Запитай у лікаря

поставити запитання
03.10.2014, Роман:
В такому разі, дозвольте поставити ще одне питання, я просто живу в Калуші, відповідно, в таку погоду мені трішки проблематично відвідати вашу лікарню. В випадку з використанням лазерного методу здійснення септопластики, чи потрібно мені залишатись в лікарні на декілька днів на так званий, післяопераційний період, скільки загалом триває операція і який метод анестезії здійснюється. Наперед дякую за відповідь.

 Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Для даного типу операції прводиться місцеве знеболення, операція триває до 30 хв. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ України), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція. В післяопераційному періоді за необхідності видається листок непрацездатності.

02.10.2014, Роман:
Доброго дня, я би хотів поспитатись, чи можна у вас провести лазерну септопластику і скільки буде коштувати подібна операція?

 Доброго дня, Роман! Вартість операції 1900 грн. передопераційні обстеження 450 грн. Радимо пройти огляд фахівця спершу! Даний метод лікування є ефективний але рішення по лікуванню можна прийняти тільки після огляду пацієнта!  Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

02.10.2014, Наталя:
А щеплення вакциною БЦЖ у вас проводять?,дитині 3 місяці 23 дні,щеплення в роддомі не проводили за відсутності вакцини і до цих пір її не має.Якщо у вас є ця вакцина,то напишіть ,будь-ласка,яка ціна цього щеплення.

 Доброго дня, Наталія! Проводить щеплення дітям тільки лікар-педіатр кабінету профілактичних щеплень! На даний час у нас в клініці щеплення дітям не проводяться. 

01.10.2014, Гурба Галина:
Скільки орієнтовно (-+500грн) буде вартувати встановлення 3-4 коронок на верхній щелепі та мостик нижньої (і який матеріал)? Відповіді потребую якомога швидше,по можливості. Спасибі!

Доброго дня, Галина! Вартість одиниці металокерамічної коронки 950 грн., металокераміка на  цирконієвій основі 2500 грн., безметалова кераміка 2500 грн. Вартість ендодонтії оплачується окремо, згідно необхідного об'єму надання послуг (встановлюється при огляді). Детальніше Ви можете отримати інформацію після консультації з лікарем-стоматологом. Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

29.09.2014, Наталя:
Доброго вечора.Чи проводять у вас щеплення вакциною БЦЖ і чи є педіатр ,який обстежує дитину перед щепленням?

 Доброго дня, Наталія! Лікар-педіатр на теперішній час прийом в клініці не проводить.

25.09.2014, Іра:
Чи роблять у вас лазерне видалення вростаючого нігтя. і яка ціна. Дитині 12 р.

  Доброго дня, Іра! Лікування лазером врослого нігтя проводиться, прийом лікаря-хірурга, обстження, знеболення та операції становить 450 грн. Чекаємо Вас на прийом до за попереднім записом, тел. (0342) 71-15-60

24.09.2014, Роман:
Які процедури слід провести перед прийомом в лікаря-проктолога?

 Доброго дня, Роман! Детально Ви можете ознайомитися з підготовчими процедурами на сторінці "проктологія" в розділі  "клініка".

18.09.2014, Іванна:
Доброго дня!!! 1)скільки коштує консультація проктолога??? 2)скільки коштує видалення гемороїдального вузла??? 3)скільки коштують аналізи на TORCH-ІФЕКЦІЇ????

  Доброго дня, ІваннаОперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція". Вартість первинного прийому 150 грн., передопераційних обстежень 350 грн., знеболення оплачуються окремо (в залежності від об’єму втручання). Лабораторні обстеження групи TORCH -детальний перелік та вартіст зліва на екрані у розділі "лабораторія прайс-лист", та на сторінці  "проктологія". Вартість втручань наведена нижче:

                            Маніпуляції та операції

 

Ректороманоскопія

200-00

Аноскопія

90-00

Лазерне коагулювання геморою, одного вузла  

890-00

Лазерне коагулювання анальної тріщини

450-00

Склерозування гемороїдальних вузлів (1 проведення)

750-00

Лікування внутрішнього геморою методом накладання латексних кілець (одного вузла)

1100-00

17.09.2014, Ольга:
Скажіть будь ласка, наскільки дієвим є лікування кисти (невідомо якої) з тонкими стінками і однорідним вмістом 4 см, виявленої 3 місяці назад, яка на останньому узд стала "рідиннішою" лікування прогестероном??

Доброго дня, Ольга! Кисти яйників є розповсюдженою патологією для жінок дітородного віку. Більшість кист є результатом змін на гормональному рівні, які виникають під час менструального циклу. Кисти бувають різних розмірів від маленького, як горіх – до великого, як грейпфрут. Існує дуже багато типів кист і кожний тип має своє походження. Причиною клінічних проявів кист можуть бути крововиливи в просвіт кисти, перекрут, розрив. Більшість кист є доброякісними, та все ж таки при деяких видах кист загроза злоякісного перетворення існує. Отже,  у лікуванні даної патології відіграють роль: Ваш вік, давність даної кисти, показники онкомаркерів,  оваріально-менструальний цикл, супутні гінекологічні захворювання. Для детальнішої інформації радимо консултьтацію лікаря-гінеколога!

17.09.2014, Надія:
скільки коштує МАР-тест?


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії