Запитай у лікаря

поставити запитання
04.05.2014, Денис:
Чи проводять у вас лікування вросшого нігтя лазером ? Ціна?

  Доброго дня, Денис! Лазерна корекція врослого нігтя становить 200 грн. (за один).  процедура проводиться під місцевим знеболенням, загоєння післяопераційної рани завжди індивідуальне, оскільки регенеративні процеси в кожного різні (від 7 до14 днів). Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни). Вартість огляду та консультації лікаря-хірурга 100 грн., передопераційні обстеження 150 грн. Попередній запис на прийом  по тел. (0342) 71-15-60.

03.05.2014, Мері:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи безпечно 90-річному дідусеві робити 15 сеансів облучення -в нього рак прямої кишки 3 стадії. Болей немає, але є головокружіння, слабість, низький гемоглобін і кров у калі. Дякую.

 Доброго дня, Мері! Дане питання необхідно обговорювати тільки з лікарем-онкологом, який володіє повністю даними історії захворювання та об'єктивним станом здоров'я Вашого Дідуся! (оскільки, онлайн онсультація без даної інформації буде тільки словами).

02.05.2014, людмила:
вагітність 5-6тижднів.використала при тонусі матки свічки вібуркол вагінально чим це загрожує? чи безпечно для плоду?

 Доброго дня, Людмила! Даний гомеопатичний препарат має спазмолітичну дію і використовується ректально при гіпертонусі матки, протипоказань при застосуванні під час вагітності немає.

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

ВІБУРКОЛ (VIBURCOL)
склад:Chamomilla recutita D1, Atropa belladonna D2, Solanum dulcamara D4,Plantago major D3 по 1.1 мг кожного, Pulsatilla pratensis D2 2.2 мг, Calciumcarbonicum Hahnemanni D8 4.4 мг,
Фармакологічна група.Комплексний гомеопатичний препарат.
Фармакологічні властивості. Протизапальна, знеболювальна, седативна, дезінтоксикаційна, спазмолітична дія.
Показання до застосування.Запальні процеси різної локалізаціі: ЛОР органів, гінекологічних органів, при інфекційних захворюваннях, що супроводжуються болевим синдромом, гіпертермією, набряком та гіперемією слизових оболонок, нервовим збудженням та судорожним синдромом.
Спосіб застосування та дози.При гострих станах дітям с першого дня народження до 6 місяців по 1/2супозиторія ректально 3-4 рази на день. Максимально - 2 супозиторія в день. Після покращення стану по 1/2 супозиторія 2 рази на день. Дітям з 6 місяців та дорослим жінкам по 1 супозиторію ректально 3-4 рази на день.
Курс лікування від 3-5 днів до 2 тижнів.
Побічна дія. Відсутня.
Протипоказання. Відсутні.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Сумісний з іншими препаратами.
Передозування.Не відмічалось.
Особливості застосування. Разова доза та курс лікування може змінюватись за розсудом лікаря.
01.05.2014, Тая:
Доброго дня, мій чоловік здавав імуноферментний аналіз крові. Показник (a HV G)- результат 115.7. Поясніть будь ласка що це озачає, гарно дякую!

 Доброго дня, Тая! Наявність антитіл класу - G до вірусу герпесу, свідчить про перенесене захворювання в минулому.

30.04.2014, ірина:
напишіть будь-ласка чи ви працюєте у вихідні дні тобто з 1 по 4 травня

 Доброго дня, Ірина! Лікувально-діагностичний центр працює 1 та 2 травня (четвер та п'ятниця) з 8:00 до 15:00, у суботу з 9:00 до 15:00. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

29.04.2014, Ірина:
Добрий день.Моїй дитині 4,6р.Діагноз 3 ст.аденоїдів. Чи можна прооперувати лазером і яка вартість операції, якщо робити в професора Поповича?

Доброго дня, Ірина! Косультація завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, профессора Поповича Василя Івановича - 200грн. Вартість лазерної аденотомії становить 1950 грн., знеболення 400-600 грн., передопераційних обстежень 350 грн. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та рекомендації по лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

29.04.2014, Василь:
Доброго дня! Цікавить, чи можна отримати консультацію або провести обстеження у Вашому центрі з приводу сексуальних розладів, а саме: послаблення потенції, короткотривалий статевий акт. Скільки коштує консультація та обстеження? Дякую за відповідь!

 Доброго дня, Василь! Радимо проконсультуватися у лікаря-уролога/андролога! Вартість прийому 200 грн., попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

29.04.2014, Алексей:
Здраствуйте. Вопрос по поводу гинекомастии. Проводите ли Вы операцию по удалению грудной железы через ареолу в комбинации с липосакцией?

 Доброго дня, Олексій! Даний вид послуг не надається.

28.04.2014, Ірина:
Доброго дня! Мене звати Ірина, мені 20 років.У мене скарги на періодичний ниючий біль без локалізації, частіше навколо пупка, не можу пов'язати його ні з чим.Також є проблеми з стільцем, а саме колір калу то зелений, то сіро-чорний, консистенція кашкоподібна. Не знаю до кого звернутись. Наперед дякую!

 Доброго дня, Ірина! Радимо не зволікаючи звернутися на прийом до лікаря-інфекціоніста! Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

28.04.2014, Галя:
Чи роблять у вас аналіз на дисбактеріоз?

 Доброго дня, Галя! Даний вид послуг лабораторією лікувально-діагностичного центру  не проводиться.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії