

( аспергіліус, кладоспоріум, тріска, яйце ціле, молоко, жито-пилок, полин-суміш, суміш трав: грястиця, тимофіївка, пажитниця, тонконог; суміш дерев: вільха чорна, береза біла, ліщина;  пір’я-суміш, собака, кішка, домашній  порох, кліщ птеронісімус, кліщ фаріна)

420,00

16.03.2014, Ірина:
Доброго дня! Мені - 22. В мене зникли місячні. Таке вже було - був недостатній рівень прогестерону. Приписали лютеїну - я її не пила - через те, що зникла потреба - місячні з'явились. Що можете порадити цього разу? Чим можна підняти рівень прогестерону (народні методи)?

  Доброго дня, Ірина!  Нормальна менструація – це кровотеча, що виникає при відторгненні функціонального шару ендометрія внаслідок зниження рівня естрогенів та прогестерона в кінці нормального менструального циклу.

Ознаки фізіологічного менструального циклу:
1.Двофазність
2.Тривалість не менше 20 і не більше 35 днів
3.Циклічність, причому тривалість циклу постійна
4.Тривалість менструації 3-7 днів
5.Крововтрата під час менструації не більше 80 мл.
6.Відсутність болючих явищ  і порушень загального стану організму.

Виділяють наступні види порушень:
1.Поліменорея – тривалість менструації понад 6-7 днів
2.Олігоменорея – тривалість менструації 1-2 дні
3.Пройоменорея – менструація частіше, ніж через 21 день
4.Опсоменорея – менструація рідше, ніж через 35 днів.
Основною причиною виникнення змін є порушення в системі гіпоталамус-гіпофіз-яйники, коли не відбувається циклічний викид ФГ і ЛГ.  
 
Основні причини:
1.Овуляторні
2.Запальні процеси геніталій
3.Вегетоневрози
4.Дисфункція щитовидної залози
5.Недостатність лютеїнової фази 
Для того щоб відповісти на Ваше запитання, спершу потрібно визначити причину, що викликала порушення. Радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога.
16.03.2014, Любаv:
Хочу додати до поперндноьго мого листа .пошук лікаря мануальноі терапіі в Івано франківську
16.03.2014, Люба:
Мені потріно лікар мануальний терапевт який може робити масаж внутрішніх органів Бажано щоб був спеціаліст висцерального терепевта ученик доктора Огулова Олексанндра ТИмофійовича .

 Доброго дня, Люба! На даний час лікар травматолог, ортопед, мануальний терапевт прийом не веде.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії