Запитай у лікаря

поставити запитання
26.05.2014, Надя:
Доброго дня! Чи можна у вас видалити гемангіому лазером, дитині рочок. гемангіома розміщена на животику.

 Доброго дня, Надія! Даний вид послуг у нашому медичному центрі проводиться, попередній запис на прийом до лікаря-дерматолога по тел. (0342) 71-15-60.

23.05.2014, Марія:
Доброго дня. Скажіть, а приймати протизаплідні таблетки є безпечнич для організму???? Чи краще щоб партнер(в мене постійний) випускав сперму назовні, до цього тільки так практикували!!!! Чи містяться гормони протизаплідниз таблетках і які порекомендуєте????

Доброго дня, Марія!

1. У даний момент до найбільш ефективних методів планування сім'ї відносяться: оральні контрацептиви (гормональні таблетки), бар'єрні методи (презервативи, ковпачки, діафрагми, сперміциди); ін'єкційні контрацептиви; внутріматкові контрацептиви (спіраль), а також трубна оклюзія і вазектомія - для тих подружніх пар, що більше не бажають мати дітей (за медичними показниками чи іншими мотивами). Усі перераховані методи при правильному застосуванні є досить ефективними. Менш ефективні такі методи попередження небажаної вагітності, як перерваний статевий акт. 

Кожен з вище описаних методів має свої плюси і мінуси. Допомогти підібрати контрацептив та обговорити всі моменти застосування можна у лікаря-гінеколога після огляду (коли добре відомий загальний стан).
2. Особливості застосування оральних гормональних контрацептивів. Перед початком застосування препарату необхідно провести загальне медичне і гінекологічне обстеження (передусім вимірювання артеріального тиску, визначення рівня цукру в сечі, дослідження функції печінки, обстеження грудних залоз, цитологічний аналіз мазка) для виключення пов’язаних з ризиком захворювань і вагітності. Для жінок, в родинному анамнезі яких зустрічалися тромбоемболічні захворювання в молодому віці або порушення зсілості крові, застосування КОК не допускається. Під час прийому препарату необхідно проводити медичний контроль нерідше ніж кожні 6 місяців. При порушенні печінкової функції під час прийому препарату необхідно контролю вати стан у терапевта кожні 2 – 3 місяці. У жінок, що застосовували пероральні контрацептиви, які містять естрогени, може збільшитись ймовірність розвитку тромбоемболії і тромбозів різноманітної локалізації. Цей ризик підвищується з віком і головним чином ужінок, що палять. Тому жінкам старше 30 років, які приймають пероральний контрацептив, рекомендується повністю відмовитися від паління.
Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
23.05.2014, Ірина:
доброго дня!В моєї дитини 1 рік і 5 міс,висипання на личку,досить довго тримається і не проходить.Скажіть будь ласка чи роблять у Вас аналіз крові на визначення алергенів простий на деякі продукти та розширений і яка вартість данних процедур.Чи є в клініці аллерголог?Дякую.
Доброго дня, Ірина! Лікар-алерголог на даний час в нашому лікувально-діагностичному центрі не працює. Перелік алергенів та ціни на них детально відображені в прайс листі (див. зліва), сторінка 9.

23.05.2014, наталка:
Добрий день.СКЛЬКИ КОШТУЄ ВДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ З БОРОДИ ТА З НАДВЕРХНЬОЇ ГУБУ .СКЛЬКИ ПРОЦЕДУР ТРЕБА ПРОЙТИ .ДЯКУЮ

 Доброго дня, Наталія! Даний вид послуг у нашому медичному центрі не проводиться.

22.05.2014, юра:
Що робити щоб скоро не кінчати?

 Доброго дня, Юра!  Якщо Ви мали на увазі "передчасна еякуляція", то в такому випадку рекомендуємо проконсультуватися у лікаря уролога-андролога, вартість прийому 150 грн. В залежності від причини, що призвела  даних порушень - визначатиметься об'єм обстежень і лікувальних заходів. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

22.05.2014, Володимир:
Дякую за відповідь по операції Мармара.Скажіть ще будь-ласка який лікар її проводить.Чи Вінтонів Оксана Романівна її і проводить?Тому що ми не з Івано-Франківська.Ще нас цікавить, чи проводять у Вас емболізацію маткових артерій.Дякую

 Доброго дня, Володимир!

1. Діагностує, оперує та спостерігає пацієнтів урологічного профілю - лікар-уролог/андролог Вінтонів Оксана Романівна.  

2. Емболізація маткових артерій у нас не виконується.

21.05.2014, Володимир:
Доброго дня!Скажіть чи роблять у Вас операцію Мармара.Скільки вона коштує.І чи роблять під місцевим знеболюванням та хто з урологів її робить?

 Доброго дня, Володимир! У нашому медичному центрі ми проводимо лікування варикоцеле методом субінгвінальної мікрохірургічної варикоцелектомії (Операція Мармара). Даний вид операцій на Заході проводиться вже давно, оскільки, це найбільш ефективний і безпечний спосіб лікування. Його безпека обумовлена малою інвазивністю в порівнянні з іншими методами, а ефективність - найменшим числом ускладнень і рецидивів. Хірургічний доступ здійснюється близько зовнішнього кільця пахового каналу, довжина розрізу не перевищує 2-3 см. Тривалість операції 1-1,5 год., час перебування в закладі 5-8 год. 

Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (при даній операції проводиться місцеве знеболення на фоні загальної седації). Вартість операції при односторонньому варикоцеле 4500 грн., при дохсторонньому 6750 грн., передопераційні обстеження 350 грн. 
Для більш детальнішої інформації радимо Вам проконсультуватися у лікаря-уролога/андролога, прийом веде Вінтонів Оксана Романівна. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
20.05.2014, Андрій:
здав спермограму.35 % рухливі.шо робити???можна шоб жінка завагітніла при таких аналізах????

 Доброго дня, Андрій! Опишіть повністю результат спермограми для відповіді на запитання.

Показники спермограми правильно розцінювати при трьохкратній здачі в проміжках від 10 до 14 днів, оскільки показники не є стабільними і можуть відрізнятися (бути пов'язаними з стресами, харчуванням, кліматом (температурним режимом) та ін.) Мають значення, також, кількість сперматозоїдів в 1 мл., кількість сперми загальна, кількість живих і мертвих (фарбування за Блумом), наявність запального процесу.

Крім того слід зазначити, що не завжди відхилення від даних характеристик в ту або іншу сторону є ознакою захворювання. Тільки комплексна оцінка отриманих даних і їх взаємозв'язків дозволяє оцінити здатність чоловіка до запліднення. При цьому спермограма не тільки може бути використана для виявлення непліддя, але і дає можливість оцінити і інші патологічні відхилення в стані здоров'я чоловіка.

 Всі ці показники розглядає лікар-уролог і зважаючи на можливі супутні захворювання - інтерпретує результат!

20.05.2014, Віка:
доповнення: епілятором вже не користуюсь.
20.05.2014, Віка:
Доброго дня. В мене виникла проблема вростання волосся на ногах після епіляції, вже десь більше пів року...частина волосків повилазила, частина не хоче, де-не-де плямки залишились після видавлювання. Питання 1) це реально вилікувати, і яким методом? 2)Звертатись до дерматолога?

 Доброго дня, Віка! Надати консультацію по даному запитанні можливо після огляду лікаря-дерматолога!поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії