Запитай у лікаря

поставити запитання
31.03.2014, Катерина:
Доброго дня! Одного дня коли робила педикюр, обрізала забагато ніготь. Спочатку не було нічого підозрілого, потім почав набрякати палець. З'ясувала в інтернеті що це, напевно, вростає ніготь. Зараз дуже боляче і неприємно. Підкажіть, будь ласка, чи можна таке у Вас підкорегувати, прочитала що найефективніше лазерна корекція. Я годуюча мама, чи не вплине це на молоко? Ну і якщо ж у Вас є така послуга, то яка ціна її, чи це боляче та яка реабілітація?Корекція потрібна 2 нігтям. Дякую наперед.

 Доброго дня, Катерина! Спершу радимо прийти на огляд та консультацію до лікаря-хірурга, оскільки можна дати вірні рекомендації по лікуванню тільки при огляді пацієнта! Лазерна корекція проводиться, вартість її становить 150 грн. (за один). Вагітність та лактація не є протипоказами, а сама процедура проводиться під місцевим знеболенням. Загоєння післяопераційної рани завжди індивідуальне, оскільки регенеративні процеси в кожного різні (від 7 до14 днів). Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

31.03.2014, Олександр:
Добрий день. Яка вартість лазерної тонзилектомії та супутніх процедур?

 Доброго дня, Олександр! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). 

Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 100 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200грн. Вартість операції становить 720 грн., передопераційних обстежень 350 грн. За необхідності відкривається листок непрацездатності або видається довідка в навчальний заклад. У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та рекомендації по лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

30.03.2014, Оксана:
Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи можна у вас зробити шліфовку шкіри, щоб покращити шкіру обличчя і зменшити пори? І скільки це буде коштувати?

 Доброго дня, Оксана! На даний час дані послуги не проводяться але ми готуємось до їх впровадження з наступного місяця.

30.03.2014, Михайло:
Скільки коштує аналіз на папіломо віруси і скільки коштує видалення 2 кондилом методом електрокоагуляція

 Доброго дня, Михайло!  Консультація лікаря-дерматолога 150 грн. Детальніше про ціни і перелік обстеження на папіломовіруси Ви можете дізнатися в розділі "лабораторія" (зліва на екрані), 13-14 сторінка. Радимо для зручності попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

Кріодеструкція кондилом

90-00

Кріодеструкція кондилом розповсюджених (до 5 шт).

130-00

Електрокоагуляція кондиломи

70-00

Електрокоагуляція кондилом розповсюджених (до 5 шт.)

150-00

Видалення бородавки, папіломи 1шт. мала хір.

70-00

Видалення бородавки, папіломи 1шт. середня хір.

85-00

Видалення бородавки, папіломи 1шт. велика хір.

110-00

Видалення мозолів 1шт.

70-00

Видалення контагіозних молюсків 1шт.

20-00

Перевязка

35-00

Біопсія

80-00

                                               Лазерна хірургія

Лазерна вапоризація кондиломи

90-00

Лазерна вапоризація кондилом розповсюджених

150-00

Лазерне видалення бородавки, папіломи 1шт. мала

80-00

Лазерне видалення бородавки, папіломи 1шт. середня

100-00

Лазерне видалення бородавки, папіломи 1шт. велика

120-00

Лазерне видалення мозолів 1шт.

100-00

Лазерне видалення контагіозних молюсків 1шт.

30-00

 

29.03.2014, Світлана:
Чи можна позвонити до вас в клініку до ЛОРА чи в регістратуру по мобільному телефону?Якщо так, напишіть його будь ласка.Дякую!!!

 Доброго дня, Світлана! У нас контактний телефон (0342) 71-15-60. Для Вашого комфорту, ми перетелефонуємо Вам по телефону залишеного при запиті. 

29.03.2014, Маряна:
доброго дня. скажіть будь ласка тиждень тому перехворіла грипом приймала антибіотики флемоксин, також гарячі чаї фервекс і антигрипін , виявилось що вагітна 4 тижні , це може вплинути на дитинку?

 Доброго дня, Мар’яна! 

ФЛЕМОКСИН СОЛЮТАБ® Особливості застосування. Застосування в періоди вагітності та лактації. Препарат можна застосовувати в період вагітності та годуванні дитини груддю без загрози впливу на плід.
ФЕРВЕКС Особливості застосування. Даних відносно негативного впливу препарату на вагітність і лактацію немає, однак призначати препарат у ці періоди слід з великою обережністю з урахуванням співвідношення ризик/користь.

АНТИГРИПІН Особливості застосування. Можливий прийом препарату в періоди вагітності і лактації.
Найбільш небезпечним періодом для грипу є перші 12 тижнів, адже саме на цьому етапі формуються тканини і органи майбутньої дитини.100% гарантії відсутності наслідків після перенесеного інфекційного захворювання гарантувати неможливо. В терміні 12 тижнів після проведення першого біохімічного і УЗД скринінгу радимо додатково проконсультуватися у лікаря-генетика.
28.03.2014, Ірина:
Чи можна звернутися за лікуванням грибка нігтів? Скільки коштує прийом дерматолога?

 Доброго дня, Ірина! Вартість прийому лікаря-дерматолога становить 150 грн. Чекаємо на прийом за попереднім записом по тел. (0342) 71-15-60.

27.03.2014, Оксана:
Скільки коштує біопсія і заморозка ерозії?

 Доброго дня, Оксана! Вартість послуг становить:

1. Кріодеструкція шийки матки- 400 грн., 

2. Біопсія шийки матки - 80 грн., 

3. Патгістологічне дослідження (матеріалу біопсії) - 180 грн. 

Для детальнішої інформації довіка по тел. (0342) 71-5-60.

27.03.2014, Таня:
Я вживала місцево Убістезін і Септонест( лікування зубів велика доза), а також німесил на терміні вагітності близько 2 ембріональних тижнів. Скажіть будь ласка чи варто переривати вагітність через можливі ускладнення для плоду, чи може вплив ліків був незначий і все таки можна народити здорову дитину, а не інваліда???

 Доброго  дня, Таня! Спершу розберемо препарати, які застосовувалися.

1. НІМЕСИЛ® Особливості застосування. Ризик виникнення небажаних явищ може бути знижений, якщо Німесил®застосовувати протягом якомога короткого проміжку часу. Призначення німесуліду жінкам, які планують вагітність, не рекомендується. Жінкам, у яких вагітність проходить з ускладненнями, або жінкам, які обстежуються з приводу безпліддя, слід подумати про відмову від німесуліду. Під час годування груддю застосовувати німесулід не рекомендується. Даних за тератогенну препарату дію немає! 
2. УБІСТЕЗИН Протипоказання. Убістезин протипоказаний при підвищеній чутливості до компонентів препарату. Даних за тератогенну дію препарату немає!
3. СЕПТАНЕСТ З АДРЕНАЛІНОМ 1/100 000 Вагітність. Дослідження на тваринах не виявили ознак тератогенності За відсутності тератогенності утварин не очікуються дефекти розвитку і у людини. У клінічному аспекті на сьогодні не існує жодних достатньо відповідних клінічних даних, щоб оцінити можливий вплив дефектів розвитку або фетотоксичний вплив артикаїну прийого призначенні таким способом під час вагітності. Таким чином, призначення артикаїну вагітним слід допускати лише у разі потреби.
Зважаючи на склад препаратів, що застосовувались, ми розуміємо, що корисної дії вони не здійснювали але і значимої негативної також! Якщо дані препарати не мають тератогенної дії – то переривання за медичними показами не пропонується! В терміні 12 тижнів після проведення першого біохімічного і УЗД скринінгу радимо додатково проконсультуватися у лікаря-генетика.
27.03.2014, Олег:
доброго дня.підкажіть будь ласка боліла головка члена ,звернувся до лікаря сказав запалення приписав мазь пімафукорт і пити флуканазол,зараз після тижня намащення утворились ранки і біла шкірка,звернувся знов до цього лікаря в поліклініку-сказав алергічна реакція ,виписав мочити в водному розчині хлоргексидину,мочу два дні непроходить дальше шкіра злазить пече.Підкажіть чи воно пройде і чи треба звернутись до іншого спеціаліста ,дякую за відповідь

 Доброго дня, Олег! Причинами даного стану в основному можуть бути:

1. ін. інфекція (не грибок);

2. алергічна реакція на даний препарат;

Ми раді допомогти Вам у такому питанні, але цього зробити он-лайн неможливо! 

Тактика ведення завжди вирішується індивідуально. Для інформативної відповіді радимо звернутися на прийом до лікаря-дерматовенеролога! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60

 поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії