Запитай у лікаря

поставити запитання
17.09.2014, Надія:
Мможна приходти на консультацію з готовоми результатами спермограми, чи потрубно переробляти у вашій лабораторії?

 Доброго дня, Надія! Лікар прийме Вас з попередніми обстеженнями. MAR- test на даний час не проводиться.

17.09.2014, Олена:
Доброго дня! В мене спайки на правому яйнику, які виникли після операції на апендецит. Скажіть,будь ласка,чи можна вилікувати?і чи можна завагітніти?

 Доброго дня, Олена! Основними чинниками, які зумовлюють утворення злук в малому тазу є операції на органах черевної порожнини та малого тазу (лапаротомія, лапароскопія), запальні захворювання придатків матки та зовнішній генітальний ендометріоз. Післяопераційні злуки порушують якість життя пацієнтів, є причиною труднощів під час повторних операційних доступів, кишкової непрохідносі, хронічного абдомінального і тазового болю, жіночої безплідності (трубно-перитонеальний фактор). Профілактика та лікування злукової хвороби є складним процесом, включає в себе фізіотерапію, вітамінотерапію, фібринолітичну терапію, а при відсутності бажаного ефекту - лапароскочний адгезіолізис. Кожний клінічний випадок розглядається індивідуально, тому радимо пройти огляд лікаря-гінеколога! Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

17.09.2014, тетяна:
ціна аналізу на всі види глистів?

 Доброго дня, Тетяна! Детальніше про вартість та перелік обстежень Ви можете переглянути  в прайс-листі лабораторії (зліва на екрані).

Паразитарні дослідження  ІФА                                                                                            Комплекс: Антитіла до гельмінтів (антитіла IgG до: токсокару, ехінококу, аскарид, трихінели, опісторху, сумарні антитіла до лямблій) - 380,00 грн.

Дослідження калу 
Аналіз калу на лямблії з консервантом Сафаралієва  - 70,00 грн.
Аналіз калу на яйця гельмінтів - 70,00
Аналіз на гострики  - 65,00
17.09.2014, Надія:
скільки коштує спермограма і визначення лікування

 Доброго дня, Надія! Вартість аналізу спермограма - 180 грн., консультація лікаря уролога-андролога 150 грн. Дообстеження та лікування призначається тільки в залежності від виду порушення!

17.09.2014, Надія:
скільки коштує консультація в андролога?

 Доброго дня, Надя! Консультація лікаря уролога-андролога становить 150 грн. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

16.09.2014, Люда:
доповнення Скажіть будь ласка ціна переривання вагітності залежить від сроку? якщо вагітність 8-10 тижнів то яка буде ціна?
16.09.2014, Люда:
скільки коштує переривання вагітності 6-7 тиждень. і скільки часу триває вся процедура.

 Доброго дня, Люда!  Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість до 6-7 тижнів (лабораторні обстеження, УЗД операція, загальне знеболення) складає 3800 грн., 8 -10 тижнів - 5000 грн. Передбачається три візити до лікаря: 1-й огляд та обстеження, 2-й операція, 3-й контроль.  

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.
15.09.2014, Оксана:
А яка вартість повного видалення мигдаликів? І яким методом крім хірургічного ножа це можна зробити у вашій клініці? Дякую

 Найчастіше і ефективно зменшити гіпертрофовані мигдалики можна провівши операцію лазером (вапоризацію). Повне видалення їх не проводиться через високу частоту ускладнень.

14.09.2014, Оксана:
Доброго вечора! У мене хронічний тонзиліт. Ефекту від полоскання і прийому ліків немає. Хочу запитати за лікування тонзиліту за допомогою лазера. Яка вартість процедури і чи у моєму випадку вона буде ефективною? Чи потрібно видаляти мигдалики повністю? Дякую

 Доброго дня, Оксана! Радимо пройти огляд фахівця спершу! Даний метод лікування (лазерна тонзилотомія) є ефективний але рішення по лікуванню можна прийняти тільки після огляду пацієнта! Вартість операції 1200 грн. передопераційні обстеження 450 грн. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

13.09.2014, Татьяна:
Дізналась про те що вагітна тільки на 5му місяці. зараз 7й. в лікаря так і не була. підкажіть що робити.

 Доброго дня, Тетяна! Радимо звернутися на прийом до лікаря акушер-гінеколога жіночої консультації для стання на облік та відповідного обстеження. В складі нашої клініки працює даний підрозділ. Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії