Запитай у лікаря

поставити запитання
30.06.2014, ярина:
скiльки часу триваэ хiрургiчна дефлорацiя (операцiя до години часу чи бiльше) ???

 Доброго дня, Ярина! Активного операційного часу - до 15 хв.

28.06.2014, олег:
що собою являє прийом в лікаря уролога ? повністю огляд члена чи вона тільки по аналізах сперми визначить лікування ?

 Доброго дня, Олег! Огляд уролога здійснюється з оцінки загального стану пацієнта, спершу лікар проводить опитування скарг на самопочуття, знайомиться з історією хвороби (анамнез), після чого приступає до огляду статевих органів пацієнта. Під час огляду можуть братися мазки і інші аналізи та провводитися обстедення (УЗД тощо), які можуть знадобитися для постановки діагнозу. 

Детальніше Ви можете ознайомитися в розділі "урологія",  вверху на сторінці!

27.06.2014, Ольга:
З скількох років проводиться консультація у гінеколога . Чи можна до 18 ?

 Доброго дня, Ольга! Чекаємо Вас на прийом! У штаті нашого лікувально-діагностичного центру пацієнтів підліткового та юнацького віку приймає лікар-гінеколог/генетик Ганущак Анна Орестівна. Радимо попередній запис по тел.(0342) 71-15-60.

27.06.2014, Олександр:
Доброго вечора. Мій батько (50 років) уже 15 років хворіє на трофічну виразку лівої ноги. Рана від кісточки до коліна. Він декілька раз на день засипає її стрептоцидом. Чого вже тільки не пробував щоб вилікуватись. Зневірився. Нікуди не хоче їхати. Боїться, що ногу відріжуть. Ми живемо в селі, грошей на дороге лікування нема. У мами (50 років) теж час від часу відкривається виразка на лівій нозі на зовнішній стороні кісточки. Будь ласка допоможіть хоч порадою. Дякую.

 Доброго дня, Олександр! Переконливо радимо проконсультуватися у лікаря-ангіолога, оскільки рекомендації можна дати по стану судин та м'яких тканин нижніх кінцівок. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

27.06.2014, олег:
скажіть будь ласка скільки років лікарю урологу Вінтонів Оксані Романівні ?

 Доброго дня, Олег! Персональні дані лікарів он-лайн ми не розголошуємо!Кваліфікаційний рівень лікаря - високий! Додаткова інформація та телефон для попереднього запису: (0342) 71-15-60.

27.06.2014, олег:
хто буде приймати завтра чоловік лікар уролог чи жінка і час прийому

Відповідь читайте нижче!

27.06.2014, олег:
А чоловік уролог є ? і скільки років жінці урологу просто встидно трошки до жінки йти

Доброго дня, Олег! Психологічний комфорт між пацієнтом і лікарем - запорука ефективності лікування, про що Вам і вирішувати! 

Для більш детальнішої інформації радимо Вам проконсультуватися у адміністратора клініки по тел. (0342) 71-15-60.
27.06.2014, олег:
я лікар уролог чоловік чи жінка ?

 Асистент кафедри, лікар-уролог/андролог – Вінтонів Оксана Романівна. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

27.06.2014, Олег:
в мене нема потенції до кого звернутись і скільки це коштує ?

Доброго дня, Олег! Вартість первинного прийому лікаря-уролога/андролога, асистента кафедри урології, становить 200 грн., за небхідності проведення лікування та його об'єму - лікар обговорить всі варанти під час прийому. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

27.06.2014, Галя Гладенька:
Доброго дня. У моєї 5-річної дитини поліпи (аденоїди 2 ст.). Чи є у вашій клініці якісні та безпечні методи з їх видалення, висушування чи зменшення? Також скажіть чи є гарантія, що їх потім не буде. Дякую!

 Доброго дня, Галина! У нашому медичному центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович, лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна. Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 100 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200 грн. Он-лайн в повному об’ємі дати інформацію про необхідність того чи іншого виду лікування у Вашій ситуації без огляду практично неможливо. Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ України), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. Вартість передопераційних обстежень – 350 грн., знеболення 600 грн., операція лазерна аденотомія – 1950 грн. Реабілітація 10-14 днів. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії