Запитай у лікаря

поставити запитання
31.05.2014, Тарас:
Доброго дня.В мене буквально 3 дні тому,після душу відчув дискомфорт у області ануса,але не приділяв цьому уваги,так як думав-перейдте.Проте це не переходило.Я працюю в офісі і тому практично 8 годин сиджу.При сидіння час від часу область ануса трошки інколи відчуваю дискомфорт,особливо при зжиманні сфінктера.Сьогодні подивився все таки на нього і побачив шишеяку паро міліметри біля ануса, а точніше більше в самому проході,така ніби як мозоль,мнягенька на дотик,кольору такого прозорого. При доторканні на неї-поболює.Щоо це може бути?Порадьте будь ласка,це геморой чи що? і чи потрібно мастити гепариновою мазью, цю шишечку.Чекаю відповіді.Дуже дякую

 Доброго дня, Тарас! Раді допомогти он-лайн але без огляду цього зробити практично неможливо, радимо проконсультуватися у лікаря-проктолога! Запис по тел. (0342) 71-15-60.

30.05.2014, оксана:
скажіть будь ласка чи можна їхати на солені озера після операції? операцію зробили по видаленню жовча 2 місяці тому.дякую

Доброго дня, Оксана! Протипоказів до санаторно-курортного лікування немає але рекомендовано додатково обговорити дане питання з Вашим лікуючим лікарем, оскільки він володіє повною інформацією про стан Вашого здоров'я.

30.05.2014, Роман:
Доброго дня!Уролог відпривила на спермограму,до кого у Вашій клініці іти.Скільки коштує і де це відбувається

 Доброго дня, Роман! Вартість спермограми 180 грн., при необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн.  Для здачі сперми на аналіз Вам потрібно дотримуватися наступних вимог:

1. Необхідно повністю утримуватися від статевого життя не менше 3-4 днів, але не більше тижня.
2. Не можна вживати алкоголь.
3. Небажано вживати лікарські препарати.
4. Не можна відвідувати сауну або баню.
5. Не можна гарячу приймати ванну (митися бажано під душем).
6. Не можна їсти напередодні гостру і жирну їжу.
7. Потрібно не мочитися за 2 години до здачі сперми.
8. Краще здавати сперму на аналіз у тому ж приміщенні, де знаходиться лабораторія. Зміна температурного ржиму сперми веде до зміни її показників. Оптимальною температурою для того, щоб не загинули сперматозоїди, є 35-37°С. Дуже важливо, що б вся викинута при еякуляції сперма в повному об'ємі потрапила в лабораторний посуд. Втрата хоч би однієї порції (особливо першої) може змінити результат дослідження. Виконання всіх цих вимог допоможе уникнути помилок в показниках спермограми. 
Додатково при зверненні Вам надасть інформацію адміністратор клініки.
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60
29.05.2014, марія:
Добрий вечір. В мене варикозне розширення вен. Чи лікують у вас? Скільки коштує таке лікування?
Доброго дня, Марія! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:
1.При варикозному розширенні підшкірних вен  4600-00 грн.
2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 3900-00 грн.
3.При артеріо-венозних норицях 5800-00 грн.
4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій 900-00 грн.
5.Естетична мікрофлебектомія 1600-00 грн.
Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 75 грн. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
29.05.2014, Оксана:
Добрий вечір!!мене турбує таке питтаня:25.04.я робила тест на вагітність появилась друга лінія,але блідіша від контрольної.другий раз я робила 27.04.вже була чіткіша.Мене турбує легкий ниючий біль з низу живота але не постійний.скажіть будь ласка чи це нормально.??і допоможіть будь ласка визначити на якому я тижні зараз вагітна: в минулому місяці в мене місячні були 17.04 і 28.04.???окрім легкого болю,збільшеного апетиту і сонливості плюс позитивний результат тесту я би навіть не знала що вагітна.це нормально??дякую на перід за відповідь)))

 Доброго дня, Оксана!  По днях меструації 17.04 та 28-30 денному менструальному циклі передбачуваний термін вагітності на 30.05 - 4 тижні.  На рахунок легкого болю низом живота - радимо Вам звернутись на прийом до лікаря-гінеколога (також, з метою ранньої діагностики та попередження всіх факторів, що можуть вплинути в подальшому, якщо не було проведенно прегравідарно). Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

29.05.2014, ярина:
чи можна зробити хiрургiчну дефлорацiю? цiна?
 Доброго дня, Ярина! Ми проводимо даний вид операцій, в передопераційному періоді лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - оперує. Вартість операції, доопераційних обстежень та знеболення - складає 1250 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль. Попередній запис на прийом по тел.(0342) 71-15-60.
29.05.2014, mukola:
чи проводиться у вас вазектомія і скільки така операція коштує?

 Доброго дня, Mukola! Даний вид послуг надається!  Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль. Вартість первинного прийому, передопераційних обстежень, знеболення, операції становить 2500 грн. Попередній запис на прийом до лікаря-уролога по телю. (0342) 71-15-60.

29.05.2014, Назар:
скільки у вас коштує лікування 1 гемороїдального вузла латексним кілцем?

  Доброго дня, Назар! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. 

Вартість первинного прийому, передопераційних обстежень, знеболення оплачуються окремо (в залежності від захворювання). Детальніше Ви можете ознайомилися на сторінці  "проктологія". Вартість втручань наведена нижче:

                            Маніпуляції та операції

 

Ректороманоскопія

200-00

Аноскопія

90-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  

890-00

Лазерне коагулювання анальної тріщини

450-00

Склерозування гемороїдальних вузлів (1 проведення)

750-00

Лікування внутрішнього геморою методом накладання латексних кілець (одного вузла)

1100-00

26.05.2014, оля:
Скільки коштує операція по зменшенню малих статевих губ?
Доброго  дня, Оля! Ми виконуємо даний вид інтимних пластичних операцій, методика операції підбирається по індивідуальній анатомічній особливості. Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. 
 Також можлива видача лікарняного листка в післяопераційному періоді. Вартість операції, доопераційних обстежень та знеболення 2800 грн. Попередній запис на прийом по тел.(0342) 71-15-60.

26.05.2014, Володимир:
Доброго дня!У мене почав викривлятись член.Який уролог у Вас приймає, в які дні і що потрібно з собою мати?Яка вартість прийому.

 Доброго дня, Володимир! Приймає щодня лікар-уролог/андролог Вінтонів Оксана Романівна, вартість прийому 150 грн. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії