Запитай у лікаря

поставити запитання
23.04.2014, Денис:
Скажіть будь ласка яка вартість проведення УЗД органів черевної порожнини? І також які документи при собі потрібно мати щоб провести те саме узд 16 років

 Доброго вечора, Денис! Вартість УЗД органів черевної порожнини становить 160 грн., нирок та наднирників 85 грн. Дані обстеження проводяться натще, а наявність документів в даному випадку не є необхідним. Попередній записом по тел. (0342)71-15-60.

23.04.2014, Віта:
Добрий день! у мене полікистоз яїчників, але дуже хочу завагітніти - це можливо чи потрібно робити операцію...?

 Доброго дня, Віта! В основі розвитку полікістозу яйників лежать, перш за все, поліендокринні порушення, які проявляються розладом функцій:

- гіпофіза та гіпоталамуса (порушення регуляції діяльності надниркових залоз і яйників);
- коркового шару наднирників (підвищена секреція андрогенів);
- яйників (нерегулярності або відсутність овуляції, підвищена секреція естрогенів);
- підшлункової залози (підвищене вироблення інсуліну при нечутливих до нього тканин).
Порушення гормональної регуляції веде до призупинення розвитку і дозрівання фолікулів, збільшення розмірів і ущільнення капсули яйників, під якою з недозрілих фолікулів починають формуватися множинні кистозні розростання. Це веде за собою розлад овуляції, менструальної функції і безпліддя. На тлі надлишкової ваги (зустрічається у жінок з СПКЯ в 40% випадків), ці процеси протікають ще більш виражено. Полікістоз яйників, що супроводжується гормональними порушеннями і відсутністю овуляції, є однією з найчастіших причин жіночого безпліддя. Лікування полікістозу яйників направлене на відновлення або нормалізацію овуляції, менструальної і репродуктивної функцій, здійснюється консервативними і оперативним методами.
Консервативне лікування СПКЯ проводиться за допомогою гормональних препаратів: антиестрогенов, комбінованих оральних контрацептивів, що володіють антиандрогенною ефектом (відновлення менструального циклу, усунення гіперандрогенії), гонадотропінів (стимулюючих овуляцію).
Хірургічне лікування проводиться у випадку наявності щільної оболонки (капсули) яйників (внаслідок чого, відсутня фізіологічна овуляція).
Для більш детальнішої інформації рекомендовано первинно консультацію лікаря-гінеколога за попереднім записом, тел. (0342)71-15-60.
23.04.2014, elvira:
В ту пятницю я змоглаб зробити аборт? В хорошого спеціаліста.

  Доброго дня, Elvira! Попередній запис на прийом та детальніша інформація по тел. (0342) 71-15-60.

23.04.2014, Мирослава:
Доброго дня. Мені 22 роки. Y мене проблемна шкіра, є темні волоски над губою, ще й віднедавна почало рости темне волосся на бороді Не приймаю протизаплідних препаратів, антибіотиків. Маю вагу 85 кг, ріст 178 см. Не можу їсти солодкого, бо з"являються прищі. Не знаю з чого почати обстеження свого організму для того, щоб усунути дані проблеми. Чи не могли б Ви мені сказати, які процедури мені потрібно пройти? Можу сказати ще, що в мене дані проблеми є спадковими. Допоможіть будь-ласка Дякую)))

 Доброго дня, Мирослава! Індек маси тіла у Вас в верхній границі номи (до 86 кг). Гірсутній синдром характеризується надмірним ростом волосся у жінок по чоловічому типу (над верхньою губою, на підборідді, в області грудини, верхній частині спини, живота, стегнах).  З`являється  часто через деякий час після початку менструального циклу і поступово прогресує. Для оцінки та  діагностики фізіологічного і патологічного гірсутизму використовують шкалу Ферримана-Галвея.

Причини:
- Надмірна кількість андрогенів в організмі жінки.
- Синдром полікистозу яйників.
- Ідіопатичний гірсутизм (збільшення кількості рецепторів андрогенів, збільшення чутливості цих пецепторів, підвищення активності 5-альфа-редуктази).
- Вроджена гіперплазія кори наднирників.
- Синдром, хвороба Іценко-Кушинга.
- Пролактинома.
- Гіпотиреоз.
- Ожиріння.
- Цукровий діабет (резистентний до інсуліну).
- Зниження кількості СЗГ печінки.
- Сімейний гірсутизм (генетичний, етнічний).
- Медикаментозний (міноксидил, циклоспорин, кортикостероїди, діазоксид, -стрептоміцин, КОК, що містять прогестини з високою андрогенною активністю).
Радимо проконсультуватися для визначення тактики ведення первинно у лікаря-гінеколога. Вартість огляду та консультації становить 170 грн. Рекомендований для зручності попередній запис, тел. (0342) 71-15-60.
23.04.2014, elvira:
12 тижні вагітності. Чи можна зробити аборт ? Скільки буде коштувти?

 Доброго дня, Elvira!  Хірургчний аборт проводиться під загальним наркозом. За один день перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість в терміні 11-12 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 2250 грн. Попередній запис на прийом та детальніша інформація по тел. (0342) 71-15-60.

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
23.04.2014, віра:
Доброго дня скільки коштує УЗД для визначення вагітності?

Доброго дня, Віра! Вартість УЗД органів малого тазу (входить підтвердження вагітності, та опис до 12 гестації) - 105 грн. Також, на ранніх термінах вагітності проводиться визначення хоріонічного гонадотропіну людини (бета-ХГТ, Human Chorionic gonadotropin, HCG) в крові, який в 10 разів чутливіший за струменеві тести. 

22.04.2014, Ілона:
Доброго вечора! Чи проводите Ви діагностику раку шкіри? Якщо так, то чи безкоштовна вона на цьому тижні? Дякую!

 Доброго дня, Ілона! У нашій клініці ми додаткову оплату при проведенні дерматоскопії не проводили, даний вид послуг включає в себе огляд та консультація лікаря-дерматолога,вартість прийому становить 150 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

22.04.2014, оксана:
підскажіть, будь-ласка, скільки коштує переривання вагітності на 4-5 тижні
Доброго дня, Оксана!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 1550 грн.
Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
22.04.2014, Віталій:
чим користуэтесь для взяття проби крові з вени на аналіз

 Доброго дня, Віталій! Ми використовуємо при заборі венозної і капілярної крові тільки одноразові системи (Німецького виробництва)!

21.04.2014, Маріанна:
Скажіть, будь ласка, чи можуть Ваші спеціалісти поставити крапельницю вдома? якщо так, то яка ціна процедури (вдома). Дякую

 Доброго дня, Маріанна! Для запису виклику медсестри на дім, Вам потрібно зателефонувати по тел. (0342) 71-15-60. Щоб проести молодшому медичному персоналу  внутрішньовенні крапельні вливання - необхідно мати заключення лікуючого лікаря з вказанням діагнозу та відповідним призначенням. Вартість виклику на дім 50 грн., вартість капельниці 50 грн.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії