Запитай у лікаря

поставити запитання
01.07.2014, Володимир:
Де можна здати кров на СНІД і скільки це коштує?

 Доброго дня, Володимир! Вартість обстеження становить 110 грн., забір крові з вени 18 грн. Лікувально-діагностичний центр знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10. Реєстратура:  тел. (0342) 71-15-60

01.07.2014, Юля:
Доброго дня! Скажіть будласка яка цна медикаментозного переривання вагітності у вас в клініці? термін 3 тижні.Дякую

 Доброго дня, Юлія!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість до 6-7 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 3400 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
01.07.2014, Олег:
чи обовязково брати мазки у уролога чи неможна обійтись без них просто огляд і узд . кажуть що вони дуже болючі коли беруть
01.07.2014, Олег:
то лікар Вінтонів Оксана Романівна то ця що тут на сайті цьому асистент кафедри урології ?http://www.ifnmu.edu.ua/uk/2011-11-10-12-10-02/2011-11-10-12-11-08/item/3797

 Доброго дня, Олег! Ви зазначили вірно.

01.07.2014, Олег:
А з Урологом Вінтонів Оксаною Романівною поспілкуватись в інтернеті можна проконсольтуватись чи суто на прийом до неї требе йти , і як вона приймає години прийому скажіть , чи можна зранку приїхати . і чи можна в інтернеті прокосольтуватись з нею якщо так то скажіть як саме ?

На жаль, консультування та прийоми он-лайн неможливі, оскільки необхідна присутність пацієнта! Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

01.07.2014, Олег:
нужно ли впачу на приеме сказать что меня возбуждает кунилингус или ненадо ?

 Радимо не мати таємниць між лікарем!

30.06.2014, Олег:
если меня очень возбуждает . и я очень люблю делать кунилингус девушкам , может это повлиять на потенцию ?. она сечас очень плохая почти член нестоит .а раньше кончал от кунилингуса

 Доброго дня, Олег! Порушення ерекції - це нездатність чоловіка здійснити статевий акт у повному обсязі. При нормальній статевій функції, статевий акт (для чоловіка) складається з статевого потягу (лібідо), статевих ласк, ерекції, введення статевого члена, здійснення десятків фрикцій, що завершується  еякуляцією і виникненням оргазму. 

Ерекція викликається двома механізмами. Перший - це рефлекторна ерекція, яка виникає при дотику до ст. члена. Другий - це психогенна ерекція, яка виникає в результаті еротичних стимулів. Відсутність будь-якого компонента визначає неможливість здійснення повноцінного статевого акту і поступово призводить до порушення інших. Найчастіше це обумовлено порушенням ерекції або еякуляції. 
Виділяють психологічну (психогенну), органічну і змішану форми ЕД. Зазвичай розлади статевої функції не є самостійними захворюваннями, а існують і розвиваються як супутні. Так, порушення ерекції може виникати при ендокринних розладах, таких,як діабет і гіпогонадизм (зниження рівня тестостерону через порушення функцій гіпофіза або яєчок), або бути пов'язана з різними урологічними захворюваннями, змінами в корі головного мозку (центрів регуляції статевих функцій). Порушення ерекції, викликане цими причинами, відносять до органічних. 
В більшості випадків еректильна дисфункція пов'язана з нервово-психологічними розладами (невроз, депресія тощо). Це так звана психогенне порушення ерекції. Еректильна дисфункція може проявлятися, як побічний ефект прийому багатьох поширених лікарських препаратів: антигіпертензивних, психотропних, засобів, що пригнічують центральну нервову систему, естрогенів та ін. Органічна і психогенна ЕД проявляються по-різному. 
Більшість чоловіків пояснюють проблеми з ерекцією саме психологічними порушеннями. Однак показано, що ЕД в 80% випадків має органічну природу і виникає, як ускладнення різних соматичних захворювань. 
Для більшості людей статеві відносини являють собою дуже делікатну тему, тому чоловіки, які страждають порушенням ерекції, прагнуть пояснити проблему зовнішніми факторами, часто взагалі намагаються її приховати. Незважаючи на те, що в 95% випадків еректильна дисфункція виліковна медикаментозно, тільки 10% чоловіків, що мають проблеми з потенцією, звертаються за лікуванням до лікаря. 
Не звертаються на прийом, тому що: 
-відчувають збентеження і сором'язливість, 
-чекають, що стан покращиться сам собою, 
-не прагнуть до активного статевого життя, і проблеми з ерекцією для них не дуже важливі,
-важають, що проблема виявиться занадто серйозною, що вже ніщо не може допомогти.
Загальні рекомендації для попередження виникнення еректильної дисфункції:
-вести здоровий спосіб життя, правильно і регулярно харчуватися, займатися спортом, стежити за своїм здоров'ям; 
-не палити, не зловживати алкоголем (а краще - відмовитися від його вживання), не вживати наркотичні препарати; 
-не застосовувати медикаментозних засобів, які здатні викликати порушення ерекції, або застосовувати їх тільки строго за призначенням лікаря і погоджувати прийом з інструкцією з їх застосування; 
-вести регулярне статеве життя, без тривалих періодів утримання; 
-обов'язково консультуватися в лікаря-уролога, якщо у Вас виникли будь-які скарги урологічного характеру! 
30.06.2014, Олег:
До лікаря-уролога потрібно ставати на попередній запис, чи він може прийняти у день звернення?

 Радимо для зручності проведення прийому попередній запис (можна  записатися у день звернення, за умови, що є вільні години) - оскільки кожному пацієнту необхідний час на прийом! Приділити, який важко, коли на ту саму годину записані інші пацієнти.

30.06.2014, ярина:
чи можна дефлорацiю зробити в клiнiцi медекс на вулицi вiйськових ветеранiв?

 Доброго дня, Ярина! Лікувально-діагностичний центр знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10. Реєстратура:  тел. (0342) 71-15-60

30.06.2014, Марія:
Доброго дня! Чи корисна сперма при ковтанні????

 Доброго дня, Марія! Спершу спробуємо розібратися з чого складається сперма і чи її присутність у шлунку жінки завдасть будь – якої шкоди.  Калорійність однієї порції сперми складає всього 20 ккалорій. У ній міститься 6 мг жиру, 11 мг вуглеводів, 3 мг холестерину і 150 мг білків або протеїнів. 

Сперма містить лимонну кислоту, холін, аскорбінову кислоту, фруктозу, дезоксирибонуклеїнову кислоту, вітамін В 12, глутатіон, молочну кислоту, піровиноградну кислоту, калій, магній, кальцій, натрій, хлор і цинк - набір корисних вітамінів та мікроелементів. Виходить, що ковтати сперму зовсім не шкідливо. 
Також жінка отримує  ДНК партнера і при майбутній вагітності це допоможе плоду легше імплантуватися в матці. Адже після запліднення інколи не спрацьовує механізм 'розпізнавання' білків партнера, і вагітність внаслідок чого переривається. При постійному контакті з спермою організм звикає до неї, і іммунная система не сприймає білки як чужорідні. 
Однак крім всього іншого в спермі можуть міститися інфекції, що передаються статево: хламідії, уреаплазми, трихомонади, збудники СНІДу, герпесу, гонореї, сифілісу, гепатитів В,С і ін. Тому відкрите оральне, вагінальне, анальне статеве життя не рекомендується, коли партнер не обстежений чи випадковий. 


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії