Запитай у лікаря

поставити запитання
05.06.2014, Богдан:
Доброго дня! Чи проводить у ващій клініці лікар-уролог пластику вуздечка статевого органа? Яким методом , і яка ціна даної процедури?

Доброго дня, Богдан! Вуздечка статевого члена є тонкою смужкою шкіри, складка якої з'єднує крайню плоть в області вінцевої борозни з головкою статевого члена на нижній його поверхні. Вуздечка складається зі шкіри, нервових закінчень, вен, в центрі вуздечки проходить вуздечкова артерія. Багато сексуально активних чоловіків зіштовхуються з досить поширеною проблемою, такою як коротка вуздечка, що викликає ряд неприємних відчуттів, наявності передчасної еякуляції під час сексуальних відносин. Об'єм оперативного оздоровлення передбачає собою збільшення (подовження) вуздечки або повного її видалення за наявності сформованої рубцевої тканини (утворюється після розривів). Зважаючи на анатомічні та індивідуальні зміни у кожного пацієнта - визначається необхідний об'єм хірургічного втручання! 

1.Пластика вуздечки статевого члена (френулотомія) це класична операція спрямована на поперечний розтин вуздечки з наступним поздовжнім ушиванням саморозсмоктуючими швами, така операція триває протягом 20 - 30 хвилин в умовах операційної, 1400  грн.
2.Видалення вуздечки - френулектомія така операція проводиться при повному заміщенні вуздечки рубцем (сполучною тканиною), 1400 грн.
3.Підсікання вуздечки методом електрокоагуляції. В ході такої операції лікар натягуючи вуздечку, по центру проводить електрокоагуляційне розсічення, 650 грн.
Вартість огляду лікаря-уролога/андролога 150 грн. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення), передопераційні обстеження 350 грн, повне загоєння рани відбувається до 3 тижнів. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
05.06.2014, Олена:
Добрий день. Скажіть будь ласка чим можна замінити такий список трав: - золотая розга - кошачий коготь -корінь гортензіїї -корінь посконіка пурпурного Не можу знайти їх в аптеках. Сказали перед тим як лікувати печінку потрібно попити 20 днів настій з цих трав. Типу, прочистити нирки і т.д. Цитую : "Щоб не було біди". Допоможіть будь ласка.

Доброго дня, Олена! Без огляду пацієнта правильо інтерпретувати стан здоров'я і робити призначення неможливо!  Радимо проконсультуватися у лікаря-терапевта. В залежності від причини, що призвела до порушень (захворювання) - визначатиметься об'єм обстежень і лікувальних заходів. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

04.06.2014, Зоряна:
Доброго дня!Скільки у вас буде коштувати операція на нозі із видалення вен.

 Доброго дня, Зоряна! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 150 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:

1.При варикозному розширенні підшкірних вен  4600-00 грн.
2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 3900-00 грн.
3.При артеріо-венозних норицях 5800-00 грн.
4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій 900-00 грн.
5.Естетична мікрофлебектомія 1600-00 грн.
Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 75 грн. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
04.06.2014, Віта:
Добрий день! у мене полікистоз яїчників, я хочу завагітніти...скажіть будь-ласка, обовязково робити операцію, чи можна це вилікувати і завагітніти????

  Доброго дня, Віта! В основі розвитку полікістозу яйників лежать, перш за все, поліендокринні порушення, які проявляються розладом функцій:

- гіпофіза та гіпоталамуса (порушення регуляції діяльності надниркових залоз і яйників);
- коркового шару наднирників (підвищена секреція андрогенів);
- яйників (нерегулярності або відсутність овуляції, підвищена секреція естрогенів);
- підшлункової залози (підвищене вироблення інсуліну при нечутливих до нього тканин).
Порушення гормональної регуляції веде до призупинення розвитку і дозрівання фолікулів, збільшення розмірів і ущільнення капсули яйників, під якою з недозрілих фолікулів починають формуватися множинні кистозні розростання. Це веде за собою розлад овуляції, менструальної функції і безпліддя. На тлі надлишкової ваги (зустрічається у жінок з СПКЯ в 40% випадків), ці процеси протікають ще більш виражено. Полікістоз яйників, що супроводжується гормональними порушеннями і відсутністю овуляції, є однією з найчастіших причин жіночого безпліддя. Лікування полікістозу яйників направлене на відновлення або нормалізацію овуляції, менструальної і репродуктивної функцій, здійснюється консервативними і оперативним методами.
Консервативне лікування СПКЯ проводиться за допомогою гормональних препаратів: антиестрогенов, комбінованих оральних контрацептивів, що володіють антиандрогенною ефектом (відновлення менструального циклу, усунення гіперандрогенії), гонадотропінів (стимулюючих овуляцію).
Хірургічне лікування проводиться у випадку наявності щільної оболонки (капсули) яйників (внаслідок чого, відсутня фізіологічна овуляція).
Для більш детальнішої інформації рекомендовано первинно консультацію лікаря-гінеколога за попереднім записом, тел. (0342)71-15-60.
04.06.2014, Ольга:
Доброго дня, чи працює у вас Кінаш Наталія Миронівна? Дякую

Доброго дня, Ольга! У нашому лікувально-діагностичному центрі Кінаш Наталія Миронівна не працює.

02.06.2014, Марія:
Добрий день! Чи корисно і чим коли сперматозоїди під час статевого акту попадають в дівчину???? Чим поганий перерваний статевий акт, як профілактика від небажаної вагітності????

 Доброго дня, Марія! 

1.Cперма представляє цінність для жіночого організму, якщо говорити про внутрішнє середовище вагіни. Якщо при статевому акті не використовуються певні засоби захисту(презерватив), що запобігають потраплянню сперми, то позитивний ефект є, оскільки потрапляючи в середину, сперма сприяє розмноженню корисних бактерій, зростанням захисної функції організму від проникнення мікроорганізмів, а речовини, що містяться в спермі, стимулюють овуляцію. В 5 мл еякуляту містить 6 мг жиру, вітамін C (рівне кількості, що міститься в одному апельсині), цинк, магній, кальцій і вітамін B 12.Сперма являє собою суміш продуктів, які виділяються чоловічим організмом в процесі еякуляції, Її виробляють яєчка та їхні придатки, насінні бульбашки, куперові залози, передміхурова залоза. До її складу входить також велика кількість білкових сполук. Після еякуляції відбувається перетворення протеїнів в амінокислоти, тому в спермі розрізняють наступні види амінокислот: гліцин, глутамінова кислота, тирозин, лейцин, аспарагінова кислота, серин, лізин, ізолейцин і гістидин. Ще один цінний компонент чоловічої сперми — гормон простагландин, який потрапляючи в організм жінки при ковтанні - буде провокувати посилене вироблення багатьох гормонів, особливо естрогену, що значить - покращуватиметься стан шкіри і волосся.

2. Перерваний статевий акт незважаючи на свої переваги, має недоліки: порушення потенції у чоловіків, захворювання, що передаються статево, небажана вагітність, тому найбільш доцільний варіант застосування такого способу контрацепції – в парах, які вже довго живуть разом, і зважуються на поповнення сім’ї. 
Що ж до жінок, то їм рекомендується вдаватися до методу перерваного статевого акту тільки у разі повної довіри партнера. Ставтеся з належною увагою до свого здоров’я, і пам’ятайте, що через деякий час тест на вагітність може все ж показати вам несподіваний результат. З метою вибору методу контрацепції радимо проконсультуватися у лікаря-гінеколога!
02.06.2014, Маша:
Доброго дня. скажіть будь ласка, як впливає сперма на шийку матки при вагітності( термін 16 тижнів проблем немає). І куди краще еякулювати в мене чи назовні.

 Доброго дня, Маша! Якщо вагітність не обтяжена загрозою переривання, то нормальне статеве життя не протипоказане. В період вагітності  чоловік не повинен пред’являти до вагітної дружини надмірних сексуальних вимог, і навпаки, любляча дружина не повинна постійно ухилятися від статевих стосунків. Саме під час вагітності жінкам буває дуже приємно відчувати поруч із собою спокійного, розумного і стриманого чоловіка, тому що це відповідає їх потягу до ніжності, сімейному теплу і безпеки під чоловічою охороною. Таким чином, в перші три місяці вагітності чоловікам рекомендується обмежити статеві стосунки до мінімуму, а при зносинах проявляти надзвичайну обережність. Якщо статевий партнер (чоловік) повністю здоровий, то статеве життя можа вести не захищене, оскільки сперма негативного впливу не має.

01.06.2014, Ваня:
Добрий день. Мені 21. Чи потрібно мені робити обрізання? які в цьому переваги, яка ціна, та який час заживання?

  Доброго дня, Ваня! Якщо оголення головки статевого члена болісне або неможливе внаслідок звуження крайньої плоті, такий стан має назву фімоз, спосіб лікування хірургічний (циркумцизіо). Вартість огляду лікаря-уролога/андролога 150 грн. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (для даного виду втручання проводиться місцеве знеболення). Вартість хірургічної процедури (циркумцизіо) становить 2400 грн., передопераційні обстеження 350 грн, повне загоєння рани відбувається до 3 тижнів. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

01.06.2014, Оксана:
Доброго дня! У мене мама перенесла інсульт, відняло праву сторону і мову. Як можна допомогти відновити мову, які препарати можете порекомендувати для відновлення мови? І що скажете про препарат "мема"?

 Доброго дня, Оксана! Радимо Вам детально проконсультувати Вашу Маму у лікаря-невролога, оскільки ознайомившись з анамнезом та історією хвороби можна прийняти правильне рішення, і тоді допомогти! 

31.05.2014, уляна:
чи працює у вас гінеколог вінтоняк світлана іллівна,

 Доброго дня, Уляна! На даний час лікар Вінтоняк Світлана Іллівна у нас не працює.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії