Запитай у лікаря

поставити запитання
10.09.2014, УЛЯНА:
доброго дня,в мене проблеми з місячними, немає місячних протягом 4 місяців,це вже не перший раз така затримка, робили дослідження,сказали що зменшена щитовидна залоза, скажіть чи є у вашій клініці лікар який спецілізується на цьому, і скільки коштує прийом

 Доброго дня, Уляна! Радимо Вам пройти огляд лікаря-гінеколога і ендокринолога одночасно, під час огляду спеціалісти визначать тип порушення і запропонують відповідний план ведення! Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60. Огляд лікаря-ендокринолога 150 грн., огляд лікаря-гінеколога 250 грн. (фотокольпоскопія оплачується окремо).

10.09.2014, ольга:
вагітність 5міс низький гемоглобін 94-96,чи варто приймати препарати заліза і які,воно спричиняє закрепи,а в мене і без нього проблеми з випорожненням(холецистит).Зміна харчування не допомагає показнику.ЖінКонс хочуть ложити в лікарню.Самопочуття моє в нормі.Що робити?

Доброго дня, Ольга! Радимо Вам проконсультуватися Вам у лікаря-гематолога. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

08.09.2014, олег:
у мене немає ерекції як вилікувати , чи можна народними методами ?

 Доброго дня, Олег! Радимо спершу встановити причину даного порушення, а після чого визначати лікувальну тактику! Запис на прийом до лікаря-уролога по тел. (0342) 71-15-60

04.09.2014, іван:
чи можна видалити брова в деяких місцях?і скільки це ме коштувати???

 Доброго дня, Іван! Даний вид послуг не проводиться.

02.09.2014, Таня..:
Як можна видалити конділоми з інтимних місць? скільки коштуватиме така процидура?

 Доброго дня, Таня! Радимо спершу пройти огляд у лікаря-гінеколога. Вартість видалення лазером становить 300 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

01.09.2014, ЛЮДА:
ДОБРОГО ДНЯ! ЧИ Є У ВАС ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ? СКІЛЬКИ КОШТУЄ КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Доброго дня, Людмила! Вартість консультації 50 грн, запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

02.07.2014, Галина:
Доброго дня!Скажіть,будь-ласка,скільки часу триває відновлювальний період після лазерної коагуляції гемороїдального вузла,чи кровить місце хірургічного втручання і скільки часу потрібно,щоб позбутися дискомфорту?

 Доброго дня, Галина! Лазерна коагуляція — сучасна процедура з видалення геморою. Метод полягає у видаленні вузлів за допомогою лазера. Даний метод безболісний і не вимагає відновлення, як після загальноприйнятих хірургічних методів лікування. Безпека коагуляції доведена багаторічною лікарською практикою, відсутністю ускладнень і рецидивів.

Якщо розглядати цю операцію в порівнянні з іншими малоінвазійними операціями (кріотерапія, склерозування і так далі), то в таких випадках її можна назвати максимально ефективною. Мабуть, найголовнішою  незаперечною перевагою , яким володіє даний метод лікування геморою , це відсутність крововтрати при проведенні маніпуляції, оскільки вкрай висока температура лазерного променя миттєво коагулює судини і не дає кровотечі виникнути в принципі. Припікають вузли лазером навіть на перших стадіях (якщо, звичайно, лікуючий лікар бачить сенс проведення маніпуляції в кожному конкретному випадку), видаляються і дрібні, і великі вузли і навіть ті, що глибоко залягають. Місце, на якому знаходилося утворення, з плином часу заростає сполучною тканиною. При повному загоєнні з'являється невеликий рубець, помітних шрамів не залишається.
Коагуляцію лікарі-проктологи проводять амбулаторно по типу "офісної хірургії". Сама назва процедури характеризує її суть: коагуляція — згортання тканин під впливом високої температури, через яку відбувається відторгнення вузла.
Проведення операції триває менше години (15-30 хвилин), після неї не потрібні перев'язки. Важливо лише години 4-5 провести під наглядом лікаря. 
Лазером видаляють вузли на різних стадіях, включаючи геморой, ускладнений тромбозом. Єдине, варто розуміти, що будь-які загострення потрібно залікувати до проведення процедури.
01.07.2014, олег:
чи можна обійтись просто оглядом члена у уролога без всяких мазків і узд ?

 Доброго дня, Олег! Будемо раді надати Вам повну інформацію щодо стану Вашого здоров'я (з приводу скарг описаних Вами раніше) на прийомі у лікаря! Якщо Ви бажаєте, щоб ми встановили діагноз он-лайн і призначили відповідно лікування - на жаль без огляду цього зробити неможливо, оскільки необхідна Ваша присутність! 

01.07.2014, Володимир:
Де можна здати кров на СНІД і скільки це коштує?

 Доброго дня, Володимир! Вартість обстеження становить 110 грн., забір крові з вени 18 грн. Лікувально-діагностичний центр знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10. Реєстратура:  тел. (0342) 71-15-60

01.07.2014, Юля:
Доброго дня! Скажіть будласка яка цна медикаментозного переривання вагітності у вас в клініці? термін 3 тижні.Дякую

 Доброго дня, Юлія!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість до 6-7 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 3400 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії