Запитай у лікаря

поставити запитання
17.04.2014, Володимир:
Доброго дня! Чи Ви займаєтеся лікуанням гінекомастії?

  Доброго дня, Володимир! На розвиток і функціонування грудних залоз у чоловіків впливають андрогени, естрогени, а також соматотропний і гонадотропний гормони гіпофіза. Андрогенні гормони мають гіперпластичну дію на паренхіму грудних залоз. При нормальному функціонуванні яєчок гінекомастія не розвивається. 

Гінекомастія має три стадії:
1. Проліферуюча гінекомастія. Сама початкова стадія, яка триває приблизно 4 місяці. Ця стадія є оборотною, тобто при призначенні консервативної терапії збільшена залоза може повернутися до колишніх розмірів.
2. Проміжна стадія тривати від 4 місяців до 1 року. У цей період відбувається дозрівання тканин грудної залози. Зворотний розвиток при цій стадії відбувається дуже рідко.
3.Фіброзна стадія характеризується появою в грудній залозі зрілої сполучної тканини, відкладенням жирової тканини навколо залозистої тканини. Зворотному розвитку грудна залоза при такій стадії не піддається.
Консервативне лікування гінекомастії проводить лікар-уролог/андролог сумісно з лікарем-ендокринологом. З метою зменшення об'єму грудних залоз призначається гормональна терапія, яка призводить до нормалізації балансу тестостерон / естрогени, а внаслідок чого - зменшення грудних залоз. 
Хірургічне лікування гінекомастії проводиться в тих випадках, коли консервативна терапія неефективна, або коли з самого початку зрозуміло, що консервативна терапія буде неефективною. Мета хірургічного лікування - видалення тканини грудної залози і відновлення нормального контуру.
Спершу перед тим, як проводити будь-яке лікування даного захворювання - потрібно встановити причину його виникнення! Попередній запис на прийом до лікаря-уролога/андролога по тел. (0342) 71-15-60.
16.04.2014, Олександр:
Доброго дня, чи роблять у вас операції варікоцеле ? Якщо так, скажіть які іменно і які ціни. Дякую.

 Доброго дня, Олександр!  У нашому медичному центрі ми проводимо лікування варикоцеле методом субінгвінальної мікрохірургічної варикоцелектомії (Операція Мармара). Даний вид операцій на Заході проводиться вже давно, оскільки, це найбільш ефективний і безпечний спосіб лікування. Його безпека обумовлена малою інвазивністю в порівнянні з іншими методами, а ефективність - найменшим числом ускладнень і рецидивів. Хірургічний доступ здійснюється близько зовнішнього кільця пахового каналу, довжина розрізу не перевищує 2-3 см. Тривалість операції 1-1,5 год., час перебування в закладі 5-8 год. 

Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. Вартість операції при односторонньому варикоцеле 4500 грн., при дохсторонньому 6750 грн., передопераційні обстеження 350 грн. 
Для більш детальнішої інформації радимо Вам проконсультуватися у лікаря-уролога/андролога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
16.04.2014, Мирослав:
Доброго дня! Скажіть будь-ласка скільки коштує у вас орізання крайньї плоті статевого члену? Дякую.

 Доброго дня, Мирослав! Якщо оголення головки статевого члена болісне або неможливе внаслідок звуження крайньої плоті, такий стан має назву фімоз, спосіб лікування хірургічний (циркумцизіо). Вартість огляду лікаря-уролога/андролога 150 грн. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться  дана операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). Вартість хірургічної процедури (циркумцизіо) становить 2400 грн., передопераційні обстеження 350 грн, повне загоєння рани відбувається до 3 тижнів. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

16.04.2014, Андрій:
Доброго дня а у вас працює ревматолог?

 Доброго дня, Андрій! Лікар-ревматолог працює в нашому лікувально-діагностичному центрі. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.04.2014, тетяна:
скільки коштує ендовенозна лазерна коагуляція на ногах

 Доброго дня, Тетяна! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:

1.При варикозному розширенні підшкірних вен  4600-00 грн.
2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 3900-00 грн.
3.При артеріо-венозних норицях 5800-00 грн.
4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій 900-00 грн.
5.Естетична мікрофлебектомія 1600-00 грн.
Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 75 грн. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
15.04.2014, Тетяна:
Попович Василь Іванович.дні прийому і години прошу сказати

 Доброго дня, Тетяна! Професор Попович Василь Іванович консультує та оперує в нашому медичному центрі один день на тиждень, зазвичай середа або четвер (слідуючий прийом 24.04.14).  Радимо попередній запис та детальніша інформація по тел. (0342) 71-15-60. 

14.04.2014, юля:
Доброго дня. Скажіть будь ласка,чому у мене болі під час статевого акту.Я не відчуваю нічого????Що це може бути за причина??

 Доброго дня, Юля! Найчастіші причини болю під час і після статевого акту:

1.Запалення органів малого тазу.
2.Спайки (результат перенесеного раніше запалення яйників). 
3.Травми, розриви, шви після пологів і операцій. 
4.Ендометріоз.
5.Венозний застій. 
6.Невралгія тазових нервів. 
7.Недостатнє виділення змазки. 
8.Анатомічна несумісність - невідповідність розмірів. 
6.Цистит (запалення сечового міхура). 
Для визначення причини болю та його лікування радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
14.04.2014, Мирослава:
Доброго дня.У вас проводиться лазерне лікування вугрів?Скільки коштує одна процедура для обличчя?

 Доброго дня, Мирослава! Дерматологічний діагноз можливо визначити тільки після візуального огляду та підтвертити за допомогою відповідних лабораторних досліджень, що можуть бути характерними до кожного захворювання, а відповідно і подальше лікування (враховуючи лазерне лікування вугрів, акне і постакне).

Акне - це захворювання, пов'язане з порушенням роботи сальних залоз, зазвичай обмежується шкірою обличчя, верхньої частини спини і грудей. Вугровий висип має ті ж першопричини, але проявляється в більш серйозною формою, важко піддаються лікуванню і може бути симптомом серйозного захворювання, гормональних порушень або просто результатом неправильного догляду за проблемною шкірою.
Вугрі такого типу зазвичай з'являються  в підлітковому віці, і практично турбують кожного хлопця чи дівчину. Як правило вони з часом проходять самі собою, але бувають більш важкі форми цієї недуги. Якщо вугрі і акне не лікувати - вони можуть залишати пігментні сліди і шрами на обличчі й тілі на все життя.  Поява вугрової висипки пов'язано з надмірною активністю сальних залоз і фолікулів волосся - кератозом. Це призводить до блокування проток залоз шкірного сала, що призводить до значного накопичення жиру і бруду в порах. На даному етапі розвитку акне розвивається на тлі анаеробних бактерій, які розмножуються в гирлах сальних залоз. Ці бактерії виробляють ферменти, які розщеплюють жири. Продукт цієї реакції - вільні жирні кислоти - є потужним подразником. Через роздратування і виникають проблеми - шкіра стає жирною, пори збільшуються, з'являється висип.
 В нашому центрі ми досягаємо ефективного результату завдяки комплексному підходу у лікуванні даної недуги! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
14.04.2014, Уляна:
доброго вечора,в мене до вас таке запитання: чи може сперма виходити з пiхви аж на наступний день пiсля статевого акту,i чи реально пiсля цього завагiтнiти???

 Доброго дня, Уляна! Відповісти однозначно не легко, тому, що відіграють наступні значення у заплідненні:

1. фертильність жінки і час овуляції;

2. якісна здатність сперматозоїдів до запліднення і об'єм еякуляту. 

13.04.2014, Тетяна:
в мене хронічний тонзиліт,скільки буде коштувати видалення їх лазером

 Доброго дня, Тетяна! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). 

Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 100 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200грн. Вартість операції становить 720 грн., передопераційних обстежень 350 грн. За необхідності відкривається листок непрацездатності або видається довідка в навчальний заклад. У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та рекомендації по лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії