Запитай у лікаря

поставити запитання
11.06.2014, Таня:
Доброго дня. У мене вагітність 4-5 тижнів. Підозрюють завмерлу вагітність. Сьогодні здала кров на ХГЧ. Через скільки часу можна здати повторно, щоб побачити в динаміці?

Доброго дня, Таня! Даний аналіз за відсутності клінічної ситуації рекомендуємо повторити через 48 годин.  

08.06.2014, Оксана:
Добого дня! Мене цікавлять відповіді на слідуючі запитання: 1. Яка вартість консультацї у ЛОР-лікаря? 2. Скільки коштує лазерне видалення аденоїдів у дорослої людини? 3. Який термін реабілітації після видалення аденоїдів? Дякую.

 Доброго дня, Оксана! У нашому медичному центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 150 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200 грн.

Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ України), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. Вартість передопераційних обстежень – 350 грн., операції – 1950 грн.  
Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 
08.06.2014, Уляна:
Доброго дня! чи приймає у Вас дитячий дерматолог? якщо так напишіть графік прийому.

 Доброго дня, Уляна! Вартість первинного огляду лікаря-дерматолога становить 150 грн.  Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

08.06.2014, віка:
добрий день, я хочу дізнатись чи роблять у вас медикаментозний аборт або хірургічний, яка ціна? вагітність 4 тижня

 Доброго дня, Віка!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість до 6-7 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 1750 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
08.06.2014, Таня:
Доброго дня. У мене вагітність 5 тижнів. Почало кровоточити, не сильно, але сильніше ніж просто мажется. Була в лікарні призначили вітамін Є, магнефар Б6 і лютеін вагінально. Нічого не пояснюють УЗД не робили. Які можуть бути причини цього? І які шанси зберегти вагітність? Кровоточить уже 2 дня. Нічого не болить. Дякую на перед!

 Доброго дня, Таня! Часто переривання вагітності виникає внаслідок кількох причин. 

1.Гормональні порушення
Найчастіше це недолік прогестерону, виробляється який до 16 тижнів жовтим тілом , після - плацентою. Досить часто зустрічається поєднання дефіциту естрогенів і прогестерону (гормону вагітності). В результаті ендометрій повністю не розвивається і плодове яйце надійно імплантуватися в матці не може. До загрозу переривання призводить і надлишок чоловічих статевих гормонів - андрогенів, що знижує вміст естрогену. Також, якщо порушені функції інших гормональних органів (надниркові залози, гіпофіз, щитовидна залоза), опосередковано впливають на роботу яєчників, це теж може викликати загрозу переривання.
2.Вірусні та інфекційні захворювання
В загрозу переривання в першу чергу винні інфекційно-запальні захворювання жіночої статевої сфери (герпес вірус, цитомегаловірус, уреаплазмоз, хламідіоз та інші). Збудники інфекцій викликають в статевих органах запалення, піднімаються вгору, інфікують плодові оболонки, викликають їх пошкодження, що веде до загрози переривання. Крім того, посилюють загрозу переривання тим, що вражають плаценту, порушуючи цим харчування плоду і викликаючи вади розвитку. Загальні інфекційні захворювання (пневмонія, краснуха, грип) мають не менше значення. Причиною викидня в цьому випадку є нестача вітамінів, гіпоксія плода, інтоксикація, підвищена температура.
3.Патологія матки
Придбані захворювання (міома та інші) або вроджені вади матки теж є причиною загрози переривання. Пов'язано це з патологією ендометрію, дефіцитом гормонів, неповноцінністю будови матки.
4.Генетичні порушення
У результаті генетичних аномалій плоду трапляється до 70% ранніх викиднів. Пов'язані такі порушення можуть бути зі спадковістю, несприятливою екологічною обст., професійними шкідливостями.
5.Хронічні соматичні захворювання.
Для більш детальнішої інформації радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога! 

05.06.2014, Богдан:
Доброго дня! Чи проводить у ващій клініці лікар-уролог пластику вуздечка статевого органа? Яким методом , і яка ціна даної процедури?

Доброго дня, Богдан! Вуздечка статевого члена є тонкою смужкою шкіри, складка якої з'єднує крайню плоть в області вінцевої борозни з головкою статевого члена на нижній його поверхні. Вуздечка складається зі шкіри, нервових закінчень, вен, в центрі вуздечки проходить вуздечкова артерія. Багато сексуально активних чоловіків зіштовхуються з досить поширеною проблемою, такою як коротка вуздечка, що викликає ряд неприємних відчуттів, наявності передчасної еякуляції під час сексуальних відносин. Об'єм оперативного оздоровлення передбачає собою збільшення (подовження) вуздечки або повного її видалення за наявності сформованої рубцевої тканини (утворюється після розривів). Зважаючи на анатомічні та індивідуальні зміни у кожного пацієнта - визначається необхідний об'єм хірургічного втручання! 

1.Пластика вуздечки статевого члена (френулотомія) це класична операція спрямована на поперечний розтин вуздечки з наступним поздовжнім ушиванням саморозсмоктуючими швами, така операція триває протягом 20 - 30 хвилин в умовах операційної, 1400  грн.
2.Видалення вуздечки - френулектомія така операція проводиться при повному заміщенні вуздечки рубцем (сполучною тканиною), 1400 грн.
3.Підсікання вуздечки методом електрокоагуляції. В ході такої операції лікар натягуючи вуздечку, по центру проводить електрокоагуляційне розсічення, 650 грн.
Вартість огляду лікаря-уролога/андролога 150 грн. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення), передопераційні обстеження 350 грн, повне загоєння рани відбувається до 3 тижнів. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
05.06.2014, Олена:
Добрий день. Скажіть будь ласка чим можна замінити такий список трав: - золотая розга - кошачий коготь -корінь гортензіїї -корінь посконіка пурпурного Не можу знайти їх в аптеках. Сказали перед тим як лікувати печінку потрібно попити 20 днів настій з цих трав. Типу, прочистити нирки і т.д. Цитую : "Щоб не було біди". Допоможіть будь ласка.

Доброго дня, Олена! Без огляду пацієнта правильо інтерпретувати стан здоров'я і робити призначення неможливо!  Радимо проконсультуватися у лікаря-терапевта. В залежності від причини, що призвела до порушень (захворювання) - визначатиметься об'єм обстежень і лікувальних заходів. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

04.06.2014, Зоряна:
Доброго дня!Скільки у вас буде коштувати операція на нозі із видалення вен.

 Доброго дня, Зоряна! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:

1.При варикозному розширенні підшкірних вен  4600-00 грн.
2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 3900-00 грн.
3.При артеріо-венозних норицях 5800-00 грн.
4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій 900-00 грн.
5.Естетична мікрофлебектомія 1600-00 грн.
Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 75 грн. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
04.06.2014, Віта:
Добрий день! у мене полікистоз яїчників, я хочу завагітніти...скажіть будь-ласка, обовязково робити операцію, чи можна це вилікувати і завагітніти????

  Доброго дня, Віта! В основі розвитку полікістозу яйників лежать, перш за все, поліендокринні порушення, які проявляються розладом функцій:

- гіпофіза та гіпоталамуса (порушення регуляції діяльності надниркових залоз і яйників);
- коркового шару наднирників (підвищена секреція андрогенів);
- яйників (нерегулярності або відсутність овуляції, підвищена секреція естрогенів);
- підшлункової залози (підвищене вироблення інсуліну при нечутливих до нього тканин).
Порушення гормональної регуляції веде до призупинення розвитку і дозрівання фолікулів, збільшення розмірів і ущільнення капсули яйників, під якою з недозрілих фолікулів починають формуватися множинні кистозні розростання. Це веде за собою розлад овуляції, менструальної функції і безпліддя. На тлі надлишкової ваги (зустрічається у жінок з СПКЯ в 40% випадків), ці процеси протікають ще більш виражено. Полікістоз яйників, що супроводжується гормональними порушеннями і відсутністю овуляції, є однією з найчастіших причин жіночого безпліддя. Лікування полікістозу яйників направлене на відновлення або нормалізацію овуляції, менструальної і репродуктивної функцій, здійснюється консервативними і оперативним методами.
Консервативне лікування СПКЯ проводиться за допомогою гормональних препаратів: антиестрогенов, комбінованих оральних контрацептивів, що володіють антиандрогенною ефектом (відновлення менструального циклу, усунення гіперандрогенії), гонадотропінів (стимулюючих овуляцію).
Хірургічне лікування проводиться у випадку наявності щільної оболонки (капсули) яйників (внаслідок чого, відсутня фізіологічна овуляція).
Для більш детальнішої інформації рекомендовано первинно консультацію лікаря-гінеколога за попереднім записом, тел. (0342)71-15-60.
04.06.2014, Ольга:
Доброго дня, чи працює у вас Кінаш Наталія Миронівна? Дякую

Доброго дня, Ольга! У нашому лікувально-діагностичному центрі Кінаш Наталія Миронівна не працює.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії