Запитай у лікаря

поставити запитання
20.05.2014, Віка:
доповнення: епілятором вже не користуюсь.
20.05.2014, Віка:
Доброго дня. В мене виникла проблема вростання волосся на ногах після епіляції, вже десь більше пів року...частина волосків повилазила, частина не хоче, де-не-де плямки залишились після видавлювання. Питання 1) це реально вилікувати, і яким методом? 2)Звертатись до дерматолога?

 Доброго дня, Віка! Надати консультацію по даному запитанні можливо після огляду лікаря-дерматолога!

19.05.2014, Валентина:
доброго дня!! Скажіть будь ласка,які потрібно аналізи здати,щоб дізнатись чому синці під очима? і до якого лікарія потрібно звернутись??

Доброго дня, Валентина! Захворювання нирок і печінки, щитовидної залози і серцево-судинної системи, алкоголь, куріння, надмірне вживання гострих і солених продуктів харчування, недосипання і втома очей - основні чинники.  Впливає і температурний режим, у холодну морозну погоду темні плями під очима усе більш проявляються. Причиною синяків під очима може бути зайва пігментація шкіри і спадковість. Радимо проконсультуватися у лікаря-терапевта.

19.05.2014, Iruna:
доброго дня! 3 березня я переспала з хлопцем ми не захищалися,але місячні 15 березня настали,а в квітні та зраз уже 19 травня їх ще немає,і тести які я робила на вагітність негативні!!! підкажіть будь ласка що мені робити!!!!
Доброго дня, Iruna!  Нормальна менструація – це кровотеча, що виникає при відторгненні функціонального шару ендометрія внаслідок зниження рівня естрогенів та прогестерона в кінці нормального менструального циклу.Ознаки фізіологічного менструального циклу:
1.Двофазність
2.Тривалість не менше 20 і не більше 35 днів
3.Циклічність, причому тривалість циклу постійна
4.Тривалість менструації 3-7 днів
5.Крововтрата під час менструації не більше 80 мл
6.Відсутність болючих явищ  і порушень загального стану організму.
Виділяють наступні види порушень:
1.Поліменорея – тривалість менструації понад 6-7 днів
2.Олігоменорея – тривалість менструації 1-2 дні
3.Пройоменорея – менструація частіше, ніж через 21 день
4.Опсоменорея – менструація рідше, ніж через 35 днів.
Основною причиною виникнення змін є порушення в системі гіпоталамус-гіпофіз-яйники, коли не відбувається циклічний викид ФГ і ЛГ.  
 Причини:
1.Овуляторні:
2.Запальні процеси геніталій
3.Вегетоневрози
4.Дисфункція щитовидної залози
5.Недостатність лютеїнової фази 
Для того щоб відповісти на Ваше запитання, спершу потрібно визначити вид порушення. Радимо повторно проконсультуватися у лікаря-гінеколога.
18.05.2014, Марія:
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи є якийсь хороший крем від розтяжок? В мене багато розтяжок на спині, руках та ногах, я сильно набрала вагу, а потім вага нормалізувалась.

 Доброго дня, Марія! Ми у лікуванні даного захворювання використовуємо лазер, це найефективніший метод боротьби зі стріями, в’ялою, атонічною шкірою. Лазер здатний не тільки згладити, звузити, надати стріям звичного кольору, а й часто повністю їх ліквідувати, а шкіру навколо розтяжки привести в тонус, надати її пружності та тургору. Місця, де колись були стрії, почнуть засмагати. Радимо проконсультуватися у лікаря-дерматолога. Попередній запис по теел. (0342) 71-15-60. 

17.05.2014, Надія:
Добрий день,скажіть, будь ласка, у вашій клініці роблять аборт? Якщо так,то скільки це коштує?

 Доброго дня, Надія!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість до 6-7 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 1750 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
16.05.2014, Ірина:
Доброго вечора. Скажіть будь ласка скільки коштує консультація судинного хірурга, а також лазерна операція?
Доброго дня, Ірина! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:
1.При варикозному розширенні підшкірних вен  4600-00 грн.
2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 3900-00 грн.
3.При артеріо-венозних норицях 5800-00 грн.
4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій 900-00 грн.
5.Естетична мікрофлебектомія 1600-00 грн.
Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 75 грн. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
16.05.2014, Любов:
Доброго дня.У мене таке запитання.Дуже люблю заварну каву,але щоразу після кави болить голова,так наче приливи в голові,пульсує,раптово змінюється самопочуття.Артеріальний тиск в цей час 12080;13085,.Почали пити каву з молоком-за пів року набрала лишню вагу.Підскажіть будь ласка з чим це повязано?

 Доброго дня, Любов! 

1. Кава більше 2 чашок на день шкідлива для серця, оскільки підвищує тиск і ризик серцево-судинних захворювань. При вживанні кави та кавових напитків виникає короткотривалий спазм периферичний судин, в тому числі і головному мозку, що і може проявлятися описаними Вами скаргами. 

2. 200-грамовій чашечці меленої ка­ви міститься всьо­го 2 (дві) калорії, які з'яв­ля­ють­ся за ра­ху­нок білка і невеликої кількості мо­но­не­на­си­че­них жирів.

Калорійність: На­ту­раль­на ка­ва - 226 г - 2, Ка­пу­чі­но - 450 г - 130, Starbucks мок­ка (з верш­ка­ми) - 450 г - 360, Фра­пу­чи­но (з верш­ка­ми) - 450 г - 430, Starbucks мок­ка з білим шо­ко­ла­дом і м'ят­ним си­ро­пом (з верш­ка­ми) - 450 г - 560, Starbucks га­ря­чий шо­ко­лад (без вершків) - 450 г - 360

Як­що Ви не мо­же­те жи­ти без ка­ви і хо­че­те змен­ши­ти кількість спо­жи­ва­них калорій, то вам вар­то звер­ну­ти ува­гу на спо­жи­ван­ня цук­ру і різних до­ба­вок - змен­шивши їх кількість, ви поз­бу­де­те­ся від зай­вих калорій, одер­жу­ва­них з ка­вою.

15.05.2014, Соня:
Добрий день! У мене проблема, затримка уже 2 місяці. А останній сексуальний контакт був місяці 4 тому,користувались контрацептивами. Не знаю що це може бути, раніше теж таке було( затримка 3-4 місяці). А зараз є виділення з неприємним запахом. Що це може бути??

 Доброго дня, Соня! В даному випадку при таких скаргах - радимо звернутися на прийом до лікаря-гінеколога, вартість первинного прийому становить 100 грн, також під час огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком - 70 грн.  Вартість УЗ дослідження органів малого мазу 105 грн.

Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
15.05.2014, Христина:
Доброго дня!В мене було 2 завмерші вагітності в 3т та 8т порадили здати аналізи на каріотип та консультацію генетика якщо у вас можна пройти обстеження то коли і яка вартість.

 Доброго дня, Христина! Вартисть прийому лікаря-генетика становить 150 грн., прийом що понеділка з 17:00-20:00. Перелік обстежень визначається під час прийому. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії