Запитай у лікаря

поставити запитання
20.10.2014, Надія:
У мене часті дуже сильні головні болі, а також біль у спині(підозрюю остеохондроз шийного відділу хребта).Обстеження ніяке не проходила.Підкажіть з ким краще проконсультуватися, та які діагностичні процедури пройти.

 Доброго дня, Надія! Спершу радимо звернутися на прийом до лікаря-невролога, після огдяду лікар визначить оптимальні обстеження для підтвердження чи спростування діагнозу і призначить ефективне лікування. Запис по тел. (0342) 71-15-60.

19.10.2014, Світлана:
Доброго дня.Я б хотіла удалити дві родимки на лиці горошинки.Скажіть будь-ласка скільки це коштує. і чи потрібні додаткові аналізи для цього.Дякую

 Доброго дня, Світлана! Даний вид послуг надається різними хірургічними методиками, які залежать від типу патології. Радмо пройти візуальний огляд у лікаря-дерматолога, який визначить оптимальну тактику втручання! Запис попередній на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

18.10.2014, Юля:
Доброго дня! У вас серед спеціалістів проктолога немає?

 Доброго дня, Юля Запис на прийом до лікаря-проктолога по тел. (0342) 71-15-60. Перелік послуг детальний на сторінці  "проктологія".


15.10.2014, Михайло:
Доброго вечора. Я взимку проходив фізпроцедури у вашій клініці. Мав проблеми після перелому руки. Хотів би ще раз пройти курс таких процедур, як мені можна записатися до реабілітолога Гурмака?

 Доброго дня, Михайло! Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

15.10.2014, Роман:
Дайте ще будь ласка відповідь на останнє питання, оскільки в мене вже зроблені всі аналізи, коли я повинен буду продемонструвати їх лікареві, у якого буду робити операцію. Нагадую, що вона назначена на 22 друге число, тобто, мені потрібно показати всі результати до операції (понеділок,вівторок і т.д.), чи можна і безпосередньо в той самий день, коли вона буде проводитись?

 Обстеження аналізуються перед операцією але не в день її проведення, отже радимо звернутися на повторний прийом до лікаря.

15.10.2014, Михайло:
Я вже маю заведену картку у вас. І зараз в мене проблема така: при ударі мячем в руку, вона вигнулась і почала боліти, опухлості майже немає, крововиливу теж, тільки маленька скованість і біль. Коли я можу прийти на прийом до травматолога і скільки це буде коштувати?

 Доброго дня, Михайло! Лікар-травматолог на даний час в клініці не приймає, радимо звернутися до лікаря по місцю проживання!

14.10.2014, Татьяна:
8й місяць вагітності в лікарів не була, на обліку не стою. Порадьте що робити??? ще дещо: панічно боюсь лікарів...

 Доброго дня, Тетяна! Не переживайте! Звернутися на прийом до лікаря акушер-гінеколога жіночої консультації помісцю проживання потрібно, оскільки Ви маєте бути підготовленою до майбутніх пологів та попередити виникнення можливих, небажаних ускладнень.

14.10.2014, Роман:
Доброго дня, сьогодні записав у вас на операцію "септопластика", тепер мені потрібно здати необхідні аналізи, а оскільки я живу в Калуші, в мене є декілька питань: 1. Чи можу я здати всі аналізи в міській лікарні і після показати результати лікарю в Франківську, чи мені обовязково треба звертатись в забірний пункт в Калуші; 2. Операція в середу, аналізи треба здати якомога швидше? 3. Якщо я здам всі аналізи в міській лікарні і отримаю результати, їх треба показати якнайшвидше, чи можна в середу перед операцією? Ви ж пробачте за мою тупість, але на прийомі в ЛОРа не додумався запитатись, чи можна провести операцію швидше, аніж в пів другій годині, оскільки мені треба буде провести деякий час в лікарні уже після операції, я боюсь, що можу не встигнути на останній автобус до Калуша (приблизно в пів девятій виїжджає останній) Чекаю відповіді, наперед дякую і ще раз вибачте.

 Доброго дня, Роман! Обстеження Ви можете пройти і в іншій лабораторії але на ананлізі повинно бути зазначено: назва і розташування лікуваної установи, печатка лабораторії, порядковий номер аналізу, ПІБ лікаря-лаборанта. Післяопераційний час при такому виді операції 4-6 годин.

10.10.2014, Олена:
Добрий день! Ми з чоловіком плануємо другу вагітність (старшому сину 3 р.). Протягом першої вагітності показники подвійного та потрійного тестів мали певні відхилення.Незважаючи на це дитина народилась здоровою. Окрім цього в мене була післяродова ерозія. В травні цього року мені робили радіохвильову хірургію шийки матки. Під час цього робили біопсію незначної ділянки вище ерозії, поставили діагноз: залозистий ендоцервікоз у фазі завершеної епідермізації, помірна гіперплазія епітеліального пласта, диспластичні зміни не виявлені. А ще в мене бронхіальна астма та алергічний риніт, в даний момент загострень нема, бо проходжу курс лікування продукцією екомед (настойка трав на спирті). На грудень-січень плануємо зачаття дитини. Чи потрібно мені здавати якісь аналізи до вагітності у зв'язку з вищевказаним? Чи зміниться якось моя "гіперплазія" протягом вагітності? Що робити щоб майбутня дитина не успадкувала моєї астми та риніту, бо перший син успадкував? В якій кількості, в якому дозуванні і скільки часу до зачаття пити фолієву кислоту? І чи сумісна фолієва кислота з фітоконцентратами екомед? Чи вживати ще якісі вітаміни до вагітності: вітамін Е200, В12 чи ін. і як саме? Чи потрібно пити фолієву кислоту чоловікові? Наперед дуже дякую за відповідь.

Доброго дня, Олена! Перед плануванням вагітності радимо  пройти огляд лікаря-гінеколога, під час якого Ви отримаєте повну консультацію, щодо стану свого здоров'я та відповідно рекомендації по прегравідарній підготовці! Також в цей період є необхідною консультація лікаря-терапевта (з метою попередження екстрагенітальних захворювань під час вагітності, в пологовий і післяпологовий періодах). Запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.

06.10.2014, михал:
сколько стоит удаление аденоидов, ребенок 2 года 6 месяцев

 Доброго дня, Михайло! Оперативні втручання проводяться по типу "офісної хірургії" з післяопераційним перебуванням в закладі 5-8 годин. Перед проведенням даної операції проводиться огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗУкраїни), після чого за відсутності протипоказів проводиться операція під загальним знеболенням.

Косультація лікаря-отоларинголога, кандидата медичних наук становить - 200 грн., завідуючого кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктора медичних наук, професора - 250грн. Вартість операції становить 2300 грн., знеболення 600-700 грн.,  передопераційні обстеження 350 грн. За необхідності відкривається листок непрацездатності (батькам). У нашому центрі працюють справжні професіонали своєї справи!  Лікар-отоларинголог, кандидат медичних наук - Александрук Наталія Василівна, завідуючий кафедрою отоларингології і хірургії шиї ІФДМУ, доктор медичних наук, професор - Попович Василь Іванович. Радимо звернутися на прийом до лікаря, після якого ви отримаєте повну інформацію про стан здоров'я та рекомендації по лікуванню. Попередній запис по тел. (0342) 71-15-60. 


поставити запитання

Останні новини

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

07.04.2016.
Масажний кабінет

З 5.07.2016р в клініці "Медекс плюс" почав працювати масажний кабінет.

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії