Запитай у лікаря

поставити запитання
30.06.2014, оля:
Чи роблять у вас операцію на ерозію лазерем? і яка ціна?

 Доброго дня, Ольга! Вартість лазерної вапоризації шийки матки становить 580 грн.

30.06.2014, Ольга:
Доброго дня, у мене затримка уже тиждень, мастить щоправда уже другий день, але менструація не починається. Скажіть будь ласка чи це може бути сигналом вагітності? Якщо так то скажіть будь ласка скільки буде коштувати у вас визначення і медикаментозне переривання з усіма аналізами?

  Доброго дня, Ольга!

1. На ранніх термінах вагітності проводиться визначення хоріонічного гонадотропіну людини (бета-ХГТ, Human Chorionic gonadotropin, HCG) - специфічного гормону вагітності. Рівень бета-ХГТ крові вже на 6-8 день після зачаття дозволяє діагностувати вагітність, концентрація в сечі досягає діагностичного рівня на 1-2 дні пізніше, ніж в сироватці кровіДослідження проводиться натщесерце, вартість наведена нижче:

Хоріонічний гонадотропін  (β-субодиниця )

95-00

Забір крові з вени

18-00

 

Для встановлення діагнозу радимо в першу чергу проконсультуватися у лікаря-гінеколога!

2. Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість до 6-7 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 3400 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.

30.06.2014, ярина:
скiльки часу триваэ хiрургiчна дефлорацiя (операцiя до години часу чи бiльше) ???

 Доброго дня, Ярина! Активного операційного часу - до 15 хв.

28.06.2014, олег:
що собою являє прийом в лікаря уролога ? повністю огляд члена чи вона тільки по аналізах сперми визначить лікування ?

 Доброго дня, Олег! Огляд уролога здійснюється з оцінки загального стану пацієнта, спершу лікар проводить опитування скарг на самопочуття, знайомиться з історією хвороби (анамнез), після чого приступає до огляду статевих органів пацієнта. Під час огляду можуть братися мазки і інші аналізи та провводитися обстедення (УЗД тощо), які можуть знадобитися для постановки діагнозу. 

Детальніше Ви можете ознайомитися в розділі "урологія",  вверху на сторінці!

27.06.2014, Ольга:
З скількох років проводиться консультація у гінеколога . Чи можна до 18 ?

 Доброго дня, Ольга! Чекаємо Вас на прийом! У штаті нашого лікувально-діагностичного центру пацієнтів підліткового та юнацького віку приймає лікар-гінеколог/генетик Ганущак Анна Орестівна. Радимо попередній запис по тел.(0342) 71-15-60.

27.06.2014, Олександр:
Доброго вечора. Мій батько (50 років) уже 15 років хворіє на трофічну виразку лівої ноги. Рана від кісточки до коліна. Він декілька раз на день засипає її стрептоцидом. Чого вже тільки не пробував щоб вилікуватись. Зневірився. Нікуди не хоче їхати. Боїться, що ногу відріжуть. Ми живемо в селі, грошей на дороге лікування нема. У мами (50 років) теж час від часу відкривається виразка на лівій нозі на зовнішній стороні кісточки. Будь ласка допоможіть хоч порадою. Дякую.

 Доброго дня, Олександр! Переконливо радимо проконсультуватися у лікаря-ангіолога, оскільки рекомендації можна дати по стану судин та м'яких тканин нижніх кінцівок. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

27.06.2014, олег:
скажіть будь ласка скільки років лікарю урологу Вінтонів Оксані Романівні ?

 Доброго дня, Олег! Персональні дані лікарів он-лайн ми не розголошуємо!Кваліфікаційний рівень лікаря - високий! Додаткова інформація та телефон для попереднього запису: (0342) 71-15-60.

27.06.2014, олег:
хто буде приймати завтра чоловік лікар уролог чи жінка і час прийому

Відповідь читайте нижче!

27.06.2014, олег:
А чоловік уролог є ? і скільки років жінці урологу просто встидно трошки до жінки йти

Доброго дня, Олег! Психологічний комфорт між пацієнтом і лікарем - запорука ефективності лікування, про що Вам і вирішувати! 

Для більш детальнішої інформації радимо Вам проконсультуватися у адміністратора клініки по тел. (0342) 71-15-60.
27.06.2014, олег:
я лікар уролог чоловік чи жінка ?

 Асистент кафедри, лікар-уролог/андролог – Вінтонів Оксана Романівна. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії