Запитай у лікаря

поставити запитання
27.11.2014, Марія:
Доброго дня! Мені лікар прописала тержинан, бо є легкий запальний процес (6 днів по 1 ваг. табл. на ніч). Скажіть будь ласка чи потрібно після прийому даного препарату приймати ще щось для відновлення мікрофлори і чи потрібно пройти обстеження партнеру, бо ні в мне ні в партнера немає ніяких симптомів. Наперед вдячна за пораду!

 Доброго дня, Марія! При бактеріальному вагінозі (вагінальний дисбіоз) порушується мікробіоціоноз піхви і зростає роль умовно-патогенної ендогенної мікрофлори, внаслідок різко знижуються або зникають лактобактерії, що зумовлює зміну pН. При прогресуванні, виділення можуть стати жовто-зеленими, густими, тягучими, липкими, іноді - пінистими. За даним захворюванням можуть ховатися інші інфекції та віруси (хламідії, мікоплазми, трихомонади і ін.) і зумовлювати запальні захворювання органів малого тазу - тому в таких випадках обов'язкове повне обстеження. Для визначення, який вид умовно-патогенної мікрофлори  призвів до змін та визначити мікробне число - проводиться бакпосів вагінальних виділень та ПЛР дослідження на ст. інфекції.

26.11.2014, Ната:
скажіть,будь ласка,скільки у вас буде коштувати переривання вагітності на 5 тижні?

 Доброго дня, Ната!  Переривання вагітності проводиться за відсутності протипоказів хірургічним шляхом (медикаментозний метод на даний час не проводиться). Хірургчний аборт (інша назва - вакуум-аспірація) - плодове яйце відсмоктується вакуумом з порожнини матки. Аборт проводиться під загальним наркозом. Перед проведенням даної процедури лікар-гінеколог проводить огляд та обстеження (згідно сандарту передбаченим МОЗ), після чого за відсутності протипоказів - перериває. Повна вартість (лабораторні обстеження, УЗД, операція, загальне знеболення) складає 3800 грн.

Перед ухваленням рішення про проведення аборту потрібно подумати не тільки про фізичниі наслідки, а й про соціальні і моральні.

25.11.2014, Саша:
Доброго дня. Вагітність 19 тиждень. Зробила аналізи на Торч-інфекції. Виявлено хламідії трахоматіс IgG - 88,846.Цитомегаловірус - aCMV G - 266,17 і a HV G - 207.29. Скажіть будь ласка на скількки це небезпечно для мене і для дитини? Які подальші дії?

  Доброго дня, Саша! 1. Наявність антитіл IgG означає вироблений імунітет до вірусу герпесу та цитомегаловірусу і не є перешкодою вагітності, якщо вони були перенесені в минулому (не під час даної). Є багато клінічних станів, що можуть представляти неоднозначні лабораторні результати. Для визначення правильної тактики і чи даний стан може бути небезпечний для плода - проводиться дослідження крові методом “парних сироваток” в динаміці через 10 -14 днів, обстеження на IgM, A (гостра і підгостра форми захворювання), авідність, (є методом, який дозволяє проводити диференціацію недавно перенесеної інфекції від пізньої. Це дослідження  використовується, як додатковий метод ідентифікації вагітності з ризиком трансплацентарним передачі інфекції).

2. За наявності антитіл до Chlamidia trachomatis Вам лікар акушер-гінеколог порекомендує для підтвердження діагнозу обстежитися методом полімеразно-ланцюгової реакції (ДНК), і в залежності від даних аналізу буде визначена тактика ведення (самовилікування хламідії імунною системою організму проходить вкрай рідко).

Результати клінічних та лабораторних обстежень повинні інтерпретуватися тільки  лікуючим лікарем!  

24.11.2014, Марія:
Доброго дня! Скажіть будь ласка, скільки коштуватиме у Вас повний медогляд у гінеколога і що входять в цей медогляд (звертаюсь вперше). Дуже вдячна!

 Доброго дня, Марія!  Вартість первинного прийому лікаря-гінеколога становить 200 грн, також під час огляду проводиться розширена фотокольпоскопія шийки матки для виявлення на ній патології, яка досить часто невидима неозброєним оком - 150 грн. В залежності від захворювання з якого Ви звертаєтесь - план дій (обстеження, лікування, профілактика)  лікар обговорить під час прийому. Вартість УЗ дослідження органів малого мазу 140 грн.

Радимо для зручності проведення прийому попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.
24.11.2014, Іра:
Добрий день! Коли зуб криво виріс його можна видалити і покласти коронку (Безметалеву кераміку)?

 Доброго дня, Ірина! Відповісти на Ваше запитиання без огляду важко, оскільки потрібно оцінити стан ротової порожнини (прикус, який зуб і ін.). Даний вид послуг в клініці надається, радимо огляд лікаря-стоматолога! 

24.11.2014, Ольга:
доброго дня!підкажіть будь ласка,моєму чоловікові пів року тому зробили повне обрізання у звязку з фімозом,і там де шов шкіра дуже чуттєва і натирається при статевому акті,аж підпухає там де горбики від шва.Могли би Ви порадити якусь мазь ,вдячна за відповідь!

 Доброго дня, Ольга! Такі випадки іноді зустрічаються, оскільки процес утворення рубцевої тканини у кожної людини різний. Для того, щоб допомогти Вам у цьому випадку - радимо повторно проконсультуватися у лікаря-уролога.

21.11.2014, Марія:
Скажіть будь ласка,як можна у вашому медичному центрі записатись на прийом до лікаря (звертаюсь вперше). І яка буде ціна?

 Доброго дня, Марія! Уточніть будь-ласка до якого лікаря-спеціаліста Ви хочете записатися! Тел. для попереднього запису: (0342) 71-15-60.

19.11.2014, Соня:
Доброго дня. Мене турбує свербіння у задньому проході. Підкажіть до якого лікаря звертатись,які аналізи потрібно при цьому здавати і чи в Медексі є такий лікар?

Доброго дня, Соня!  Радимо Вам проконсультуватися у лікаря-проктолога, попередній запис по тел. (0342) 71-15-60.

18.11.2014, Тетяна:
Добрий день!Скажіть будь-ласка чи вас роблять лазерне видалення вен на ногох і скільки така послуга коштує?

 Доброго дня, Тетяна! Вартість первинного огляду лікаря-ангіолога з призначенням необхідного передопераційного обстеження  та лікування становить 200 грн. Для уточнення діагнозу проводиться ультразвукове доплерографічне сканування нижніх кінцівок та враховуються наявність супутніх захворювань. Час перебування у закладі в післяопераційному періоді до 5 годин, за необхідності відкривається листок непрацездатності. Вартість операцій без дообстеження та знеболення однієї ноги складає:

1.При варикозному розширенні підшкірних вен  4600-00 грн.
2.При вроджених і набутих венозних дисплазіях 3900-00 грн.
3.При артеріо-венозних норицях 5800-00 грн.
4.Усунення за допомогою лазера ретикулярного варикозу і  телеангіектазій 900-00 грн.
5.Естетична мікрофлебектомія 1600-00 грн.
Передопераційні обстеження: загальний аналіз крові (розширений), група крові і Rh-фактор, загальний аналіз сечі , коагулограма (розширена), біохімія крові (розширена), RW, антитіла до ВІЛ-інфекції, гепатит В,С (Hbs Ag, aHCV), ЕКГ- 785 грн. Огляд лікаря-терапевта (передопераційний) - 200 грн. 
Попередній запис на прийом по тел. (0342) 71-15-60.
18.11.2014, Наталія:
Доброго дня! нещодавно на ринку побачила ягоди годжі. В інтернеті про них маса інформації, однак не знаю чи їй можна довіряти. Хочу почути думку висококваліфікованих медиків, які є у Вашій клініці чи можна їх вживати, чи мають якісь побічні або негативні дії на організм та чи можна їх вживати в період годування грудьми. Наперед вдячна за відповідь.

 Доброго дня,  Наталія! В Україні достатньої інформації про застосування плодів даної рослини не має. Назва  - дереза китайська, тібетський барбарис або вовча ягода (Goji Berries, lycium barbarum, wolfberry). Плоди годжі - невеликі, до 1,5 см в довжину, червоні, соковиті. Вживати ягоди сирими не можна! У них багато біологічно активних речовин, які можуть викликати отруєння. Тому ягоди сушать в тіні, а після сушіння вони стають безпечними. На смак вони солодко-солоні, іноді кислуваті.  Про ягоди годжі і їх властивості стали активно говорити в Європі та США з 2004 року, коли в австралійському журналі "Bazar" з'явилася інформація про те, що ці  ягоди мають протицелюлітні властивості. А хто не хоче виглядати красиво?  Таким чином ними почали цікавитися та вивчати,  і як виявилося, вони володіють ще  рядом інших властивостей. Через рік, американська газета "Los Angeles Times" опублікувала статтю,  де йшлося про протиракові властивості ягід, наявності в них великого спектру вітамінів та інших корисних речовин. А також згадувалося про те,  що якщо щодня вживати по одній столовій ложці сухих ягід годжі - можна значно покращити стан свого організму. Звичайно ж, в числі перших, хто вирішив випробувати, були відомі співаки, актори, політики, спортсмени, письменники з Європи та США. А на Сході про цілющі властивості ягід годжі знали  давно. У Китаї, годжі вважають ягодами щастя, що знімають депресію і підвищують лібідою. 

Склад: флавоноїди, стероїдні сапоніни, бетаїн, рутин, каротин, лютеїн, вітаміни В1, В2, B6, Е, С, нікотинову кислоту, незамінні полісахариди, амінокислоти (8  з них - незамінимі), макро- і мікроелементи (кальцій, фосфор, калій, залізо, натрій, марганець, магій, цинк, селен, літій та ін.).
  В східній медицині годжі застосовують при цукровому діабеті, анемії, болях у спині, при ослабленні зору, як засіб, що забезпечує нормальний перебіг вагітності,  для покращення стану нервової системи, лімфатичних вузлів, лікування пробдем потенції, при хворобах ЛОР органів, як антистресовий засіб,  покращення сну,  омолодження організму, нормалізації ваги і апетиту. Вони знижують рівень цукру і холестерину в крові, стабілізують тиск, регулюють роботу серця і головного мозку.


поставити запитання

Останні новини

01.09.2018.
АКЦІЯ НА РІЗДВЯНІ СВЯТА!!!

 Клініка "Медекс плюс" рада повідомити про акцію на різдвяні свята: ЛИШЕ ДО 15.02.18 ФІБРОГАСТРОСКОПІЯ, УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ТА ...

12.09.2016.

 Клініка Медекс плюс вітає всіх жителів міста та області з прийдешнім святом Святого Миколая і радо повідомляє про "подарунки" для сво...

08.03.2016.
Відкрилась друга українська амбулаторія сімейної медицини

 Клініка "Медекс-плюс" радо повідомляє всіх пацієнтів про відкриття другої української амбулаторії сімейної медицини по вулиці Ге...

всі новини


Наші переваги

Сучасне медичне обладнання
Провідні розробки європейських та азіатських компаній інстальовані в поліклініці Медекс. Сучасна лабораторія європейського рівня знаходиться в місті Івано-Франківську, по вулиці Військових Ветеранів, 10.

детальніше

Команда лікарів-професіоналів 
Багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об'єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, вчені ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

детальнішe

Он-лайн реєстрація
Для економії часу пацієнтів, компанія Медекс першою в місті впровадила систему он-лайн реєстраці на прийом лікаря. Крім того, реалізовані елементи он-лайн консультацій провідними спеціалістами клініки.

детальніше

Ім'я, яке компанія Медекс заслужило сумлінною працею 
На ринку медичних послуг не так вже багато медичних компаній, назва яких викликає довіру та повагу, як у пересічних пацієнтів, так і у колег із інших медичних установ.

детальніше

Головна  |  Про нас  |  Клініка  |  Лабораторія  |  Контакти  |  Вакансії