Запитай у лікаря

поставити запитання
08.04.2014, Наталя:
Добрий вечір. Мені тиждень тому зробили укол в сідницю (з місця уколу пішла кров) і зразу після нього відчувала сильну пекучість, а на другий день зявився синяк. А через чотири дні я почала відчувати біль в місці уколу і це триває вже три дні. Ні почервоніння ні температури в мене не має. Скажіть будь ласка що це може означати?? І чи може це бути щось дуже серйозне?

 Доброго дня, Наталія! Має важливе значення вид медикаменту, що Вам вводився! Найчастіші ускладнення: гематома, абсцес, пошкодження нервів, алергічна реакція. Для детальніших рекомендацій в такому випадку необхідно звернутися на консультацію до лікаря-хірурга. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

08.04.2014, Христина:
Доброго дня!У мене вагітність 4 тижні і маю при цьому поганий аналіз січі та кальцинати в нирках.До якого лікаря звернутись за консультацією та лікуванням і яка ціна?

 Доброго дня, Христина! Радимо обговорити в першу чергу дані скарги з Вашим лікарем акушер-гінекологом, і звичайно звернутися на прийом до лікаря-уролога, вартість огляду 150 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

08.04.2014, Юлія:
Добрый день,доктор! моему ребенку 1 год и 1 месяц!на коже(в большей части на ножках)висипание в виде сухих красних пятен.ето длится уже около 4 месяцев. врач поставил диагноз атопичный дерматит. ми здавали анализи:на дисбактериоз, розшыренный анализ крови,делали УЗД-органів черевної порожнини, анализ ко-програма. все анализы внорме,кроме ко-програми,где : м"язеві волокна + , перетравлена клітковина -, крохмаль ++, неперетравлена клітковина -, жирні кислоти +++, нейтральний жир -, сполучна тканина -, слиз -, мила-, клітини кишкового епітелію -, лейкоцити -, еритроцити -, кристали -, йодофільна флора ++, найпростіші +++ цисти лябріїв,яйця гельмінтів не виявл., елементи гриба -, залишки їжі -, конкременти/копроліти-. сначала лечение было 10 дней таким: хофитол 0,4/з раза в день креон 1/4 капсули 3 раза в день кетотифен 5 мл. 2 рази в день ентеростегель 2 рази в день крем елидел 2 рази в день Вроди стало немного легче, но врач тепер назначил еще такое лечениеи поелил его на 3 етапа(говорит лечение от лямблий): 1-й етап повтор предыдущего лечения но уже не 10 а 7 дней 2-й етап орнидазол 1/4 т 2 рази на добу 5 дней,через 10 дней повторить кетотифен ентеросгель 3-й етап сымбитер 2,5 мл 2 раза в день 15 дныв креон 1/4 к 3 рази в день 10 дней кутивейт 1-2 раза 4 недели и плюс к етому всему диета вопрос такой откуда берутся ети паразити?как определить что ето точно ламблии и поможет ли лечение? что делать чтобы опять не заболеть если мы ето вылечим?

  Доброго дня, Юлія! Воротами інфекції є верхні відділи тонкої кишки. На даний час встановлено, що для розвитку лямбліозу достатньо проковтнути кілька (до 10 штук) цист. В організмі господаря вони розмножуються у великій кількості (на 1 см² слизової оболонки кишечника може знаходитися до 1 млн. і більше лямблій). інвазовані лямбліями особи можуть виділяти з випорожненнями до 18 млрд. цист протягом доби. Вегетативні форми можуть існувати тільки на поверхні слизової оболонки верхнього відділу тонкої кишки, механічно її блокують, порушуючи пристінкове травлення, змінюючи моторику. Можна спостерігати посилене розмноження бактерій та грибів. Це може привести до порушення функції жовчовивідних шляхів і підшлункової залози.

Клінічні прояви лямбліозу обумовлені погіршенням всмоктування, особливо жирів та вуглеводів. Знижується активність ферментів (лактази, ентеропептидази та ін.), знижується абсорбція вітаміну В12, порушується обмін вітаміну С. Це вказує, що речовини, які продукуються лямбліями безпосередньо чи побічно пошкоджують структуру мікроворсинок тонкої кишки. 
Патогенетичні зміни в організмі людини при лямбліозній інвазії можуть бути представлені наступним чином:
- травматизація лямбліями слизової кишок і жовчних шляхів;
- порушення в системі гуморального імунітету, що проявляється зниженням синтезу та функції основних класів імуноглобулінів, зокрема секреторного Ig A;
- зміна клітинного біохімізму в тканинах пошкоджених ділянок органів травлення;
- зміна мікробного середовища кишечника;
- посилення ферментативної недостатності і порушення процесу метаболізму білків, жирів та вуглеводів;
- розвиток мальабсорбції;
- розвиток моторно-евакуаторних порушень в біліарній системі та кишечнику, формування стійких дискінезій;
- виникнення і закріплення вісцеро-вісцеральних та вісцеро-кутанних патологічних зв'язків;
- накопичення продуктів дисметаболізму за рахунок субстанцій розпаду життєдіяльності простіших. 
Лямбліоз може перебігати безсимптомно, субклінічно та в клінічно вираженій формі. За клінічним перебігом більшість дослідників виділяють гостру та хронічну форму лямбліозу. Встановлено, що гостра форма частіше зустрічається в немовлят та дітей раннього віку. Триває 5-7 днів. У окремих хворих лямбліоз може затягуватись на місяці та переходити у хронічну форму.
07.04.2014, ірина:
Ндішліть будь-ласка прейскурант цін щодо лікування лазерною коаголяцією нижніх кінцівок ніг. І як можна записатись на прийом до лікаря.

 Доброго вечора, Ірина! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:

1.При варикозному розширенні підшкірних вен  3000-00 грн.
2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 2500-00 грн.
3.При артеріо-венозних норицях 4000-00 грн.
4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій (судинних зірочок за 100см.кв.) 600-00 грн.
5.Естетична мікрофлебектомія 1000-00 грн.
Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 75 грн. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
07.04.2014, ірина:
Вкажітьбудь-ласка перелік цін лікування вен (лазногне коагуляція)
07.04.2014, Лєна:
хочу перевірити кишечник на наявність поліпів і пухлин. До якого лікаря звернутися, яка вартість такого обстеження і як потрібно готуватися до обстеження? Дякую.

 Доброго дня, Лєна! Оптимальною методикою для обстеження стравоходу, шлунку, 12-ти перстної кишки є фіброгастроскопія. Процедура виконується фахівцями в області ендоскопії. Після процедури ФГС можна буде встановити діагноз і призначити правильне лікування. Перед проведенням процедури хворому забороняється їсть протягом десяти годин, так як їжа в шлунково-кишковому тракті істотно ускладнює постановку вірного діагнозу. На даний час лікар-гастроентеролог в нашому центрі прийом не веде. Радимо проконсультуватися спершу у спеціаліста, який в свою чергу і порадить метод обстеження і заклад де його проводять.

04.04.2014, Наталя:
Добрий день. Скажіть чи робете ви доплер плоду і яка ціна. Також цікавить ціна звичайного УЗД і спеціалісти які обслідують вагітних. Дякую

Доброго дня, Наталя!

Вартість УЗД органів малого тазу 80 грн.,

Вартість УЗД при вагітності 150 грн.,

Вартість доплерометрії 60 грн.,

Для запису на прийом та детальнішої інформації - тел. (0342) 71-15-60.

04.04.2014, оксана:
видаленя бородавок на руках

 Доброго дня, Оксана! Даний вид втручання проводиться лікарем-дерматологом. Радимо звернутися на консультацію, після огляду лікар дасть Вам рекомендації щодо подальших дій. Радимо для зручності попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

03.04.2014, Оксана:
Доброго дня! Чи видаляють у вас родинки (у моєму випадку на чолі) яким способом, і приблизно скільки коштує процедура?

 Доброго дня, Оксана! Радимо звернутися на консультацію до лікаря-дерматолога, після огляду та проведення дерматоскопії, лікар дасть Вам рекомендації щодо подальших дій. Радимо для зручності попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

 

Кріодеструкція кондилом

90-00

Кріодеструкція кондилом розповсюджених (до 5 шт).

130-00

Електрокоагуляція кондиломи

 

70-00

Електрокоагуляція кондилом розповсюджених (до 5 шт.)

150-00

Видалення бородавки, папіломи 1шт. мала хір.

70-00

Видалення бородавки, папіломи 1шт. середня хір.

85-00

Видалення бородавки, папіломи 1шт. велика хір.

110-00

Видалення мозолів 1шт.

70-00

Видалення контагіозних молюсків 1шт.

20-00

Перевязка

35-00

Біопсія

80-00

                                               Лазерна хірургія

Лазерна вапоризація кондиломи

90-00

Лазерна вапоризація кондилом розповсюджених

150-00

Лазерне видалення бородавки, папіломи 1шт. мала

80-00

Лазерне видалення бородавки, папіломи 1шт. середня

100-00

Лазерне видалення бородавки, папіломи 1шт. велика

120-00

Лазерне видалення мозолів 1шт.

100-00

Лазерне видалення контагіозних молюсків 1шт.

30-00

03.04.2014, Оксана:
Доброго дня!Я вагітна 30 тиждень.хотіла запитати чи ви робите фото з узд і відео???

 Доброго дня, Оксана! Даний вид послуг в УЗД кабінеті проводиться. Рекомендуємо попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії