Запитай у лікаря

поставити запитання
02.04.2014, Маряна:
Добрий день. Чи можна у вас зробити спермограму? Її ціна? Умови здавання?

 Доброго дня, Мар’яна! Вартість спермограми 180 грн., при необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн.  Для здачі сперми на аналіз Вам потрібно дотримуватися наступних вимог:

1. Необхідно повністю утримуватися від статевого життя не менше 3-4 днів, але не більше тижня.
2. Не можна вживати алкоголь.
3. Небажано вживати лікарські препарати.
4. Не можна відвідувати сауну або баню.
5. Не можна гарячу приймати ванну (митися бажано під душем).
6. Не можна їсти напередодні гостру і жирну їжу.
7. Потрібно не мочитися за 2 години до здачі сперми.
8. Краще здавати сперму на аналіз у тому ж приміщенні, де знаходиться лабораторія. Зміна температурного ржиму сперми веде до зміни її показників. Оптимальною температурою для того, щоб не загинули сперматозоїди, є 35-37°С. Дуже важливо, що б вся викинута при еякуляції сперма в повному об'ємі потрапила в лабораторний посуд. Втрата хоч би однієї порції (особливо першої) може змінити результат дослідження. Виконання всіх цих вимог допоможе уникнути помилок в показниках спермограми. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60
01.04.2014, юра:
нормальна температура 36.6! якщо температура 36.8-36-9 це підвищена чи ні?

  Доброго дня, Юра! Для людини характерні незначні добові коливання температури тіла, і не перевищують 0,5–0,7 °С: ранкова температура (зміряна в паховій западині) становить 36,1–36,6 °С, денна — близько 36,6–36,9 °С. Підвищення температури тіла >37,5 °С називається лихоманкою, що свідчить про наявність патологічних процесів в організмі. 

01.04.2014, Софія:
Добрий День,,,Підскажіть будь-ласка пластичного хірурга м.Івано-Франківська,що робить операцію подушечки пальців на руках,,,дякую e-meil:sofiya.sofija@yandex.ru Буду вельми рада і вдячна
01.04.2014, Вова:
до якого лікаря слід звернутися якщо появилася висипка на головці статевого чоловічого органу?

 Доброго дня, Вова! Радимо звернутися на прийом до лікаря-уролога або дерматовенеролога, попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

31.03.2014, Іванна:
Доброго дня!Скільки коштуватиме огляд у гінеколога включаючи забір мазків,УЗД? Також цікавить,якщо мені немає ще 18(18 буде через місяць),чи можна прийти на огляд,без супроводу дорослих?

 Доброго дня, Іванна! Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 100 грн, також під час огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком - 70 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить під час прийому. Вартість УЗ дослідження органів малого мазу 80 грн.

Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
31.03.2014, Ксенія:
Доброго дня! В мене появилися мозолі зі стержнем, уже близько місяця я випалюю їх періодично азотом. Бачи що маленькі уже зникли, а великі ще потребують випалення. Підскажіть, якщо процедура не дасть очікуваних результатів я можу їх видалити лазаром, і чи ця процедура буде одноразовою, і ціна її? Дякую

 Доброго дня, Ксенія!  Підошвинні мозолі ефективно піддаються лікуванню лазером, але стверджувати про необхідність застосування тієї чи іншої методики та її доцільність, можливо тільки при огляді пацієнта.  Операція проводиться під місцевим знеболенням, вартість видалення одного елемента 100 грн. В нашому центрі ми досягаємо ефективного результату завдяки комплексному підходу у лікуванні даної недуги! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

31.03.2014, Олег:
Чую себе нормально! зранку температура нормальна в обід нормальна Десь година 17-18 36.9 37.1 через хвилин 30-35 знову нормальна! так кожен день Скажіть чи це нормально чи ні?

 Доброго дня, Олег! Організм постійно продукує тепло, що використовується на його нагрівання. В основі  теплового балансу лежать процеси теплопродукції і тепловіддачі. Для людини характерні незначні добові коливання температури тіла, і не перевищують 0,5–0,7 °С: ранкова температура (зміряна в паховій западині) становить 36,1–36,6 °С, денна — близько 36,6–36,9 °С. Підвищення температури тіла >37,5 °С називається лихоманкою, що свідчить про наявність патологічних процесів в організмі. 

31.03.2014, Маряна:
Доброго дня. В мене таке питання чи можна у вашій клініці перевірити маткові труби на прохідність? Якщо так то яка ціна і яким саме методом?

 Доброго дня, Мар'яна! Ми використовуємо для перевірки прохідності маткових труб - ехосальпінгографію. Це високоінформативний та атравматичний метод, який застосовують для оцінки прохідності маткових труб. Суть цього методу полягає в тому, що в матку вводиться контрастна речовина і під ультразвуковим контролем перевіряється рух контрасту по маткових трубах. Процедура проводиться амбулаторно і не потребує госпіталізації. Вартість процедури становить 240 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

31.03.2014, Катерина:
Доброго дня! Одного дня коли робила педикюр, обрізала забагато ніготь. Спочатку не було нічого підозрілого, потім почав набрякати палець. З'ясувала в інтернеті що це, напевно, вростає ніготь. Зараз дуже боляче і неприємно. Підкажіть, будь ласка, чи можна таке у Вас підкорегувати, прочитала що найефективніше лазерна корекція. Я годуюча мама, чи не вплине це на молоко? Ну і якщо ж у Вас є така послуга, то яка ціна її, чи це боляче та яка реабілітація?Корекція потрібна 2 нігтям. Дякую наперед.

 Доброго дня, Катерина! Спершу радимо прийти на огляд та консультацію до лікаря-хірурга, оскільки можна дати вірні рекомендації по лікуванню тільки при огляді пацієнта! Лазерна корекція проводиться, вартість її становить 150 грн. (за один). Вагітність та лактація не є протипоказами, а сама процедура проводиться під місцевим знеболенням. Загоєння післяопераційної рани завжди індивідуальне, оскільки регенеративні процеси в кожного різні (від 7 до14 днів). Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

31.03.2014, Олександр:
Добрий день. Яка вартість лазерної тонзилектомії та супутніх процедур?

 Доброго дня, Олександр! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). 

Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 100 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200грн. Вартість операції становить 720 грн., передопераційних обстежень 350 грн. За необхідності відкривається листок непрацездатності або видається довідка в навчальний заклад. У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та рекомендації по лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії