Запитай у лікаря

поставити запитання
14.05.2014, ЛЮДА:
ДОБРОГО ДНЯ ЩЕ РАЗ! МЕНІ ПОТРІБНО ПРОЙТИ У ВАС . :ТОРЧ комплекс, кольпоскопия, УЗИ, краснуха, цитомегаловирус. УЗД. АНАЛІЗ КРОВІ НА ГРУПУ ТА НА РЕЗУС.( ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПОПЕРЕДНІХ АНАЛІЗІВ ДЛЯ СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА) ЧИ МОЖУ Я ДО ВАС З ЦИМ ЗВЕРНУТИСЬ ?ТА СКАЖІТЬ ЧИ Є ДВОРОГА МАТКА ПРОТИПОКАЗАННЯМ ДЛЯ СМ

 Доброго дня, Люда! Чекаємо Вас!

1. Рекомендовано проходити всі обстеження натще. 

2. Наявність дворогої матки може не проявлятися ніякими неприємними симптомами, але у деяких випадках можуть спостерігатися обільні і болючі менструації. Дуже часто у жінок  дана патологієя провокує безпліддя або самовільні викидні, хоча при доношеній вагітності пологи проходять нормально. Причиною часткового або повного безпліддя стає недостатнє кровопостачання всіх областей органу і малий обсяг маткової порожнини (рогу). Проблема для розвитку зародка в матці полягає в тому, що ембріон закріплюється в одному з рогів, відповідно, кровопостачання там знижено, а місця для нормального росту дуже мало. Дворога матка не є прямим протипоказанням до вагітності. Тим не менш, протягом усього періоду виношування необхідно слідувати рекомендаціям і призначенням лікаря акушер-гінеколога, так як яка вагітність вимагає до себе значно більше уваги, ніж звичайна.

13.05.2014, Галя:
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, що можна випити для нормалізації тестостерону в крові для дівчини (не народжувала дітей).

Доброго дня, Галя! Впливати потрібно не на тестостерон, а на причину, що викликала його підвищення та зміни в організмі, що відбулися під його дією. З цього слідує, що препарати для лікування таких порушень є різні (по механізму дії)! Тому он-лайн встановлення діагнозу і призначення лікуваня не може бути коректним. 

13.05.2014, ЛЮДМИЛА:
ДОБРОГО ДНЯ ! ЧИ МОЖЛИВО У ВАС ПРОЙТИ :ТОРЧ комплекс, кольпоскопия, УЗИ, краснуха, цитомегаловирус. ТА СКІЛЬКИ ЧИКАТИ НА РЕЗУЛЬТАТ І ЗВИЧАЙНО ЦІНА

Доброго дня, Людмила! Детально склад (інф.) TORCH комплексів, термін проведення і ціна - зазначені в лабораторному прайс-листі клініки (зліва на екрані). Вартість фотокольпоскопії 70 грн., УЗД органів малого тазу (матки і яйників) -105 грн. Якщо Вам необхідно більше інформації по обстеженнях та можливому подальшому лікуванні (врахувуючи всі фактори) - радимо спершу оглянутися у лікаря-гінеколога! 

12.05.2014, Галя:
Доброго дня. Чи можна для профілактики випити одну упаковку Діане 35 для профілактики. Чи це сильно гашколить моєму організму. Хочу профілактично випити гормональні таблетки для зупинення небажаного оволосіння на животі та грудях. Чи вистачить курсу однієї упаковки????? Оргляд в гінеколога проходила!!! Захворювань немає, і тестостерон в межах норми!!!! Дякую!!!

 Доброго дня, Галя! Застосування протизаплідних у будь-якому випадку вирішує тільки лікар.

При застосуванні препарату Діане-35 (звичайно після 3-4-місячної терапії) зникає вугревий висип. Надмірна жирність волосся та шкіри зникає, якправило, ще раніше. Випадіння волосся, що часто супроводжує себорею, також зменшується. При застосуванні препарату жінками з легкими формами гірсутизму (передусім, при слабко вираженому о волосінні обличчя) результатів терапії слід очікувати тільки через кілька місяців після її початку


Рекомендується приймати Діане-35 не менше 3-4 циклів після зникнення симптомів. У випадку виникнення рецидивів через кілька тижнів або місяців після припинення застосування препарату можна провести повторну терапію Діане-35. Уразі повторної появи ознак андрогенізації після припинення лікування слід розглянути питання про доцільність більш раннього початку повторної терапії.

Перед початком або відновленням приймання препарату Діане-35 слід провести повне медичне обстеження.
При застосуванні препарату рекомендується періодичне обстеження. Проведення таких обстежень є важливим, оскільки стани, зазначені в розділі “Протипоказання” (наприклад, транзиторне порушення кровообігу тощо), або фактори ризику (наприклад, сімейний анамнез венозного або артеріального тромбозу) можуть вперше виникнути вже під час приймання Діане-35.
Протипоказання. Препарати, що містять комбінації естрогену/прогестагену, не повинні використовуватися за наявності жодного з нижчезазначених станів або захворювань. У разі, якщо будь-який з цих станів або захворювань виникає впершепід час застосування препарату, його приймання слід негайно припинити.
Венозні або артеріальні тромботичні/тромбоемболічні явища (наприклад, тромбоз глибоких вен, легенева емболія, інфаркт міокарда) абоцеребро-васкулярний розлад нині або в анамнезі.
Наявність нині або в анамнезі продромальних симптомів тромбозу (наприклад, транзиторна ішемічна атака, стенокардія).
Мігрень з вогнищевими неврологічними симптомами в анамнезі.
Цукровий діабет з ураженням судин.
Наявність тяжких або множинних факторів ризику щодо венозного або артеріального тромбозу також може стати протипоказанням .
Панкреатит нині або в анамнезі, якщо він пов’язаний із тяжкоюгіпертри гліцеридемією.
Наявність нині або в анамнезі тяжких захворювань печінки, поки показники функції печінки не повернуться до нормальних значень.
Наявність нині або в анамнезі пухлин печінки (доброякісних або злоякісних).
Відомі або підозрювані злоякісні пухлини (наприклад, статевих органів або молочних залоз), що є залежними від статевих гормонів.
Вагінальна кровотеча нез’ясованої етіології.
Відома чи підозрювана вагітність.
Лактація.
Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якого із компонентів препарату.
12.05.2014, віта:
Доброго дня. У мене проблема з раннім посивінням і випаданням волосся.Скажіть чи можна цей процес якось зупинити?

 Доброго дня, Віта!  Алопеція – посилене випадіння волосся та недостатній ріст нового, втрата волосяного покриву.  Часто алопеція має невстановлену етіологію, і може свідчити про різноманітні негаразди в організмі. Є кілька видів цього захворювання – найпоширенішою є андрогенна, рідше зустрічаються дифузна та гніздова алопеції. Для визначення причини необхідно виключити дефіцитні стани, нестачу білка, заліза, кальцію та інших мікроелементів, з яких будується нове волосся, функціонування залоз внутрішньої секреції та ін. Первинно проводить огляд лікар-дерматолог, за необхідності (при наявності виявлених порушень) консультує гінеколог, ендокринолог, терапевт, невролог. Вартість первинного прийому становить 150 грн., попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

12.05.2014, Андрій:
Що означає астенозооспермія???як її лікувати??

 Доброго дня, Андрій! Астенозооспермія - це зменшення концентрації активних, рухливих сперматозоїдів, що рухаються по прямолінійних траєкторіях і зниження швидкості їх переміщення в еякуляті (млявий, повільний сперматозоїд не здатний запліднити яйцеклітину і вірогідність зачаття зменшується). 

Астенозооспермія досить поширена причина чоловічого безпліддя (близько 10% всіх випадків).  

Сперматозоїди за ступенем рухливості розділені на чотири групи: 
- Група А - швидко рухомі по прямолінійній траєкторії сперматозоїдів зі швидкістю не менше 0,025 мм / с; 
- Група В - повільно рухаються по прямолінійній траєкторії сперматозоїди зі швидкістю менше 0,025 мм / с; 
- Група С - здатні рухатися тільки на місці (в основному по маятникоподібними траєкторіями); 
- Група D - повністю нерухомі сперматозоїди. 
Щоб сперма була досить плідною, спрямовує групи А має бути не менше 20% і більше 50% сперматозоїдів груп А і В у сумі. 

Астенозооспермія буває трьох ступенів. 
Якщо через годину після еякуляції рухливими залишаються не менше 50% сперматозоїдів - це астенозооспермия першого ступеня (слабовираженна). 
При астенозооспермії другого ступеня (помірна форма) - від 30 до 50%. 
Третя ступінь (виражена форма) - при кількості рухливих сперміїв менше 30%. 

Однією з причин може бути вроджений генетичний дефект хвостика сперматозоїда - основного його рушія. 
Інша причина - зміна складу середовища проживання сперми (плазми), наявність в ній слизу, що збільшує опір руху. 
Знижений вміст вуглеводів в плазмі також зменшує рухливість сперматозоїдів, тому, що це - джерело енергії. 
У нормі сперматозоїди мають на своїй поверхні негативний електричний заряд, який перешкоджає їх злипанню (аглютинації). При запаленнях сечостатевої системи через накопичення молочної кислоти відбувається зміна  показника pH плазми в сторону закислення, що знижує електричний заряд і як наслідок збільшує опір поступальному руху через аглютинацію. 
Астенозооспермії може викликати і присутність на поверхні сперміїв різного роду мікроорганізмів (уреаплазми, мікоплазми, хламідії і ін.). 
Для більш детальної інформації, діагностування причини і її лікування - радимо Вам проконсультуватися у лікаря-уролога/андролога. Попередній запис на прийом по тел.. (0342) 71-15-60.
12.05.2014, Оксана:
Добрий день!я приймаю Діане 35 6 місяць,чи можна зразу планувати дитину після останньої упаковки??чи треба пару місяців почекати..в мене полікістоз

Доброго дня, Оксана! При закінченні прийому КОК (Діане-35), ймовірність настання вагітності підвищується. Лікарі давно помітили таку особливість організму, і використовують у практиці при лікуванні безпліддя. Це явище отримало назву ефекту "ребаунд-ефект". Під час досліджень ембріотоксичності при прийманні комбінації двох активних компонентів препарату не виявлено жодних ефектів, що вказували б на тератогенну дію препарату протягом органогенезу перед розвитком зовнішніх статевих органів. Отже, вагітність можна планувати одразу після відміни препарату.

12.05.2014, Ірина:
мені потрібно до хірурга або до дерматолога, чи можна прийти без попереднього запису? Можете допомогти?

Доброго дня, Ірина! "Попередній запис" передбачає собою можливість лікаря прийняти Вас у визначений і зручний для Вас  і клініки час (коли немає в той же час на прийомі іншого пацієнта). Якщо Ви звертаєтесь до нас, коли лікар вільний, складнощів ніяких не буде. Для зручності тел. адміністратора (0342) 71-15-60.

10.05.2014, Лілія:
Доброго дня! У мене проблема врослого нігтя. 4 роки тому обрізали нігтя в лікарні. але тоді він вріс лише вгорі. тепер ніготь болить всюди по боках де росте. чи робите ви корекцію лазером? ціна? скільки часу потрібно на корекцію і якою буде ціна заголом якщо потрібно вилікувати 2 нігтя?

Доброго дня, Лілія! Лазерна корекція врослого нігтя становить 200 грн. (за один).  процедура проводиться під місцевим знеболенням, загоєння післяопераційної рани завжди індивідуальне, оскільки регенеративні процеси в кожного різні (від 7 до14 днів). Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни). Вартість огляду та консультації лікаря-хірурга 100 грн., передопераційні обстеження 150 грн. Попередній запис на прийом  по тел. (0342) 71-15-60.

10.05.2014, Іра:
мій хлопець 22 років.його поставили діагноз "кардіоміопатія" Що таке кардіоміопатія? Які причини кардіоміопатії? Як вилікувати кардіоміопатію?

 Доброго дня, Ірина! Кардіоміопатія (міокардіопатія) - ураження серцевого м'язу нез'ясованої етіології. Уражається міокард або із дилятацією камер серця та серцевою недостатністю або з переважною гіпертрофією міокарда. Виділяють застійну (конгестивну, дилатаційну) міокардіопатію, гіпертрофічну (включно з асиметричною гіпертрофією обструктивного типу з м'язовим субаортальним стенозом) та рестриктивну (констриктивну, облітеруючу) форми.

Кардіоміопатія розвивається зазвичай поступово, непомітно. В деяких хворих на початку захворювання ураження міокарду характеризується переважно гіпертрофією м'язових волокон. Поступово зростаюча гіпертрофія тривалий час може не проявлюватися клінічно. Вона може охопити рівномірно усі камери серця або бути асиметричною з ураженням частини стінки лівого шлуночка або міжшлуночкової перетинки. Гіпертрофія міжшлуночкової перетинки може призводити до виникнення м'язового субаортального стенозу. У пізній стадії гіпертрофічної кардіоміопатії виникають клінічні прояви тяжкого ураження міокарду: прогресуючасерцева недостатність з вираженим застоєм у малому та великому колі кровообігу, значне збільшення розмірів серця за рахунок розширення всіх камер, різні види аритмії та порушень внутрішньосерцевої проводимості. В деяких хворих аритмія є провідним синдромом хвороби на більш ранній стадії розвитку до появи серцевої недостатності. 
Радимо для більш детальної інформації проконсультуватися у лікаря-кардіолога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії