Запитай у лікаря

поставити запитання
27.06.2014, Олег:
в мене нема потенції до кого звернутись і скільки це коштує ?

Доброго дня, Олег! Вартість первинного прийому лікаря-уролога/андролога, асистента кафедри урології, становить 200 грн., за небхідності проведення лікування та його об'єму - лікар обговорить всі варанти під час прийому. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

27.06.2014, Галя Гладенька:
Доброго дня. У моєї 5-річної дитини поліпи (аденоїди 2 ст.). Чи є у вашій клініці якісні та безпечні методи з їх видалення, висушування чи зменшення? Також скажіть чи є гарантія, що їх потім не буде. Дякую!

 Доброго дня, Галина! У нашому медичному центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович, лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна. Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 100 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 200 грн. Он-лайн в повному об’ємі дати інформацію про необхідність того чи іншого виду лікування у Вашій ситуації без огляду практично неможливо. Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ України), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. Вартість передопераційних обстежень – 350 грн., знеболення 600 грн., операція лазерна аденотомія – 1950 грн. Реабілітація 10-14 днів. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 

27.06.2014, Юра:
Доброго дня!Мені потрібно зробити доплерометрію члена.Скажіть, що це за процедура?Чи проводить її сам лікар УЗД чи потрібно звертатись ще і до вашого уролога?Якщо так то скільки все те буде коштувати і в який час це роблять.Маю на увазі чи на протязі всього дня,тому що я не місцевий.Дякую.

 Доброго дня, Юра! Доплерографія - це оцінка швидкості кровотоку по артеріях. Доплерографія судин статевого члена застосовується для з'ясування причин еректильної дисфункції, діагностики оклюзії судин (атеросклерозу) і хвороби Пейроні. У разі підозри на еректильну дисфункцію, доплерографія судин статевого члена часто проводиться разом з інтракавернозним фармакологічним тестом, суть якого в оцінці фармакологічно викликаної ерекції, коли в кавернозне тіло статевого члена вводиться вазоактивний препарат. Вартість дослідження 110 грн., проводиться за направленням від лікаря-уролога. Перед вибором препарату лікар проводить ретельний огляд, після чого зважаючи на клінічну ситуацію визначає препарат для застосування. Якщо Ви звертаєтесь по направленню від іншого лікаря (не клініки) – використовується препарат згідно його рекомендацій. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

25.06.2014, Марійка:
Ви не відповіли на моє питання :(

 Доброго дня, Марійка! Відповідь на Ваше запитання нижче :)

24.06.2014, Ірина:
У моєї дитини себорея. Чи можу я звернутися з цією проблемою до Вашого фахівця і скільки це буде коштувати. Дякую.

 Доброго дня, Ірина! Радимо звернутися Вам на прийом до лікаря-дерматолога, вартість прийому 150 грн., попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

24.06.2014, Галина:
Доброго дня !!!потрібна Ваша консультація і допомога.Два місяця тому робила зубні коронки в зуб було вставлено штіфти-після цього почалися мої проблеми--пече ніс і лице.Обійшли всіх лікарів що можна--діагнозу ніхто не може поставити.Допоможіть

 Доброго дня, Галина! Радимо звернутися на прийом до лікаря-стоматолога! Після огляду Вам нададуть повну інформацію щодо стану здоров'я та визначиться тактика ведення і лікування. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

24.06.2014, Марійка:
Доброго дня! Чи коорисно для жінки ковтати сперму під час статевого акту??? Чим корисно чи навпаки????

 Доброго дня, Марійка! Спершу спробуємо розібратися з чого складається сперма і чи її присутність у шлунку жінки завдасть будь – якої шкоди.  Калорійність однієї порції сперми складає всього 20 ккалорій. У ній міститься 6 мг жиру, 11 мг вуглеводів, 3 мг холестерину і 150 мг білків або протеїнів. 

Сперма містить лимонну кислоту, холін, аскорбінову кислоту, фруктозу, дезоксирибонуклеїнову кислоту, вітамін В 12, глутатіон, молочну кислоту, піровиноградну кислоту, калій, магній, кальцій, натрій, хлор і цинк - набір корисних вітамінів та мікроелементів. Виходить, що ковтати сперму зовсім не шкідливо. 
Також жінка отримує  ДНК партнера і при майбутній вагітності це допоможе плоду легше імплантуватися в матці. Адже після запліднення інколи не спрацьовує механізм 'розпізнавання' білків партнера, і вагітність внаслідок чого переривається. При постійному контакті з спермою організм звикає до неї, і іммунная система не сприймає білки як чужорідні. 
Однак крім всього іншого в спермі можуть міститися інфекції, що передаються статево: хламідії, уреаплазми, трихомонади, збудники СНІДу, герпесу, гонореї, сифілісу, гепатитів В,С і ін. Тому відкрите оральне, вагінальне, анальне статеве життя не рекомендується, коли партнер не обстежений чи випадковий. 
23.06.2014, Олег:
Доброго дня. Скільки коштує огляд, консультація, призначення лікування в лікаря уролога? І чи можна здати у вашій клініці комплекс аналізі після незахищеного статевого акту? Яка підготовка перед здачею аналізів? Дякую

 Доброго дня, Олег! Вартість первинного прийому лікаря-уролога/андролога, асистента кафедри урології, становить 200 грн., за небхідності проведення лікування та його об'єму - лікар обговорить всі варанти згідно від типу захворювання з приводу, якого Ви звертаєтеся! Про перелік обстежень, які Вас цікавлять (перелік, термін проведення, вартість) - Ви можете ознайомитися в он-лайн прайс-листі (зліва на екрані). 

Напередодні проведення взяття матеріалу на урогенітальні дослідження необхідно:
-протягом 3-х годин утриматись від сечовипускання;
-виключити протягом 3-х діб статеві контакти;
-протягом 2-х тижнів не приймати антибактеріальні препарати.
Попередній запис на прийом  по тел. (0342) 71-15-60.
23.06.2014, оля:
Cкільки коштує аналіз на ТОРЧ-інфекцію?

 Доброго дня, Ольга! Детально Ви можете ознайомитися з переліком інфекцій, методами проведення досліджень, терміном проведення та їх вартістю в он-лайн прайс-листі, що знаходиться зліва на екрані. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, ми будемо раді відповісти на них, довідка по тел. (0342) 71-15-60.

23.06.2014, Оля:
доброго дня!підкажіть будь ласка -19.06 увечері їла пів літри чорниць,в суботу пішла в туалет небагато але чорний калл,в неділю і понеділок теж чорний калл але вже чорниць неїла.Дякую за відповідь!

 Доброго дня, Оля! Радимо проконсультуватися у лікаря-гастроентеролога, який призначить необхідне обстеження і дасть обгрунтовану відповідь на дане запитання!поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії