Запитай у лікаря

поставити запитання
23.04.2014, elvira:
В ту пятницю я змоглаб зробити аборт? В хорошого спеціаліста.

  Доброго дня, Elvira! Попередній запис на прийом та детальніша інформація по тел. (0342) 71-15-60.

23.04.2014, Мирослава:
Доброго дня. Мені 22 роки. Y мене проблемна шкіра, є темні волоски над губою, ще й віднедавна почало рости темне волосся на бороді Не приймаю протизаплідних препаратів, антибіотиків. Маю вагу 85 кг, ріст 178 см. Не можу їсти солодкого, бо з"являються прищі. Не знаю з чого почати обстеження свого організму для того, щоб усунути дані проблеми. Чи не могли б Ви мені сказати, які процедури мені потрібно пройти? Можу сказати ще, що в мене дані проблеми є спадковими. Допоможіть будь-ласка Дякую)))

 Доброго дня, Мирослава! Індек маси тіла у Вас в верхній границі номи (до 86 кг). Гірсутній синдром характеризується надмірним ростом волосся у жінок по чоловічому типу (над верхньою губою, на підборідді, в області грудини, верхній частині спини, живота, стегнах).  З`являється  часто через деякий час після початку менструального циклу і поступово прогресує. Для оцінки та  діагностики фізіологічного і патологічного гірсутизму використовують шкалу Ферримана-Галвея.

Причини:
- Надмірна кількість андрогенів в організмі жінки.
- Синдром полікистозу яйників.
- Ідіопатичний гірсутизм (збільшення кількості рецепторів андрогенів, збільшення чутливості цих пецепторів, підвищення активності 5-альфа-редуктази).
- Вроджена гіперплазія кори наднирників.
- Синдром, хвороба Іценко-Кушинга.
- Пролактинома.
- Гіпотиреоз.
- Ожиріння.
- Цукровий діабет (резистентний до інсуліну).
- Зниження кількості СЗГ печінки.
- Сімейний гірсутизм (генетичний, етнічний).
- Медикаментозний (міноксидил, циклоспорин, кортикостероїди, діазоксид, -стрептоміцин, КОК, що містять прогестини з високою андрогенною активністю).
Радимо проконсультуватися для визначення тактики ведення первинно у лікаря-гінеколога. Вартість огляду та консультації становить 170 грн. Рекомендований для зручності попередній запис, тел. (0342) 71-15-60.
23.04.2014, elvira:
12 тижні вагітності. Чи можна зробити аборт ? Скільки буде коштувти?

 Доброго дня, Elvira!  Хірургчний аборт проводиться під загальним наркозом. За один день перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість в терміні 11-12 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 2250 грн. Попередній запис на прийом та детальніша інформація по тел. (0342) 71-15-60.

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
23.04.2014, віра:
Доброго дня скільки коштує УЗД для визначення вагітності?

Доброго дня, Віра! Вартість УЗД органів малого тазу (входить підтвердження вагітності, та опис до 12 гестації) - 105 грн. Також, на ранніх термінах вагітності проводиться визначення хоріонічного гонадотропіну людини (бета-ХГТ, Human Chorionic gonadotropin, HCG) в крові, який в 10 разів чутливіший за струменеві тести. 

22.04.2014, Ілона:
Доброго вечора! Чи проводите Ви діагностику раку шкіри? Якщо так, то чи безкоштовна вона на цьому тижні? Дякую!

 Доброго дня, Ілона! У нашій клініці ми додаткову оплату при проведенні дерматоскопії не проводили, даний вид послуг включає в себе огляд та консультація лікаря-дерматолога,вартість прийому становить 150 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

22.04.2014, оксана:
підскажіть, будь-ласка, скільки коштує переривання вагітності на 4-5 тижні
Доброго дня, Оксана!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 1550 грн.
Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
22.04.2014, Віталій:
чим користуэтесь для взяття проби крові з вени на аналіз

 Доброго дня, Віталій! Ми використовуємо при заборі венозної і капілярної крові тільки одноразові системи (Німецького виробництва)!

21.04.2014, Маріанна:
Скажіть, будь ласка, чи можуть Ваші спеціалісти поставити крапельницю вдома? якщо так, то яка ціна процедури (вдома). Дякую

 Доброго дня, Маріанна! Для запису виклику медсестри на дім, Вам потрібно зателефонувати по тел. (0342) 71-15-60. Щоб проести молодшому медичному персоналу  внутрішньовенні крапельні вливання - необхідно мати заключення лікуючого лікаря з вказанням діагнозу та відповідним призначенням. Вартість виклику на дім 50 грн., вартість капельниці 50 грн.

20.04.2014, наташа:
Доброго дня!!! У мене слідуюча проблема: останні місячні були у лютому, взагалі останнім часом з цим процесом у мне збої, я звернулась до лікаря, зробила УЗД - матка 37*28*36 мм, ендометрій до 5 мм, по структурі відповідає фазі секреції,шийка матки 25 мм, лівий яйник 26*20 мм, містить фолікулярний кістозний утвір 16 мм діаметром,правий яйник розміром 44*23, містить антральні фолікули 7-8 мм діаметром та більший фолікул 9,7 мм діаметром. Що це може бути???? І як краще лікувати цю проблему? Дякую.

 Доброго дня, Наташа! Нормальна менструація – це кровотеча, що виникає при відторгненні функціонального шару ендометрія внаслідок зниження рівня естрогенів та прогестерона в кінці нормального менструального циклу.

Ознаки фізіологічного менструального циклу:
1.Двофазність
2.Тривалість не менше 20 і не більше 35 днів
3.Циклічність, причому тривалість циклу постійна
4.Тривалість менструації 3-7 днів
5.Крововтрата під час менструації не більше 80 мл.
6.Відсутність болючих явищ  і порушень загального стану організму.
Виділяють наступні види порушень:
1.Поліменорея – тривалість менструації понад 6-7 днів
2.Олігоменорея – тривалість менструації 1-2 дні
3.Пройоменорея – менструація частіше, ніж через 21 день
4.Опсоменорея – менструація рідше, ніж через 35 днів.
Основною причиною виникнення змін є порушення в системі гіпоталамус-гіпофіз-яйники, коли не відбувається циклічний викид ФГ і ЛГ.  
 
Основні причини:
1.Овуляторні
2.Запальні процеси геніталій
3.Вегетоневрози
4.Дисфункція щитовидної залози
5.Недостатність лютеїнової фази 
Для того щоб відповісти на Ваше запитання, спершу потрібно визначити причину, що викликала дане порушення. Радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
18.04.2014, oana:
який чудовий світ ми живемо , я до сих пір сумніваюся , що це заклинателя як він це зробив! Мій рот сповнений одкровення , Am Оана мій чоловік пішов з дому протягом двох років до Південної Африки для туриста , він мав на увазі повію , і він був приворожити дівчинкою мій чоловік відмовляються повертатися додому , я плачу день і ніч дивлячись для тих , хто , щоб допомогти мені , я прочитав газету новин про потужну заклинателя

 Доброго дня, Oana! Даний текст був видалений, оскільки містив в собі рекламу.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії