Запитай у лікаря

поставити запитання
19.06.2014, Maria:
Добрий день. Які вналізи потрібно здати чоловікові щоб пересвідчитись, що він може мати дітей???

 Доброго дня, Maria! Показник плодовистості чоловіка визначає аналіз спермограма, при наявності порушення показників - розглядаються лікарем-урологом/андрологом всі фактори, що могли його викликати (теперішні та раніше перенесені захворювання). Вартість спермограми 180 грн., при необхідності можна визначити наявність антиспермальних антитіл (безпосередньо в еякуляті), аналіз має назву MAR-test і становить додатково 90 грн.  Для здачі сперми на аналіз потрібно дотримуватися наступних вимог:                                                                              

1. Необхідно повністю утримуватися від статевого життя не менше 3-4 днів, але не більше тижня.
2. Не можна вживати алкоголь.
3. Небажано вживати лікарські препарати.
4. Не можна відвідувати сауну або баню.
5. Не можна гарячу приймати ванну (митися бажано під душем).
6. Не можна їсти напередодні гостру і жирну їжу.
7. Потрібно не мочитися за 2 години до здачі сперми.
8. Краще здавати сперму на аналіз у тому ж приміщенні, де знаходиться лабораторія. Зміна температурного ржиму сперми веде до зміни її показників. Оптимальною температурою для того, щоб не загинули сперматозоїди, є 35-37°С. Дуже важливо, що б вся викинута при еякуляції сперма в повному об'ємі потрапила в лабораторний посуд. Втрата хоч би однієї порції (особливо першої) може змінити результат дослідження. Виконання всіх цих вимог допоможе уникнути помилок в показниках спермограми. 
Додатково при зверненні адміністратор клініки  надасть Вам інформацію .
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-16-60

19.06.2014, Анна:
Доброго дня. Скажіть а у вас роблять переривання вагітності у 20 тиждень як? І скіліки це коштує...

  Доброго дня, Анна! Штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, здійснюється в гінекологічному відділенні закладу охорони здоров'я III рівня надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги. 

Штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, здійснюється відповідно до Переліку підстав, за наявності яких можливе штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, наведених у додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2006 №144 "Про реалізацію статті 281 Цивільного кодексу України".
Комісія Міністерства охорони здоров’я з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів після детального вивчення показань до штучного переривання вагітності на підставі Висновку Комісії, видає направлення на госпіталізацію вагітної для штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів (форма № 002-1/о) до стаціонару, де буде здійснено штучне переривання вагітності.
19.06.2014, Василь:
Доброго ранку! Скільки коштує УЗД органів калитки.

 Доброго дня, Василь! Вартість УЗД калитки складає 145 грн.

18.06.2014, Марія:
Доброго дня!!! Яка вартість аналізів АЛТ, АСТ (печінкові проби). В який час можна їх здати?? Рекомендації перед здачею???

 Доброго дня, Марія! Біохімічні тести - проводяться вранці натщесерце, після 12 - 14 годинного голодування. При вживанні лікувальних засобів реколмендовано проконсультуватися з лікарем про доцільність проведення дослідження в цей період.

Виключити вживання алкоголю напередодні дослідження, паління мінімум за 2 години до дослідження.
Вартість та час проведення досліджень детально відображені в прайс-листі лабораторії (зліва на екрані), ст. 2-4. Забір крові з вени понеділок-п'ятниця з 7:30 до 13:00 (при необхідності забір крові може проводитися протягом робочого дня), субота-неділя з 9:00 до 13:00.
18.06.2014, Алла:
Доброго дня! скільки коштує консультація у гінеколога, а також при потребі, узд органів малого тазу?

 Доброго дня, Алла! Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 150 грн, також під час огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки (для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком) - 150 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить під час прийому. Вартість УЗДослідження органів малого мазу 105 грн.

Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
17.06.2014, Володимир:
Дякую за відповідь.Але скажіть будь ласка коли проводять доплерометрію члена - дають укол чи як?

Перед вибором препарату лікар-уролог, проводить ретельний огляд, після чого зважаючи на клінічну ситуацію визначає препарат для застосування.

17.06.2014, Володимир:
Доброго дня! Скільки коштує у Вас УЗД члена?Потрібне УЗД в стані ерекції і в спокої.Як у Вас це здійснити.Дякую

Доброго дня, Володимир! Вартість доплерометрії ст. члена становить 110 грн. Попередній запис на дослідження по тел. (0342) 71-15-60.

16.06.2014, Діана:
Я тіки дізналася що вагітна приблизно 18 тиждень вагітності. Чи можна зробити аборт? Якщо можна то скільки буде коштувати???

 Доброго дня, Діана! Штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, здійснюється в гінекологічному відділенні закладу охорони здоров'я III рівня надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги. 

Штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, здійснюється відповідно до Переліку підстав, за наявності яких можливе штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, наведених у додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2006 №144 "Про реалізацію статті 281 Цивільного кодексу України".
Комісія Міністерства охорони здоров’я з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів після детального вивчення показань до штучного переривання вагітності на підставі Висновку Комісії, видає направлення на госпіталізацію вагітної для штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів (форма № 002-1/о) до стаціонару, де буде здійснено штучне переривання вагітності.
16.06.2014, Роман:
Доброго дня!Скажіть скільки часу у вашій клініці проводять операції Мармара.Скільки зокрема провела таких операцій Ваш уролог.Просто вона ще дуже молода .Їй хтось допомагає?Просто такі операції не всюди проводять,а в Івано-Франківську взагалі більше вроді ніде.Дякую

 Доброго дня, Роман! У нашому медичному центрі ми проводимо лікування варикоцеле методом субінгвінальної мікрохірургічної варикоцелектомії (Операція Мармара). Даний вид операцій на Заході проводиться вже давно, оскільки, це найбільш ефективний і безпечний спосіб лікування. Його безпека обумовлена малою інвазивністю в порівнянні з іншими методами, а ефективність - найменшим числом ускладнень і рецидивів. Хірургічний доступ здійснюється близько зовнішнього кільця пахового каналу, довжина розрізу не перевищує 2-3 см. Тривалість операції 1-1,5 год., час перебування в закладі 5-8 год. 

Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція (при даній операції проводиться місцеве знеболення на фоні загальної седації). Вартість операції при односторонньому варикоцеле 4500 грн., при дохсторонньому 6750 грн., передопераційні обстеження 350 грн. Спеціалізацію лікар-уролог проходив на баз інституту урології м. Київ. Ви правильно підмітили, що провести дану операцію може кваліфікований медичний персонал, яким ми і гордимося! В склад операційної бригади входять лікарі-хірурги, адин з яких ангіолог (судинний хірург), оскільки варикоцеле являється патологією вен. Психологічний комфорт між пацієнтом і лікарем - запорука ефективності лікування, про що Вам і вирішувати! 
Для більш детальнішої інформації радимо Вам проконсультуватися безпосередньо у асистента кафедри, лікаря-уролога/андролога. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
16.06.2014, Іванка:
Доброго ранку. В мене ще не було статового акту. мені 19р. Чи можна у Вас хірургічним шляхом зробити? Скільки буде коштувати і до якого саме лікаря звертатись? Дякую!

 Доброго дня, Іванка!  Ми проводимо даний вид операцій, в передопераційному періоді лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ України), після чого за відсутності протипоказів - оперує. Вартість операції, доопераційних обстежень та знеболення - складає 1250 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії