Запитай у лікаря

поставити запитання
27.06.2014, Юра:
Доброго дня!Мені потрібно зробити доплерометрію члена.Скажіть, що це за процедура?Чи проводить її сам лікар УЗД чи потрібно звертатись ще і до вашого уролога?Якщо так то скільки все те буде коштувати і в який час це роблять.Маю на увазі чи на протязі всього дня,тому що я не місцевий.Дякую.

 Доброго дня, Юра! Доплерографія - це оцінка швидкості кровотоку по артеріях. Доплерографія судин статевого члена застосовується для з'ясування причин еректильної дисфункції, діагностики оклюзії судин (атеросклерозу) і хвороби Пейроні. У разі підозри на еректильну дисфункцію, доплерографія судин статевого члена часто проводиться разом з інтракавернозним фармакологічним тестом, суть якого в оцінці фармакологічно викликаної ерекції, коли в кавернозне тіло статевого члена вводиться вазоактивний препарат. Вартість дослідження 110 грн., проводиться за направленням від лікаря-уролога. Перед вибором препарату лікар проводить ретельний огляд, після чого зважаючи на клінічну ситуацію визначає препарат для застосування. Якщо Ви звертаєтесь по направленню від іншого лікаря (не клініки) – використовується препарат згідно його рекомендацій. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

25.06.2014, Марійка:
Ви не відповіли на моє питання :(

 Доброго дня, Марійка! Відповідь на Ваше запитання нижче :)

24.06.2014, Ірина:
У моєї дитини себорея. Чи можу я звернутися з цією проблемою до Вашого фахівця і скільки це буде коштувати. Дякую.

 Доброго дня, Ірина! Радимо звернутися Вам на прийом до лікаря-дерматолога, вартість прийому 150 грн., попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

24.06.2014, Галина:
Доброго дня !!!потрібна Ваша консультація і допомога.Два місяця тому робила зубні коронки в зуб було вставлено штіфти-після цього почалися мої проблеми--пече ніс і лице.Обійшли всіх лікарів що можна--діагнозу ніхто не може поставити.Допоможіть

 Доброго дня, Галина! Радимо звернутися на прийом до лікаря-стоматолога! Після огляду Вам нададуть повну інформацію щодо стану здоров'я та визначиться тактика ведення і лікування. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

24.06.2014, Марійка:
Доброго дня! Чи коорисно для жінки ковтати сперму під час статевого акту??? Чим корисно чи навпаки????

 Доброго дня, Марійка! Спершу спробуємо розібратися з чого складається сперма і чи її присутність у шлунку жінки завдасть будь – якої шкоди.  Калорійність однієї порції сперми складає всього 20 ккалорій. У ній міститься 6 мг жиру, 11 мг вуглеводів, 3 мг холестерину і 150 мг білків або протеїнів. 

Сперма містить лимонну кислоту, холін, аскорбінову кислоту, фруктозу, дезоксирибонуклеїнову кислоту, вітамін В 12, глутатіон, молочну кислоту, піровиноградну кислоту, калій, магній, кальцій, натрій, хлор і цинк - набір корисних вітамінів та мікроелементів. Виходить, що ковтати сперму зовсім не шкідливо. 
Також жінка отримує  ДНК партнера і при майбутній вагітності це допоможе плоду легше імплантуватися в матці. Адже після запліднення інколи не спрацьовує механізм 'розпізнавання' білків партнера, і вагітність внаслідок чого переривається. При постійному контакті з спермою організм звикає до неї, і іммунная система не сприймає білки як чужорідні. 
Однак крім всього іншого в спермі можуть міститися інфекції, що передаються статево: хламідії, уреаплазми, трихомонади, збудники СНІДу, герпесу, гонореї, сифілісу, гепатитів В,С і ін. Тому відкрите оральне, вагінальне, анальне статеве життя не рекомендується, коли партнер не обстежений чи випадковий. 
23.06.2014, Олег:
Доброго дня. Скільки коштує огляд, консультація, призначення лікування в лікаря уролога? І чи можна здати у вашій клініці комплекс аналізі після незахищеного статевого акту? Яка підготовка перед здачею аналізів? Дякую

 Доброго дня, Олег! Вартість первинного прийому лікаря-уролога/андролога, асистента кафедри урології, становить 200 грн., за небхідності проведення лікування та його об'єму - лікар обговорить всі варанти згідно від типу захворювання з приводу, якого Ви звертаєтеся! Про перелік обстежень, які Вас цікавлять (перелік, термін проведення, вартість) - Ви можете ознайомитися в он-лайн прайс-листі (зліва на екрані). 

Напередодні проведення взяття матеріалу на урогенітальні дослідження необхідно:
-протягом 3-х годин утриматись від сечовипускання;
-виключити протягом 3-х діб статеві контакти;
-протягом 2-х тижнів не приймати антибактеріальні препарати.
Попередній запис на прийом  по тел. (0342) 71-15-60.
23.06.2014, оля:
Cкільки коштує аналіз на ТОРЧ-інфекцію?

 Доброго дня, Ольга! Детально Ви можете ознайомитися з переліком інфекцій, методами проведення досліджень, терміном проведення та їх вартістю в он-лайн прайс-листі, що знаходиться зліва на екрані. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, ми будемо раді відповісти на них, довідка по тел. (0342) 71-15-60.

23.06.2014, Оля:
доброго дня!підкажіть будь ласка -19.06 увечері їла пів літри чорниць,в суботу пішла в туалет небагато але чорний калл,в неділю і понеділок теж чорний калл але вже чорниць неїла.Дякую за відповідь!

 Доброго дня, Оля! Радимо проконсультуватися у лікаря-гастроентеролога, який призначить необхідне обстеження і дасть обгрунтовану відповідь на дане запитання!

23.06.2014, Alina:
я вагітна, термін досить великий приблизно 21 тиждень. я втратила роботу, мене покинув наречений, батьків немає. почала багато курити і постійно болить живіт низом. що робити? чи можливо перервати вагітність?

  Доброго дня, Аlina! Штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, здійснюється в гінекологічному відділенні закладу охорони здоров'я III рівня надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги. 

Штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, здійснюється відповідно до Переліку підстав, за наявності яких можливе штучне переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, наведених у додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2006 №144 "Про реалізацію статті 281 Цивільного кодексу України".
У разі наявності у вагітної медичних показань, що не зазначені у Переліку, але при яких продовження вагітності та пологи становлять загрозу для її здоров'я або життя (або невідкладного стану), переривання вагітності здійснюється на підставі висновку консиліуму лікарів.
Штучне переривання вагітності, термін якої становить від 12 до 22 тижнів за наявності підстав, зазначених у Переліку, немедичного характеру здійснюють за заявою вагітної або її законних представників (у разі неповнолітності, недієздатності особи) та наданими документами, які підтверджують ці обставини.
Після встановлення показань до переривання вагітності у терміни від 12 до 22 тижнів та проведення обстеження відповідно до Нормативів надання медичної допомоги жіночому населенню за спеціальністю "Акушерство і гінекологія" в умовах амбулаторно-поліклінічних лікувальних закладів, затверджених наказом МОЗ України від 28.12.2002 №503 та Нормативів надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги, затверджених наказом МОЗ України від 29.12.2003 № 620, у жіночій консультації, гінекологічному кабінеті міської/районної поліклініки пацієнтка направляється на Комісію Міністерства охорони здоров'я з визначення показань до штучного переривання вагітності, термін якої становить від 12 до 22 тижнів за “Направленням на Комісію Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської та Головного управління охорони здоров'я Київської міських державних адміністрацій з визначення показань до штучного переривання вагітності, термін якої становить від 12 до 22 тижнів” (форма № 028-2/о).
Комісія Міністерства охорони здоров’я з визначення показань до штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів після детального вивчення показань до штучного переривання вагітності на підставі Висновку Комісії, видає направлення на госпіталізацію вагітної для штучного переривання вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів (форма № 002-1/о) до стаціонару, де буде здійснено штучне переривання вагітності.

21.06.2014, ЛЕСЯ:
ДОБРОГО ДНЯ СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ МОЖНА ЗРОБИТИ УЗД НИРОК І ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ДНОЧАСНО І СКІЛЬКИ КОШТУЄ, ЧИ ПОТРІБНО ВЖИВАТИ 1Л ВОДИ.ДЯКУЮ

 Доброго дня, Леся! Комплексне обстеження органів черевної порожнини становить 160 грн., нирки,  наднирники - 85 грн.

Підготовка до УЗД органів черевної порожнини та нирок: за 2-3 дні перед  дослідженням виключити з раціону: чорний хліб, молоко, горох, квасолю, капусту, сирі овочі та фрукти, солодкі страви. Ввечері напередодні бажано випити 4-5 табл. активованого вугілля та дотриматися легкої дієти, на дослідження прийти натщесерце (рекомендовано за записом). Виконання правил підготовки – гарантія якісного дослідження. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.



поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії