Запитай у лікаря

поставити запитання
14.04.2014, Уляна:
доброго вечора,в мене до вас таке запитання: чи може сперма виходити з пiхви аж на наступний день пiсля статевого акту,i чи реально пiсля цього завагiтнiти???

 Доброго дня, Уляна! Відповісти однозначно не легко, тому, що відіграють наступні значення у заплідненні:

1. фертильність жінки і час овуляції;

2. якісна здатність сперматозоїдів до запліднення і об'єм еякуляту. 

13.04.2014, Тетяна:
в мене хронічний тонзиліт,скільки буде коштувати видалення їх лазером

 Доброго дня, Тетяна! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). 

Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 100 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200грн. Вартість операції становить 720 грн., передопераційних обстежень 350 грн. За необхідності відкривається листок непрацездатності або видається довідка в навчальний заклад. У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та рекомендації по лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 
12.04.2014, Катерина:
Доброго дня! Хворіла невритом лицого нерву.Вже пройшло 4 місяці , практично не видно асиметрії, але лице, де хвора частина, коли рухати болить. Що потрібно робити? чи може пропити ще ліки? Масаж? чи це нормально?

 Доброго дня, Катерина! Радимо Вам проконсультуватися у лікаря-невропатолога! Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

12.04.2014, oksana:
скажіть будь ласка, більше 2 місяців тому приймала постерон. недавно відбувчся статевий акт, без захисту... боюсь завагітніти. чи можна прийняти гінепристон? які наслідки? чи є гарантія, що в майбутньому у мене будуть діти? порадьте, що маю робити

Доброго дня, Оксана! ГІНЕПРИСТОН(GINEPRISTONE) Фармакотерапевтична група.

Статеві гормони та засоби, які впливають на статеву сферу. Антигестагенні засоби.
Передозування.
Застосування Гінепристону у дозах до 2 г не викликає небажаних реакцій. У випадках передозування препарату може спостерігатися недостатність надниркових залоз.
Фармакодинаміка.
Міфепристон - синтетичний стероїдний антигестагенний засіб (блокує дію прогестерону на рівні рецепторів), гестагенної активності не виявляє. Підсилює скорочувальну здатність міометрія. Залежно від фази менструального циклу викликає затримку овуляції, зміну ендометрія та перешкоджає імплантації заплідненої яйцеклітини.
Особливі заходи безпеки.
Пацієнтка повинна бути заздалегідь проінформована про можливі побічні реакції. Якщо менструація затримується більше, ніж на 5 діб або з'являється вчасно, але її перебіг відрізняється від нормального, або з якогось приводу є підозра на вагітність, можливість вагітності потрібно виключити.
Особливості застосування.
З обережністю препарат призначають при хронічних обструктивних захворюваннях легенів (у тому числі бронхіальній астмі); тяжкій артеріальній гіпертензії; порушенні ритму серця та серцевій недостатності.
Гінепристон не рекомендується для регулярного застосування з метою планової постійної контрацепції. Препарат не захищає від захворювань, які передаються статевим шляхом та СНіДу.

11.04.2014, Ольга:
Доброго дня!скажіть скільки коштує у вас обрізання статевих губ і скільки часу потрібно для повернення до звичного життя?

 Доброго дня, Ольга! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин, вартість пластики однієї ст. губи становить 850 грн. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання необхідне загальне знеболення, вартість 400-600 грн., передопераційні обстеження 350 грн.). За необхідності відкривається листок непрацездатності або видається довідка в навчальний заклад. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та рекомендації по лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

11.04.2014, Світлана:
Доброго дня!Я вдячна вам за попередні відповіді, але хотілося трішечки уточнень.Ви написали що видалення кісти в гайморовій пазусі буде коштувати мені 1140 гривень плюс обстеження 350. Дана вартість мене влаштовує, але я проживаю в Київській області і приїхати на консультацію не маю можливості.Згідно томографії та заключення ЛОРа потрібно видалити кісту, так як вона великого розміру.Чи можу я в телефонному режимі домовитись про видалення та пройти аналізи за місцем проживання, а потім приїхати на оперування.Також цікавить ціна під загальним наркозом та вартість перебуваня за 1 день у вашій клініці.Дякую!!!

 Доброго дня, Світлана! Ми давали відповідь та описували тактику ведення при кисті носоглотки. Відповідь онлайн в такому випадку дати важко (обговорити тактику ведення без огляду), кращим варіантом буде проконсультувати Вас по тел. після огляду МРТ.

11.04.2014, Іванна:
Доброго дня! Чи роблять у вашій клініці узд немовлятам?

 Доброго дня, Іванна! Так, ми проводимо УЗД обстеження немовлят.

09.04.2014, Олена:
Доброго дня, у мене викривлення носової перегородки, чи здійснюєте Ви операцію лазером по виправленню.Дякую, та напишіть ціни.

 Доброго дня, Олена! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Об'єм і вид операції, знеболення  - визначається за ступенем змін носової порожнини, а відповідно її вартість та  період реабілітації.  За необхідності відкривається листок непрацездатності або видається довідка в навчальний заклад. У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович.  Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та за необхідності - рекомендації по хірургічному лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

09.04.2014, Іванна:
Скільки коштує відалення геморою лазером? Чи можна після процедури повернутися додому одразу?Чи не потрібно стаціонарного лікування?

 Доброго дня, Івнна! Ви напевно ознайомилися на сторінці  "проктологія" з  широкими можливостями нашого відділення. Первинний огляд лікаря хірурга-проктолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить та виду оперативного лікування 100 грн. Час операції може бути різний (в залежності від клінічної ситуації), перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі, RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, коагулограма (коротка), глюкоза крові, ЕКГ- 350 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 75 грн.  

Вартість операції та можливих маніпуляцій одного вузла складає:

                            Маніпуляції та операції

 

Ректороманоскопія

200-00

Аноскопія

50-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  (1 складності)

500-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  (2 складності)

600-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  (3 складності)

700-00

Лазерне коагулювання анальної тріщини

200-00

Склерозування гемороїдальних вузлів (1 проведення)

500-00

Лікування внутрішнього геморою методом накладання латексних кілець (одного вузла)

600-00

Радимо для зручності прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

08.04.2014, вася:
Добрий Вечір. якими способами у вас можливе лікування варикоцеле?

 Доброго дня, Вася!  Розвиток варикоцеле часто пов'язують з вродженою вадою судин яєчка, при якому відзначається недостатність або ж повна відсутність клапанів вен. У деяких випадках варикоцеле може стати причиною розвитку чоловічого безпліддя, тому нехтувати захворюванням не можна. Досягається повне одужання при варикоцеле тільки за допомогою хірургічного лікування.Таке втручання є обов'язковим, для пацієнтів, які відчувають постійні болі, а також наявні проблеми у статевій сфері. Якщо ж у пацієнта безсимптомний варіант варикоцеле (а також, якщо не планується продовжувження роду), то проведення такої операції ставиться під питання. 

У нашому медичному центрі ми проводимо лікування варикоцеле методом субінгвінальної мікрохірургічної варикоцелектомії (Операція Мармара). Даний вид операцій на Заході проводиться вже давно, оскільки, це найбільш ефективний і безпечний спосіб лікування. Його безпека обумовлена малою інвазивністю в порівнянні з іншими методами, а ефективність - найменшим числом ускладнень і рецидивів. Хірургічний доступ здійснюється близько зовнішнього кільця пахового каналу, довжина розрізу не перевищує 2-3 см. Тривалість операції 1-1,5 год., час перебування в закладі 5-8 год.
Для більш детальнішої інформації радимо Вам проконсультуватися у лікаря-уролога/андролога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії