Запитай у лікаря

поставити запитання
16.06.2014, Роман:
Доброго дня!Скажіть скільки часу у вашій клініці проводять операції Мармара.Скільки зокрема провела таких операцій Ваш уролог.Просто вона ще дуже молода .Їй хтось допомагає?Просто такі операції не всюди проводять,а в Івано-Франківську взагалі більше вроді ніде.Дякую

 Доброго дня, Роман! У нашому медичному центрі ми проводимо лікування варикоцеле методом субінгвінальної мікрохірургічної варикоцелектомії (Операція Мармара). Даний вид операцій на Заході проводиться вже давно, оскільки, це найбільш ефективний і безпечний спосіб лікування. Його безпека обумовлена малою інвазивністю в порівнянні з іншими методами, а ефективність - найменшим числом ускладнень і рецидивів. Хірургічний доступ здійснюється близько зовнішнього кільця пахового каналу, довжина розрізу не перевищує 2-3 см. Тривалість операції 1-1,5 год., час перебування в закладі 5-8 год. 

Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (при даній операції проводиться місцеве знеболення на фоні загальної седації). Вартість операції при односторонньому варикоцеле 4500 грн., при дохсторонньому 6750 грн., передопераційні обстеження 350 грн. Спеціалізацію лікар-уролог проходив на баз інституту урології м. Київ. Ви правильно підмітили, що провести дану операцію може кваліфікований медичний персонал, яким ми і гордимося! В склад операційної бригади входять лікарі-хірурги, адин з яких ангіолог (судинний хірург), оскільки варикоцеле являється патологією вен. Психологічний комфорт між пацієнтом і лікарем - запорука ефективності лікування, про що Вам і вирішувати! 
Для більш детальнішої інформації радимо Вам проконсультуватися безпосередньо у асистента кафедри, лікаря-уролога/андролога. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
16.06.2014, Іванка:
Доброго ранку. В мене ще не було статового акту. мені 19р. Чи можна у Вас хірургічним шляхом зробити? Скільки буде коштувати і до якого саме лікаря звертатись? Дякую!

 Доброго дня, Іванка!  Ми проводимо даний вид операцій, в передопераційному періоді лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ України), після чого за відсутності протипоказів - оперує. Вартість операції, доопераційних обстежень та знеболення - складає 1250 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

14.06.2014, маріанна:
доброго дня!Скажіть будь-ласка - в мене сильно зверблять очі коли була в спеціаліста він сказав що це алергія но вона не проходить вже 1,5 місяці в чому може бути проблема бо на даний момент почало опухати і червоніти! дякую

 Доброго дня, Маріанна! Без огляду поставити діагноз неможливо, радимо Вам проконсультуватися повторно у лікаря-офтальмолога.

13.06.2014, Володимир:
Доброго дня!Скільки коштує у Вас УЗД простати та органів калитки.Також скажіть чи у вартість прийому лікаря входить призначення лікування.

Доброго дня, Володимир! УЗД простати (ректально) та органів калитки становить 305 грн. Призначення лікування оплачується окремо, вартість 50 грн.

12.06.2014, Микола:
Я знову про усунення закладеності носа лазером. Річ в тім що я пенсіонер, живу на півночі Львівської обл. і мені не просто приїхати лише на консультацію, хотілося б знати на які кошти розраховувати

Різна патологія діагностується і лікується в залежності від чиннника, що її обумовлює! Можливо, даний стан можна пролікувати консервативно не застосовуючи хірургічного втручання, тому і радимо спершу оглянутися у лікаря і встановити діагноз, а вже після чого - прогнозувати лікування. Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 150 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

11.06.2014, Mикола:
Скільки коштує лазерне лікування закладеності носа?
11.06.2014, Микола:
Добрий день! Хочу позбутися закладеності носа, набридло заливатись каплями.Скільки буде коштувати операція лазером?

 Доброго дня, Микола! Раді відповісти он-лайн але без огляду цього зробити практично неможливо. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан свого здоров'я та рекомендації по лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

11.06.2014, Таня:
Доброго дня. У мене вагітність 4-5 тижнів. Підозрюють завмерлу вагітність. Сьогодні здала кров на ХГЧ. Через скільки часу можна здати повторно, щоб побачити в динаміці?

Доброго дня, Таня! Даний аналіз за відсутності клінічної ситуації рекомендуємо повторити через 48 годин.  

08.06.2014, Оксана:
Добого дня! Мене цікавлять відповіді на слідуючі запитання: 1. Яка вартість консультацї у ЛОР-лікаря? 2. Скільки коштує лазерне видалення аденоїдів у дорослої людини? 3. Який термін реабілітації після видалення аденоїдів? Дякую.

 Доброго дня, Оксана! У нашому медичному центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 150 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200 грн.

Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ України), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. Вартість передопераційних обстежень – 350 грн., операції – 1950 грн.  
Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 
08.06.2014, Уляна:
Доброго дня! чи приймає у Вас дитячий дерматолог? якщо так напишіть графік прийому.

 Доброго дня, Уляна! Вартість первинного огляду лікаря-дерматолога становить 150 грн.  Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії