Запитай у лікаря

поставити запитання
10.05.2014, таня:
Доброго дня!У вас можна оглянути річну дитину в алерголога?І яка ціна аналізів на алерген

 Доброго дня, Таня! Лікар-алерголог на даний час в нашому лікувально-діагностичному центрі не працює. Перелік алергенів та ціни на них детально відображені в прайс листі (див. зліва), сторінка 9.

10.05.2014, Іра:
У Вас роблять аналіз крові на ХГЛ? і яка ціна?дякую

Доброго дня, Ірина!  В лабораторії нашого лікувально-діагностичного центру проводиться визначення хоріонічного гонадотропіну людини (бета-ХГТ, Human Chorionic gonadotropin, HCG) вартість 95 грн, забір крові з вени 18 грн. 

09.05.2014, Іра:
Добрий день! У вас є лікарня кардіологія відділення?

 Доброго дня, Іра! У нашому лікувально-діагностичному центрі проводить амбулаторний прийом лікар-кардіолог, за необхідності можливе перебування (обстеження, лікування) в денному стаціонарі. Також, ми видаємо листок непрацездатності або довідку про лікування за місцем вимоги на час захворювання! Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

08.05.2014, Надія:
Доброго дня! Скажіть , будь ласка, чоловік гемодіалізний хворий. Чи можна думати про народження дітей?????

 Доброго дня, Надія! Відповісти на запитання чи дати рекомендації по плануванню вагітності в майбутньому, можна в тому випадку, коли нам відомий стан здоров'я Вашого чоловіка. Радимо проконсультуватися у лікаря-уролога.

07.05.2014, Галя:
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, як зменшити кількість тестостерону в організмі жінки. Хотілося б народними методами, або виключенням деяких продуктів з їжі. Дякую!

Доброго дня, Галя! Призначення лікування має відбуватися тільки після ретельного обстеження лікарем та визначення причини порушення. Найпоширенішим самостійним методом боротьби з надлишком гормону є продукти, що знижують тестостерон у жінок, до них відносяться: смажені страви (овочі, м'ясо), жирне молоко і вершки, кофеїн, оливкова олія, соя, білий хліб, натуральні соки і мед. Для більш детальнішої інформації радимо огляд у лікаря-гінеколога! 

06.05.2014, Леся:
Доброго дня. Ми з чоловіком готуємось до вагітності. У чоловіка (ІІ-) група крові а у мене (І+), скажіть будь ласка чи не буде це перешкодою вагітності? і чи не є це якоюсь загрозою для майбутньої дитини? Дякую.

 Доброго дня, Леся!

1.Відсутність резусних антитіл Rh(-)  у Вашого чоловіка не викликатиме резус конфлікту з Вами під час вагітності, оскільки вани відсутні.

2.Коли в матері перша група крові (О ), а в батька інша (А), мамі треба буде протягом вагітності здавати аналізи на групові антитіла, тому що в цьому випадку можливий конфлікт по групі крові.
Перша (0) - не містить аглютиногени (А, В), зате містить обидва аглютиніни.
Друга (А) - містить ген А і протилежний аглютиніни - b.
Третя (В) - має аглютиноген В і, відповідно, антитіла - a.
Четверта (А В) - містить тільки аглютиногени (А і В), але не має аглютинінів.
05.05.2014, Наталя:
доброго дня! яка вартість огляду в гінеколога?

  Доброго дня, Наталя! Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 100 грн, також під час огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки (для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком) - 70 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить під час прийому. Вартість УЗДослідження органів малого мазу 105 грн.

Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
05.05.2014, Марія:
чи видаляють у Вас жировики на голові? Скільки коштує дана процедура?

 Доброго дня, Марія! Даний вид хірургічних послуг лікувально-діагностичним центром надається, вартість операції визначається після встановлення діагнозу, об'єму і виду оперативного лікування. Вартість огляду та консультації лікаря-хірурга 100 грн., попередній запис на прийом  по тел. (0342) 71-15-60.

05.05.2014, Тоня:
Доброго дня!скажіть будь ласка чи консультує уролог у вас вагітних жінок?

 Доброго дня, Тоня! Лікар-уролог проводить огляд та консультації вагітних, вартість - 150 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

05.05.2014, Галина:
Добрий день Скажіть, яке лікування ви можете запропонувати при невралгії лицьового нерва

 Доброго дня, Галина! Консультація з призначенням лікування онлайн без огляду пацієнта - є неможливою, спершу радимо проконсультуватися у лікаря-невролога. В нашому центрі ми досягаємо ефективного результату завдяки комплексному підході у лікуванні даної недуги (медикаментозна терапія, фізпроцедури). Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60. поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії