Запитай у лікаря

поставити запитання
25.03.2014, Аня:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка скільки коштують у вас такі аналізи:плацентарний лактоген, АФП, естріол вільний, хламідія, токсоплазма, уреаплазма,герпес

Доброго  дня, Аня!

термін

ПРЕНАТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

грн 

6 год

Альфа-фетопротеїн (АФП, 14-19 тиж. ваг.)

80,00

6 год

ПАП-білок (PAPP-А, 11-14 тиж. ваг.)

140,00

пон., четв

Плацентарний лактоген (хоріомамотропін)

140,00

6 год

Хоріонічний гонадотропін (β-ХГТ, 5-18 тижнів вагітності)

95,00

6 год

Хоріонічний гонадотропін (β-ХГТ, для невагітних і вагітних до 4 тижнів вагітності включно)

95,00

пон., четв

Естріол вільний (Е3, 12-39 тиждень вагітності)

80,00

6 год

Комплекс: Пренатальний скринінг І триместру 11-14 тижнів вагітності" (ПАП, β-ХГТ)

210,00

6 год

Комплекс: Пренатальний скринінг ІІ триместру 14-18 тиж. вагітності (АФП, β-ХГТ, естріол вільний)

235,00

Детальніше про ціни і методи обстеження на: хламідію, токсоплазму, уреаплазми, герпес віруси Ви можете дізнатися в розділі "лабораторія" (зліва на екрані), 11-13 сторінка.

25.03.2014, Таїсія:
Доброго дня, в мене на Уз виявили гіпоплазії матки, у картці написано все рівне чітке звичайної форми. позаматковий простір без особливостей. Чи це виліковне?,мені 18 років дуже хочу завагітніти.Дякую.

  Доброго дня, Таїсія! Гіпоплазія матки - це патологія, пов'язана з порушенням розвитку органу (матки). Зазвичай гіпоплазія викликана порушеннями гормонального фону, це означає, що організм не виробляє необхідну кількість статевих гормонів. Перші менструації приходять пізніше, ніж належить. Після становлення менструального циклу, менструації можуть проходити болісно і нерегулярно. Окрім цього можуть спостерігаютися наступні прояви гормонального дисбалансу: маленькі статеві губи, піхва з вузьким просвітом і слабо вираженими склепіннями і ін.  При проведенні  УЗД органів малого тазу - досліджуються розміри тіла і шийки, що дозволяє визначити ступінь гіпоплазії. Тактика лікування визначається ступенем гіпоплазії та причинами, що її викликали. Для детальнішої інформації радимо звернутися на прийом до лікаря-гінеколога, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

25.03.2014, роксолана:
Доброго дня!Мені робили кріодекструкцію шийки матки після цього в мене болить в низу живота під час місячних і після теж спостерігається ріжуча біль з двох сторян.Скажіть з чим це може бути звязане?Чи варто звернутися до лікаря чи так після заморожування азотом має бути?

 Доброго дня, Роксолана! При наявності таких симптомів - радимо не зволікаючи звернутися на прийом до лікуючого-лікаря! Відповісти з чим це пов'язано можна тільки після огляду.

24.03.2014, Рита:
Зо робити коли жінці болить горло і вона раптово проснулась і кашляла слизом з кров*ю що робити? підкажіть!

 Доброго дня, Рита! Кровохаркання є ускладненням різних захворювань легенів, бронхів, серцево - судинної системи і порушень гемостазу при хворобах системи крові. Причиною кровохаркання частіше бувають зміни в легенях туберкульозного характеру, а з нетуберкульозних уражень - пневмонії (крупозна, вірусно-геморагічна), бронхоектази, пухлини легенів, застій в легенях (недостатність серця - вади серця), судинні ураження бронхів і легенів - емболії гілочок легеневої артерії, тромбози, васкуліти, хвороби крові. Кровохаркання може бути вираженням геморагічного синдрому,  ознакою паразитарних захворювань легенів (ехінокок легенів, аскаридоз, парагонімоз, стронгілоїдоз), професійних захворювань (силікоз, силікатоз). Радимо без зволікань викликати карету швидкої допомоги!

24.03.2014, Світлана:
Скажіть , будь ласка, скільки коштує операція лазером по видаленню кісти в носі та термін перебування в клініці? Дякую.

 Доброго дня, Світлана! Лікування кист носової порожнини за допомогою лазеру допомагає повністю забезпечити максимальну чистоту поверхні слизової носа,  а після операції  при цьому запобігти подальшому їх рецидиву. 

Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Об'єм і вид операції, знеболення  - визначається за ступенем змін носової порожнини, а відповідно її вартість та  період реабілітації. За необхідності відкривається листок непрацездатності або видається довідка в навчальний заклад. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення), вартість 1140 грн., передопераційні обстеження 350 грн.
У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович.  Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та за необхідності - рекомендації по хірургічному лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 
23.03.2014, оксана:
чи можна перервати вагітність на 12 тижні яка ціна чи боляче скільки часу займе процедура

 Доброго дня, Оксана! Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом до 12 тижнів під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
22.03.2014, caшa:
Під вечір температура 36.8-36.9 зранку нормальна! чи це повишена? почуваю себе нормально! обнаружен в мене цитомегаловірус може від нього стрибати температура? і яка саме?

 Доброго дня, Саша!  Субфебрильна температура спостерігається при багатьох захворюваннях, зокрема, може свідчити про уповільнений запальний процес в організмі. Цитомегаловірус – рід ДНК-вмісних вірусів родини герпесвірусів. Інкубаційний період  до 60 діб. У організмі вірус може знаходитись у латентній або гострій фазі. У латентній фазі вірус ніяк не проявляє себе. Поштовхом для загострення захворювання є пониження імунітету. Захворювання може протікати у наступних формах:

-ГРВІ – у хворих спостерігається слабкість, нежить, головний біль, запалення слинних залоз;

-Генералізована форма цитомегаловірусу проявляється в ураженні внутрішніх органів (запалення та збільшення печінки, селезінки, також можуть спостерігатись запалення наднирників , підшлункової залози, нирок);
-Ураження органів сечостатевої системи.
Радимо обов’язково проконсультуватися у лікаря-інфекціоніста! 
22.03.2014, Ірина:
коли, і з якої до якої години прийомні дні?

Доброго дня, Ірина! Лікувально-діагностичний центр знаходиться за адресою:

м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10.
Графік роботи: понеділок-п'ятниця з (забір крові з 7:30 ) 8:00 до 20:00, субота 9:00 до 15:00. Попередній запис і детальніша інформація по тел. (реєстратура) тел. (0342) 71-15-60
20.03.2014, Христина:
Доброго дня!!! В мене був викидень 6 місяців тому. зараз вірус просто герпеса 1 типу - 7,6. пролактин був 131 пила достінекс і збила до 53. а я хочу завагітніти і неможу що мені робити.

 Доброго дня, Христина! Ми раді допомогти Вам у такому питанні, але цього зробити он-лайн неможливо!  Також варто зазначити, що при перериванні вагітності (викидні) у минулому - обов'язкова консультація лікаря-генетика. Лише комплексне обстеження та прегравідарна підготовка дає змогу запобігти вининенню ускладнень та сприяє тому, щоб дитинка народилася здоровою. Запис на прийом по тел. (0342)71-15-60

19.03.2014, Марія:
доброго дня. я вагінта. термін маленький 5-6 тижнів. скажіть будь ласка чи можна відвідати стоматолога, щоб лікувати зуби.як це може вплинути на дитину? дякую.

 Доброго дня, Марія! Відвідування лікаря-стоматолога не є протипоказаним в ранніх термінах (зазвичай лікування зубів починають в 2-му триместрі вагітності, але при необхідності проводять і в 1-му триместрі), за виключенням проведення: болісних маніпуляцій, рентгенівських знімків, застосування токсичних, антибактеріальних чи ін. препаратів, що мають тератогенну дію. Також, лікування необхідно відкласти, якщо є загроза переривання вагітності. поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії