Запитай у лікаря

поставити запитання
17.09.2014, Ольга:
Скажіть будь ласка, наскільки дієвим є лікування кисти (невідомо якої) з тонкими стінками і однорідним вмістом 4 см, виявленої 3 місяці назад, яка на останньому узд стала "рідиннішою" лікування прогестероном??

Доброго дня, Ольга! Кисти яйників є розповсюдженою патологією для жінок дітородного віку. Більшість кист є результатом змін на гормональному рівні, які виникають під час менструального циклу. Кисти бувають різних розмірів від маленького, як горіх – до великого, як грейпфрут. Існує дуже багато типів кист і кожний тип має своє походження. Причиною клінічних проявів кист можуть бути крововиливи в просвіт кисти, перекрут, розрив. Більшість кист є доброякісними, та все ж таки при деяких видах кист загроза злоякісного перетворення існує. Отже,  у лікуванні даної патології відіграють роль: Ваш вік, давність даної кисти, показники онкомаркерів,  оваріально-менструальний цикл, супутні гінекологічні захворювання. Для детальнішої інформації радимо консултьтацію лікаря-гінеколога!

17.09.2014, Надія:
скільки коштує МАР-тест?
17.09.2014, Надія:
Мможна приходти на консультацію з готовоми результатами спермограми, чи потрубно переробляти у вашій лабораторії?

 Доброго дня, Надія! Лікар прийме Вас з попередніми обстеженнями. MAR- test на даний час не проводиться.

17.09.2014, Олена:
Доброго дня! В мене спайки на правому яйнику, які виникли після операції на апендецит. Скажіть,будь ласка,чи можна вилікувати?і чи можна завагітніти?

 Доброго дня, Олена! Основними чинниками, які зумовлюють утворення злук в малому тазу є операції на органах черевної порожнини та малого тазу (лапаротомія, лапароскопія), запальні захворювання придатків матки та зовнішній генітальний ендометріоз. Післяопераційні злуки порушують якість життя пацієнтів, є причиною труднощів під час повторних операційних доступів, кишкової непрохідносі, хронічного абдомінального і тазового болю, жіночої безплідності (трубно-перитонеальний фактор). Профілактика та лікування злукової хвороби є складним процесом, включає в себе фізіотерапію, вітамінотерапію, фібринолітичну терапію, а при відсутності бажаного ефекту - лапароскочний адгезіолізис. Кожний клінічний випадок розглядається індивідуально, тому радимо пройти огляд лікаря-гінеколога! Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

17.09.2014, тетяна:
ціна аналізу на всі види глистів?

 Доброго дня, Тетяна! Детальніше про вартість та перелік обстежень Ви можете переглянути  в прайс-листі лабораторії (зліва на екрані).

Паразитарні дослідження  ІФА                                                                                            Комплекс: Антитіла до гельмінтів (антитіла IgG до: токсокару, ехінококу, аскарид, трихінели, опісторху, сумарні антитіла до лямблій) - 380,00 грн.

Дослідження калу 
Аналіз калу на лямблії з консервантом Сафаралієва  - 70,00 грн.
Аналіз калу на яйця гельмінтів - 70,00
Аналіз на гострики  - 65,00
17.09.2014, Надія:
скільки коштує спермограма і визначення лікування

 Доброго дня, Надія! Вартість аналізу спермограма - 180 грн., консультація лікаря уролога-андролога 150 грн. Дообстеження та лікування призначається тільки в залежності від виду порушення!

17.09.2014, Надія:
скільки коштує консультація в андролога?

 Доброго дня, Надя! Консультація лікаря уролога-андролога становить 150 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

16.09.2014, Люда:
доповнення Скажіть будь ласка ціна переривання вагітності залежить від сроку? якщо вагітність 8-10 тижнів то яка буде ціна?
16.09.2014, Люда:
скільки коштує переривання вагітності 6-7 тиждень. і скільки часу триває вся процедура.

 Доброго дня, Люда!  Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість до 6-7 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 3800 грн., 8 -10 тижнів - 5000 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
15.09.2014, Оксана:
А яка вартість повного видалення мигдаликів? І яким методом крім хірургічного ножа це можна зробити у вашій клініці? Дякую

 Найчастіше і ефективно зменшити гіпертрофовані мигдалики можна провівши операцію лазером (вапоризацію). Повне видалення їх не проводиться через високу частоту ускладнень.поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії